خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

Unhappy کنکور نظام قدیم تا 1400 همه بیاین

با سلام و احترام

دوستان تقاضا دارم با مهربانی و حوصله بخونید.
      برای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تمامی مسئولین ذی ربط درخواست کتبی به هر نحوه ( کتبی ، پیامکی ، شبکه های اجتماعی ) ارسال کنید

اول اینکه تاثیر سوابق تحصیلی برای همیشه ابطال بشه یا حداقل مثبت بشه و هر سال فقط استرس به بچه ها وارد نکنند. برای همیشه یکبار .

و مسئله مهمتر خیلی ها نظام قدیم هستن حدود 70 درصد طبق نظرسنجی که بیشتر پیج ها و کانال ها گرفتن نظام قدیم داریم

شما فکر کنید سود اینکه کتابهای کنکوری و محصولات دی وی دی و هر محصولی که فروخته میشه با تغییرش به جیب کی میره . قطعا مدیران خاص و مدیران این انتشارات و تولید کنندگان .
      کی ضرر میکنه خانواده ها و داوطلبین

اول اینکه باید کتابهایی رو بخوندند که تا حالا نخوندند

بعد پدر گرامی تون چقدر حقوق میگیره کارگری یک میلیون و دویست ، کارمندی دو میلیون نه سه میلیون با این همه هزینه های خوراک و امرار معاشی چقد میمونه ماهی دو کتاب شاید براتون بتونن بگیرن .
      و
      دوم اینکه حدود ده میلیون تومان یا بیشتر دوباره فقط کتاب بگیرند
      بشینید حساب کنید
      کتاب های نظام جدید که هنوز کیفیت و بازخوردشون معلوم نیست برای کنکور چقدر میشه !؟

الان انتشارات گاج دین و زندگی میکرو جلد 1 فقط 79000 تومان قیمتش زده
      قطعا در ویراست جدیدتر گرون تر هم میکنن چون فقط فکر خودشونن هزار تا تماس و پیام هم در گاج مارکت بذاری جشنواره و تخفیف هیچی خبری نمیشه چون دندونشون به خون مزه کرده

چند ماه پیش دو جلد این کتاب می شد 79000 تومان با تخفیف 55 % روی سایت و کوپن دکتر آی کیو و جشنواره های زیادی هم بود حتی کتابهایی نو یک سال قبل رو با 70 درصد میفروخت همه میتونستن خرید کنن و تقریبا همه انتشارات برگزار می کردن مهروماه تا 70 درصد . نشر دریافت و فار و نشر برد 55 درصد و ... .
      و ارسال رایگان داشتن
      امسال پول پست میگیرن خوب هم میگیرن کلن نقش ظالم و بی تفاوت 2 شدن

امسال متاسفانه از 25 % تخفیف بیشتری نذاشتن و قیمت هاشون هم نجومی هست.
      شعار دادن خوب نیست عمل مفید خوبه هر کسی میتونه یا علی

همین گاج اومده اول کتاب هاش نوشته ایا میدونید برای تولید هر تن کاغذ سفید 17 اصله درخت سبز قطع میشه بیایید گامی در حفظ منابع طبیعی کره زمین بر داریم .
      اما نیم قدم هم نشده برای حمایت از دانش اموزان برداره تا این قانون های استرس ها و نا جوانمردانه و بی خاصیت برچیده بشه

شما وارد سایت های و کانالها بشید چقدر دست دوم بچه های کنکوری کتاب برای فروش گذاشتن ،

پاساژ ها و مغازه های دست دومی فروشی چقدر موجود دارن خیلی زیاد . . .
      این ها سرمایه نیستن این ها کتاب نیستن ، یعنی باید اینا دور انداخته بشن . .
      پولی که برای خرید اینها پرداخت شده ، آیا براش زحمت کشیده نشده

خیلی هموطنان عزیزمون و دانش آموزان خودشون برای تک تک کتابهاشون عرق ریختن و کار کردن

امیدوارم این مسئله رو شوخی نگیرید.
      و فکر نکنید شماهایی که الان قبول شدید آیا یک ترم یا یک سال دیگه ممکن نیست نظرتون تغییر کنه و بخواهید تصمیم درست تری بگیرید برای ایندتون و دوباره کنکور بدید یا آینده فرزندتون ، خواهرتون ، برادرتون مهم هست یا نیس ؟!

سازمان سنجش در رابطه با تاثیر سوابق تحصیلی نظر سنجی کرد بیش از 85 درصد به تاثیر مثبت سوابق تحصیلی و حذف هر گونه تاثیر نمره نظر دادن .
      متاسفانه سازمان سنجش وقت یک نهاد اجرایی مترسک شده که حتی خودش به آماری که گرفته عمل نمی کنه و هیچ رسیدگی نداره
      مجلس هم متاسفانه فقط شده بازی جناح ها و پشت پرده و وطن خراب کنی ....
      مگر دیوان عدالت اداری هم رای نداد .
      و خیلی چیزها که خودتون میدین
      سازمان سنجش زیر مجموعه وزارت علوم هست یک نهاد دولتی بعد ما خودمون پول طراحی سوالات رو پرداخت میکنیم ، چقدر پول ثبت نام میگیرن ، هر کسی برای دو تا سه ازمون مینویسه

لطفا یک ضرب ساده انجام بدین فقط بواسطه کنکور چقدر پول واریز حساب دولت و وزارت علوم میشه .

بعد مسئولی میاد میگه کنکور ملاک نخبه بودن نیست
      این جمله از اساس غلطه
      کسی که مدیریت زمان کنترل استرس اونم تو شرایط و جو کنکور داره یک نخبه علمیه
      کسی که تو 4 ساعت و ده دقیقه قراره نتیجه 2 سال درس خوندن رو ببینه نخبست
      کنکور عادلانه است برای اقشار ضعیف و کم در آمد و بی پشتوانه
      کنکور ناعادلانه است برای مرفه های بی درد و بی خاصیت که با پول و پارتی هر غلطی میخوان میکنن
      این حق هر شهروندی هست که نظرش رو اعلام کنه و بهش توجه بشه ، لطفا

از تمامی عزیزانی که این پست رو مطالعه می کنند امیدوارم پس از مطالعه به جای انتقاد ، با قلم زیباشون با وزارت علوم ، سازمان سنجش ، مجلس و هر نهاد مرتبط در ارتباط باشند.
      خواسته ما این هست کنکور نظام قدیم تا سال 1400 برگزار بشه تا تمام کنکوریهای نظام قدیم قبول بش و از سد کنکور بگذرند و برای خودمون سرمایه مون و زحمت هامون ارزش قائل باشیم دهه 80 هم همین اتفاق افتاد و سازمان سنجش 3 سال کنکور مجزا برگزار کرد .

برای خانوادمون پولی که برای کتاب پرداخت شده ایا به راحتی به دست اومده .
      فکر نکن نظرت مهم نیست اشکال کار اینه میگیم به ما چه ، ما نگیم دیگری بگه .

یک دست صدا نداره .

چه تعداد دانش اموز داریم که امسال هنوز پیش دانشگاهیشون رو نگرفتن ، یا تغییر رشته ای هستن تازه دیماه دیپلم تجربی میگیرن . یک سال هم پیش تازه میتونن کنکور 99 شرکت کنن .

تجربه ای نداشتن امسال میخوان پشت کنکور بمونن ، چه تعداد افراد داریم که امسال در خدمت سربازی هستن و میخوان در کنکور 99 و 1400 شرکت کنند.
      این یه خواسته منطقی هست که از سال 97 تا 3 سال نظام زمانی تغییر میکنه همچنان کنکورش برگزار بشه بصورت جداگانه.
      این بد بختیا نتیجه سکوت من وشماست وقتی هر بلایی سرمون بیارن سکوت کنیم
      وقیح تر میشن
      مطالبات تون رو پیگیری کنید از مسیر درست
      دلار از 3800 شد 16000 بیش از 4 برابر بازم سکوت ؟
      لا اقل دین نداری آزاده باش
      الان نزیک اربعین هستیم
      از حسین حسین گفتن چی یاد گرفتی ، بی تفاوتی ، بی غیرتی ، سکوت
      ظلم ستیز بود حسین
      پیگیری کنید حتی اگر دانشجویی حتی اگر مهندس ، حقوق دان و پزشکی
      فقط باید حرص بخوریم
      کم مونده هر بلایی سرمون بیارن
      همش ادعا کنیم یا سکوت کاری کنیم حق گرفتنی هست

ممنون از شما و همکاریتون.

به مرور ویرایش میشه

هر کسی هم تونست یه کانال تلگرامی برای حمایت از این مسئله راه اندازه کنه و ادرس این اعلام کنه

ممنون از توجه شما
      ویرایش توسط rashinmobasheri : 30 مهر 1397 در ساعت 15:24

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

دقیقا.این حق داوطلبای نظام قدیم هست که فرصت برای جبران داشته باشند.ولی به نظر من فعلا دست نگه دارین.چون تمام تمرکز دانش اموزا و اساتید دلسوز و نماینده های مجلس فعلا رو قضیه تاثیر معدل هست.اجازه بدید اون به سر انجام برسه بعد این مورد پیگیری بشه.چون اگه همزمان هم بخوان بگن معدل مثبت بشه هم کنکور 99 قدیم هم برگزار بشه با شناختی که از مسئولین کشور هست احتمال 100 درصد!!! یکیش رو رد میکنند.احتمالا پروننده تاثیر معدل تا اخر پاییزد گیه بسته میشه که انشالله با مثبت بودن بسته بشه.بعدش میشه کنکور 99 و 1400 رو هم پیگیری کرد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      البته نا گفته نمونه این یک بازی کثیفه که توسط یک تیم اداره میشه
      اینکه از روز اول اومدن با قطعیت اعلام کردن معدل قطعی فقط یک بازی برای انحراف افکار عمومی دور شدن از قضیه تقلب های ژن های خوب و تخلف های کنکور 97 بود تا وقتی که خیالشون جمع بشه
      از رفتن سوگلی هاشون به دانشگاه این بازی رو ادامه میدن و نهایت پایان مهر پروندش رو میبندن ....

تاثیر قطعی معدل خلاف قانون مصوب هست و تا وقتی سه سال پایانی امتحان نهایی برگزار نشه
      به هیچ عنوان نباید قطعی بشه

فعلا چیزی که مهمه یک بار خود مسئولین به قانون مصوب عمل کنند
      و بچه ها همگی دست جمعی برای نظام قدیمها با هر نهادی صحبت کنند تا کنکور نظام قدیم به صورت مجزا تا 1400 برگزار بشه

و نذارن حقی نا حق بشه و سرمایه هامون بیخود هدر بره .
      ویرایش توسط rashinmobasheri : 30 مهر 1397 در ساعت 17:58

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فعلا همه تمرکز باید رو کنکور 98 و تاثیر معدل باشه به نظرم
      این مسئولینی که من میبینم ازشون آبی گرم نمیشه بازم امیدوارم همه مشکلات حل بشه
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      با سلام و احترام

دوستان تقاضا دارم با مهربانی و حوصله بخونید.
      برای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و تمامی مسئولین ذی ربط درخواست کتبی به هر نحوه ( کتبی ، پیامکی ، شبکه های اجتماعی ) ارسال کنید

اول اینکه تاثیر سوابق تحصیلی برای همیشه ابطال بشه یا حداقل مثبت بشه و هر سال فقط استرس به بچه ها وارد نکنند. برای همیشه یکبار .

و مسئله مهمتر خیلی ها نظام قدیم هستن حدود 70 درصد طبق نظرسنجی که بیشتر پیج ها و کانال ها گرفتن نظام قدیم داریم

شما فکر کنید سود اینکه کتابهای کنکوری و محصولات دی وی دی و هر محصولی که فروخته میشه با تغییرش به جیب کی میره . قطعا مدیران خاص و مدیران این انتشارات و تولید کنندگان .
      کی ضرر میکنه خانواده ها و داوطلبین

اول اینکه باید کتابهایی رو بخوندند که تا حالا نخوندند

بعد پدر گرامی تون چقدر حقوق میگیره کارگری یک میلیون و دویست ، کارمندی دو میلیون نه سه میلیون با این همه هزینه های خوراک و امرار معاشی چقد میمونه ماهی دو کتاب شاید براتون بتونن بگیرن .
      و
      دوم اینکه حدود ده میلیون تومان یا بیشتر دوباره فقط کتاب بگیرند
      بشینید حساب کنید
      کتاب های نظام جدید که هنوز کیفیت و بازخوردشون معلوم نیست برای کنکور چقدر میشه !؟

الان انتشارات گاج دین و زندگی میکرو جلد 1 فقط 79000 تومان قیمتش زده
      قطعا در ویراست جدیدتر گرون تر هم میکنن چون فقط فکر خودشونن هزار تا تماس و پیام هم در گاج مارکت بذاری جشنواره و تخفیف هیچی خبری نمیشه چون دندونشون به خون مزه کرده

چند ماه پیش دو جلد این کتاب می شد 79000 تومان با تخفیف 55 % روی سایت و کوپن دکتر آی کیو و جشنواره های زیادی هم بود حتی کتابهایی نو یک سال قبل رو با 70 درصد میفروخت همه میتونستن خرید کنن و تقریبا همه انتشارات برگزار می کردن مهروماه تا 70 درصد . نشر دریافت و فار و نشر برد 55 درصد و ... .
      و ارسال رایگان داشتن
      امسال پول پست میگیرن خوب هم میگیرن کلن نقش ظالم و بی تفاوت 2 شدن

امسال متاسفانه از 25 % تخفیف بیشتری نذاشتن و قیمت هاشون هم نجومی هست.
      شعار دادن خوب نیست عمل مفید خوبه هر کسی میتونه یا علی

همین گاج اومده اول کتاب هاش نوشته ایا میدونید برای تولید هر تن کاغذ سفید 17 اصله درخت سبز قطع میشه بیایید گامی در حفظ منابع طبیعی کره زمین بر داریم .
      اما نیم قدم هم نشده برای حمایت از دانش اموزان برداره تا این قانون های استرس ها و نا جوانمردانه و بی خاصیت برچیده بشه

شما وارد سایت های و کانالها بشید چقدر دست دوم بچه های کنکوری کتاب برای فروش گذاشتن ،

پاساژ ها و مغازه های دست دومی فروشی چقدر موجود دارن خیلی زیاد . . .
      این ها سرمایه نیستن این ها کتاب نیستن ، یعنی باید اینا دور انداخته بشن . .
      پولی که برای خرید اینها پرداخت شده ، آیا براش زحمت کشیده نشده

خیلی هموطنان عزیزمون و دانش آموزان خودشون برای تک تک کتابهاشون عرق ریختن و کار کردن

امیدوارم این مسئله رو شوخی نگیرید.
      و فکر نکنید شماهایی که الان قبول شدید آیا یک ترم یا یک سال دیگه ممکن نیست نظرتون تغییر کنه و بخواهید تصمیم درست تری بگیرید برای ایندتون و دوباره کنکور بدید یا آینده فرزندتون ، خواهرتون ، برادرتون مهم هست یا نیس ؟!

سازمان سنجش در رابطه با تاثیر سوابق تحصیلی نظر سنجی کرد بیش از 85 درصد به تاثیر مثبت سوابق تحصیلی و حذف هر گونه تاثیر نمره نظر دادن .
      متاسفانه سازمان سنجش وقت یک نهاد اجرایی مترسک شده که حتی خودش به آماری که گرفته عمل نمی کنه و هیچ رسیدگی نداره
      مجلس هم متاسفانه فقط شده بازی جناح ها و پشت پرده و وطن خراب کنی ....
      مگر دیوان عدالت اداری هم رای نداد .
      و خیلی چیزها که خودتون میدین
      سازمان سنجش زیر مجموعه وزارت علوم هست یک نهاد دولتی بعد ما خودمون پول طراحی سوالات رو پرداخت میکنیم ، چقدر پول ثبت نام میگیرن ، هر کسی برای دو تا سه ازمون مینویسه

لطفا یک ضرب ساده انجام بدین فقط بواسطه کنکور چقدر پول واریز حساب دولت و وزارت علوم میشه .

بعد مسئولی میاد میگه کنکور ملاک نخبه بودن نیست
      این جمله از اساس غلطه
      کنکور عادلانه است برای اقشار ضعیف و کم در آمد و بی پشتوانه
      کنکور ناعادلانه است برای مرفه های بی درد و بی خاصیت که با پول و پارتی هر غلطی میخوان میکنن
      این حق هر شهروندی هست که نظرش رو اعلام کنه و بهش توجه بشه ، لطفا

از تمامی عزیزانی که این پست رو مطالعه می کنند امیدوارم پس از مطالعه به جای انتقاد ، با قلم زیباشون با وزارت علوم ، سازمان سنجش ، مجلس و هر نهاد مرتبط در ارتباط باشند.
      خواسته ما این هست کنکور نظام قدیم تا سال 1400 برگزار بشه تا تمام کنکوریهای نظام قدیم قبول بش و از سد کنکور بگذرند و برای خودمون سرمایه مون و زحمت هامون ارزش قائل باشیم دهه 80 هم همین اتفاق افتاد و سازمان سنجش 3 سال کنکور مجزا برگزار کرد .

برای خانوادمون پولی که برای کتاب پرداخت شده ایا به راحتی به دست اومده .
      فکر نکن نظرت مهم نیست اشکال کار اینه میگیم به ما چه ، ما نگیم دیگری بگه .

یک دست صدا نداره .

چه تعداد دانش اموز داریم که امسال هنوز پیش دانشگاهیشون رو نگرفتن ، یا تغییر رشته ای هستن تازه دیماه دیپلم تجربی میگیرن . یک سال هم پیش تازه میتونن کنکور 99 شرکت کنن .

تجربه ای نداشتن امسال میخوان پشت کنکور بمونن ، چه تعداد افراد داریم که امسال در خدمت سربازی هستن و میخوان در کنکور 99 و 1400 شرکت کنند.
      این یه خواسته منطقی هست که از سال 97 تا 3 سال نظام زمانی تغییر میکنه همچنان کنکورش برگزار بشه بصورت جداگانه.
      این بد بختیا نتیجه سکوت من وشماست وقتی هر بلایی سرمون بیارن سکوت کنیم
      وقیح تر میشن
      مطالبات تون رو پیگیری کنید از مسیر درست
      دلار از 3800 شد 16000 بیش از 4 برابر بازم سکوت ؟
      لا اقل دین نداری آزاده باش
      الان نزیک اربعین هستیم
      از حسین حسین گفتن چی یاد گرفتی ، بی تفاوتی ، بی غیرتی ، سکوت
      ظلم ستیز بود حسین
      پیگیری کنید حتی اگر دانشجویی حتی اگر مهندس ، حقوق دان و پزشکی
      فقط باید حرص بخوریم
      کم مونده هر بلایی سرمون بیارن
      همش ادعا کنیم یا سکوت کاری کنیم حق گرفتنی هست

ممنون از شما و همکاریتون.

به مرور ویرایش میشه

هر کسی هم تونست یه کانال تلگرامی برای حمایت از این مسئله راه اندازه کنه و ادرس این اعلام کنه

ممنون از توجه شما
      منم باهاتون موافقم خودمم بنا به دلایلی نمیتونم سال 98 برم دانشگاه برای همین هم میفته برای سال 99 اگه بخوان کنکور نظام جدید از ما نظام قدیما بگیرن خیلی برام بد میشه چون علاوه بر این که باید کتاب های پایه 10و11و12 و کتاب های جامع کنکور مطابق با نظام جدید بخرم ( که هزینه اش برام خیلی میشه چون همین الان هم برای همین کتابای نظام قدیم کلی هزینه کردم فرض کن بخوام همشو بریزم دور ) بلکه باید کتابای جدید هم ظرف یکسال دوباره بخونم که تازه اونم مثل نظام قدیم نیست که بشه از تیر براش شروع کرد خوندن باید از اول مهر شروع کرد چون کتابای پایه 10 و 11 و 12 و از طرفی کتابای جامع انتشارات از آخرای شهریور و اوایل مهر میاد .
      بنظر منم کنکور نظام قدیم باید تا 1400 مثل دهه 80 تا۳ سال ادامه داشته باشه .
      ویرایش توسط 19pf : 01 آبان 1397 در ساعت 02:02

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کی گفته 70درصد نظام قدیمه؟؟جامعه اماری ازمونای آزمایشی که اینو نشون نمیده !نظام قدیم حداکثر200هزارتاباشن.......اما صددرصد نظام جدید 2برابره حداقل !!
      اونوقت نظام جدید درساشون اسونتره فقط حذفیاتش زیاد بوده و واژگان زیست فارسی شده همیننننن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم شما مثله اینکه مافیای کنکور را دست کم گرفتی
      تمام این تغییر و تحولات زیر نظر همین مافیا هستش آنوقت شما تو فکر درخت هستی که کاغذش حروم نشه!!!
      نمایندهای مجلس هم جیره خوار همینها هستند.
      ولی یه چیزی بگم آقای جوکار ادم بسیار شریفی هستند و از این مافیا
      جدا هستند چون خودم از نزدیک میشناسمش

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      عزیزم شما مثله اینکه مافیای کنکور را دست کم گرفتی
      تمام این تغییر و تحولات زیر نظر همین مافیا هستش آنوقت شما تو فکر درخت هستی که کاغذش حروم نشه!!!
      نمایندهای مجلس هم جیره خوار همینها هستند.
      ولی یه چیزی بگم آقای جوکار ادم بسیار شریفی هستند و از این مافیا
      جدا هستند چون خودم از نزدیک میشناسمش
      مگه همین آقای جوکار شریف نبود ک به رتبه 1 امسال 300 میلیون داده بود تا الکی بیاد توو تلویزیون تبلیغ کنه ؟؟

آغا اینا سرو ته ی کرباسن ، میخاد قلم چی باشه یا جوکار یا هر x و y ه دیگه ای ، ینی چاره ای ام ندارن توو این جامعه کثیف اگه بخان دووم بیارن باید اینطوری باشن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حالا فکر میکنین اگه ببخوان 99 رو دو کنکوره کنن کی اعلام میکنن ؟
      امسال کی اعلام کردن 98 دو کنکورهست؟ خرداد بود فکر کنم ؟
      اگه کسی میدونه لطفا به سوالم جواب بده .

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      مگه همین آقای جوکار شریف نبود ک به رتبه 1 امسال 300 میلیون داده بود تا الکی بیاد توو تلویزیون تبلیغ کنه ؟؟

آغا اینا سرو ته ی کرباسن ، میخاد قلم چی باشه یا جوکار یا هر x و y ه دیگه ای ، ینی چاره ای ام ندارن توو این جامعه کثیف اگه بخان دووم بیارن باید اینطوری باشن
      گل گفتی

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها

300میلیون؟؟؟؟؟!!!!!!
      خب منم بودم میرفتم طرف بااین پول تو18سالگی میتونه خونه بخره پس چرانره!!
      درضمن دروغم که نمیگه واقعا کتابای ایکیوگاج ومیکروفیزیک کتابای خوبین

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      300میلیون؟؟؟؟؟!!!!!!
      خب منم بودم میرفتم طرف بااین پول تو18سالگی میتونه خونه بخره پس چرانره!!
      درضمن دروغم که نمیگه واقعا کتابای ایکیوگاج ومیکروفیزیک کتابای خوبین
      ببخشید شما نظام قدیم هستین یا نظام جدید ؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      ببخشید شما نظام قدیم هستین یا نظام جدید ؟
      نظام قدیم بدبختی که به دلایلی نمیتونه امسال کنکور بده ومث بدبختا داره واسه 99نظام جدیدمیخونه ....حاضرم جوونموبگیرن امانگن که 99 دوکنکوره من دوماهه دارم جدیدمیخونه نمیتونم برگردم دوباره قدیم بخونم!!!! حالا واسه چی پرسیدین؟؟
      پ.ن:شایدواقعا یه عده فکر کنن که من خودخواهم امابخدااینطورنیست ولی قبول کنید که اگه سازمان سنجش اردیبهشت بیادوبگه 99دوکنکوره مسخرس...چراازهمین الان نمیگه؟؟مگه مسخره بازیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در مورد تمام حرفات موافقم باهات و بهت حق میدم؛
      به جز این دو خط:

از اساس حرفت از نظر (من) غلطه و کاملا باهات مخالفم.
      حالا صحبت سر این دو خط نیست.
      فقط خاستم نظرمو بگم در غیر این صورت کاملا بهت حق میدم و حرفت درسته مخصوصا تو این مملکتی که تقریبا آینده نصف بچه های این مملکت با کنکور معلوم میشه.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      نظام قدیم بدبختی که به دلایلی نمیتونه امسال کنکور بده ومث بدبختا داره واسه 99نظام جدیدمیخونه ....حاضرم جوونموبگیرن امانگن که 99 دوکنکوره من دوماهه دارم جدیدمیخونه نمیتونم برگردم دوباره قدیم بخونم!!!! حالا واسه چی پرسیدین؟؟
      پ.ن:شایدواقعا یه عده فکر کنن که من خودخواهم امابخدااینطورنیست ولی قبول کنید که اگه سازمان سنجش اردیبهشت بیادوبگه 99دوکنکوره مسخرس...چراازهمین الان نمیگه؟؟مگه مسخره بازیه
      سلام
      ببینید من خودمم بنا به شرایطی که دارم نمی تونم سال 98 وارد دانشگاه بشم اما کنکور 98 رو شرکت میکنم و سر جلسه میرم
      کاری که میخوام بکنم اینه امسال برای کنکور 98 همون کتابای نظام قدیم رو میخونم ( البته میخوام پایه درسیمو قوی کنم وخب تست کمتر میزنم )
      ببینید پایه واساس کتابای نظام جدید و قدیم یکیه مطالب همون مطالبن حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ها
      خب در این صورت دو حالت پیش میاد یا 99 دو کنکوره میشه که خب خیلی خوب با نظام خودم کنکور میدم
      یا 99 فقط یک کنکور میگیرن که باز هم چیزی از دست ندادم چون میگم پایه و اساس کتابا یکیه حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ( فقط تنها چیزی که از دست دادم پولمه چون برای همین کتابا هم کلی هزینه کردم و خب اونجوری دوباره باید هزینه کنم )
      چیزی که قطعیه اینه که هر فرد با ید توی نظام خودش کنکور بده درصورت برگزاری کنکور مجدد ( البته اینو برای الان میگم نمی دونم فردا چی میشه )

خب شرایط شما هم با من و سایر داوطلبا کاملا یکسانه چون شما هم درسته نظام جدید دارید میخونید اما همونطور که گفتم پایه و اساس کتابا یکسانه پس اگر گفتن 99 دو کنکور است اصلا خودتونو نبازید چرا؟ چون قبلا کتابای نظام جدید رو خونید منم و تمام کسایی که دارن نظام قدیم میخونن هم اگر کنکور 99 یک کنکور شد نباید خودمونو ببازیم چون میگم من کتابای دو نظام رو مقایسه کردم محتواشون یکیه ولی خب تغییرات داشتن

خودتونو بدبخت خطاب نکنید و به خودتون احترام بذارید با گفتن این جملات به خودتون فقط انرژی منفی وارد میکنید شرایط بقیه هم درست عین شماست
      ببینید من و شما از همین الان تا کنکور 99 20 ماه فرصت داریم یعنی نمی تونیم بهانه ای برای سال 99 داشته باشیم چون 20 ماه واقعا زمان کمی نیست برای گرفتن یه نتیجه عالی کاملا زمان هست اما اگر بخوایم به خودمون استرس وارد کنیم این 20 ماه رو خراب میکنیم چیزی که فعلا سازمان سنجش اطلاعیه داده اینه که 99 یک کنکوره س
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز فقط نه به خودتون استرس وارد کنید نه خودتون رو بدبخت خطاب کنید وبیایید به بعد کنکور 99 فکر کنید که نتایج اومده و
      .... چون اون روز قطعا میاد .
      در مورد پ.ن تون هم با بگم شما خودخواه نیستید کاملا درکتون میکنم و براساس اطلاعیه سنجش فعلا دارید بهترین کار رو میکنید

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)