خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 65
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هر چی فکر میکنم حاشیه های 98 تموم میشه! باز روز بعدش یه جدیدش در میاد! بیخیال ناموساً بشینید بخونید، اینقدر ذهن خودتون و مارو درگیر نکنید

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

خب ديگه! مثلا از حد و پيوستگى سوالات دو نظام عين همه! باقى مباحث كه مشترك نيست هرنظام واسه خودش يه سواله!
      شمام منظورت همينه يا من اشتباه فهميدم
      درسته ، سوال حدوپیوستگی باید در چارچوب کتابای نظام جدید باشه + اینکه اگر قرار بود هر نظام واسه خودش یه سوال باشه که نمیگفت سوالات یکسان طرح میشه!
      تقریبا تا حدودی

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      نه من فکر میکنم کلی گفته! فقط از مباحث مشترک سوالات یکسان! بزارید از سبطی میپرسم اگه ایشون رو قبول دارید شاید هم حق با شماست
      من از سبطی پرسیدم ، منتظرم جواب بده ببینم چی میگه
      جواب داد تو انجمن مطرح میکنم
      +
      در ضمن از سایت خود سنجش هم بپرسید بکید مثلا مبحث انتگرال رو نظام جدید نداره ، ولی نظام قدیم داره ، با توجه به اینکه گفته شده سوالات یکسان و مشترک از هر دو نظام میاد ، این موضوع رو رفع ابهام کنند که به چه صورتی هستش

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      +
      در ضمن از سایت خود سنجش هم بپرسید بکید مثلا مبحث انتگرال رو نظام جدید نداره ، ولی نظام قدیم داره ، با توجه به اینکه گفته شده سوالات یکسان و مشترک از هر دو نظام میاد ، این موضوع رو رفع ابهام کنند که به چه صورتی هستش
      دوست عزیز کجا شنیدی بیان بگن نظام قدیما انتگرال نخونن چون نظام جديدا انتگرال ندارن؟
      فهمیدن اینکه کدوم یک از این 2حالت درسته سخت نیست
      خوانش 1: همه سوالا صرفا از مباحث مشترک طرح میشه
      خوانش 2:فقط هرجا مبحث مشترک باشه سوال یکسان طرح میشه
      خب حالت 1 براحتی رد میشه چون اگه اینجوری بود اونوقت دوتا دفترچه "جدا از هم" چی میگه این وسط (تازه اینو رنگی نوشته،پس در مباحث غیرمشترک موسی به دین خود عیسی هم به دین خود)

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط garavand نمایش پست ها
      دوست عزیز کجا شنیدی بیان بگن نظام قدیما انتگرال نخونن چون نظام جديدا انتگرال ندارن؟
      فهمیدن اینکه کدوم یک از این 2حالت درسته سخت نیست
      خوانش 1: همه سوالا صرفا از مباحث مشترک طرح میشه
      خوانش 2:هرجا مبحث مشترک باشه فقط اونجا سوال یکسان طرح میشه
      خب حالت 1 براحتی رد میشه چون اگه اینجوری بود اونوقت دوتا دفترچه "جدا از هم" چی میگه این وسط (تازه اینو رنگی نوشته،پس در مباحث غیرمشترک موسی به دین خود عیسی هم به دین خود)
      خب منم همین رو میگم عزیز
      منطقی نیست که همه سوالا از مباحث مشترک باشه و از غیر مشترک ها سوالی مطرح نشه و بعد هم دو تا دفترچه جدا از هم بیان ارائه کنن!
      منم نظرم اینه که مباحث مشترک نظام جدید و قدیم سوالات
      عینا عین هم هستند ، مباحث غیر مشترک هم به قول شما موسی به دین خود و عیسی به دین خود
      در هر صورت نیازه به صورت رسمی رفع ابهام میکردن

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کاملا مشخصه ک منظور سنجش این بوده که از مباحثی ک مشترکن سواال یکسان میدن که تا حدودی عدالت رعایت شه...این کجاش ابهام داره اخه؟؟؟
      اگه قرار بود چیزی ک شما مییگین درست باشه باید مینوشت که (فقط) از مباحث مشترک دو نظام سوال طرح میشه
      اما دقیقا واضح هست که از مباحث یکسان سوال یکسان طرح میشه و از غیرمشترک ها خیر
      مثلا نظام جدید یه قسمت دارن توی زیستشون به اسم 4 ساختار پروتئین ها..یعنی چون ما نداریم این بخشو نباید برای نظام جدید سوال بدن؟؟
      پس چه مرضی داشتن اضافه کردن به کتاب؟؟؟یا اصلا چه مرضی دارن دفترچه سوال جداگونه بدن؟؟
      کاملاااا واضحه بنظر من و هیچگونه ابهامی نداره
      ویرایش توسط Sh_1998 : 03 آبان 1397 در ساعت 20:51

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا هر نظام بشینه کتابهای خودشو بخونه دیگ....اگ قرار بود چیزیو حذف یااضافه کنن که میگفتن ماها هم از روی کتابهای نظام جدید بخونیم دو نوع کنکور برگزار نمیکردن....شانس اوردیم امسال دو نوع کنکور برگزار میشه نق زدنتون چیه دیگ... امسالم اصلا چیزیو حذف نکنین ریسکه....

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنجش داره میگه که دوتا دفترچه قراره بدن تو هر دوتا دفترچه مثلا تو زیست... یه سری سوالات یکسان هست که مباحث مشترک رو پوشش میده مثلا 50 تا سوال زیست.. 20 تاشون برای هر دونظام یکسان هستش ... اون 30 تای بقیه تو هر دفترچه با دفترچه دیگه قراره متفاوت باشه .. حالا مثلا میاد از اون 30 تا یه سری سوال گیاهی میده برا نظام قدیم ... برای نظام جدید هم یه چیز میده که برا ما نیست
      خلاصه اینکه یه سری سوالاتمون یکسانه ولی اون مباحثی که مشترک نیست سوالای دیگه ای داده میشه ...
      مثلا همین ریاضی اگه برای مباحث مشترک 15 تا یکسان سوال بدن ... 15 تای بقیه برای نظام قدیم مثلا میاد انتگرال اینا میده ولی برای نظام جدید چرت و پرتای خودشون رو ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      +
      بحث یه طوری هست که واضحه ولی خب با جوی که هست باید بپرسم این بحث برات به نتیجه مشخص رسید؟ پرسیدی؟ : - "
      امکان اینکه بودجه بندی سوالات به کل عوض بشه هست!؟ O_o
      .

you can't kill spirit even if you try too​

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

بحث یه طوری هست که واضحه ولی خب با جوی که هست باید بپرسم این بحث برات به نتیجه مشخص رسید؟ پرسیدی؟ : - "
      امکان اینکه بودجه بندی سوالات به کل عوض بشه هست!؟ O_o

سلام
      نتیجه ای مشخص یعنی اینکه حداقل 70 درصد مباحث نظام جدید و قدیم سوالاتشون مشترکه ، 30 درصد دیگه هم سوالات متفاوته ولی در یک سطح ظاهرا سوالات طراحی میشه
      بودجه بندی بعید میدونم تغییری کنه، مخصوصا واسه نظام قدیم به همون سبک سابق خواهد بود

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بجا اینکه اینقد بیاین جار بزنین ک جدید اسونه قدیم سخت بشینید درس تون بخونید مطمن باشین در حق هیچ نظامی ظلم نمیشه

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاریخ ادبیات رو رمزی خوندم الان کل ادبیات موضوعی رو میزنم و درامد هم که خودم نجومی خلاصه کردم خواستید بگید براتون بزارم ......... این حرفا چه معنی داره آخه؟ لااقل میگفی ارایه ها دشواره یه حرفی

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها
      تاریخ ادبیات رو رمزی خوندم الان کل ادبیات موضوعی رو میزنم و درامد هم که خودم نجومی خلاصه کردم خواستید بگید براتون بزارم ......... این حرفا چه معنی داره آخه؟ لااقل میگفی ارایه ها دشواره یه حرفی
      میشه بزارید خیلی ممنون

14. Top | #59
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان به جای اینکه بیاید ساز ناعدالتی و اینجور چیزا رو کوک کنید به خدا 10 تا تست بیشتر یزنید موفق تر هستید
      هر جوری سوال میدادن تو این شرایط بالاخره یه جوری نا عدالتی میشد
      اگه بر اساس کنکور قدیم میدادن که نمیشد چون نظام جدید خیلی هارو نداره
      اگه بر حسب جدید میدادن بازم نمیشد چون خیلی از مباحث نظام قدیم سوخت میشد
      چون اونا از یه سری مباحث سوال ندارن دلیل نمیشه که کنکورشون آسون باشه
      به ما سه تا تست تاریخ ادبیات میدن که اگه بخونیش امکان نداره غلط بزنی
      من پارسال سه تا تاریخ ادبیات رو تو 45 ثانیه -1 دقیقه میزدم سر کنکورم تو 1 دقیقه همشون رو زدم و درست هم بودن این یعنی 12 درصد مفید و راحت
      حالا فرض کنید به جای این سه تا تاریخ ادبیاتی که هر کی بخونه تستشو زده فکر کنید بیان سوال قرابت حتی در حد متوسط به نظام جدیدا بدن
      به نظرتون چند نفرشون میتونن بزنن؟؟خب قطعا احتمال درست زدنش خیلی پایین تره
      پس به نفع ما هستش
      پس بخونید و نگران نباشید مطمعنا سازمان سنجش اونجوری سوال نمیده که بخواد بعد کنکور صدای اعتراضات رو جلوی درش بشنوه خودشون جوری سوال میدن که به عادلانه ترین نحو برگزار بشه
      ولی خب بالاخره یک طرف یه کم نا عدالتی بیشتری میبینه چون راه دیگه ای هم نیست
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

15. Top | #60
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با فکر کردن به این چیزا هیچی عوض نمیشه
      شرایط همینه که هست نمیشه کاریش کرد
      اون موقع که زدن نظام آموزشیو جدید و قدیمی کردن باید فکر این چیزا رو میکردن خودشون
      کاری از دست ما بر نمیاد
      این تنها ناعدالتی نیست که تو کنکوره
      اگه شما بخوای همش به اینا فکر کنی مطمئن باش تموم نمیشه
      بهترین کار اینه که از هیچ تلاشی برای موفقیت خودتون دریغ نکنید
      همین!
      موفق باشید

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن