خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      يه كمپين تلگرامي راه بندازين واسش
      تا همچين بي عدالتي به گوش همه برسه

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      طبق این خبر:
      سازمان سنجش آموزش کشور

1- در سال 1398، سنجشبا دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام مي‌شود، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

حذفیات نظام قدیم بیاد همه چیز رو می فهمید.

پس مباحثی که در نظام جدید نیست و امکان طرح سوال برای نظام جدید نیست سوال طرح نمیشه برای نظام قدیم!

چه تاریخ ادبیات باشه. چه یه مبحث از زبان فارسی. و چه اختصاصی های تجربی ها مخصوصا ریاضی فیزیک زیست و...

سوالا دقیقا از مباحث مشترکه و کنکور نظام قدیم کاملا متفاوت از سال های قبله!

تازه دقت کنید نوشته
      سوالات یکسان طرح میشن! یعنی تفاوتی بین سوالات نظام جدید و قدیم نیست!! ولی بازم دوتا دفترچه میدن که نظام قدیما با نظام جدیدا تفکیک بشن! پس مباحثی که نظام جدید نداره نخونید که وقتتون رو تلف میکنید!
      یاد بحث این تاپیک افتادم متاسفانه 80 درصدش درست بود که سوالات یکسان از نظام جدیدن. از ما که گذشت. دیگه قصد تلف کردن عمر نداریم. امیدوارم 99هاییا موفق باشن.

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NESTA نمایش پست ها
      "بی عدالتی آموزشی" ���������������� �عدم اعلام حذف تاریخ ادبیات از سوالات ادبیات کنکور نظام قدیم= بی عدالتی آموزشی در حق دانش آموزان نظام قدیماگر قرار است سطح دشواری و سادگی سوالات ادبیات دفترچه نظام قدیم با سوالات ادبیات نظام جدید یکسان باشدتا دیر نشده است، سازمان سنجش باید حذف تاریخ ادبیات نظام قدیم را اعلام کند.دانش آموزان نظام قدیم تقریباً ۷۰صفحه تاریخ ادبیات دارند در صورتی که دانش آموزان نظام جدید "دو تا سه "صفحه.یک دانش آموز نظام جدید حدود ۲ ساعت تمام تاریخ ادبیات سه پایه را به راحتی حفظ می کند.در صورتی که یک دانش آموز نظام قدیم ،۷۰ساعت هم توانایی حفظ کردن تاریخ ادبیات را ندارد.با توجه به حذف تاریخ ادبیات از کتاب های ادبیات نظام جدید و با توجه به صحبت های مولفین کتاب های درسی در کلاس های ضمن خدمت سال ۹۵ قرار بر این شد که سوالات تاریخ ادبیات از کنکور حذف گردد اگه قرار بر حذف باشد باید زودتر به دانش آموزان نظام قدیم اعلام گردد تا وقت آن ها در خواندن تاریخ ادبیات بیهوده تلف نگردد.ریاست محترم سازمان سنجش! خواهشمند است هرچه زودتر در این باره اقدامات لازم را مبذول فرمایید.محسن فدایی دبیر ادبیات ناحیه ۲������ شیراز
      یعنی مفت ترین سوالات ادبیات اند.
      سخت ترین تاریخ ادبیات از آسون ترین زبان فارسی یا ارایه هم راحت تره
      .کی گفته 70 ساعت وقت لازمه؟؟باورت میشه اون انواع نثر ها رو من نخونده بودم، مسجع و ساده و ... فقط یک تست ازش زدم فک کنم هنر 97 بود و تحلیل کردم و حفظ کردم،دیروز تو کنکور هم درست زدم یعنی وقتی براش گذاشته بودم به ربع بیشتر نبود
      ویرایش توسط A.H.M : 15 تیر 1398 در ساعت 15:44

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این چیزایی که میگین همش بهووووووووونس!

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      درسته واسه شما خیلی زیاده اما امسال یدونه سوال تو نظام جدید ازش دادن که اونم ی موردش تو چاپ جدید کتاب درسی بود،ما نداشتیمش...نمیدونم واقعا هدفشون چی بود؟چرا طراح سوال کنکور نباید رو کتابای درسی اشراف داشته باشه؟؟واقعا مسخرس😒

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن