خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      شیشه و تریاک
      یکی بیاد اینو از برق بکشهیا حداقل جمعش کنه داره میزنه جاده خاکی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      1 - روانپزشک
      غیر این صورت
      اهنگای هوی متال گوش کنین ک دو حال ایجاد میکنه یا میزنه نابودتون میکنه کلا یا اینقدر رو مغز و اعصابتون راه میره مشکلات دیگه رو فراموش میکنین
      این بود تجویز من
      ر ا : مصرف هیچ دارو رو سر خود انجام ندین حتی Adult cold یا اسپرین ممکنه خطر افرین باشه چه برسه به دارو هایی ک تاثیر مستقیم روی مغز دارن
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا تو ایران اگر بخوای قرص استفاده کنی باید فقط قرص برنج استفاده کنی واگرنه بقیشون تاثیر موقت میذارن

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmir79 نمایش پست ها
      والا تو ایران اگر بخوای قرص استفاده کنی باید فقط قرص برنج استفاده کنی واگرنه بقیشون تاثیر موقت میذارن
      خداییش توام با این نصحیتت یکم فکر کن به عواقبش بعد حرف بزن

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      بچه ها سلام.حالتون خوبه؟
      من کلا آدم استرسی هستم ولی چند وقته شدیدا استرس و اضطراب دارم.بعضی شبا کابوس می بینم و ناله می کنم که بیدارم می کنن.واسه همین صبحا شدیدا کسلم و مغزم استراحت نکرده با اینکه جسمم خواب بوده.بعضی وقتها از شدت اضطراب گریه می کنم.
      خیلی سعی و تلاش میکنم که با موزیک آرام بخش و مدیتیشن و این جور چیزا خودمو آروم کنم ولی فایده نداره.شدیدا پرخاشگر شدم با عزیزترین افراد اطرافم بد حرف میزنم و همون لحظه هم که دارم تند حرف میزنم پشیمونم و یه نیرویی درونم میگه بس کن دیگه ولی نمی تونم و تا نزنم طرفو خورد کنم ولش نمی کنم.بعدشم کلی به خودم دری وری میگم که چرا اینجوی شد.هی میگم خدا ببخش و بعد بازم روز از نو روزی از نو.
      به خدا نمیخوام اینجوری باشه.خیلی دلم میخواد یه قرصی چیزی بخورم ولی از عوارض جانبی و اینکه وابستگی بیاره میترسم.کسی دارویی سراغ داره که اثرات جانبی نداشته باشه و بدون نسخه هم بفروشن؟کسی شرایط مشابه داشته؟
      ممنون میشم راهنمایی کنین.
      یه داروی مکمل که اثبات شده تاثیر داره عصاره گل ساعتی هست. عارصه جانبی خاصی هم نداره فقط خواب اور هست و باید شب ها مصرف بشه.

https://www.darukade.com/Products/DAK-9450/Hi-Rest

https://www.darukade.com/Products/DAK-1989/Pasipay-Drop

پ.ن: اینا داروی شیمیایی نیستن، مکمل استاندارد تایید شده از طرف وزارت بهداشت هستن.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 10 آبان 1397 در ساعت 20:58

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmir79 نمایش پست ها

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه نفر کمک میخواد شماهم با حرفاتون و نظراتتون بی احترامی میکنید یا به نوعی مسخره میکنیداگر بلد نیستید کمک نکنید این یه بی احترامی به شخص مقابل نوشته هایی که من دیدم متوجه شدم دوستان همتون استرس و افسردگی دارید فک کنم خودتون به کمک نیازداریدچون معلومه همتون کم کم یه بار به خودکشی فکر میکنید که این خیلی بده جدی میگم برای کمک به همتون میگم از زندگی لذت ببرید حتی با اینکه کنکورمیخونید از درس خوندن از تو جمع بودن به اینده فک کردن (البته به مقدار کم زیادی فک کردن افسردگی میاره) موزیک گوش کردن و...کارها و رفتاریایی که باعث افزایش افسردگی میشه مثل موزیک و فیلم واینستاگرام و...که باعث میشه تو روحیتون اثر بزاره کمتر سمتش برید یا اصلا سمتش نرید در کل از تمام فصلای زندگیتون لذت ببرید چون دیگه تکرار نمیشن من خودم دارم رو خودم کار میکنم سعی میکنم بیشتر بخندم کارایی هم که به شما میگم هم دارم سعی میکنم انجام بدمموفق باشید

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم خیلی استرسی شدم..
      یکساله شبا احساس خفگی و تنگی نفس میکنم..رفتم پیش دکتر ولی واقعا اهمیتی نداد..
      الان دیگه درطول روز هم همین داستانه..
      جالبه واسه نفس کشیدن ساده باید ذهنمو خالی کنم و تمرکزم رو بذارم رو تنفس تا این حالت خفگی رفع بشه..

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      بچه ها سلام.حالتون خوبه؟
      من کلا آدم استرسی هستم ولی چند وقته شدیدا استرس و اضطراب دارم.بعضی شبا کابوس می بینم و ناله می کنم که بیدارم می کنن.واسه همین صبحا شدیدا کسلم و مغزم استراحت نکرده با اینکه جسمم خواب بوده.بعضی وقتها از شدت اضطراب گریه می کنم.
      خیلی سعی و تلاش میکنم که با موزیک آرام بخش و مدیتیشن و این جور چیزا خودمو آروم کنم ولی فایده نداره.شدیدا پرخاشگر شدم با عزیزترین افراد اطرافم بد حرف میزنم و همون لحظه هم که دارم تند حرف میزنم پشیمونم و یه نیرویی درونم میگه بس کن دیگه ولی نمی تونم و تا نزنم طرفو خورد کنم ولش نمی کنم.بعدشم کلی به خودم دری وری میگم که چرا اینجوی شد.هی میگم خدا ببخش و بعد بازم روز از نو روزی از نو.
      به خدا نمیخوام اینجوری باشه.خیلی دلم میخواد یه قرصی چیزی بخورم ولی از عوارض جانبی و اینکه وابستگی بیاره میترسم.کسی دارویی سراغ داره که اثرات جانبی نداشته باشه و بدون نسخه هم بفروشن؟کسی شرایط مشابه داشته؟
      ممنون میشم راهنمایی کنین.
      سلام
      این خیلی مهمه لطفا دقت کنید

داروهای آرام بخش،همه دارای عوارض و ایجاد کننده وابستگی و اعتیادن‌.
      اما راه حل
      استرس و اضطراب،مث رقیب های خیالی اند.که هر چی بشون‌ ضربه فقط قوی تر میشن‌.چون خیالی اند...
      شما نگاه کن که تا کنکور ۲۰۰ روز فاصله داریم.۲۰۰ تا ۲۴ ساعت ۸۴۶۰۰ ثانیه...شما از این ۲۰۰ رووز،۲۰۰ تا ۱۰ هم بکشی بیرون میشه ۲۰۰۰ ساعت...حالا ببین برا هر درس چن ساعت میرسه....بماند که میشه ۱۶ ساعتم‌ در روز خوند...
      پس با برنامه ریزی،تلاش و مهم تر از همه،ذهن واضح و شفاف میشه به همه چی رسید
      ذهن واضح و شفاف یعنی تسلط رو برنامه،بدونی چکار میکنی،چکار نمیکنی چه قراره بکنی ...یعنی اگه کانون میری بدونی این هفته قراره ب کجا برسی ....
      و از همه مهم تر
      رفقا،
      قوی ترین آرامش، پیش خداست...از هر مسکنی‌ قوی تره...
      خودتونو‌ ب خدا بسپارید،و قطعا بهترینا‌ رو براتون‌ رقم میزنه‌..

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن