خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 85
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      سلام
      ببینید من خودمم بنا به شرایطی که دارم نمی تونم سال 98 وارد دانشگاه بشم اما کنکور 98 رو شرکت میکنم و سر جلسه میرم
      کاری که میخوام بکنم اینه امسال برای کنکور 98 همون کتابای نظام قدیم رو میخونم ( البته میخوام پایه درسیمو قوی کنم وخب تست کمتر میزنم )
      ببینید پایه واساس کتابای نظام جدید و قدیم یکیه مطالب همون مطالبن حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ها
      خب در این صورت دو حالت پیش میاد یا 99 دو کنکوره میشه که خب خیلی خوب با نظام خودم کنکور میدم
      یا 99 فقط یک کنکور میگیرن که باز هم چیزی از دست ندادم چون میگم پایه و اساس کتابا یکیه حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ( فقط تنها چیزی که از دست دادم پولمه چون برای همین کتابا هم کلی هزینه کردم و خب اونجوری دوباره باید هزینه کنم )
      چیزی که قطعیه اینه که هر فرد با ید توی نظام خودش کنکور بده درصورت برگزاری کنکور مجدد ( البته اینو برای الان میگم نمی دونم فردا چی میشه )

خب شرایط شما هم با من و سایر داوطلبا کاملا یکسانه چون شما هم درسته نظام جدید دارید میخونید اما همونطور که گفتم پایه و اساس کتابا یکسانه پس اگر گفتن 99 دو کنکور است اصلا خودتونو نبازید چرا؟ چون قبلا کتابای نظام جدید رو خونید منم و تمام کسایی که دارن نظام قدیم میخونن هم اگر کنکور 99 یک کنکور شد نباید خودمونو ببازیم چون میگم من کتابای دو نظام رو مقایسه کردم محتواشون یکیه ولی خب تغییرات داشتن

خودتونو بدبخت خطاب نکنید و به خودتون احترام بذارید با گفتن این جملات به خودتون فقط انرژی منفی وارد میکنید شرایط بقیه هم درست عین شماست
      ببینید من و شما از همین الان تا کنکور 99 20 ماه فرصت داریم یعنی نمی تونیم بهانه ای برای سال 99 داشته باشیم چون 20 ماه واقعا زمان کمی نیست برای گرفتن یه نتیجه عالی کاملا زمان هست اما اگر بخوایم به خودمون استرس وارد کنیم این 20 ماه رو خراب میکنیم چیزی که فعلا سازمان سنجش اطلاعیه داده اینه که 99 یک کنکوره س
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز فقط نه به خودتون استرس وارد کنید نه خودتون رو بدبخت خطاب کنید وبیایید به بعد کنکور 99 فکر کنید که نتایج اومده و
      .... چون اون روز قطعا میاد .
      در مورد پ.ن تون هم با بگم شما خودخواه نیستید کاملا درکتون میکنم و براساس اطلاعیه سنجش فعلا دارید بهترین کار رو میکنید
      منظورتون از پایه و اساس چیه؟ ممثلن تو زیست اساس کتاب درسی است، چطور امکان داره نظام قدیم با جدید خودشو هماهنگ کنه و حتی تو شیمی هم.

ولی تو ریاضی و فیزیک باهتون موافقم. فیزیک حذفیات داشتیم و میشه با تمرکز روی کنکورهای گذشته درصد خیلی خوبی کسب کرد و ریاضیم بعضی فصلا جدید البته نه زیاد
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shpilman نمایش پست ها
      منظورتون از پایه و اساس چیه؟ ممثلن تو زیست اساس کتاب درسی است، چطور امکان داره نظام قدیم با جدید خودشو هماهنگ کنه و حتی تو شیمی هم.

ولی تو ریاضی و فیزیک باهتون موافقم. فیزیک حذفیات داشتیم و میشه با تمرکز روی کنکورهای گذشته درصد خیلی خوبی کسب کرد و ریاضیم بعضی فصلا جدید البته نه زیاد
      منظورم اینه که مثلا کتاب زیست 1 نظام جدید اومد در مورد حرکات لوله گوارش صحبت کرده خب این توی نظام قدیم هم بود یا مثلا درمورد بافت ها صحبت کرده پوششی - پیوندی ... خب این باز هم توی نظام قدیم بود البته یکسری جملات مثل این انقباض ماهیچه های دیوارۀ لولۀ گوارش، حرکات
      منظمی را در آن به وجود می آورد. لولۀ گوارش، دو حرکت کرمی و قطعه قطعه کننده دارد در حرکات کرمی، ورود غذا لولۀ گوارش را گشاد و یاخته های عصبی دیوارۀ

لوله را تحریک می کند. یاخته های عصبی، ماهیچه های دیواره را به انقباض وادار
      می کنند. در نتیجه، یک حلقۀ انقباضی در لوله ظاهر می شود که به جلو (از دهان به

سمت مخرج)حرکت میکند.جمله که از کتاب زیست نظام جدیده ( سو تفاهم برای سارا خانم پیش نیاد کتاب نظام جدید نمی خونم ولی قبلا کتابای نظام جدید رو دانلود کردم و یه مقایسه با قدیمی ها کردم ) برای ما نبود برای ما اصلا در مورد حرکت کرمی و قطعه قطعه کننده صحبتی نشده بود و این برای من نظام قدیم یه جمله جدیده برای ما این طوری بود حرکات لوله گوارش به صورتهای دودی و موضعی (قطعه ای ) است . حرکات دودی با انقباض ماهیچه ها و انتقال حرکت به تارهای ماهیچه ای جلوتر مواد را در طول روده به جلو میرانند .حرکات موضعی به صورت انقباض های از یکدیگر محتویات روده را به قطعات جدا از یکدیگرتقسیم میکند
      این که میگم پایه و اساس یکیه منظورم اینه
      شیمی هم همین طور
      میدونی یه مقدار سخته بخوای دوباره مطالبی رو که قبلا خوندی حالا بیایی با الفاظ جدید بخونی البته شدنیه ولی جدا امیدوارم مجبور نباشم این کارو کنم ولی اگه مجبور باشم انجام میدم بخاطر آیندم)

ای کاش کتابارو اصلا تغییر نمی دادن
      ویرایش توسط 19pf : 01 آبان 1397 در ساعت 12:37

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فکرکنم اشتباه برداشت کردید من منظورم این نیست کتاب قدیمی رو بخونیم بریم زیست نظام جدید کنکور بدیم در اون صورت باید کتابای جدید رو خوند منظور پایه و اساس علمی بود

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عادلانه یه این صورته که حداقل تا 3 سال به 2 صورت قدیم و جدید برگزار بشه .
      ولی کیه که به فکر این کنکوری های بدبخت باشه ! مگر اینکه همه یک دل بشین مثل همین قضیه تاثیر معدل

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      عادلانه یه این صورته که حداقل تا 3 سال به 2 صورت قدیم و جدید برگزار بشه .
      ولی کیه که به فکر این کنکوری های بدبخت باشه ! مگر اینکه همه یک دل بشین مثل همین قضیه تاثیر معدل
      شاید هم این کارو بکنن ولی تا اعصاب مارو خراب نکنن و به یه عده ضرر مالی نرسونن ...................

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکرکنم اشتباه برداشت کردید من منظورم این نیست کتاب قدیمی رو بخونیم بریم زیست نظام جدید کنکور بدیم در اون صورت باید کتابای جدید رو خوند منظور پایه و اساس علمی بود
      برداشتی تو کار نبود عزیز
      بحث اینه سنجش باید حداقل 2 سال فرصت میداد برای کنکور نظام قدیم و متاسفانه اینکار رو نکرد
      حالا احتمالش هست که بگن تا 99 یا 1400 فرصت میدیم (که خیلی بعیده)
      نظرم اینه مطابق تصمیمات سنجش برنامه ریزی کنیم و به اما و اگر دل نبندیم یا حداقل مشترکات خونده بشه که پشیمون نشیم.

حالا ی سوال عربی و دین دو نظام با هم مقایسه کردین؟ چقدر شبیه ان؟؟
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

متمرکز و آرامم ...

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برداشتی تو کار نبود عزیز
      بحث اینه سنجش باید حداقل 2 سال فرصت میداد برای کنکور نظام قدیم و متاسفانه اینکار رو نکرد
      حالا احتمالش هست که بگن تا 99 یا 1400 فرصت میدیم (که خیلی بعیده)
      نظرم اینه مطابق تصمیمات سنجش برنامه ریزی کنیم و به اما و اگر دل نبندیم یا حداقل مشترکات خونده بشه که پشیمون نشیم.

حالا ی سوال عربی و دین دو نظام با هم مقایسه کردین؟ چقدر شبیه ان؟؟
      بنظرم دینی شبیه بود عربی رو نگاه نکردم
      بهتره خودتون برید کتابا رو دانلود کنید و یه مقایسه ای انجام بدید ( اینطوری آدم خیالش راحت تره )
      شما هم مثل من میخواید 99 کنکور بدید ؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      نظام قدیم بدبختی که به دلایلی نمیتونه امسال کنکور بده ومث بدبختا داره واسه 99نظام جدیدمیخونه ....حاضرم جوونموبگیرن امانگن که 99 دوکنکوره من دوماهه دارم جدیدمیخونه نمیتونم برگردم دوباره قدیم بخونم!!!! حالا واسه چی پرسیدین؟؟
      پ.ن:شایدواقعا یه عده فکر کنن که من خودخواهم امابخدااینطورنیست ولی قبول کنید که اگه سازمان سنجش اردیبهشت بیادوبگه 99دوکنکوره مسخرس...چراازهمین الان نمیگه؟؟مگه مسخره بازیه
      منم دقیقا شرایط تو رو دارم.حتی منم مشکل واسه خریدن کتاب داشتم.ولی دوماه کارگری کردم تا پول کتابامو اوکی کنم.اصلا دلم نمیخواد 99 دو کنکور برگزار بشه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من با دکتر سبطی صحبت کردم گفت یه کمپین به موقعش راه میندازه تا دوباره کنکور جدا برگزار کنن بین نظام جدید و قدیم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم دینی شبیه بود عربی رو نگاه نکردم
      بهتره خودتون برید کتابا رو دانلود کنید و یه مقایسه ای انجام بدید ( اینطوری آدم خیالش راحت تره )
      شما هم مثل من میخواید 99 کنکور بدید ؟
      بله
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

متمرکز و آرامم ...

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله
      موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید من خودمم بنا به شرایطی که دارم نمی تونم سال 98 وارد دانشگاه بشم اما کنکور 98 رو شرکت میکنم و سر جلسه میرم
      کاری که میخوام بکنم اینه امسال برای کنکور 98 همون کتابای نظام قدیم رو میخونم ( البته میخوام پایه درسیمو قوی کنم وخب تست کمتر میزنم )
      ببینید پایه واساس کتابای نظام جدید و قدیم یکیه مطالب همون مطالبن حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ها
      خب در این صورت دو حالت پیش میاد یا 99 دو کنکوره میشه که خب خیلی خوب با نظام خودم کنکور میدم
      یا 99 فقط یک کنکور میگیرن که باز هم چیزی از دست ندادم چون میگم پایه و اساس کتابا یکیه حالا با یکسری حذف یا اضافه شدن ( فقط تنها چیزی که از دست دادم پولمه چون برای همین کتابا هم کلی هزینه کردم و خب اونجوری دوباره باید هزینه کنم )
      چیزی که قطعیه اینه که هر فرد با ید توی نظام خودش کنکور بده درصورت برگزاری کنکور مجدد ( البته اینو برای الان میگم نمی دونم فردا چی میشه )

خب شرایط شما هم با من و سایر داوطلبا کاملا یکسانه چون شما هم درسته نظام جدید دارید میخونید اما همونطور که گفتم پایه و اساس کتابا یکسانه پس اگر گفتن 99 دو کنکور است اصلا خودتونو نبازید چرا؟ چون قبلا کتابای نظام جدید رو خونید منم و تمام کسایی که دارن نظام قدیم میخونن هم اگر کنکور 99 یک کنکور شد نباید خودمونو ببازیم چون میگم من کتابای دو نظام رو مقایسه کردم محتواشون یکیه ولی خب تغییرات داشتن

خودتونو بدبخت خطاب نکنید و به خودتون احترام بذارید با گفتن این جملات به خودتون فقط انرژی منفی وارد میکنید شرایط بقیه هم درست عین شماست
      ببینید من و شما از همین الان تا کنکور 99 20 ماه فرصت داریم یعنی نمی تونیم بهانه ای برای سال 99 داشته باشیم چون 20 ماه واقعا زمان کمی نیست برای گرفتن یه نتیجه عالی کاملا زمان هست اما اگر بخوایم به خودمون استرس وارد کنیم این 20 ماه رو خراب میکنیم چیزی که فعلا سازمان سنجش اطلاعیه داده اینه که 99 یک کنکوره س
      امیدوارم موفق باشی دوست عزیز فقط نه به خودتون استرس وارد کنید نه خودتون رو بدبخت خطاب کنید وبیایید به بعد کنکور 99 فکر کنید که نتایج اومده و
      .... چون اون روز قطعا میاد .
      در مورد پ.ن تون هم با بگم شما خودخواه نیستید کاملا درکتون میکنم و براساس اطلاعیه سنجش فعلا دارید بهترین کار رو میکنید
      درسته ریاضی وفیزیک تغییرنکرده اما واقعا اگه بخوام برگردم قدیم بخونم بایدمباحث بیشتری بخونم حتی توی زیست نظام جدید قارچ واغازیان وباکتری نداره اما نظام قدیم حداقل 20درصدزیست ازاین فصلا سوال میدن که بایدبخونیم.
      نمیدونم چی میشه اما امیدوارم که جمعیت نظام قدیم اونقدرکم باشه نسبت به جدیدی ها که سازمان سنجش توی 99دوکنکورنگیره ویااگه میگیره خب بذارهرکسی هرکنکوری که دوست داره بده چرانمیذاره نظام قدیم کنکورجدیدبده؟
      درهرحال امیدوارم یه کنکورباشه اما اگه هم نباشه گردنموبزنن هم نظام قدیم نمیدم حتی اگه شده تا1400بمونم.....موفق باشید.

پ.ن:کسی که 20سالشه وهنوزنرفته دانشگاه ومعلوم نیست کی بره ازنظرتوبدبخت نیست؟!!!!
      اصلا حالم ازکشورم وخودم بهم میخوره

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بر شما
      دوستان عزیز ، حالا که خدا روشکر تاثیر سوابق تحصیلی برای کنکور 98 مثبت شد
      تقاضا دارم این مسئله رو پیگیری کنید کنکور نظام قدیم به صورت جداگانه تا کنکور 1400 پا بر جا باشه

ممنون از لطف و همکاریتون

#همان طوری که گفتم مثبت خواهد شد چون قانون مصوب این رو میگه این فقط یک بازی هست برای انحراف افکار عمومی تا سرپوشی باشه برای تقلب های خاص در حوزه های خاص که فرزندان سوگلی بعضی به ظاهر مسئول انجام دادن

انقدر طولش دادن تا مدتی بگذره و از قدرتشون استفاده کنن و مطمئن بشن از پذیرش سوگلی هاشون
      ویرایش توسط rashinmobasheri : 01 آبان 1397 در ساعت 20:00

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بر شما
      دوستان لطفا همکاری های لازم را انجام دهید .

از تمام راه ها استفاده کنید برای ارتباط با مسئولآن
      با تشکر

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انشالله که خیریتی توشه

راه اندازی رستوران ، دستگاه اسپرسو ساز

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)