اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
  1. Top | #1
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 134 بار در 86 ارسال
    نمایش مشخصات

گفتار درمانی ایران یا دبیری زیست فرهنگیان؟؟؟؟؟؟؟

با عرض سلام و تسلیت ایام اربعین.خواهشا به سوال من جواب بدید
    من گفتار درمانی دانشگاه ایران میخونم .ولی الان که اومدم دانشگاه میبینم که اصلا مناسب من نیس.این رشته برا کسایی که صبر و حوصله فراوون دارن و با بچه های زیر 5 سال اغلب باید کار کرد .ولی من ادم کم حوصله و زود عصبانی میشم و حوصله کار کردن با بچه کوچیکا رو ندارم.بنابراین تصمیم گرفتم تغییر رشته به فرهنگیان دبیری زیست از طریق تکمیل ظرفیت بدم.هر وقت با کسی مشورت میکنم میگه تو میخوای درامد بالای گفتار و پرستیژ کارشو ول کنی بشی یه معلم ساده ی زیست که ته حقوقش 3 تومنه ولی هر موقع میرم کلینیک و گریه و زاری بچه ها و سختی و اینکه با بچه کوچیک اون وسط باید خاله بازی کنی رو میبینم ،میفهمم که من ادم این رشته نیستم.میگن گفتار به طور متوسط در صورت کار در کلینیک 5 تومن و در صورتی که خود ادم کلنیک بزنه حدودا 10 تومنه
    کلا تو یه دوراهی عقل و دل گیر کردم.دلم بهم میگه برو فرهنگیان و عقل بهم میگه همین گفتار رو ادامه بده .
    خواهشا جواب بدید
    1)به نظرشما این کار درسته؟
    2)تکمیل ظرفیت کی هس؟
    3)اگه نتایج تکمیل ظرفیت قبول بشم،باید از دانشگاهی که الان درس میخونم بایس انصراف بدم؟هزینه انصراف چقدره؟
    4)تا جایی که من شنیدم 4000 نفر دانشجو فرهنگی کم دارن که بایس جذب کنن.الان پسرای استان ما محل تحصیلشون افتاده تبریز و الان اونجا پر شده .الان من محل تحصیلم دست سازمان سنجشه یا خودم میتونم انتخاب کنم؟مثلا میتونم همین تبریز بیافتم؟یا تهران؟
    قبلا این تایپیک رو در بخش دانشجویی نداد افراد کمی جوابمو دادن. گفتم برایه مشورت با افراد بیشتر تو این بخش تایپیک بزنم

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
  3. Top | #2
    کاربر اخراجی

تشکر شده 243 بار در 178 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
    با عرض سلام و تسلیت ایام اربعین.خواهشا به سوال من جواب بدید
    من گفتار درمانی دانشگاه ایران میخونم .ولی الان که اومدم دانشگاه میبینم که اصلا مناسب من نیس.این رشته برا کسایی که صبر و حوصله فراوون دارن و با بچه های زیر 5 سال اغلب باید کار کرد .ولی من ادم کم حوصله و زود عصبانی میشم و حوصله کار کردن با بچه کوچیکا رو ندارم.بنابراین تصمیم گرفتم تغییر رشته به فرهنگیان دبیری زیست از طریق تکمیل ظرفیت بدم.هر وقت با کسی مشورت میکنم میگه تو میخوای درامد بالای گفتار و پرستیژ کارشو ول کنی بشی یه معلم ساده ی زیست که ته حقوقش 3 تومنه ولی هر موقع میرم کلینیک و گریه و زاری بچه ها و سختی و اینکه با بچه کوچیک اون وسط باید خاله بازی کنی رو میبینم ،میفهمم که من ادم این رشته نیستم.میگن گفتار به طور متوسط در صورت کار در کلینیک 5 تومن و در صورتی که خود ادم کلنیک بزنه حدودا 10 تومنه
    کلا تو یه دوراهی عقل و دل گیر کردم.دلم بهم میگه برو فرهنگیان و عقل بهم میگه همین گفتار رو ادامه بده .
    خواهشا جواب بدید
    1)به نظرشما این کار درسته؟
    2)تکمیل ظرفیت کی هس؟
    3)اگه نتایج تکمیل ظرفیت قبول بشم،باید از دانشگاهی که الان درس میخونم بایس انصراف بدم؟هزینه انصراف چقدره؟
    4)تا جایی که من شنیدم 4000 نفر دانشجو فرهنگی کم دارن که بایس جذب کنن.الان پسرای استان ما محل تحصیلشون افتاده تبریز و الان اونجا پر شده .الان من محل تحصیلم دست سازمان سنجشه یا خودم میتونم انتخاب کنم؟مثلا میتونم همین تبریز بیافتم؟یا تهران؟
    قبلا این تایپیک رو در بخش دانشجویی نداد افراد کمی جوابمو دادن. گفتم برایه مشورت با افراد بیشتر تو این بخش تایپیک بزنم
    بدون شک دبیری زیست

4. 1 نفر تشکر کرده است ... loading
  5. Top | #3
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
    بدون شک دبیری زیست
    ممنون. راستش خیلی دودلم. همه میگن با توجه به ویژگی هایی که من دارم و آدم صبوری نیستم با بچه های 16 و 17 ساله که بعضی موقع ها دبیرای مدرسه رو اذیت میکنن. بیشتر به مشکل میخورم تا بچه های زیر 6 سال.و همینطور در آمد بسیار پایین معلمی در مقایسه با گفتار حسابی دودلم کرده

6. Top | #4
    کاربر اخراجی

تشکر شده 182 بار در 91 ارسال
    نمایش مشخصات
    ممنون. راستش خیلی دودلم. همه میگن با توجه به ویژگی هایی که من دارم و آدم صبوری نیستم با بچه های 16 و 17 ساله که بعضی موقع ها دبیرای مدرسه رو اذیت میکنن. بیشتر به مشکل میخورم تا بچه های زیر 6 سال.و همینطور در آمد بسیار پایین معلمی در مقایسه با گفتار حسابی دودلم کرده
    ببین من خودم اصلا از بچه جماعت خوشم نمیاد و اصلا حوصله بچه هارو ندارم بنابراین کاملا درکت میکنم چی میگی
    ببین اگه خودم بودم نگاه میکردم ببینم چقدر طول میکشه که خودم بتونم کلینیک بزنم چون 10 تومن درآمد خوبیه و از طرفی شغل خوب وباپرستیژی هم هست
    اما اگه میدیدم خیلی طول میکشه مثلا 15 سال خب یک راست میرفتم سراغ دبیری زیست
    حالا چقدر طول میکشه که بشه خودت کلینیک بزنی؟؟

7. 1 نفر تشکر کرده است ... loading
  8. Top | #5
    کاربر اخراجی

تشکر شده 243 بار در 178 ارسال
    نمایش مشخصات
    دلت خوشه ها ادم خودش خوب باشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد اتفاقا 16-17ساله ها بهترن

9. Top | #6
    کاربر انجمن

تشکر شده 47 بار در 27 ارسال
    نمایش مشخصات
    والله من توی نگاه اول دبیری زیست انتخاب کردم بفکر پیشرفت باشی شغل خوبیه اما معلمیه دیگه شغل فوق العاده حوصله سربریه واز چهره همه ی معلما افسردگی میباره
    گفتار درمانی چون الان جوونی این حرفو میزنی ایشالا خودت که بچه دار و سنت و تجربت بکشه بالا رئوف تر و با حوصله تر میشی

10. 2 نفر تشکر کرده اند ... moeinn, SARA_J
  11. Top | #7
    کاربر انجمن

Sarkhosh
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    آن سوی خیال
    تشکر شده 117 بار در 58 ارسال
    نمایش مشخصات
    معلمی یه تریپ خاصی داره

باید باحوصله باشی، محکم باشی، اطلاعات زیادی به بچه ها بدی احترام زیادی بزاری
    تازشم بین بچه ها همیشه بچه های بی ادب و پررو پیدا میشه که باید نادیده شون بگیری...
    تازشم معلمی زیست
    محدودت بچه های ۱۳_۱۷ساله ست

من تدریس زبان میدادم تو اموزشگاه های زبان...
    وقتی شاگردام ابتدایی بودن خیلی اذیت میشدم چون همیشه بازیگوش بودن دوست داشتن بازی کنن منم حوصله نداشتم واقعا
    بعدش که با بچه های ۱۳_۱۷ساله کلاس گرفتم دیدم اوضاع خیلی بهتره مثلا خودم خیلی دوست داشتم برم سرکلاس
    دیگه کلاس حالت سرگرمی واسم پیدا کرده بود

فکر کنم شما چون حوصله ی بچه هارو ندارین با معلمی زیست بهتر کنار بیاید اگه معلم بدجنس و بی حوصله و کسلی نباشید هیچ وقت بهتون بد نمیگذره کافیه با بچه ها دوست باشید در عین حال حد و حدودارو براشون مشخص کنید
    موفق باشید

12. 1 نفر تشکر کرده است ... loading
  13. Top | #8
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
    ببین من خودم اصلا از بچه جماعت خوشم نمیاد و اصلا حوصله بچه هارو ندارم بنابراین کاملا درکت میکنم چی میگی
    ببین اگه خودم بودم نگاه میکردم ببینم چقدر طول میکشه که خودم بتونم کلینیک بزنم چون 10 تومن درآمد خوبیه و از طرفی شغل خوب وباپرستیژی هم هست
    اما اگه میدیدم خیلی طول میکشه مثلا 15 سال خب یک راست میرفتم سراغ دبیری زیست
    حالا چقدر طول میکشه که بشه خودت کلینیک بزنی؟؟
    برا کلینیک زدن برا لیسانس گفتار در شهرستانها سه سال سابقه کار و در شهرهای بزرگ پنج سال سابقه کار لازمه.البته به این سالها دو سال سربازی رو هم اضافه کنین.البته من اگه کلینیک هم نزنم ودر کلینیک دگران کار کنم حداقل ماهی 4 تومن رو خواهم داشت در حالی که در معلمی حداکثر 2.5 تا 3 تومن میدن.این موضوع منو خیلی نگران کرده میترسم بیام معلمی و بعد ها حسرت گفتار درمانی رو بخورم
    و از طرفی بعضیا میگن تو که حوصله کار با بچه های زیر شش سال رو نداری ،با بچه های 16 و 17 ساله که دبیرا رو اذیت میکنن بیشتر به مشکل میخوری
    ویرایش توسط loading : 05 آبان 97 در ساعت 15:25

14. Top | #9
    کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
    برا کلینیک زدن برا لیسانس گفتار در شهرستانها سه سال سابقه کار و در شهرهای بزرگ پنج سال سابقه کار لازمه.البته به این سالها دو سال سربازی رو هم اضافه کنین.البته من اگه کلینیک هم نزنم ودر کلینیک دگران کار کنم حداقل ماهی 4 تومن رو خواهم داشت در حالی که در معلمی حداکثر 2.5 تا 3 تومن میدن.این موضوع منو خیلی نگران کرده میترسم بیام معلمی و بعد ها حسرت گفتار درمانی رو بخورم
    و از طرفی بعضیا میگن تو که حوصله کار با بچه های زیر شش سال رو نداری ،با بچه های 16 و 17 ساله که دبیرا رو اذیت میکنن بیشتر به مشکل میخوری
    ببین به نظر من که میگم تحمل بچه ها رو اصلا ندارم
    اگر میدونستم بعد سه سال کار در شهرستان ها و دوسال سربازی و خب بعدش طبیعتا یه چند سال کار کردن توی کلینیک یکی دیگه خودم میتونستم کلینیک بزنم واقعا میموندم ( چرا ؟ چون هم درآمدش خوبه هم کلاس کاری توی جامعه )
    دبیری نمی رفتم
    مهم نیست توی ایران باشی آمریکا یا هر جای دنیا درآمد بیشتر رفاه بیشتر
    شما اگه خودت کلینیک بزنی ماهی 10 تومن در بیاری یعنی سالی 120 میلیون خب حالا چون توی اون محیط ها دارید کار میکنید فردا هم با یه فرد از همون محیط ازدواج میکنید که سطح تحصیلاتش مثل شما بالاست و از طرفی شغل هم مثل شما درآمدش خوبه ( الان دیگه زن و مرد باهم کار میکنن حتی توی خونه مرد و زن فرق نداره ) خب این یعنی حتی از نظر محل زندگی هم یه جای بهتر و یه محله بالاتر زندگی میکنید و خب طبیعتا همسایه هاتون هم مثل خودتونن و سطح فرهنگشون هم بیشتر خب حالا کاری اصلا به دبیری ندارم میگم یه شغل با درآمد کمتر از گفتار درمانی فقط خودتون تا تهش برید من دیگه چیزی نگم البته این مثال هم برای افرادی که درآمدشون از شما بیشتره در نظر بگیرید تازه از طرفی الان دارید توی تهران که خب به هر حال پایتخته زندگی میکنید میرید طرح بعدش برمیگردید اما اگه برید تبریز میتونید دوباره برگردید نه نمی تونید انتقالی نمیدن ( فقط خواهش میکنم به این حرف هایی که میگم نخندید نگید من دارم میگم بین دبیری و گفتار درمانی این درمورد ازدواج و همسایه و شهر محل زندگی حرف میزنه اتفاقا این موارد خیلی مهمه بچه 16 -17 ساله هم نیستم 20 سالمه ) اگر اطمینان دارید که میتونید بعدا مثلا 10 سال آینده کلینیک بزنید ودیگه خودتون با بچه ها کارنکنید با توجه به این که میگید حوصله بچه ندارید خب بمونید چون این طوری بخاطر درآمدش سطح زندگی بهتری خواهید داشت ( و برای رسیدن به راحتی به هر حال باید سختی بکشید بعد ازهر سختی راحتیه ) حتی همون 4 تومنم خیلی خوبه ولی اگر نه واقعا نمی تونید همون دبیری رو برید به هر حال هر کسی رو بحر کاری ساختن فقط اینم در نظر بگیرید اگه رفتید دبیری فردا در کنار کسایی قرار میگیرید که ممکنه رتبه کنکورشون با شما فرق کنه و بعضا نسبت به شما بدتر باشه بعد حقوقشون مثل شما باشه اون موقعست که حسرت خواهید خورد
    ببینید اگه بتونید کلنیک بزنید تا 10 سال آینده دیگه بعد اون دیگه با بچه کار نمیکنید اما اگه برید دبیری حداقل 30 سال باید با بچه ها باشید

پ.ن : توی نت بگردید یه چند تا کتاب در مورد بچه ها بخونید تا بتونید باهاشون ارتباط بگیرید چون در هر صورت در آینده خودتون پدر میشید مگه اینکه بخواید مجرد بمونید من خودم میخوام این کارو حتما انجام بدم به شما هم حتما توصیه میکنم چون دیدم مردایی رو چقدر با بچه ها خوبن و بچه ها چقدر دوستشون دارن ولی اصلا هیچ بچه طرف خود من نمیاد
    برای منم دعا کنید حالا یا 98 یا 99 دندان پزشکی یا فیزیو یا گفتار درمانی یا کاردرمانی قبول شم .
    ببخشید زیاد شد آخه خودم دوس دارم وقتی از کسی سوالی میپرسم تمام اطلاعات خودشو در اختیارم بذاره در هر صورت معذرت مخوام اگه سرتون رو درد آوردم .
    نگفتید که چند سالتونه ؟ و اینکه آیا میتونید در آینده کلینیک بزنید یا نه ؟( البته فکر کنم توی این 10 سالی که میگم پولاتون رو همون ماهی 4 تومن که میشه سالی 48 میلیون و گرفتن وام و یه سری کارا بشه حتی تا 10 سال بعدش یه کارایی کرد فقط نباید پولو بدون حسابو کتاب خرج کرد من اگه رشنه هایی که گفتم قبول شم برنامه ام اینه )
    ویرایش توسط 19pf : 05 آبان 97 در ساعت 20:09

15. 2 نفر تشکر کرده اند ... loading, Mohsen_M_H21
  16. Top | #10
    کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
    الان یه عده میان میگن به درآمد فکرنکن توی این شغلا باید به درمان فکر کنی به این که داری به یه بچه کمک میکنی ........................................... میخوام بهشون بگم کاملا بانظرتون موافقم باید وقتی وارد شغل هایی که با سلامتی انسان ها در ارتباطه وارد میشی باید با جان و دل کار کنی وفقط به فکر جیبت نباشی مثلا اگه جراح قلب پدر بزرگم اونو الکی جراحی نمیکرد توی 67 سالگی فوت نمیکرد و الان زنده بود ( شاید بگید خب چندتا دکتر دیگه هم میرفتید تا نظر اونا هم میدونستید اما باید بگم که خیلی یه دفعه ای شد البته خوشبینانه به قضیه نگاه میکنیم میگیم جراح شاید سطح سواد پایین بوده ( این دقیقا همون جاست که میگم تو حوزه درمان باید با جان و دل کار کرد ))
    اما با تمام اینها اعتقاد دارم که موقع انتخاب رشته هم باید به درآمد وکلاس اجتماعی یه شغل هم فکر کرد و همچنین به توانایی ها ت شاید اگر اون جراح وقتی میدونست واقعا به پزشکی علاقه نداره و نمیتونه با علاقه درسشو بخونه وبا علاقه کارکنه کنار میکشید و میذاشت یه نفر دیگه که استعدادشو داره جاشو پرکنه شاید پدر بزرگم الان ...... .

17. 1 نفر تشکر کرده است ... loading
  18. Top | #11
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    ببین به نظر من که میگم تحمل بچه ها رو اصلا ندارم
    اگر میدونستم بعد سه سال کار در شهرستان ها و دوسال سربازی و خب بعدش طبیعتا یه چند سال کار کردن توی کلینیک یکی دیگه خودم میتونستم کلینیک بزنم واقعا میموندم ( چرا ؟ چون هم درآمدش خوبه هم کلاس کاری توی جامعه )
    دبیری نمی رفتم
    مهم نیست توی ایران باشی آمریکا یا هر جای دنیا درآمد بیشتر رفاه بیشتر
    شما اگه خودت کلینیک بزنی ماهی 10 تومن در بیاری یعنی سالی 120 میلیون خب حالا چون توی اون محیط ها دارید کار میکنید فردا هم با یه فرد از همون محیط ازدواج میکنید که سطح تحصیلاتش مثل شما بالاست و از طرفی شغل هم مثل شما درآمدش خوبه خب این یعنی حتی از نظر محل زندگی هم یه جای بهتر و یه محله بالاتر زندگی میکنید و خب طبیعتا همسایه هاتون هم مثل خودتونن و سطح فرهنگشون هم بیشتر خب حالا کاری اصلا به دبیری ندارم میگم یه شغل با درآمد کمتر از گفتار درمانی فقط خودتون تا تهش برید من دیگه چیزی نگم البته این مثال هم برای افرادی که درآمدشون از شما بیشتره در نظر بگیرید تازه از طرفی الان دارید توی تهران که خب به هر حال پایتخته زندگی میکنید میرید طرح بعدش برمیگردید اما اگه برید تبریز میتونید دوباره برگردید نه نمی تونید انتقالی نمیدن ( فقط خواهش میکنم به این حرف هایی که میگم نخندید نگید من دارم میگم بین دبیری و گفتار درمانی این درمورد ازدواج و همسایه و شهر محل زندگی حرف میزنه اتفاقا این موارد خیلی مهمه بچه 16 -17 ساله هم نیستم 20 سالمه ) اگر اطمینان دارید که میتونید بعدا مثلا 10 سال آینده کلینیک بزنید ودیگه خودتون با بچه ها کارنکنید با توجه به این که میگید حوصله بچه ندارید خب بمونید چون این طوری بخاطر درآمدش سطح زندگی بهتری خواهید داشت ( و برای رسیدن به راحتی به هر حال باید سختی بکشید بعد ازهر سختی راحتیه ) حتی همون 4 تومنم خیلی خوبه ولی اگر نه واقعا نمی تونید همون دبیری رو برید به هر حال هر کسی رو بحر کاری ساختن فقط اینم در نظر بگیرید اگه رفتید دبیری فردا در کنار کسایی قرار میگیرید که ممکنه رتبه کنکورشون با شما فرق کنه و بعضا نسبت به شما بدتر باشه بعد حقوقشون مثل شما باشه اون موقعست که حسرت خواهید خورد
    ببینید اگه بتونید کلنیک بزنید تا 10 سال آینده دیگه بعد اون دیگه با بچه کار نمیکنید اما اگه برید دبیری حداقل 30 سال باید با بچه ها باشید

پ.ن : توی نت بگردید یه چند تا کتاب در مورد بچه ها بخونید تا بتونید باهاشون ارتباط بگیرید چون در هر صورت در آینده خودتون پدر میشید مگه اینکه بخواید مجرد بمونید من خودم میخوام این کارو حتما انجام بدم به شما هم حتما توصیه میکنم چون دیدم مردایی رو چقدر با بچه ها خوبن و بچه ها چقدر دوستشون دارن ولی اصلا هیچ بچه طرف خود من نمیاد
    برای منم دعا کنید حالا یا 98 یا 99 دندان پزشکی یا فیزیو یا گفتار درمانی یا کاردرمانی قبول شم .
    ببخشید زیاد شد آخه خودم دوس دارم وقتی از کسی سوالی میپرسم تمام اطلاعات خودشو در اختیارم بذاره در هر صورت معذرت مخوام اگه سرتون رو درد آوردم .
    نگفتید که چند سالتونه ؟ و اینکه آیا میتونید در آینده کلینیک بزنید یا نه ؟( البته فکر کنم توی این 10 سالی که میگم پولاتون رو همون ماهی 4 تومن که میشه سالی 48 میلیون و گرفتن وام و یه سری کارا بشه حتی تا 10 سال بعدش یه کارایی کرد فقط نباید پولو بدون حسابو کتاب خرج کرد من اگه رشنه هایی که گفتم قبول شم برنامه ام اینه )
    یه دنیا ممنون از توضیحاتتون.من دانشجوی ترم 1 هستم و متولد دی 78. پس حدودا 18 سالمه. زدن کلینیک گفتار مث کلینیک فیزیوتراپی سرمایه آنچنانی نمیخواد فقط اجاره کردن یه جای مناسبه بعد از حدود 5 الی6سال میشه کلینیک زد
    از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم

19. Top | #12
    کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 205 بار در 106 ارسال
    نمایش مشخصات
    تکمیل ظرفیت فرهنگیان کی هست؟

20. Top | #13
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
    تکمیل ظرفیت فرهنگیان کی هست؟
    معلوم نیس باشه امسال یا نه ولی اگه باشه قاعدتا اواخر آبان یا اوایل آذر خواهد بود
    تکمیل ظرفیت فرهنگیان برای کنکور سراسری

21. 1 نفر تشکر کرده است ... 19pf
  22. Top | #14
    کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
    یه دنیا ممنون از توضیحاتتون.من دانشجوی ترم 1 هستم و متولد دی 78. پس حدودا 18 سالمه. زدن کلینیک گفتار مث کلینیک فیزیوتراپی سرمایه آنچنانی نمیخواد فقط اجاره کردن یه جای مناسبه بعد از حدود 5 الی6سال میشه کلینیک زد
    از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم
    ببین اصلا به دبیری زیست فکر نکن ( نظر شخصی )
    من فکرکردم حداقل 23-22 ساله ای
    سن 18 تا 28 سالگی سن خیلی حساسیه مهمترین تصمیم ها توی زندگی آدم ها توی این بازه گرفته میشه اما از طرفی آدم ها خیلی احساسی وسطحی نگرهستن تون این سن ها پس حتما توی این سن از بقیه راهنمایی بخواه اما به طور مطلق هم به حرفاشون گوش نکن خودت هم بررسی کن ببین شرایط چیه ( مثل همین کاری که الان کردی با وجود این که بهت گفتن گفتار بهتره اما باز دوباره از چند جا پرسیدی )
    فقط بزارید دو سال دیگه که 20 ساله شدید متوجه میشید آدم چقدر طرز فکرش تغییر میکنه شاید بگی فقط دو سال گذشته اما آدم خیلی پخته تر میشه
    فقط یه توصیه حتماااا تو نت سرچ کن یه سری کتاب ها در مورد بچه ها هست اونا رو بخون تا بتونی با هاشون ارتباط بگیری این توی برنامه آتی خودمم هست
    راستی اینم بگم بعدا مه با یاری خدا کلینیک زدی سعی کن در کنارش حتما به استاد دانشگاه شدن هم فکر کنی ( هم در کنار کلینیک درآمد داری هم استادی دانشگاهی که درآمدشو نمیدونم اما خب اونم بعید میدونم درآمدش بد باشه )
    شما خودت آقایی من کسی نیستم که بخوام راهنماییت کنم اما اینایی که میگم رو همیشه توی زندگیت ئر نظر بگیر:
    اگه توانایی بالای داری حتما ازش استفاده کن و سعی کن خودتو بالا بکشی اصلا به کمتر از تواناییت راضی نشو که جز حسرت چیزی برات نداره و تو رو در کنار آدمایی قرار میده که ازت پایین ترن البته مغرور هم نشو چون هرکس یه توانایی داره و همیشه از تو بالاتر هم هست و در نهایت بالاترین خداست
    و نکته آخر حتی به حرف منم گوش نکن به ندای قلبت گوش کن بین با توجه به شرایطت چی برات بهتره البته بعدش به منم بگو چه تصمیمی برای آیندت گرفتی ؟ دوست دارم بدونم

23. 3 نفر تشکر کرده اند ... Alireza...kh78, loading, Sonnet
  24. Top | #15
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    نمایش مشخصات
    ببین اصلا به دبیری زیست فکر نکن ( نظر شخصی )
    من فکرکردم حداقل 23-22 ساله ای
    سن 18 تا 28 سالگی سن خیلی حساسیه مهمترین تصمیم ها توی زندگی آدم ها توی این بازه گرفته میشه اما از طرفی آدم ها خیلی احساسی وسطحی نگرهستن تون این سن ها پس حتما توی این سن از بقیه راهنمایی بخواه اما به طور مطلق هم به حرفاشون گوش نکن خودت هم بررسی کن ببین شرایط چیه ( مثل همین کاری که الان کردی با وجود این که بهت گفتن گفتار بهتره اما باز دوباره از چند جا پرسیدی )
    فقط بزارید دو سال دیگه که 20 ساله شدید متوجه میشید آدم چقدر طرز فکرش تغییر میکنه شاید بگی فقط دو سال گذشته اما آدم خیلی پخته تر میشه
    فقط یه توصیه حتماااا تو نت سرچ کن یه سری کتاب ها در مورد بچه ها هست اونا رو بخون تا بتونی با هاشون ارتباط بگیری این توی برنامه آتی خودمم هست
    راستی اینم بگم بعدا مه با یاری خدا کلینیک زدی سعی کن در کنارش حتما به استاد دانشگاه شدن هم فکر کنی ( هم در کنار کلینیک درآمد داری هم استادی دانشگاهی که درآمدشو نمیدونم اما خب اونم بعید میدونم درآمدش بد باشه )
    شما خودت آقایی من کسی نیستم که بخوام راهنماییت کنم اما اینایی که میگم رو همیشه توی زندگیت ئر نظر بگیر:
    اگه توانایی بالای داری حتما ازش استفاده کن و سعی کن خودتو بالا بکشی اصلا به کمتر از تواناییت راضی نشو که جز حسرت چیزی برات نداره و تو رو در کنار آدمایی قرار میده که ازت پایین ترن البته مغرور هم نشو چون هرکس یه توانایی داره و همیشه از تو بالاتر هم هست و در نهایت بالاترین خداست
    و نکته آخر حتی به حرف منم گوش نکن به ندای قلبت گوش کن بین با توجه به شرایطت چی برات بهتره البته بعدش به منم بگو چه تصمیمی برای آیندت گرفتی ؟ دوست دارم بدونم
    خیلی لطف کردید. براتون آرزوی بهترینها رو دارم

25. 1 نفر تشکر کرده است ... 19pf
صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)