خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تجربه استفاده از منابع هم برای کنکور 98مواظب موسسات باشید فریب نخورید

دوستان سلام با توجه به اینکه تمام منابع بازار رو بررسی کردم و مصاحبه افراد برتر انجمن رو از جمله اقای امیر حسین رضایی خوندم که واقعا عالیه به این نتیجه رسیدم:
      1-دنبال هیچ موسسه دی وی دی فروشی نرید همشون بازیگرای خوبی هستن فقط یه تعداد تست رو که با روشای خاصی حل میشن رو میگن و وقتی میری سراغ تستای قلم چی عملا 20درصد هم نمیزنی همشونو بررسی کردم و رایگان هم در اکثر کانالا هستن بدرد نمیخورن وپول خودتونو هدر ندید
      2-بهترین منابع رو هم میگم

ریاضی تجربی خط ویژه گاج +خیلی سبز
      فیزیک-گاج میکرو+خیلی سبز 4جلدی +مبتکران+الگو
      شیمی مبتکران یا خیلی سبز +ای کیو
      زیست نشر الگو +ای کیو برا درسنامه هم نشر دریافت +دوم وسوم خیلی سبز +زنتیک هم خانه زیست شناسی یا همون گربه+پیش 1و2 وگیاهی و ژنتیک تخته سیاه هم خوبه
      عربی خیلی سبز +گاج سفید
      ادبیات نشر الگو +لقمه های مهروماه هم خوبه +گاج میکرو هم خوبه ولی درسنامه نداره
      زبان مبتکران
      دین وزندگی میکرو گاج
      برای تست بیشتر هم بانک تست منتا
      اینا بهترینا بودن اینم اخرین تایپیک من راجب منابع و نکته اخر دی وی دی =نتیجه نگرفتن در کنکور
      ویرایش توسط moeinn : 07 آبان 1397 در ساعت 16:57

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرفت واقعا در مورد dvd ها عقلانی میاد

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا که+زدی یعنی با هم بخونیم یا اینکه بینشون یکی انتخاب کنیم؟فیزیک4_5تا گفتی.....در مورد سی دی هم تا وقتی من نگرفتم همه میگفتن عالیه حالا...
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      دوستان سلام با توجه به اینکه تمام منابع بازار رو بررسی کردم و مصاحبه افراد برتر انجمن رو از جمله اقای امیر حسین رضایی خوندم که واقعا عالیه به این نتیجه رسیدم:
      1-دنبال هیچ موسسه دی وی دی فروشی نرید همشون بازیگرای خوبی هستن فقط یه تعداد تست رو که با روشای خاصی حل میشن رو میگن و وقتی میری سراغ تستای قلم چی عملا 20درصد هم نمیزنی همشونو بررسی کردم و رایگان هم در اکثر کانالا هستن بدرد نمیخورن وپول خودتونو هدر ندید

زیست نشر الگو +ای کیو برا درسنامه هم نشر دریافت +دوم وسوم خیلی سبز +زنتیک هم خانه زیست شناسی یا همون گربه+پیش 1و2 وگیاهی و ژنتیک تخته سیاه هم خوبه
      عربی خیلی سبز +گاج سفید
      زبان مبتکران
      دین وزندگی میکرو گاج
      برای تست بیشتر هم بانک تست منتا وخلاص(خودم دارم هر کی خواست ای دی تل بفرسته خصوصی دردسر نشه اینجا اخراجمون کنن)
      اینا بهترینا بودن اینم اخرین تایپیک من راجب منابع و نکته اخر دی وی دی =نتیجه نگرفتن در کنکور خلاص خدا نگهدار همگی تا یه چن ساعت دیگه انجمن هستم هر کی بانک تست رو خواست پیام بده رایگان بهش بدم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

عربی خیلی سبز +گاج سفید
      زبان مبتکران
      دین وزندگی میکرو گاج
      اینا بهترینا بودن اینم اخرین تایپیک من راجب منابع و نکته اخر دی وی دی =نتیجه نگرفتن در کنکور
      بانک تست منتا چیه ؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درمورد دی وی دی منم حرفتو قبول دارم
      چون خودمم دی وی دی نگاه کردم
      مثلا شیمی شیروانی رو دیدم
      ولی توی کنکور شیمی 20 درصد بیشتر نتونستم بزنم
      دیویدی هیچ کمکی نمیکنه
      فقط تست زیااااد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmiid.r نمایش پست ها
      دیویدی هیچ کمکی نمیکنه
      فقط تست زیااااد
      بانک تست منتا یه سایتی هستش که کلی تست رو جم کرده و به ملت میفروشه

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کل شیمی یا مسایل؟مسایلش خوب بود؟البته به جز مسایل اسید باز و الکتروشیمی....معلومه بدون تست موفق نمیشی...اونا که نمیگن سی دی ببین برو سر جلسه
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmiid.r نمایش پست ها
      دیویدی هیچ کمکی نمیکنه
      فقط تست زیااااد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حاشیه = شکست
      دی وی دی =حاشیه
      کنکوری هم عاشق حاشیه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      کل شیمی یا مسایل؟مسایلش خوب بود؟البته به جز مسایل اسید باز و الکتروشیمی....معلومه بدون تست موفق نمیشی...اونا که نمیگن سی دی ببین برو سر جلسه
      کلش رو وقت نکردم ببینم چون دیر به دستم رسید

من سال دومش رو دیدم که دیدن یا ندیدنش خیلی تفاوتی نداره چیزه خاصی یاد نمیده
      و سال سوم استوکیومتریش که خوب بود اگه روشاشو بتونی رو همه تستا استفاده کنی سرعتت میره بالا تو حل مسائل
      سال پیش دانشگاهی هم فقط الکتروشیمیشو دیدم که عالی بود همه چیزو توضیح داد ولی خیلی زیاد بود!!!

نقطه مشترک بین همه دی وی دی ها وقت زیادی هست که ازت میگیره
      اگه مثلا تابستون پیش دانشگاهی باشه بشینی همرو دونه دونه ببینی و خلاصه برداری کنی خیلی خوبه
      چون هر فصلی قشنگ 8 ساعت به بالا وقت میگیره

ولی درکل شیمی شیروانی خوبه و مفهوم درسو قشنگ یاد میده!

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها شیمی پیش به جز اسید باز چه مسایلی داره؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      با رد مطلق دی‌وی‌دی مخالفم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

عربی خیلی سبز +گاج سفید
      زبان مبتکران
      دین وزندگی میکرو گاج
      خب خب میرسیم به پستی که با تانک از روی مبحث DVD دیدن گذشت
      اولا شما خودت کسی بودی که اومدی پست زدی که این DVD ها بدرد میخورن یا نه پس به شخصه تجربه نداشتی
      دوما
      شما بیا DVD دینی یوسفیان پور جامعش رو ببین خودت میفهمی که واقعا عالیه ( خودم الان دارم میبینم ) بعدش میرم سراغ تستای گاج ( سوالات کنکور )
      سوما
      فقط DVD دیدن شما رو به سطح عالی نمیرسونه ( شاید سطح شما زیر صفر باشه ) با DVD دیدن که یهو نمیای 100 بشی که پس باید بعد از دی وی دی دیدن خیلی باید تست کار کنی
      چهارما ما تستای ازمون های ازمایشی ملاک کار ما نیستن . ملاک کار ما تستای کنکور حالا از هر کی میخوای بپرس قلمچی بعضی وقتا تستای خ سخت و سنگین میده حالا 200 بار هم کتابو بخون

پ.ن : در ضمن نه منتظری فامیله منه نه یوسفیان پور

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقدر از این تاپیکهای تکراری!!!
      هیچکی نگفته فقط با دیدن دی وی دی میشه کنکور قبول شد
      دی وی دی راه یادگیری را کوتاهتر میکنه و در کنارش بایستی تست فراوان بزنی

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه جمله خیلی قشنگی داره آقای شهریاری(فیزیک)
      برای کنکور نیاز به هیچ روش عجیب و غریبی نیست
      وقتی صد ها فرمول رو تو ذهنت تلمبار میکنی هیچ وقت نمیتونی سرجلسه کنکور از همشون استفاده کنی چون کنکور 8 درس داره نه یک درس که با دونستن تمام تکنیک های مربوط به اون مبجث بتونی تستاش رو بزنی
      "گاو حیوان مودبی است"
      تکنیکی برای آینه ها!!!!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنها چیزی که از این دی وی دی ها در میاد اینه که در 10 ثانیه 200 تست کنکور بزنید!!!
      تکنیک های عجیب و غریب
      حل تست های ریاضی و فیزیک در 10 دقیقه!!!!
      اگر قرار بود کنکور اینطور باشه همه الان ریاضی وفیزیک رو صد میزدن نه اینکه میانگینش باشه 2.3 درصد

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن