خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام این خبر واقعا درسته دوتا دفترچه میخان بدن ؛ ولی نه ب این معنی ک یه سری بچه ها حقه شرکت توو کنکور رو ندارن ؛ یعنی اونایی ک از اولش میدونن میخان برن رشته هایه بدون کنکور و یا پیام نور یا آزاد یا هر جایی ک صندلی خالیه بدون اینک برن کنکور شرکت کنن فقط معدل دیپلم رو بگیرن و برن ثبت نام اونجا دیگ دانشگاه طبقه معدل رده بندیشون میکنه ولی اونایی ک میخان کنکور بدن کاملا اختیاری میتونن با هر معدلی برن برا کنکور و تاثیر معدل هم مثبت هست براشون توو کانال سبطی توضیحشو داده اگ خواستین برید ببینین

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واا اینجوری که انگار تاثیر معدل 100درصد میشه و منی که معدلم پایینه تازه تو بهمن میگن حق شرکت تو کنکور نداری

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      واا اینجوری که انگار تاثیر معدل 100درصد میشه و منی که معدلم پایینه تازه تو بهمن میگن حق شرکت تو کنکور نداری������
      capture.png

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وای این چیه؟مثبت خیلی بهترنبود؟نمیدونم اینادارن چی میگن.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینا فقط با روان بچه ها بازی میکنن به هر طریقی شده میخوان پول ترمیم معدلو بگیرن دست بردار هم نیستن

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      وای این چیه؟مثبت خیلی بهترنبود؟نمیدونم اینادارن چی میگن.
      واقعا ایا دیگه شورشو در اوردن اخه نمیدونم این بچه ها چه گناهی کردن هر روز به دست یه ...بهشون استرس وارد بشه امسال بدترین کنکوره فک کنم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      بنظر تو تاثیر معدلم قطعی کردن اگه همینطور بی تفاوت بودیم اینا مثبتش میکردن ؟خداوکیلی اگه پیگیری بچه ها نبود همون قطعی میموند و نتیجشو هم بعد کنکور میدیدن
      منظورم این نبود، خودم هم تو این مسیر تلاش کردم، منظورم حرفای بی پایه ی یه سری افراد ه که نه سر پیازن و ته پیاز

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      منظورم این نبود، خودم هم تو این مسیر تلاش کردم، منظورم حرفای بی پایه ی یه سری افراد ه که نه سر پیازن و ته پیاز
      اره واقعا فقط دارن سنگ اندازی میکنن ملاک ورود به دانشگاهی که امتحانات نهایی باشه دیگر هیچ .الحمدا... تو ایران اصلا پارتی بازی نیست از کارت پایان خدمت گرفته تا گواهینامه همه شده پارتی

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من گیجِ گیج شدم. یه روز میگن تاثیر قطعی هست یه روز میگن نیست. چند روز بعد از اینکه تاثیر بالاخره مثبت شد میگن میخوایم بکنیمش 50 درصد قطعی! هر روز یه خبر عجیب و متناقض. واقعا خسته و گیج شدم.
      بالاخره تاثیر معدل چی شد؟ مثبت یا قطعی؟
      و اینکه برای منی که دیپلم غیر مرتبط دارم مشکلی برای شرکت کردنم در کنکور سال دیگه ایجاد میشه یا نه؟
      یکی اگر میتونه من رو از سردرگمی نجات بده. دستش درد نکنه. البته فکر کنم همه گیج شدن من یکی نیستم

10. Top | #55
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 97
حجم: 27.0 کیلو بایت
      داداش تو صدتا ازاینا بفرستی باز یه عده ای میخوان حاشیه سازی کنن ختم کلام تا از منبع موثق مثل سازمان سنجش اطلاعیه زده نشه هیج حرفی نمیتونه درست باش
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها
      من گیجِ گیج شدم. یه روز میگن تاثیر قطعی هست یه روز میگن نیست. چند روز بعد از اینکه تاثیر بالاخره مثبت شد میگن میخوایم بکنیمش 50 درصد قطعی! هر روز یه خبر عجیب و متناقض. واقعا خسته و گیج شدم.
      بالاخره تاثیر معدل چی شد؟ مثبت یا قطعی؟
      و اینکه برای منی که دیپلم غیر مرتبط دارم مشکلی برای شرکت کردنم در کنکور سال دیگه ایجاد میشه یا نه؟
      یکی اگر میتونه من رو از سردرگمی نجات بده. دستش درد نکنه. البته فکر کنم همه گیج شدن من یکی نیستم
      تاثیر برای 98 مثبته نگران نباش

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان همین الان با اقای فلاحتی صحبت کردم ساعت 10:7 دقیقه شب ایشون گفتم برای امسال تاثیر مثبت خواهد بود و تصمیمات گرفته شده برای کنکور 99 به بعد است و گفتن دانش اموزان نگران نباشند
      اقای فلاحتی خواهان تاثیر قطعی بودن
      مشاور

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      دوستان همین الان با اقای فلاحتی صحبت کردم ساعت 10:7 دقیقه شب ایشون گفتم برای امسال تاثیر مثبت خواهد بود و تصمیمات گرفته شده برای کنکور 99 به بعد است و گفتن دانش اموزان نگران نباشند
      اقای فلاحتی خواهان تاثیر قطعی بودن
      کاش طرح میرفت مجلس برای سال های بعد هم مثبت میشد
      الان باز نگرانی برای بچه های سال بعد هست

14. Top | #59
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط phzed نمایش پست ها
      کاش طرح میرفت مجلس برای سال های بعد هم مثبت میشد
      الان باز نگرانی برای بچه های سال بعد هست
      به رفتن به مجلس نیست هر موقع بخوان میتونن برگردونن قانون رو بچه های 99 باید دیگه قطعی بدونن
      مشاور

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      به رفتن به مجلس نیست هر موقع بخوان میتونن برگردونن قانون رو بچه های 99 باید دیگه قطعی بدونن
      چی بگم والا
      درهر حال بی عدالتیه محضه برای سال های بعد

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن