خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درخواست معرفی سایت خرید کتاب کمک درسی با تخفیف بالا

سلام دوستان اگه سایتی میشناسید که کتاب های کمک درسی چاپ جدید رو با تخفیف بالای 30 الی 40 درصد میفروشند معرفی کنید
      خیلی سوال میکنن بچه ها
      ممنون از همگی
      مشاور

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان سایتی رو معرفی کردند که با تخفیف تایمر دار کتاب میفروخت اگر ممکنه نام سایت رو دوباره بگن
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      یکی از دوستان سایتی رو معرفی کردند که با تخفیف تایمر دار کتاب میفروخت اگر ممکنه نام سایت رو دوباره بگن
      سایت کتابچی البته الان تخفیف تایمر دارش تموم شده
      فعلا ۲۵ درصد تخفیف داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Rezaa نمایش پست ها
      سایت کتابچی البته الان تخفیف تایمر دارش تموم شده
      فعلا ۲۵ درصد تخفیف داره
      ممنون اگر سایتی با تخفیف بالا بود معرفی کنید ممنون
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به طور کلی ketab.love که 20 درصد تخفیف تو سایت داره ولی چند تا کد تخفیف داره (مثل takhfifan) که از قیمت کتابا بعد محاسبه 20 درصد تخفیف، 10، 12 یا 15 درصد دیگه هم کم می کنه (البته قبل پول پست. یعنی هزینه پست بعد 20+10 حساب میشه که فکر کنم برای همه کتابا هزار تومنه (البته چند هزار تومن پایه برای هر سفارش هست که با اضافه کردن هر کتاب هزار تومن بهش اضافه میشه). این 20+10 یه چیزی نزدیک به 30 درصد معمولی در میاد). البته همیشه یه سری کتابا رو تخفیف دوره ای (25 یا 30 درصد) می ذاره که می تونید از کد تخفیف برای اینا هم استفاده کنید. برای خریدای بالای 150 هزار هم پستش رایگانه اگه هم زیر 150 باشه می تونید 3 نفر رو دعوت کنید و ارسال رایگان بگیرید. کد معرف من اینه اگه خواستید بزنید: 34718
      اگه خریدتون زیر 150 هزاره و حوصله دعوت هم ندارید (به خاطر رایگان بودن پستش) کتابچی. برای همه کتابا 25 درصد تخفیف داره
      کتابای گاج رو هم از خود گاج مارکت بگیرید (البته بالای 100 هزار بگیرید تا پستش رایگان بشه. اگه هم خریدتون زیر 100 هزاره با یکی مثل همکلاسیتون هماهنگ کنین که رایگان بشه). کد تخفیف 30 درصدش (بر خلاف عشق کتاب این 30 درصد به چیزی اضافه نمیشه و فقط خودشه) هم که پره هم تو نت هم بعضی از معلما گرفتن
      در حال حاضر فکر کنم اینا ارزون ترین گزینه باشن ولی همیشه تو بازه های مختلف فرق می کنه چون شرایط فروشگاه ها و کد تخفیف ها عوض میشه
      ویرایش توسط MOHAMMAD_REZA : 04 آبان 1397 در ساعت 15:19

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سایت یک مهر برو خیلی خوبه. همه کتاب ها با تخفیف. بعضیا چهل درصد تخفیف و بعضیا بیست درصد..پست پیشتاز هم داره عالیه.
      تو گوگل بزن:::یک مهر:::

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام من خودم از سایت گاج مارکت خرید میکنم کد تخفیف بزنیم برای کتاب های گاج و کلاغ سفید و.. 30درصد تخفیف داره بقیه موسسات هم 20درصد حدودا من حتی لوازم تحریرمم از سایت گاج مارکت گرفتم هم قیمتش خوبه هم انقد بسته بندیش خوبه تو پست خراب نمیشه و...
      کد تخفیفمم اگر خواستی 42103613
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      سلام دوستان اگه سایتی میشناسید که کتاب های کمک درسی چاپ جدید رو با تخفیف بالای 30 الی 40 درصد میفروشند معرفی کنید
      خیلی سوال میکنن بچه ها
      ممنون از همگی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام من تخفیف 30 درصدی برای کلیه کتاب ها دارم خواستین خصوصی پیام بدین راهنماییتون کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن