خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شبا چه ساعتی میخوابید ؟

سلام
      شما شبا ساعت چند درس خوندن رو متوقف میکنید ؟
      شبا چه ساعتی میخوابید و صبحا چه ساعتی بیدارمیشید ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاید سوال عجیبی به نظر برسه اما فکر میکنم بیدار موندن شبا از یه ساعتی بعد به امید بیشتر درس خوندن و زدن تست بیشتر نتیجه عکس میده ( حالا به ایام امتحانا چون اونجا دیگه باید نمره بیاری تا قبول شی )

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      سلام
      شما شبا ساعت چند درس خوندن رو متوقف میکنید ؟
      شبا چه ساعتی میخوابید و صبحا چه ساعتی بیدارمیشید ؟
      ببین اگه دنبال عقربه ساعتی دیگه هیچ -کلا برا خواب دنبال ساعت نباش تا هر وقت میتونی بیدار بمون تا جایی که رو کتابا خوابت ببره الانم طول روز کوتاس و همش شبه دیگه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاید سوال عجیبی به نظر برسه اما فکر میکنم بیدار موندن شبا از یه ساعتی بعد به امید بیشتر درس خوندن و زدن تست بیشتر نتیجه عکس میده ( حالا به ایام امتحانا چون اونجا دیگه باید نمره بیاری تا قبول شی )
      تو فکر میکنی .اینا دیگه چیزای شخصیه با توجی به سختی کنکورای الان فک نکنم کسی وقت کنه اصلا بخوابه هیچم نتیجه عکس نمیده همش بستگی به نوع فکر خودت داره ادم هست پاره وقت کار میکنه بیشتر شبا مطالعه میکنه الان دانش اموزا فقط دنبال ساعت مطالعه -فلان کلاس و فلان ازمون و گیر دادن به همه چی تا اگه قبول نشدن دلیل کم کاری خودشون رو بندازن گردن دیگران الان مصاحبه های که تو همین انجمنه رو خوندی طرف برا هردرس هرچی کتابه تو بازار هست شخم زده اگه مث یه دانش اموز عادی باش قطعا نمیرسی این حجم تست و مبحث رو کار کنی باید حجمی بری جلو

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیالت راحت واقعا دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد الان همه حسود شدن متاسفانه اصلا به کسی کمک نمیکنن طرف شب تا صبح بیداره من اصلا درس نمیخونم یا اکثرا کتابایی که تستاش از کنکور سخت ترن رو درکنار کتابای معمولی بازار کار میکنن بعدش میگن لازم نیست بخونی برا این که همیشه تراز خودشون بالا باشه و توهم تو درصد کم بمونی

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان مسعول کتاب خونه هست کلیدو داده بچه های درسخون ساعت 6صبح میره در کتابخونه رو باز میکنه قبل همه دیگه خودت حساب کن بعد ازشون بپرس چی میخونی همین کتابای درسی و ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نه برای هر کسی فرق دداره چیز قطعی نمیشه گفت
      خودم : بین ساعت 3 ظهر اینا میخوابم تا 11 شب بعد بیدار میشم
      همه جا ساکت و اروم خیلی راحت درس میخونم
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم اوله صبح ینی از ساعت ۴.۵ ۵ صبح تا تقریبا ۱۱ ظهر خیلی خوب میفهمم
      از اونطرف هم از ساعتایه ۴ تا ۱۱ شب
      اینا بهترین ساعتایه مطالعه منه

کلا وقتی کسی کاری بهت نداشته باشه
      ینی همه تو اوج خستگی و خواب باشن و تو بخونی خیلی بهتره
      همین که کاری بهت ندارن
      یا با کاراشون ذهنتو درگیر نمیکنن بهتر میفهمی و دغدغه فکری نداری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      2یا3یایا12شب

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      خیالت راحت واقعا دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد الان همه حسود شدن متاسفانه اصلا به کسی کمک نمیکنن طرف شب تا صبح بیداره من اصلا درس نمیخونم یا اکثرا کتابایی که تستاش از کنکور سخت ترن رو درکنار کتابای معمولی بازار کار میکنن بعدش میگن لازم نیست بخونی برا این که همیشه تراز خودشون بالا باشه و توهم تو درصد کم بمونی
      ببینید حرفتون رو قبول دارم این که میگید حسود شدن و ........
      اما یه چیزی بگم من تمام مدت دوران دبیرستان وراهنمایی بخاطر راهنمایی های غلط معلمامون که میگفتن دانش آموز نباید نت بره- باید تا دیر وقت مثلا هرشبتا 2درس بخونه - نباید تی وی نگاه کنید وووووووووووو کلی حرفای بی اساس دیگه
      امروز صبح توی نت یه مقاله در مورد کم خوابی خوندم الان میفهمم چرا توی کلاسای مدرسه همیشه خدا خسته بودم واینقدر بازدهیم کم بود چرا انقدر پرخاشگربودم الان متوجه میشم چرا انقدر ازهمه چیز .........
      الان دارم نگاه میکنم مبینم اگه همون معلما به من راهنمایی غلط نداده بودن شاید زودتر شروع کرده بودم به درس خوندن ( چون فکر میکردم تا ساعت 2 باید بکوب خوند و از طرفی شبش هم تا اون موقع بیدار بودم خیلی خسته بودم اصلا حس شروع کردن نداشتم ) چون این روش رو به توصیه اونا داشتم اجرا میکردم اصلا بعد از اینکه آخرین امتحان پیش دانشگاهی رو دادم دیگه لای کتاب رو باز نکردم و......
      ببین یه دوست داشتم همون موقع درسش خیلی خوب بود و رتبه 370 تجربی آورد و پزشکی رفت اون اون موقع ها یادم میاد میگفت تا ساعت 1شب درس میخوند ( دوران پیش دانشگاهی ) به اینم توجه کن که تا ساعت 2 بعد از ظهر مدرسه بودیم و موقع امتحانا دی و خرداد برای بعضی درسا تا ساعت 3 و یا حتی خود صبح بیدار بود البته اینی که میگی حسودن رو قبول دارم یادمه یه بار بهش گفتم کتاب تست زیست چی داری کلا تخلیه اطلاعاتیم کرد اما آخر سر هم نگفت

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      ببین اگه دنبال عقربه ساعتی دیگه هیچ -کلا برا خواب دنبال ساعت نباش تا هر وقت میتونی بیدار بمون تا جایی که رو کتابا خوابت ببره الانم طول روز کوتاس و همش شبه دیگه
      کاری به کار وضعیت هوا ندارم منظورم اینه که خواب شبانه روزیتون چقدره

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      نه برای هر کسی فرق دداره چیز قطعی نمیشه گفت
      خودم : بین ساعت 3 ظهر اینا میخوابم تا 11 شب بعد بیدار میشم
      همه جا ساکت و اروم خیلی راحت درس میخونم
      خب پس شما 8 ساعت خواب پیوسته در طول شبانه روز دارید منظورم این بود
      ممنون
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      2یا3یایا12شب
      میشه بپرسم از اون ور ساعت چند صبح بیدار میشید ؟

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که هیچ وقت خوابم کامل نیست....تا ساعت1شب میخونم اوطرف 5بیدار میشم ولی عالم ادم بهم میگن روشت اشتباه هست .الان دیگه کاری کردن که بابام هم باهاشون هم عقیده شده بیشتر11نمیزاره بیدار وایسم وقتی هم این چندشب ساعت11میرم بخوابم تا1خوابم نمیبره همون1 که خودم میخوابیدم خوابم میگیره...ولی همیشه بدنم کوفته هست انگار5ساعت فوتبال بازی کردم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من که هیچ وقت خوابم کامل نیست....تا ساعت1شب میخونم اوطرف 5بیدار میشم ولی عالم ادم بهم میگن روشت اشتباه هست .الان دیگه کاری کردن که بابام هم باهاشون هم عقیده شده بیشتر11نمیزاره بیدار وایسم وقتی هم این چندشب ساعت11میرم بخوابم تا1خوابم نمیبره همون1 که خودم میخوابیدم خوابم میگیره...ولی همیشه بدنم کوفته هست انگار5ساعت فوتبال بازی کردم
      خخخخ درس خوندنی که بقال سر کوچه هم بیاد 4تا نظر بده و تایم لالا برات تعیین کنه ولش یه وقتایی هست که برات کاری پیش میاد برا اینکه از برنامه عقب نمونی مجبوری شب رو بیدار بمونی هر وقت حجم مطالعه ای که باید انجام بدی تموم شد باید بخوابی اینطور نیست که تایم ثابتی داشته باشی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن