خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: كدوم يكي رو ترجيح ميديد؟

رأی دهندگان
    83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دريافت خدمات مشاوره ويا تدريس از مدرسين باسابقه كنكور

13 15.66%
    • دريافت خدمات مشاوره ويا تدريس از دانشجويان رشته هاي برتر(پزشكي،دندون دارو،كامپيوتر برق...)

38 45.78%
    • هيچكدام

32 38.55%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

كدام را ترجيح مي دهيد؟

لطفا تو نظرسنجي شركت كنيد،نظرتون مهمه
      ...I will revive The Great Alexander

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی با بچه ها راجع به کنکور و مشاوره و این چیزا حرف میزنیم هیچ کدوم مشاوره نداشتیم! ( البته این مشت نمونه خروار نیس این فقط بین دوستای خودمه) وقتی از بیرون بهمون زنگ میزنن و مشاوره میخوان اغلب جواب مشترکی براشون داریم اینکه " تو کنکور خودتی و خودت! خودت باید برنامه بنویسی نسبت به توانایی خودت. خودت باید تشخیص بدی دروس رو چجوری میخونی نسبت به توانایی خودت. خودت باید تلاش کنی" ولی هممون فیدبک مساوی ای داریم: بابا اینام هیچی بارشون نیس!
      به خاطر همین خیلیا مجبورن علی رغم حقیقتی که خودشون میدونن، حرفایی بزنن برنامه هایی بنویسن که که شمای کنکوری خوشت بیاد. چون اینکه ما بگیم خودتی و خودت خریدار نداره و پولی براش نمیتونیم دریافت کنیم.
      از طرفی غول هایی مثل قلم چی و مسعودی و استاد و دکتر و مهندس فلان با نیم من *** و ریش و سرمایه کلان میان جوری تبلیغ میکنن و نیاز به مشاوره رو به شما القا میکنن که شمای کنکوری خیال میکنی اینا معجزه میکنن و براش باید میلیون ها خرج کنی. به نظر من از شرافت به دوره.
      مشاورها همون کسایی هستن که خودشون، خودشون رو به شما معرفی میکنن. بحث سر گردش پول های هنگفته. جوری که روزی !یک میلیارد تومن! فقط عزینه تبلیغاتشون تو صدا و سیما هست! احتمالا کلیپشم دیدید.
      من خودم مشاوره میدم و گاهاا از همین طریق درامدی کسب میکنم ولی دارم بهتون میگم خودتونید و خودتون. نیازی به مشاوره و کاظم جون و ... نیس. برنامه ریزی + آزمون آزمایشی+ درصورت لزوم کللس کنکور.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      لطفا تو نظرسنجي شركت كنيد،نظرتون مهمه
      مشکل نظرسنجیت اینه نوشتی مدرسین با سابقه کنکور، مدرس کنکور که اطلاعات مشاوره ای نداره باید مینوشتی مشاوران با تجربه ی کنکور. تو هر زمینه ای همیشه یه مربی هست یه بازیکن، مثلا تیم فوتبال، تیم والیبال و حتی تیم های بازی های رایانه ای، کسی که مربیه نمی تونه بره تو زمین سریع بدوه یا توپ بگیره ، یا به فرض تو بازی های کامپیوتری اونی که مربیه خودش نمی تونه بشینه سطح بالا بازی کنه، ولی اطلاعاتی که از بازی داره نسبت به کسی که خودش بازیکنه خیلی بیشتره. کنکور هم مثل همینه حتی برنامه ریزی و... همشون همینه. کسی که در مورد برنامه ریزی اطلاعات داره و تخصصش همونه خیلی بهتره تا کسی که خودش موفق شده. امیدوارم مفهوم حرفم برات روشن شده باشه البته خودم تاحالا از هیچ کدوم مشاوره نگرفتم. مثلا بیل گیتس که یه برنامه ریزی روزانه ی خیلی موفق داره نسبت به برایان تریسی که خودش مربی برنامه ریزیه و تخصصش اینه خیلی کمتر میتونه راهنمایی ات کنه. (من خودم مدرسین رو زدم ولی فکر کنم باید هیچ کدام رو میزدم)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      صد در صد بچه های سالای قبل بهترن..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من میگم دانشجو بهتره چون دانشجو هرچی باشه اسمش در نرفته و ضمنن مدرکش میتونه معتبر تر باشه
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسایی که میگید هرکی بهترین مشاور خودشه نمیگم اشتباه میگید ولی این جمله برای همه صدق نمیکنه
      یکی میتونه خودش بخونه خوب میخونه هیچ مشکلی هم نداره
      ولی کسیکه میدونه 90درصد راهو اشتباه میره یا اصلا راهی نمیره که درست باشه یا غلط اون باید مشاور داشته باشه
      مشاورم حتما نباید نجومی بگیر باشه
      فکر نکنین هرکی بیشتر میگیره معجزشم بزرگتره
      ویرایش توسط Narvan : 05 دی 1397 در ساعت 01:06

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

كدوم يكي رو ترجيح ميديد؟
      دريافت خدمات مشاوره ويا تدريس از مدرسين باسابقه كنكور
      دريافت خدمات مشاوره ويا تدريس از دانشجويان رشته هاي برتر(پزشكي،دندون دارو،كامپيوتر برق...)
      هيچكدام

ببینید
      درباره مورد اول باید بگم که ، اگر اون شخص مشاور کاربلد، مورد اعتماد، آزمون پس داده و باتجربه ای باشه و صرفا دنبال پول و جیبت نباشه و با دل و جان برات مایه بزاره بهترین گزینه هستش
      درباره مورد دوم باید بگم که ، هر رتبه برتری الزاما مشاور یا مدرس خوبی نیست ، ولی چون خودش این مسیر رو طی کرده و به موفقیت هم رسیده میتونه
      در نبود مورد اول گزینه بسیار مناسبی باشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      وقتی با بچه ها راجع به کنکور و مشاوره و این چیزا حرف میزنیم هیچ کدوم مشاوره نداشتیم! ( البته این مشت نمونه خروار نیس این فقط بین دوستای خودمه) وقتی از بیرون بهمون زنگ میزنن و مشاوره میخوان اغلب جواب مشترکی براشون داریم اینکه " تو کنکور خودتی و خودت! خودت باید برنامه بنویسی نسبت به توانایی خودت. خودت باید تشخیص بدی دروس رو چجوری میخونی نسبت به توانایی خودت. خودت باید تلاش کنی" ولی هممون فیدبک مساوی ای داریم: بابا اینام هیچی بارشون نیس!
      به خاطر همین خیلیا مجبورن علی رغم حقیقتی که خودشون میدونن، حرفایی بزنن برنامه هایی بنویسن که که شمای کنکوری خوشت بیاد. چون اینکه ما بگیم خودتی و خودت خریدار نداره و پولی براش نمیتونیم دریافت کنیم.
      از طرفی غول هایی مثل قلم چی و مسعودی و استاد و دکتر و مهندس فلان با نیم من *** و ریش و سرمایه کلان میان جوری تبلیغ میکنن و نیاز به مشاوره رو به شما القا میکنن که شمای کنکوری خیال میکنی اینا معجزه میکنن و براش باید میلیون ها خرج کنی. به نظر من از شرافت به دوره.
      مشاورها همون کسایی هستن که خودشون، خودشون رو به شما معرفی میکنن. بحث سر گردش پول های هنگفته. جوری که روزی !یک میلیارد تومن! فقط عزینه تبلیغاتشون تو صدا و سیما هست! احتمالا کلیپشم دیدید.
      من خودم مشاوره میدم و گاهاا از همین طریق درامدی کسب میکنم ولی دارم بهتون میگم خودتونید و خودتون. نیازی به مشاوره و کاظم جون و ... نیس. برنامه ریزی + آزمون آزمایشی+ درصورت لزوم کللس کنکور.
      جواب عالی در پاسخ به سوال خیلیا!مرسی از کامنت!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا کسی که راهو‌ رفته بهتر از اونی که نشسته بیرون گود و میگه خاکش کن میدونه

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      کسی که دنبال مشاوره 99% موارد دنبال یکی نیست که بهش راهکار بده..... بیشتر دنبال یکی می گردن تا روشهای خودشون رو براشون تایید کنه
      ی جور حس مقبولیت رو میخوان از مشاور بگیرن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      100درصد مورد دوم بهتره.
      تابستان پارسال دو هفته مشاور داشتم (دانشجو پزشکی بودن ) خیلی تاثیر داشت واسم ساعت مطالعم از 4به 12 رسید .
      ولی طول سال که مشاورم همون پشتیبان بود واقعا کلافه شده بودم . فقط هم حرف خودشو میزد( ارشد علوم تربیتی از دانشگاه الزهرا تهران داشت )
      کلا کسی که این مسیر رو رفته و موفق شده بهتر میتونه کمک کنه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببین هر جفتشون خوبن ولی موضوع اینجاس وقتی وارد موسسات بشی پدرتو در میارن
      وقتی مشاورت یه دانشجو پزشکی باشه ولی از طریق یه موسسه ای بخواد بهت مشاوره بده چون پول درست و حسابی ای به اون دانشجو نمیدن اونم خیلی کار نمیکنه
      یا یه موسسه میاد واسه جذب دانش اموز واسه دخترا مشاوره پسر میذاره یا برعکس
      کلا موسسه ها داستان دارن،مشاورم میخوای بگیری خصوصی بگیر...حالا از هر نوعش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ما سال آخر یه مدرسه درب داغون در حد فاجعه داشتیم ، دانش آموزای افسرده معلمای پیر و داغون و بی سواد و جو بشدت غیر اخلاقی یا ضد اخلاقی !

تا اینکه یهو شهریور یه مشاور به اسم آقای شاه حسینی اومد ( اصلا هم تبلیغ نیست کسی که 10 ساله توی علامه حلی 1 تا 5 داره مشاوره میده نیاز به تبلیغ من داره واقعا ؟! )

کلا از زمین تا آسمون متحول شدیم دیگه شاید هفته ای 2 روز هم مدرسه نمی رفتیم و مثل خر تو خونه درس می خوندیم درسااااااااا از اون روزی 12 ساعت های واقعا مفید

این مرد هم زندگی مارو تغییر داد هم آموزش و نتیجه این شد یک مدرسه شوت تیزهوشان شهرستان های تهران تونست از دو تا کلاس جمعا 40 نفره 6 تا رتبه زیر 100 بده ، اصلا خودمونم هنوز باورمون نشده

حرف من اینه یه همچین کسی که رتبه 3 ارشد فیزیک رو داره ، کلی رتبه تک و دو رقمی داشته واقعا گوهری هست ، اصلا هم نمی گه بیا آموزشگاه من معلم های من و... فقط کتاب معرفی می کنه باید مثل خر بخونی

البته کسایی که اصرار می کنن با کتاب نمی تونن برن جلو کلاس می زاره و میلیونی ازشون پول می گیره جلوشون هم میگه حقتونه گشادا (!) برید مثل آدم کتاب بخونید یا اگه گشادید پول زیاد بدید

کلا موسسه و ... بریز بیرون از کلت ، این راهایی که من گفتم رو تست کن ، فیلم های مشاوره این طرف تو نت هست وقتی تو شبکه 7 برنامه گزینه جوان داشته مشاوره می داده ببین چطوره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      کسی که دنبال مشاوره 99% موارد دنبال یکی نیست که بهش راهکار بده..... بیشتر دنبال یکی می گردن تا روشهای خودشون رو براشون تایید کنه
      ی جور حس مقبولیت رو میخوان از مشاور بگیرن
      من پارسال اینجوری بودم ولی امسال واقعا دنبال روشیم که نتیجه بگیرمه...حتی طرف بگه هرروز صب باید بری سر چاه اب بیاری میرم:///

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها

من پارسال اینجوری بودم ولی امسال واقعا دنبال روشیم که نتیجه بگیرمه...حتی طرف بگه هرروز صب باید بری سر چاه اب بیاری میرم:///
      راهی جز خواندن نیست :/
      بخونی تمرین کنی و تمرین کنی و تمرین کنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن