خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات

ادبیات جامع نظام جدید میکرو یا خیلی سبز؟

دوستان الان می‌خوام سفارش بدم نظرتون رو کدومه؟بعد اینکه میکرو خیلی گرونم هست لامصب!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز امسال کلا برای نظام جدید خیلی آشفته بازاره چون انتشارات مولف درس هاشون فرق کرده و حتی کتاب ها امتحانشون رو پس ندادن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میکرو خوبه کتابو کلا پوشش داده تستاش ولی متسط روبه اسونن
      خیلی سبز تو قسمتای ارایه و دستورزبان کلا از سه سال سوال داده (جلددوازدهم)مثلا هم فرایندهای واجی فلان اینا همه رو تو درس یکش اورده و خب سطح سوالاتش نسبت به میکرو سخت تره
      دیگه خودت ببین قوی سبز بگیر متوسطی میکرو

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.من از دبیرمون پرسیدم گفت بهترین کتاب برای فارسی ادبیات موضوعی گاج هستش که همین هفته آینده به بازار میاد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...برای ادبیات کتاب جامع اصلا کارساز نیست.بهتره از کتابای مبحثی استفاده کنی. مثل کتابای مبحثی الگو یا نشر دریافت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام فارسی خ سبز خیلی خوبه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikhan2000 نمایش پست ها
      سلام.من از دبیرمون پرسیدم گفت بهترین کتاب برای فارسی ادبیات موضوعی گاج هستش که همین هفته آینده به بازار میاد.
      من فکر میکنم دبیرتون ادبیات موضوعی گاج نظام قدیم رو دیده و بر همون اساس هم برای نظام جدید صلاح دیده. باید دید برای نظام جدید چطور از آب در اومده. و اینکه من چک کردم قرار نیست ادبیات موضوعی گاج برای نظام جدید بده شما کجا چک کردین؟
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 01 آبان 1397 در ساعت 21:55

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ازمبحثی الگواستفاده کن عالیه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قرابت سبطی گرفتی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      ازمبحثی الگواستفاده کن عالیه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      قرابت سبطی گرفتی؟
      بله دارم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان برای ادبیات به نظرم بهتره که مبحثی بخونید.کنارش تست هم بزنید و با آزمونا هماهنگ بیاید جلو.از سری کتابایی که مبحثی ادبیات رو خوب کار کردند نشر الگو و خیلی سبز رو تعریف شنیدم.انتشارات مهر و ماه هم که البته هنوز چاپ نکرده خوبه.خودم به شخصه از اون استفاده کردم و جالب بود.(از نظام قدیمش).قیمتش هم به صرفه هستش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از کتاب میکرو دوازدهم استفاده میکنم خوبه و جالبه تستاش.لغات رو پوشش داده و قرابت ها و مفاهیم رو هم خلاصه بیان کرده.من ازش راضیم. بیشتر برای تسته.زیاد جنبه آموزشی نداره..بستگی داره که چطوری میخواید ادبیات رو بخونید و برنامتون براش چیه.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منکه دارم موضوعی میزنم دوازدهم هم نگرفتم پایه خیلی سبز رو تابستون گرفتم که یه جلسه معلممون گذاشته باسه تستو نکات که اونو حل میکنیم دوازده هم از خیلی سبزه بقل دستیم مبیینم خونه هم فقط موضوعی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون از راهنماییتون...مبحثی های الگو رو هر چهار تاشو دارم ولی متاسفانه بخاطر تابستون بدی که داشتم پایه رو نتونستم به سطح خوبی برسونم و امسال تا الان که وقت نشد مبحثی هارو بخونم! برای آزمون های آینده یه تایم مشخصیو برای مبحثی اختصاص میدم.
      ولی خب هرطور نگا کردم متوجه شدم کتاب جامع هم در کنار مبحثی لازمه برای معانی و بعضی قسمت ها..
      از بین خیلی سبز و میکرو هم خیلی سبزو ورداشتم نه بخاطر بهتر بودنش چون به قول شما بعد کنکور سطحش مشخص میشه صرفا به این علت که ارزونتر بود همراهش به کتاب دیگه هم ورداشتم شد اندازه میکروxD

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      در رابطه با موضوعی گاج من از کسی نشنیدم بیاد والا!! فک کنم فوقش برای کنکور 99 بدن بیرون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن