خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امیدوارم ترازای قبولی از ۹۳۰۰_۹۴۰۰ پایینتر نیادهمینجوریش در حق خیلیا ظلم شده بیشتر نشه دیگه.سال دیگه بچه ها یه جوری درس بخونید که تو هیچ رشته ای حتی پیراها محتاج ازاد نشید.شهریور یه جاسراسری قبول شید و بریدسراغ زندگیتون.

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bae نمایش پست ها
      امیدوارم ترازای قبولی از ۹۳۰۰_۹۴۰۰ پایینتر نیادهمینجوریش در حق خیلیا ظلم شده بیشتر نشه دیگه.سال دیگه بچه ها یه جوری درس بخونید که تو هیچ رشته ای حتی پیراها محتاج ازاد نشید.شهریور یه جاسراسری قبول شید و بریدسراغ زندگیتون.
      میاد دیگه. حالا ببین طرف با 8900 هم قبول میشه. شک نکن. الان نصف بچه هایی که موندن مثه منو شما ی چیزی قبول شدن و پشیمون شدن نرفتن که به امید امروز بمونن.

3. Top | #48
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      میاد دیگه. حالا ببین طرف با 8900 هم قبول میشه. شک نکن. الان نصف بچه هایی که موندن مثه منو شما ی چیزی قبول شدن و پشیمون شدن نرفتن که به امید امروز بمونن.
      من خودکشی میکنم اگه اینجوری بشه

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bae نمایش پست ها
      من خودکشی میکنم اگه اینجوری بشه
      کد دسترسی ب انتخاب رشته دانشگاه ازاد مگه اون کد هفت رقمی نیس ؟ پس چرا میگه اشتباهه 😢من برگه انتخاب رشته ام حتی نمیدونم کجاست .میشه راهنمایی کنید

5. Top | #50
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
      کد دسترسی ب انتخاب رشته دانشگاه ازاد مگه اون کد هفت رقمی نیس ؟ پس چرا میگه اشتباهه من برگه انتخاب رشته ام حتی نمیدونم کجاست .میشه راهنمایی کنید
      چراهمونه خب اگه فرم ۱۵ پرنکردین ک هیچی ولی اگه پرکردین و نمیشه یا شهریور قبول شدین یا۲۳ مهر الانم محرومید واسه همین نمیتونید وارد شید

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی موندم این همه پول اضافو از کجا میارن ملت میدن دانشگاه ازاد .توانا بود هر که دارا بود

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      الان تکمیل طرفیتشون چیه هر دانشگاه دو سه نفر کم آورده دوباره ملتو مجبور میکنن انتخاب رشته کنن هزار تا استرس بکشن بعد هم باز میزنه عدم احراز قبولی !سرکاریم در کل
      اینا احتمالا برای ترم بهمنه...چنتا دانشگاهم تازه اضاف شدن..مشهد و کازرون و یزدو کرمان

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      چه رشته ای منظورتونه؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن