خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 130
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shpilman نمایش پست ها
      تخصص تو کشورهای غربی بگیرید؟؟؟؟؟
      سلام عزیز
      من برای کسانی که
      میخوان کلا برن اونور اونم برای رشته های علوم پزشکی گفتم بهتره عمومی رو اینجا بگیرن بعد برای تخصص و رزیدنتی برن کشورهای اروپایی مثل آلمان و ...

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      سلام داداش
      توی رشته ی دندون پزشکی میدونی از کجا میتونم اطلاعات بگیرم؟
      درباره ی ادامه تحصیل واسه تخصص و اینجور چیزا
      سلام عزیز
      تو گوگل سرچ کن سایت هایی هستش که در حد اطلاعات عمومی میتونی یه سری مطالب رو متوجه بشی

برای اطلاعات تخصصی تر به انجمن https://www.applyabroad.org/forum/index.php مراجعه کنید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام عزیز
      من برای کسانی که
      میخوان کلا برن اونور اونم برای رشته های علوم پزشکی گفتم بهتره عمومی رو اینجا بگیرن بعد برای تخصص و رزیدنتی برن کشورهای اروپایی مثل آلمان و ...

بله متوجه شدم که برای دوستان مد نظرتون و خواستم فعل (بگیرید) به (بگیرند) ویرایش کنم که بیخیال شدم اما سجاد عزیز خوندن عمومی تو اینجا و ادامه دادن تو اروپا که آلمان بهشت دکترای عمومی ایران به این سادگی ها نیست و صد البته جراحی رو کلن باید بیخال بشن مگر مورد خاص.
      البته مهاجرت پزشکان به سمت غرب وحشتناکه که متاسفانه تو ایران آمار درستی ارائه نمیشه وقتی آمار تورم 11درصد اعلام می کنند نباید انتظار دیگه ای داشت
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بله متوجه شدم که برای دوستان مد نظرتون و خواستم فعل (بگیرید) به (بگیرند) ویرایش کنم که بیخیال شدم اما سجاد عزیز خوندن عمومی تو اینجا و ادامه دادن تو اروپا که آلمان بهشت دکترای عمومی ایران به این سادگی ها نیست و صد البته جراحی رو کلن باید بیخال بشن مگر مورد خاص.
      البته مهاجرت پزشکان به سمت غرب وحشتناکه که متاسفانه تو ایران آمار درستی ارائه نمیشه وقتی آمار تورم 11درصد اعلام می کنند نباید انتظار دیگه ای داشت

داداش مگه پزشک مغز خر خورده پا شه بره اروپا و آمریکا ، بهشت دکترا ایران ، یادمه ی آمار منتشر شده بود ک میگفت بیشترین درامد پزشکای متخصص تو ایرانه
      درسته پزشکی هر جای دنیا رشته تاپیه ولی توو ایران ی چیز دیگس
      بعدشم شاید حالا ی چند نفری نتونن شرایط اینجا رو تحمل کنن و بخان برن ولی بیشترشون میمونن حتی اونایی ک خارج درس خوندن برمیگردن
      اصولن هر جایی پول باشه بد نمیگذره

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی توی ایران نتونه کاریه ای بشه
      عمرا بتونه اونور کاره ایی بشه و توی سیستم اونجا گم و تبدیل به یه اسم ساده رو کاغذ میشه

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بله صحیح
      اونطوری هم که شما میگید نیست عزیز ، مورد میشناسم پزشکی عمومی دانشگاه تبریز خونده بود الان داره رزیدنتی آلمان میخونه تازه اقامت دائم هم گرفته (بعد از 18 ماهه پس از دوره رزیدنتیش)
      از وحشتناک هم وحشتناک تره عزیز
      در مورد تورم هم عرض کنم که 11 درصد نیست بلکه تا دیروز 27 اکتبر 2018 چیزی حدود 250% هستش
      #ونزوئلا_ما_داریم_میایم

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esiya نمایش پست ها
      عمرا بتونه اونور کاره ایی بشه و توی سیستم اونجا گم و تبدیل به یه اسم ساده رو کاغذ میشه
      بصورت نسبی و نه مطلق اون ، این گفتار صادق هستش ولی نه در ایران

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره راس میگی آخه اینجا همه چی بر اساس لیاقت و تواناییه و کلن شایسته سالاری موج میزنه
      بعد اونایی ام ک خونواده شهید و جانباز و بسیجی و آقازاده و... هم نشستن میگن بفرماین، شما لیاقتت از من بیشتره واسه اینکار
      اونایی ام ک از شریف و ... اپلای میکنن ی مشت خنگن ک عرضه ندارن اینجا کار کنن
      خیلی خوب میشد همه قبل از نظر دادن ببینن کجا زندگی میکنن بعد ، انقد شعارم ندن ، مرسی
      ویرایش توسط yashar.b : 06 آبان 1397 در ساعت 13:50

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      آره راس میگی آخه اینجا همه چی بر اساس لیاقت و تواناییه و کلن شایسته سالاری موج میزنه
      بعد اونایی ام ک خونواده شهید و جانباز و بسیجی و آقازاده و... هم نشستن میگن بفرماین، شما لیاقتت از من بیشتره واسه اینکار
      اونایی ام ک از شریف و ... اپلای میکنن ی مشت خنگن ک عرضه ندارن اینجا کار کنن
      خیلی خوب میشد همه قبل از نظر دادن ببینن کجا زندگی میکنن بعد ، انقد شعارم ندن ، مرسی
      این حرف دقیقا کله جملتو نقض میکنه
      اونایی ام ک از شریف و ... اپلای میکنن
      کسی که شریف رفته مطمئن باش عرضه داره و تلاشکر بوده تونسته توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کنه هرجا بره هم موفق میشه
      اما هزاران هزاران ادم دانشگاه شریفی تهرانی داریم که محو شدن و اسمی ازشون نیست
      ایران جایی که کار درست باشی جواب میگیری چون کسی کار درست نیست
      اما خارج اینقد ادم کار درست و بهترین هستن که گفتم تو فقط یه اسم روی کاغذی براشون

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این حرف دقیقا کله جملتو نقض میکنه
      اونایی ام ک از شریف و ... اپلای میکنن
      کسی که شریف رفته مطمئن باش عرضه داره و تلاشکر بوده تونسته توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کنه هرجا بره هم موفق میشه
      اما هزاران هزاران ادم دانشگاه شریفی تهرانی داریم که محو شدن و اسمی ازشون نیست
      ایران جایی که کار درست باشی جواب میگیری چون کسی کار درست نیست
      اما خارج اینقد ادم کار درست و بهترین هستن که گفتم تو فقط یه اسم روی کاغذی براشون
      بعد چطور میشه الان یکی از فامیلای ما با مهندسی کامپیوتر شریف اونم ارشد با معدل 19 تموم کرده ولی به خاطر شرایط خونوادش نمیتونه بره خارج و الان داره توو ی شرکتی با 800 هزار تومن کار میکنه ؟؟
      بعد از اونور داداش خودم از دانشگاه شهر خودمون با لیسانس کامپیوتر و معدل 14 و خرده ای الان داره توو ی شرکت کامپیوتری تو ترکیه کار میکنه و ماهی ام 6 7 تومن درامدشه ؟؟
      دیگه از این ملموس تر مثال میخای
      نمیگم برادر من کار بلد نیس نه اصلن ولی خب اینجا همه چی با بند پ و تبصره و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه حل میشه و خیلی اوضاع وخیم تر از اونیه ک شما میگی
      بازم خود دانید ولی با این طرز تفکر یکم ک وارد جامعه بشید خیلی سر خورده خواهید شد ( فک میکنم الان خیلی رو جو این )
      البته ایشالا ک همه چی مث همونی بشه ک شما میگین
      ویرایش توسط yashar.b : 06 آبان 1397 در ساعت 14:22

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد چطور میشه الان یکی از فامیلای با مهندسی کامپیوتر شریف اونم ارشد با معدل 19 تموم کرده ولی به خاطر شرایط خونوادش نمیتونه بره خارج و الان داره توو ی شرکتی با 800 هزار تومن کار میکنه ؟؟
      بعد از اونور داداش خودم از دانشگاه شهر خودمون با لیسانس کامپیوتر و معدل 14 و خرده ای الان داره توو ی شرکت کامپیوتری تو ترکیه کار میکنه و ماهی ام 6 7 تومن درامدشه ؟؟
      دیگه از این ملموس تر مثال میخای
      نمیگم برادر من کار بلد نیس نه اصلن ولی خب اینجا همه چی با بند پ و تبصره و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه حل میشه و خیلی اوضاع وخیم تر از اونیه ک شما میگی
      بازم خود دانید ولی با این طرز تفکر یکم ک وارد جامعه بشید خیلی سر خورده خواهید شد ( فک میکنم الان خیلی رو جو این )
      البته ایشالا ک همه چی مث همونی بشه ک شما میگین
      دوست من، من نمیگم ایران گل و بلبله و خیلی خوب میدونم خیلی چیزا به بنده پ بنده!

نگاه ادمی میشناسم توی زاهدانه طرفه افغانیه یعنی هیچی مدرک نداره از این اوضاع قاراشمیش ایران استفاده کرده چندتا شعبه پخش نفته دستشه چندین تا ایرانی هم براش کار میکنند
      سالیانه میلیاردی در میاره اونم توی ایران اونم توی زاهدان و اونم افغانی بدون مدرک
      طرف افغانی بود 20:30 نشون میداد میلیاردها تومن اختلاس کرده بود اونم تبعه کشور افغانستان توی ایران پس همچی به عرضه و خواستنه
      البته افغانی افغانی میگم صحبتم نژادپرستانه نیست به کسی بر نخوره
      ویرایش توسط esiya : 06 آبان 1397 در ساعت 14:35

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست من، من نمیگم ایران گل و بلبله و خیلی خوب میدونم خیلی چیزا به بنده پ بنده!

نگاه ادمی میشناسم توی زاهدانه طرفه افغانیه یعنی هیچی مدرک نداره از این اوضاع قاراشمیش ایران استفاده کرده چندتا شعبه پخش نفته دستشه چندین تا ایرانی هم براش کار میکنند
      سالیانه میلیاردی در میاره اونم توی ایران اونم توی زاهدان و اونم افغانی بدون مدرک
      طرف افغانی بود 20:30 نشون میداد میلیاردها تومن اختلاس کرده بود اونم تبعه کشور افغانستان توی ایران پس همچی به عرضه و خواستنه
      البته افغانی افغانی میگم صحبتم نژادپرستانه نیست به کسی بر نخوره
      آها پس شما اختلاس و دزدی و ... رو عرضه میدونین ؟؟؟
      خب من دیگه
      دراین صورت واقعن حرفی ندارم ، ببخشید

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

داداش مگه پزشک مغز خر خورده پا شه بره اروپا و آمریکا ، بهشت دکترا ایران ، یادمه ی آمار منتشر شده بود ک میگفت بیشترین درامد پزشکای متخصص تو ایرانه
      درسته پزشکی هر جای دنیا رشته تاپیه ولی توو ایران ی چیز دیگس
      بعدشم شاید حالا ی چند نفری نتونن شرایط اینجا رو تحمل کنن و بخان برن ولی بیشترشون میمونن حتی اونایی ک خارج درس خوندن برمیگردن
      اصولن هر جایی پول باشه بد نمیگذره
      اون واسه زمانی بود که دلار 3 4تومن بود نه الان که 13 تومنه
      خیلی از دندونپزشکا شنیدم دارن میرن

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آها پس شما اختلاس و دزدی و ... رو عرضه میدونین ؟؟؟
      خب من دیگه
      دراین صورت واقعن حرفی ندارم ، ببخشید
      واقعا فک کنم مخت تعطیله مرد مومن
      افغانیه اولی کجا دزدی میکنه؟
      اون دومیه جهت مثال زدم که خود دزدی کردن هم عرضه و دل میخواد امثال منو شما نداریم
      من با شما دیگه حرف ندارم چیزیه که نخوای بفهمی من بزور نمیتونم بچپونم توی مخت

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      اون واسه زمانی بود که دلار 3 4تومن بود نه الان که 13 تومنه
      خیلی از دندونپزشکا شنیدم دارن میرن
      بابا چ ربطی به دلار داره ، اگه قیمت چیزایی ک اسفتاده میکنن بالا رفته خب از مریض بدبخت میگرن دیگه قیمت تعریف شده ای ک ندارن
      تازه بهونه هم دارن میگن دلار فلان قدره

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن