خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

شاهکار حداد عادل!

غلامعلی حداد عادل که رئیس فرهنگستان ادب فارسی هست واسه هر واژه 12 میلیون تومان پول میگیرن!حالا توی کتب درسی مخصوصا زیست شناسی که فاجعه آفریدن؛خواهش میکنم به یه نمونه شاهکار ایشون برای ریاضی توجه فرمایید:
      به جای کلمه عربی مثلث؛واژه پارسی سه بر رو جایگزین کرده و به جای مثلث متساوی الأضلاع؛سه بر سه بر برابر و به جای مثلث متساوی الساقین هم سه بر دو بر برابر پیشنهاد داده است.
      در ریاضی یک اصل وجود دارد که میگوید:اگر دو ضلع نامساوی از یک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع دیگر برابر باشد؛آن دو مثلث برابرند‌.
      حالا این اصل رو به زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:
      هر گاه دو بر نابرابر از یک سه بر دو بر برابر برابر دو بر نابرابر از یک سه بر دو بر برابر دیگر باشد آن دو سه بر دو بر برابر برابرند.

اگه هنوز سرپا هستین و دچار تشنج نشدین صلواتی عنایت بفرمایید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

با اینکه قدیمی بود ولی خب بازم در نوع خودش جدیده!
      عقل که نباشد جان در عذاب است رو برا همچین جاهایی ساختن دیگه!

پ.ن : البته من بعید میدونم این مغز فندوقی عقل داشته باشه ، اینم گفتم صرفا جهت رفع ابهامش!

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خوشمان آمد!!

موفق باشی.....

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr._.ali نمایش پست ها
      غلامعلی حداد عادل که رئیس فرهنگستان ادب فارسی هست واسه هر واژه 12 میلیون تومان پول میگیرن!حالا توی کتب درسی مخصوصا زیست شناسی که فاجعه آفریدن؛خواهش میکنم به یه نمونه شاهکار ایشون برای ریاضی توجه فرمایید:
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr._.ali نمایش پست ها
      به جای کلمه عربی مثلث؛واژه پارسی سه بر رو جایگزین کرده و به جای مثلث متساوی الأضلاع؛سه بر سه بر برابر و به جای مثلث متساوی الساقین هم سه بر دو بر برابر پیشنهاد داده است.
      در ریاضی یک اصل وجود دارد که میگوید:اگر دو ضلع نامساوی از یک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع دیگر برابر باشد؛آن دو مثلث برابرند‌.
      حالا این اصل رو به زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:
      هر گاه دو بر نابرابر از یک سه بر دو بر برابر برابر دو بر نابرابر از یک سه بر دو بر برابر دیگر باشد آن دو سه بر دو بر برابر برابرند.

اگه هنوز سرپا هستین و دچار تشنج نشدین صلواتی عنایت بفرمایید
      واج ارایی داره دم حداد گرم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به جای پخش کردن این چرت و پرتا بشینین درستونو بخونید. الان مشکل شما واژگان مصوبن؟ گفتن تا سه سال تو کنکور برای هر واژه مصوب جدیدی کلمه قبلی رو تو پرانتز می نویسن. الان شما دیگه مشکل ندارین خیالتون از 100 زدن همه درسا راحته؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن