خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

چند نکته راجب مشمولین پسر (وضعیت نظام وظیفه -پشت کنکور ماندن-انصراف و مرخصی)

کسانی که مشمول هستن بعد فارغ از تحصیل شدن حالا هر مقطعی باشه کارشناسی پیش دانشگاهی یا ارشد... بعد گرفتن مدرک یکسال فرصت دارن تا خودشونو به نظام وظیفه معرفی کنن ربطی به تاریخ تولد و...نیمه اول دوم و...نداره-2اگه دانشگاه برن میتونن مرخصی بگیرن یا حین خوندن درس های دانشگاه هم کنکور بدن البته غیر دولتی چون دولتی تا یه سال محرومن.اگر از دانشگاه هم انصراف دادن دقیقا از تاریخ انصراف یکسال مهلت دارن خودشونو معرفی کنن یعنی کسی که 6/8/97انصراف دادع تا 6/8/98مهلت داره خدشو معرفی کنه حالا یا دانشگاه جدید قبول شه یا بره خدمت
      دیگه نیاید هی سوال بپرسید .خودم هم پشت کنکور بودم هم خدمت رفتم تو نیرو انسانی بودم همه شرایط رو میدونم

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینایی که دوسال پشت هم کنکور میدن و دانشگاه هم نمیرن چطور کاریشون ندارن؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      کسانی که مشمول هستن بعد فارغ از تحصیل شدن حالا هر مقطعی باشه کارشناسی پیش دانشگاهی یا ارشد... بعد گرفتن مدرک یکسال فرصت دارن تا خودشونو به نظام وظیفه معرفی کنن ربطی به تاریخ تولد و...نیمه اول دوم و...نداره-2اگه دانشگاه برن میتونن مرخصی بگیرن یا حین خوندن درس های دانشگاه هم کنکور بدن البته غیر دولتی چون دولتی تا یه سال محرومن.اگر از دانشگاه هم انصراف دادن دقیقا از تاریخ انصراف یکسال مهلت دارن خودشونو معرفی کنن یعنی کسی که 6/8/97انصراف دادع تا 6/8/98مهلت داره خدشو معرفی کنه حالا یا دانشگاه جدید قبول شه یا بره خدمت
      دیگه نیاید هی سوال بپرسید .خودم هم پشت کنکور بودم هم خدمت رفتم تو نیرو انسانی بودم همه شرایط رو میدونم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      اینایی که دوسال پشت هم کنکور میدن و دانشگاه هم نمیرن چطور کاریشون ندارن؟
      یعنی منظورت اینه که برا بارسوم امتحان میدن؟شاید هم درسی رو پاس نکردن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان من امسال پشت کنکوری هستم و کنکور امسال دومین کنکور من هستش..من متولد بهمن78هستم.الان اضافه خدمت نمی خورم؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.sh.78 نمایش پست ها
      الان من امسال پشت کنکوری هستم و کنکور امسال دومین کنکور من هستش..من متولد بهمن78هستم.الان اضافه خدمت نمی خورم؟
      نخیر هیچ مشکلی نداری

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام خواهش میکنم جواب منم بدین من سال 94 اولین کنکورم بود و چون رتبه دلخواهمو نیاوردم دوباره کنکور دادم سال 95 و بعد از کنکور 95 دانشگاه غیر دولتی ثبت نام کردم و ترم اولمو خوندم دومو مرخصی گرفتم کنکور96 شرکت کردم ولی چون بازم قبول نشدم رسته دلخواهمو دوباره مهرو خوندم ترم دومو مرخصی گرفتم و کنکور97 شرکت کردم ولی بازم نشد والان میخام کنکور 98 شرکن کنم ودیگه نمیتونم مرخصی بگیرم دانشگاه و باید دوترمو بخونم سوالم اینه که 98 قبول شدم رشته پزشکی مشکلی از نظر نظام وظیفه برام پیش نمیاد خواهشا جواب بدین هرکسی میدونه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      سلام خواهش میکنم جواب منم بدین من سال 94 اولین کنکورم بود و چون رتبه دلخواهمو نیاوردم دوباره کنکور دادم سال 95 و بعد از کنکور 95 دانشگاه غیر دولتی ثبت نام کردم و ترم اولمو خوندم دومو مرخصی گرفتم کنکور96 شرکت کردم ولی چون بازم قبول نشدم رسته دلخواهمو دوباره مهرو خوندم ترم دومو مرخصی گرفتم و کنکور97 شرکت کردم ولی بازم نشد والان میخام کنکور 98 شرکن کنم ودیگه نمیتونم مرخصی بگیرم دانشگاه و باید دوترمو بخونم سوالم اینه که 98 قبول شدم رشته پزشکی مشکلی از نظر نظام وظیفه برام پیش نمیاد خواهشا جواب بدین هرکسی میدونه
      با توجه به کمک دوستان من متوجه شدم هر فردی حداکثر ۷ الی ۸ کنکور رو می تونه بده ۵ بار از طریق پیام نور و ۱ بار هم معافیت تحصیلی و یک بار هم که وقتی پیش دانشگاهی می خوندید یعنی اولین کنکورتون

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیر هیچ مشکلی نداری. ولی این همه وقتو هدر دادی حداقل کار مفید تری نبود انجام بدی یا میرفتی خدمت 5تا کنکور دادی سالی دوتا کتاب رو فقط میخوندی الان همه رو حفظ بودی نظر من اینه که دیگه با دنیای درس خداحافظی کنی بهتره
      برو کار ازاد یه یا فنی حرفه ای که مکانیکی برق کاری تعمیراتی چیزی یاد بگیر خیلی بهتره چون امسالم با همون روش قبل فقط وقتتو هدر میدی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستانی که جواب دادن و اینکه کاربری که گفتین با درس خداحافظی کن ندونسته حرف نزنین من مشکلات خیلی زیادی داشتم که نتونستم به هدفم برسم که همه رو دارم حل میکنم وامسال صد در صد قبول میشم و رتبمو تو همین سایت میگم.در ضمن با حرفتون انگیزه مضاعف تری برای رسیدن به هدفم بهم دادین.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستانی که جواب دادن و اینکه کاربری که گفتین با درس خداحافظی کن ندونسته حرف نزنین من مشکلات خیلی زیادی داشتم که نتونستم به هدفم برسم که همه رو دارم حل میکنم وامسال صد در صد قبول میشم و رتبمو تو همین سایت میگم.در ضمن با حرفتون انگیزه مضاعف تری برای رسیدن به هدفم بهم دادین.
      اگه تمام تلاشتو کنی موفق میشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز کسی از شما نخواسته که از درس خداحافظی کنین دوستان منظورشون این بوده که اگه تموم تلاشتون رو کردید ولی در کنکور موفق نشدید بهتره برین بازار آزاد ولی با توجه به توضیحات شما معلومه که مشکلات زیادی داشتین بنده هم مثل شما مشکلاتی داشتم و چند سالی هست پشت کنکورم امیدوارم شما امسال موفق بشین و بهترین رتبه و نتیجه رو ان شاء الله کسب کنید به امید موفقیت شما دوست عزیز

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست خوب اگر توانشو در خودتون میبیند خب کنکور بدید و ایشالا که قبولی. ولی سال کنکور هم یه ساله مثل بقیه سال ها هر اتفاقی ممکنه برا ادم بیفته دلایل شکستت رو بنویس و سعی کن اشتباهای گذشته رو تکرار نکنی و با قدرت پیش بری

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا امیرحسین رضایی مثال میزنم3سال پشت کنکور موند
      یعنی منظورت اینه که برا بارسوم امتحان میدن؟شاید هم درسی رو پاس نکردن

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      مثلا امیرحسین رضایی مثال میزنم3سال پشت کنکور موند
      شاید از خدمت معاف شده یا درس نگه داشته یا دانشگاهی چیزی ثبت نام کرده

15. Top | #15
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دی ماه79 هستم نمیتونم99 شرکت کنم؟باید حتما برم خدمت؟
      شاید از خدمت معاف شده یا درس نگه داشته یا دانشگاهی چیزی ثبت نام کرده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن