خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودتون تنها یک لحظه حساب کنید: این دی وی دی ها در هر چاپشون تیراژی معادل 2000 هزار عدد دارند(به طور متوسط)
      دیده شده برای موسسات پر فروش این چاپ در هر سال به بالای 5 چاپ هم رسیده یعنی تعدادی حدودا 10000 هزار نسخه از دی وی دی تنها یک درس خاص نه همه دروس
      اصلا 10000 هزار هم نه 1000 عدد که عددی بس محال است حتی برای کم فروش ترین موسسات!!!
      خوب فکر کنیم:1000 نسخه دی وی دی مثلا در درسی مثل ریاضی با تبلیغ خودشان 100 بزنیم(ما می گوییم 100 هم نه 80)
      ببینید چند نفر ریاضی خود را بالای 80 زده اند در کنکور سراسری؟؟؟چند نفر 100 زده اند؟؟؟
      حتی یک نفر از اینها در مصاحبه هایشان نامی از موسسات کنکور حرفی نزده اند
      مگر عده ی قلیلی خود فروخته که باعث ترغیب دانش آموزان به خرید این dvd ها میشوند

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم که مصاحبه آقای امیرحسین رضایی را شنیده باشید (که در این فروم وجود دارد)رتبه 72 کنکور تجربی
      به ویسی که ایشان ضمیمه هم کرده اند گوش دهید و ببینید چطور با پیشنهاد دادن مبلغی فردی را به عنوان رتبه برتری که از dvd های آنها استفاده کرده است معرفی میکنند
      خواهشا قبل از افزایش در آمد مافیای کنکور قبل از دور ریختن پول خود اندکی تامل کنیم و فکر
      "خواهشا بیاندیشیم"

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین موسسات در هر برهه زمانی یک محصول را پیشنهاد میکنند و جالب است که با هر کدام از آنها میشود به درصد بالای80درصد در آن درس رسید
      حتی با ادعای اینکه در چند هفته منتهی به کنکور میشود کسی که رتبه 100000 دارد و شش رقمی است به رتبه زیر 1000 دست پیدا کند و پزشکی در دانشگاه های دولتی برسد

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جالب تر از هر چیزی این است که بیشترین خرید این محصولات از جانب دانش آموزان شهرستان هاست
      چرا که با دادن وعده "عدالت آموزشی"و وجود نداشتن معلمان ممتاز در سطح آن شهر ها خود را به عنوان استاد تمام معرفی کرده و تخلص استاد را برای خود برگزیده اند
      و جالب تر اینکه عمده دانش آموزان معمولا از سطح در آمدی متوسطی بر خوردارند و دادن هزینه های چند ملیونی برای آنها بسیار سنگین است
      و با تحت فشار دادن خانواده های خود باعث قرار گرفتن خانواده در شرایط سخت اقتصادی میشوند
      به ولله قسم که موفقیت کنکور در گرو استفاده از این همه کتاب آبی و سبز و قرمز و رنگین کمانی dvd های عجیب و غریب با تکنیک های منحصر به فرد نیست
      که همه چیز با همت و تلاش و شروع از نشان دادن خود و گرفتن انشگت به سوی خود و گفتن جمله این من هستم که تعیین میکنم نه کتاب های رنگارنگ در تعداد بسیار زیاد و نه dvd ها موسسات دیگر
      داشتن یک منبع مناسب با سطح خود و خواندن و بهانه نیاوردن تماما باعث موفقیت است و خودما باعث موفق شدن یا نشدن خود هستیم نه وسیله و ابزاری دیگر

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      از کسی دفاع و طرفداری نمیکنم ولی بعضیا فکر میکنن فقط خریدن دی‌وی‌دی کافیه و نیازی به نگاه کردنش هم ندارن!
      بزرگترین مشکل ما اینجاست که بعد دیدن فیلما هم تست نمیزنیم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      جالب تر از هر چیزی این است که بیشترین خرید این محصولات از جانب دانش آموزان شهرستان هاست
      چرا که با دادن وعده "عدالت آموزشی"و وجود نداشتن معلمان ممتاز در سطح آن شهر ها خود را به عنوان استاد تمام معرفی کرده و تخلص استاد را برای خود برگزیده اند
      و جالب تر اینکه عمده دانش آموزان معمولا از سطح در آمدی متوسطی بر خوردارند و دادن هزینه های چند ملیونی برای آنها بسیار سنگین است
      و با تحت فشار دادن خانواده های خود باعث قرار گرفتن خانواده در شرایط سخت اقتصادی میشوند
      به ولله قسم که موفقیت کنکور در گرو استفاده از این همه کتاب آبی و سبز و قرمز و رنگین کمانی dvd های عجیب و غریب با تکنیک های منحصر به فرد نیست
      که همه چیز با همت و تلاش و شروع از نشان دادن خود و گرفتن انشگت به سوی خود و گفتن جمله این من هستم که تعیین میکنم نه کتاب های رنگارنگ در تعداد بسیار زیاد و نه dvd ها موسسات دیگر
      داشتن یک منبع مناسب با سطح خود و خواندن و بهانه نیاوردن تماما باعث موفقیت است و خودما باعث موفق شدن یا نشدن خود هستیم نه وسیله و ابزاری دیگر
      حالا همه حرفاتو توی یه تاپیک بگی بهتره اگه میخای رنک بگیری

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بحث رنک نبود با گوشی تایپ میکنم کم کم میفرستم به خاطر همین در چند پست مجزا شد

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باوا جمع کنید این بحثای مزخرف رو
      هروز یه تاپیک در مورد دی وی دی میزنن
      هر کی خودش میدونه چجوری درس بخونه
      صلاح ممکلت خویش خسروان دانند

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اول گفتم شاید من زیاد درباره ریاضی میحرفم ولی فهمیدم تو تو همه تاپیک ها این ....شرهارو تلاوت میکنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      اول گفتم شاید من زیاد درباره ریاضی میحرفم ولی فهمیدم تو تو همه تاپیک ها این ....شرهارو تلاوت میکنی
      با بچه جماعت نباید دهن به دهن شد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمعی به جد و جهد گرفتند زلف یار

جمعی دگر حواله به " DVD " می کنند ... !!!

"موسسه بی غمان کنکور "
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 08 آبان 1397 در ساعت 04:17

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به خودت فشار نیار عزیز مدیر انجمنی ؟چه کاره ی انجمنی میگی تایپیک نزنیم ؟این تایپیکو به خاطر بچه ها زدم تو این گرونی نرن فریب 4تا دی وی دی فروشو بخورن وقتی همه محصولاتشون رایگان تو کانالاهست و ارزش تک ریالی ندارن

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب خب میرسیم به پستی که با تانک از روی مبحث DVD دیدن گذشت
      اولا شما خودت کسی بودی که اومدی پست زدی که این DVD ها بدرد میخورن یا نه پس به شخصه تجربه نداشتی
      دوما
      شما بیا DVD دینی یوسفیان پور جامعش رو ببین خودت میفهمی که واقعا عالیه ( خودم الان دارم میبینم ) بعدش میرم سراغ تستای گاج ( سوالات کنکور )
      سوما
      فقط DVD دیدن شما رو به سطح عالی نمیرسونه ( شاید سطح شما زیر صفر باشه ) با DVD دیدن که یهو نمیای 100 بشی که پس باید بعد از دی وی دی دیدن خیلی باید تست کار کنی
      چهارما ما تستای ازمون های ازمایشی ملاک کار ما نیستن . ملاک کار ما تستای کنکور حالا از هر کی میخوای بپرس قلمچی بعضی وقتا تستای خ سخت و سنگین میده حالا 200 بار هم کتابو بخون

پ.ن : در ضمن نه منتظری فامیله منه نه یوسفیان پور
      1-همه پکیج ها رو دارم خواستم نرم بببینم وقتم هدر بره ولی خودم رفتم همشونو دیدم کلا چرت بودن
      2-یوسفیان ببین تا ببینیم چن درصد میزنی امسال کسی دین و زندگی خط میزنه الان که فقط کتاب درسی بخونه درضمن طراح کنکور خیلی زرنگ تر از این حرفاس که تستای چرت طرح نکنه با تکنیکای این شو من ها حل بشه
      3-خخخخ اولین کسی هستی که میگی تست قلم چی سخت و سنگین و ...هستن اگه اینطور بود جدیا همه کتابا تو تستاشون قلم چی ها رو نمیاوردن
      4-هر کی تو قلم چی یا سنجش یا گزینه دو درصد بالا بزنه تو کنکورم همونو میزنه و این کیفیت سوالاشونو نشون میده
      5-درسته ملاک تستای سراسری هستش الان تستای 97_تا93خوب هستن و منطبق با این سبک کنکور های جدید ولی بنظرت برا تسلط کافیه اگه اینطور بود که همه میرفت 4دوره کنکور حل میکردن و میگفتن ملاک تست کنکوره
      6-اوایل دی وی دی ها همه میگفتن خوبه فلانو بگیر و.....ولی وقتی رفتن سر جلسه غافلگیر شدن اونوقت فهمیدن سوالای کنکور از فضا نمیاد همشون تک به تک تو کتابای درسی هست
      پ.ن:چرت تربن موسسه هم همین حرف اخره مخصوصا اون فیزیکش کامیار خخخخخخخ رفته سوال و پاسخو حفظ کرده خودشم نمیفهمه چی میگه-یا شیمیش والا چن تا تاحل کرده اقاجانی تو الا 4سال پیش اون تستارو از اونم سریعتر زده-و حتی خود اقاجانی میگفت کتاب مبتکرانو خوندم +ویس مصاحبه امیر حسین رضایی رسواش کرد ایروشو برد پیشنهاد سکه بهش داده گفته بیا بگو دی وی دی ها شما رو دیدم ابرو ریزی از این بد تر هست واقعا؟وقتی خوبشون اینه وای بحال بقیشون دیگه -ادم باچنگال اب حوض خالی کنه ولی گول تعریف و تمجید ایرانی جماعت رو نخوره
      کلام اخر هیچ راه میانبری برای کنکور وجود نداره خیالتون راحت طراح کنکور خیلی زرنگ تر از این حرفاس که یه عده پولدار برن دی وی دی بخرن و بتونن رتبه بیارن کسی موفق میشه1-کتابای درسی رو خوب بخونه+از کتابای کمک اموزشی برای حل تمرین بیشتر استفاده کنه دقیقا مثل امتحانای نهایی دلیل بد بودن دی ویدی هم همینه که سوالاته عهد بوقو با روشای من در اوردی حل میکنن و از قدیمم گفتن معما چون حل گردد اسان شود
      حتی عبدالمحمدی فیلم همایششو دارم گفت کسی از این همایشا نتیجه میگیره که کل سالو خوب خونده باشه ما معجون نداریم به کسی بدیم هرکس این حرفا رو زد درغگوعه
      ویرایش توسط moeinn : 08 آبان 1397 در ساعت 09:23

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      1-همه پکیج ها رو دارم خواستم نرم بببینم وقتم هدر بره ولی خودم رفتم همشونو دیدم کلا چرت بودن
      2-یوسفیان ببین تا ببینیم چن درصد میزنی امسال کسی دین و زندگی خط میزنه الان که فقط کتاب درسی بخونه درضمن طراح کنکور خیلی زرنگ تر از این حرفاس که تستای چرت طرح نکنه با تکنیکای این شو من ها حل بشه
      3-خخخخ اولین کسی هستی که میگی تست قلم چی سخت و سنگین و ...هستن اگه اینطور بود جدیا همه کتابا تو تستاشون قلم چی ها رو نمیاوردن
      4-هر کی تو قلم چی یا سنجش یا گزینه دو درصد بالا بزنه تو کنکورم همونو میزنه و این کیفیت سوالاشونو نشون میده
      5-درسته ملاک تستای سراسری هستش الان تستای 97_تا93خوب هستن و منطبق با این سبک کنکور های جدید ولی بنظرت برا تسلط کافیه اگه اینطور بود که همه میرفت 4دوره کنکور حل میکردن و میگفتن ملاک تست کنکوره
      6-اوایل دی وی دی ها همه میگفتن خوبه فلانو بگیر و.....ولی وقتی رفتن سر جلسه غافلگیر شدن اونوقت فهمیدن سوالای کنکور از فضا نمیاد همشون تک به تک تو کتابای درسی هست
      پ.ن:چرت تربن موسسه هم همین حرف اخره مخصوصا اون فیزیکش کامیار خخخخخخخ رفته سوال و پاسخو حفظ کرده خودشم نمیفهمه چی میگه-یا شیمیش والا چن تا تاحل کرده اقاجانی تو الا 4سال پیش اون تستارو از اونم سریعتر زده-و حتی خود اقاجانی میگفت کتاب مبتکرانو خوندم +ویس مصاحبه امیر حسین رضایی رسواش کرد ایروشو برد پیشنهاد سکه بهش داده گفته بیا بگو دی وی دی ها شما رو دیدم ابرو ریزی از این بد تر هست واقعا؟وقتی خوبشون اینه وای بحال بقیشون دیگه -ادم باچنگال اب حوض خالی کنه ولی گول تعریف و تمجید ایرانی جماعت رو نخوره
      کلام اخر هیچ راه میانبری برای کنکور وجود نداره خیالتون راحت طراح کنکور خیلی زرنگ تر از این حرفاس که یه عده پولدار برن دی وی دی بخرن و بتونن رتبه بیارن کسی موفق میشه1-کتابای درسی رو خوب بخونه+از کتابای کمک اموزشی برای حل تمرین بیشتر استفاده کنه دقیقا مثل امتحانای نهایی دلیل بد بودن دی ویدی هم همینه که سوالاته عهد بوقو با روشای من در اوردی حل میکنن و از قدیمم گفتن معما چون حل گردد اسان شود
      حتی عبدالمحمدی فیلم همایششو دارم گفت کسی از این همایشا نتیجه میگیره که کل سالو خوب خونده باشه ما معجون نداریم به کسی بدیم هرکس این حرفا رو زد درغگوعه
      باشه پس من فیلمارو نمیبینم
      شما هم بشین کتاب رو بخون ایشالا با همین کتاب رتبه تک رقمی میاری
      اگه قرار بود همه با صرف یه گاج نقره ای عربی بیان عربیو 50 بزن میانگین عربی نزدیک منفی نبود

در ضمن اگه سوال سخت باشه واسه همه سخته چه اونی که کتابو خونده مث خودت چ اونی که دی وی دی دیده

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باشه پس من فیلمارو نمیبینم
      شما هم بشین کتاب رو بخون ایشالا با همین کتاب رتبه تک رقمی میاری
      اگه قرار بود همه با صرف یه گاج نقره ای عربی بیان عربیو 50 بزن میانگین عربی نزدیک منفی نبود

در ضمن اگه سوال سخت باشه واسه همه سخته چه اونی که کتابو خونده مث خودت چ اونی که دی وی دی دیده
      حرف اخر اگه اینقدر پکیج هاش خوبه پس چرا پیشنهاد سکه به امیر حسین رضایی داد
      یه لیوان اب پرتقال ببر سر جلسه کنکور تستای ترجمه عربی رو میزنه+نخیر سوال برا کسی سخت میشه که خودشو محدود کرده به دی وی دی وتستای سخت قلم چی رو نمیتونه حل کنه یا کتابی مثل شیمی ای کیو گاج شما هر پکیجی میخوای نگاه کن ببین تستای ای کیو گاج میتونی بزنی باهاش +چه لزومی داره تو پکیج هاشون میان فقط تستای قدیمی کنکور رو حل میکنن اگه واقعا کارشون درسته بیان تستای قلم چی و گزینه 2رو حل کنن +دیگه ابروشون رفته کسی بهشون اعتمادی نداره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن