خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب رشته

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب رشته

سلام من امسال به سوم ریاضی میروم وازاینکه به رشته ریاضی امده بسیارپشیمانم ازطرفی میخام کنکورتجربی بدم اصلا نمیدونم چیکارکنم زیست هم سخته هم سنگین هیچی هم بلدنیستم واگرمیخام برم تجربی ازنشستن سر کلاس ترس دارم شایدبه پزشکی نرسم ومعدل دوم ریاضی من هم۱۹/۸۵ است لطفاراهنماییم کنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفاسریعتر پاسخ دهیدممنون هم چنین به درسهای ریاضی علاقه ی زیادی دارم ولی ازشاخه های ان خوشم نمیاد وریاضی اینده نداره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikoo نمایش پست ها
      سلام من امسال به سوم ریاضی میروم وازاینکه به رشته ریاضی امده بسیارپشیمانم ازطرفی میخام کنکورتجربی بدم اصلا نمیدونم چیکارکنم زیست هم سخته هم سنگین هیچی هم بلدنیستم واگرمیخام برم تجربی ازنشستن سر کلاس ترس دارم شایدبه پزشکی نرسم ومعدل دوم ریاضی من هم۱۹/۸۵ است لطفاراهنماییم کنین
      شما فکر کردی دیفرانسیل آسونه
      گسسته آسونه
      تحلیلی آسونه
      به هرحال تو هر جا بخوای خوب ها رو انتخاب کنی باید خوب زحمت بکشی.......

اصلا نمیدونم چیکارکنم

این یعنی شما تکلیفت با خودت مشخص نیست. اینو بدون همه جا سختی داره.
      راهکار:اول علاقه خودت +یه مشاور درست با کسی که تجربه شما رو داره. (تغییر رشته)

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بازم بحث تکراری علاقه به پزشکی....!!!
      ببین دوست عزیز وضع تو واقعا پیچیدست از یه طرف دروس ریاضی رو دوست داری از یه طرف از سنگینی و سخت بودن زیست میترسی و از یه طرف پزشکی میخوای از یه طرف از آینده رشته ریاضی مینالی_______الان آدم هایی که مثل شما میخوان بیان تجربی اونقدر زیاد شده و همه فکر میکنن تا اومدن پزشکی و دندون و دارو رو شاخشه و اصلا نمی دونن ممکنه به جای رسیدن به اینا به قول دکتر بازوبندی برن قاطی باقالی ها...!!!یادمه سال پیش که قلمچی میرفتم من با تراز 5900 رتبه 3000 منطقه3 رو می اووردم ولی دوستم که ریاضی بود با همین تراز رتبه 500-600 میاورد___به خاطر اینه که میگم قبولی تو رشته های تاپ پزشکی سخت تر شده و اگه دولتی در نیومدی باید بری آزاد واگه آزاد رو هم در نیومدی و جیب بابات پر بود باید بری بین الملل اونم با ترمی بالای 8 تومن ولی اگه دانش آموز متوسط رو به خوبی هم باشی با یه خورده زحمت می تونی رشته تاپ ریاضی بیاری اونم تو بهترین دانشگاه های ایران اگه بچه زرنگ هم باشی بورسیه بشی به خارج!!!!!!!!کلا باید حتما حتما حتما بدون هیچ برو برگردی بری پیش مشاور و از فارغ تحصیلای هر 2 رشته پرس و جو کنی و نتیجه قطعی رو بگیری_____بازم میگم علاقتو مشخص کن و خودتو از سردرگمی دربیار بعدش حتما برو پیش یه مشاور کار بلد !!!!
      موفق باشی

فعلن ...!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن