خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      ببینید حرفتون رو قبول دارم این که میگید حسود شدن و ........
      اما یه چیزی بگم من تمام مدت دوران دبیرستان وراهنمایی بخاطر راهنمایی های غلط معلمامون که میگفتن دانش آموز نباید نت بره- باید تا دیر وقت مثلا هرشبتا 2درس بخونه - نباید تی وی نگاه کنید وووووووووووو کلی حرفای بی اساس دیگه
      امروز صبح توی نت یه مقاله در مورد کم خوابی خوندم الان میفهمم چرا توی کلاسای مدرسه همیشه خدا خسته بودم واینقدر بازدهیم کم بود چرا انقدر پرخاشگربودم الان متوجه میشم چرا انقدر ازهمه چیز .........
      الان دارم نگاه میکنم مبینم اگه همون معلما به من راهنمایی غلط نداده بودن شاید زودتر شروع کرده بودم به درس خوندن ( چون فکر میکردم تا ساعت 2 باید بکوب خوند و از طرفی شبش هم تا اون موقع بیدار بودم خیلی خسته بودم اصلا حس شروع کردن نداشتم ) چون این روش رو به توصیه اونا داشتم اجرا میکردم اصلا بعد از اینکه آخرین امتحان پیش دانشگاهی رو دادم دیگه لای کتاب رو باز نکردم و......
      ببین یه دوست داشتم همون موقع درسش خیلی خوب بود و رتبه 370 تجربی آورد و پزشکی رفت اون اون موقع ها یادم میاد میگفت تا ساعت 1شب درس میخوند ( دوران پیش دانشگاهی ) به اینم توجه کن که تا ساعت 2 بعد از ظهر مدرسه بودیم و موقع امتحانا دی و خرداد برای بعضی درسا تا ساعت 3 و یا حتی خود صبح بیدار بود البته اینی که میگی حسودن رو قبول دارم یادمه یه بار بهش گفتم کتاب تست زیست چی داری کلا تخلیه اطلاعاتیم کرد اما آخر سر هم نگفت
      این مسعله تایم خواب رو دکتر افشار یه ویس 15دقیقه ای در بارش صحبت کرده واقعا عالیه اصلا نمیخواد به حرف کسی گوش بدی اون ویسو گوش کن کلا نظرت عوض میشه
      راجب حسادت هم متاسفانه دیگه دوست واقعی برا ادم نمونده به اون صورت همشون یه جور رقیبن تا دوست الان طرف تو مصاحبه همین انجمن بچه ها سوال پرسیدن تا ساعت چند درس خوندی شبا اونم که خرش از پل گذشته میگه 8الی 9شب یکی نیست بگه اون مدرسه ای توش درس خوندی من مدیرش بودم چرا بچه ها رو نمیذاری تلاش کنن دروغ چرا میگی بنظر من بهترین مشاوره هم همین اقای افشاره البته ویس های کانالشون یکی معرفی منابع یکی اهمال کاری یکی هم در مورد خواب عالیه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میشه بپرسم از اون ور ساعت چند صبح بیدار میشید ؟
      7یا7.30یا8

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      این مسعله تایم خواب رو دکتر افشار یه ویس 15دقیقه ای در بارش صحبت کرده واقعا عالیه اصلا نمیخواد به حرف کسی گوش بدی اون ویسو گوش کن کلا نظرت عوض میشه
      راجب حسادت هم متاسفانه دیگه دوست واقعی برا ادم نمونده به اون صورت همشون یه جور رقیبن تا دوست الان طرف تو مصاحبه همین انجمن بچه ها سوال پرسیدن تا ساعت چند درس خوندی شبا اونم که خرش از پل گذشته میگه 8الی 9شب یکی نیست بگه اون مدرسه ای توش درس خوندی من مدیرش بودم چرا بچه ها رو نمیذاری تلاش کنن دروغ چرا میگی بنظر من بهترین مشاوره هم همین اقای افشاره البته ویس های کانالشون یکی معرفی منابع یکی اهمال کاری یکی هم در مورد خواب عالیه
      در کانالش ویس خواب چ هشتک کرده؟

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      در کانالش ویس خواب چ هشتک کرده؟
      #خواب

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من که هیچ وقت خوابم کامل نیست....تا ساعت1شب میخونم اوطرف 5بیدار میشم ولی عالم ادم بهم میگن روشت اشتباه هست .الان دیگه کاری کردن که بابام هم باهاشون هم عقیده شده بیشتر11نمیزاره بیدار وایسم وقتی هم این چندشب ساعت11میرم بخوابم تا1خوابم نمیبره همون1 که خودم میخوابیدم خوابم میگیره...ولی همیشه بدنم کوفته هست انگار5ساعت فوتبال بازی کردم
      دوست عزیز حتما سعی کنید خواب کافی داشته باشید
      منم قبلا به توصیه غلط یه تعدادی از معلمام شبا تا دیر وقت بیدار بودم ( اکثرا تا ساعت 2 )
      اما روز بعد که میرفتم مدرسه خیلی کسل و بیحال بودم -بدنم کوفته بود - تمرکزم پایین بود - پرخاشگر بودم ( خیلی ها بهم میگفتن اقتضای سنه اما الان خودم میدونم نتیجه کم خوابی بود چون صبحا باید 6ونیم برای مدرسه بیدار میشدم و هرزوز و حتی 5شنبه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر کلاس داشتیم )
      خب حالا باید چی کارکنیم ؟ باید یه برنامه درست داشته باشم که هم به درسمون برسیم هم خواب کافی داشته باشیم یعنی بعد از مدرسه بیایم بعد ناهار یه نیم ساعت استراحت کنیم بعد شروع کنیم به درس خوندن تا همون 11-12 بعد از اونم خواب خب چون حالا خواب کافی داشتیم فردا سر کلاس دیگه احساس خستیگی نداریم طوری که بدنمون احساس کنه فوتبال بازی کرده در نتیجه درس رو سر کلاس خوب یادمیگیریم یعنی وقتی بعد از ظهر اومدیم درسا رو بهتر متوجه شدیم حتی زمان کمتری رو به خوندن مطلب اختصاص میدیم و بیشتر تست میزنیم و این باعث میشه جمعه که رفتیم قلم چی درصدهای بهتری به دست بیاریم و اعتماد به نفسمون رو بالا میبره و وقتی این روند تا کنکور ادامه پیدا کنه .......... ( ای کاش یکی بود اینا رو اون زمان به من میگفت البته بگم موقع امتحانای مدرسه اگر هم تا صبح بیدار بمونی و درس بخونی عیبی نداره چون در هر صورت قراره نمره بیاری اگر نیاز بود حتما بیداربمون اونجا دیگه فرق داره )
      ببین وقتی میگم بعد مدرسه ناهار بعد نیم ساعت استراحت و بعد تا 11-12 درس خوندن یعنی در این بین دیگه نباید نت بیای یا مثلا پاشی بری فیلم نگاه کردن این تایم فقط درس خوندن باید باشه بعد آخر شب میتونی نیم ساعت هم به نت اختصاص بدی
      من خودم یه هفنه ای هست زیاد از نت استفاده میکنم باید کمش خودم وفقط قبل خواب یه نیم ساعتی رو به نت اختصاص بدم تازه اونم اگه نیاز بود

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اون سوالو خودم پرسیده بودم خب راستش با توجه به حجم بالای آزمونای گزینه دو و از طرفی وجود مدرسه اولش یکمی شک کردم اما بعد که رفتم به جواب هایی که ایشون به سایر دوستان داده بودن نگاه کردم
      دیدم جایی گفته بودن که پایه درسی قوی داشتن و از طرفی کل پایه یعنی دوم وسوم رو توی تابستون کامل بسته بودن یعنی عملا فقط پیش مونده بوده در نتیجه اطمینان پیدا کردم که با صداقت جوابمو دادن
      ایشون کلا به درس خوندن علاقه ام داشتن جوری که حتی داخل مصاحبشون میگن که سر کلاس ریاضی و فیزیک خوب و با دقت گوش میکردن
      من خودم اولین بار که خواستم دینی 2 درس 2 رو بخونم به طور کامل
      5 ساعت طول کشید اما الان نیم ساعته مرورش میکنم و به تستاش جواب میدم خب حالا فرض کنید ایشون کل پایه رو توی همه درسا توی تابستون خوندن تازه اینم در نظر بگیرین که به درس خوندن علاقه هم داشتن
      تشکر بابت کانالی که معرغی کردین حتما میرم گوش میکنم
      ویرایش توسط 19pf : 05 آبان 1397 در ساعت 16:10

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که وقتی داریم درس میخونیم فقط درس بخونیم این جوری هم به برنامه آزمون میرسیم هم از اون طرف طبیعتا برنامه مطالعاتی روزانه مون زودتر تموم میشه شبم میتونیم خواب کافی داشته باشیم چون رسیدن به برنامه آزمون و با برنامه آزمون پیش رفتن خیلی مهمه
      حالا یه زمان هایی هم در طول هفته به تفریح - نت و... اختصاص بدیم اما کنترل شده
      باید سعی کنید خودتون رو کنترل کنید چون در هر صورت سال کنکورتونه اگه این کارو نکنید ..
      با تشکر از همه دوستان به خصوص کاربر معین که اطلاعاتی خوبی بهمون دادن
      ویرایش توسط 19pf : 05 آبان 1397 در ساعت 16:28

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      12 میخوابم 6 و نیم بیدار میشم نهایت دیگه تا 7 بخوابم ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      12 میخوابم 6 و نیم بیدار میشم نهایت دیگه تا 7 بخوابم ...
      خیلی خوبه طبق اون مقاله ای که خوندم انسان به 6تا8 ساعت خواب پیوسته در شبانه روز نیاز داره تا بهترین بازدهی رو داشته باشه ( فکرکنم فقط من بودم که تمام این سالا معلمام با توصیه غلطشون بهم ضربه زدن اما اشکال نداره ضرر رو از هر جا بگیری منفعته )
      حتی توی منابع دینی هم همین موضوع ذکر شده و خواب بیش از حد هم مورد نهی قرار گرفته .

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دیشب 3 شب خوابیدم

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      دیشب 3 شب خوابیدم
      دمت گرم .خواب چیه هی ادم بگه خدایی بچه ها خیلی قرتی بازی در میارن هی میپرسن ساعت چن بخوابیم ساعت چن بریم دستشویی والا این چیزا دیگه بستگی به خود ادم داره

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دمت گرم .خواب چیه هی ادم بگه خدایی بچه ها خیلی قرتی بازی در میارن هی میپرسن ساعت چن بخوابیم ساعت چن بریم دستشویی والا این چیزا دیگه بستگی به خود ادم داره
      بعدا متوجه اهمیت خواب کافی در یاد گیری و تمرکز در طول روز میشی.......... درضمن شما که کنکوری هستید یعنی حداقل 18 سال دارید از شما انتظار میره که نزاکت رو رعایت کنید چون به اندازه کافی بزرگ هستید و عاقل

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      حاشیه

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون ....به نظرم نیم ساعتی تایپ میکردی من که اینقدر تایپ کنم مچم ترک برمیداره
      دوست عزیز حتما سعی کنید خواب کافی داشته باشید
      منم قبلا به توصیه غلط یه تعدادی از معلمام شبا تا دیر وقت بیدار بودم ( اکثرا تا ساعت 2 )
      اما روز بعد که میرفتم مدرسه خیلی کسل و بیحال بودم -بدنم کوفته بود - تمرکزم پایین بود - پرخاشگر بودم ( خیلی ها بهم میگفتن اقتضای سنه اما الان خودم میدونم نتیجه کم خوابی بود چون صبحا باید 6ونیم برای مدرسه بیدار میشدم و هرزوز و حتی 5شنبه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر کلاس داشتیم )
      خب حالا باید چی کارکنیم ؟ باید یه برنامه درست داشته باشم که هم به درسمون برسیم هم خواب کافی داشته باشیم یعنی بعد از مدرسه بیایم بعد ناهار یه نیم ساعت استراحت کنیم بعد شروع کنیم به درس خوندن تا همون 11-12 بعد از اونم خواب خب چون حالا خواب کافی داشتیم فردا سر کلاس دیگه احساس خستیگی نداریم طوری که بدنمون احساس کنه فوتبال بازی کرده در نتیجه درس رو سر کلاس خوب یادمیگیریم یعنی وقتی بعد از ظهر اومدیم درسا رو بهتر متوجه شدیم حتی زمان کمتری رو به خوندن مطلب اختصاص میدیم و بیشتر تست میزنیم و این باعث میشه جمعه که رفتیم قلم چی درصدهای بهتری به دست بیاریم و اعتماد به نفسمون رو بالا میبره و وقتی این روند تا کنکور ادامه پیدا کنه .......... ( ای کاش یکی بود اینا رو اون زمان به من میگفت البته بگم موقع امتحانای مدرسه اگر هم تا صبح بیدار بمونی و درس بخونی عیبی نداره چون در هر صورت قراره نمره بیاری اگر نیاز بود حتما بیداربمون اونجا دیگه فرق داره )
      ببین وقتی میگم بعد مدرسه ناهار بعد نیم ساعت استراحت و بعد تا 11-12 درس خوندن یعنی در این بین دیگه نباید نت بیای یا مثلا پاشی بری فیلم نگاه کردن این تایم فقط درس خوندن باید باشه بعد آخر شب میتونی نیم ساعت هم به نت اختصاص بدی
      من خودم یه هفنه ای هست زیاد از نت استفاده میکنم باید کمش خودم وفقط قبل خواب یه نیم ساعتی رو به نت اختصاص بدم تازه اونم اگه نیاز بود

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انتخاب منابع=حاشیه....ساعت خواب=حاشیه...سی دی =حاشیه....از نظر تو چی حاشیه نیست؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.k نمایش پست ها
      حاشیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن