خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Post ابوالحسنی یا ایروانی

سلام

اخیرا اگه تو تلگرام فعالیت داشته باشین دو فرد که انگار یا بهتر بگم اونجور که معلومه پزشکی میخونن و اقدام به تولید DVD زیست کردن
      کی از این افراد خریده لطفا بگه چجوری بوده ؟ یکیش ابوالحسنی نام داره اونیکی ایروانی اصلا قضیه چجوریاس؟

سرچ کردم دیدم نیست تاپیک باز کردم ....
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش چجوري تاپيك ميزني؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام

اخیرا اگه تو تلگرام فعالیت داشته باشین دو فرد که انگار یا بهتر بگم اونجور که معلومه پزشکی میخونن و اقدام به تولید DVD زیست کردن
      کی از این افراد خریده لطفا بگه چجوری بوده ؟ یکیش ابوالحسنی نام داره اونیکی ایروانی اصلا قضیه چجوریاس؟

ممنون
      هیچکدوم بدرد نمیخورن بخری میندازی سطال زباله تو اکثر کانالای ....رایگان گذاشتن نیازی نیست بخری برو نگاه کن میفهمی همش چرته -بنظر من بهترین دبیر زیستی که دیدم تا حالا پوریا رحیمی سایت الا هست حیف که فقط کلاس حضوری داره البته توسایت الا زیست پیش رو بجز فصلای 3و4و6و7زیست 2رو بجز فصل3و10وزیست دوم ر بجز فصل123و5بقیه مباحثو تدریس کرده تو زیست شناسی کسی به گرد پاش نمیرسه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اینجا رو مطالعه کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از دی وی دی های ابوالحسنی خریدم خیلی راضیم درصدهای زیستم خیلی خوب شده. چند بار هم من کلاس های خصوصیش رو شرکت کردم نکته هایی که برای تست زنی میگن خیلی به درد بخوره و آپدیت میشه. حالا میتونی نمونه کلیپ های زیست رو اینجا ببینی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین دوست من، توی سال کنکور نه کسی قراره با dvd هاش برای شما جادو بکنه، نه خرید هیچ کتابی قراره واسه ی شما معجزه کنه!
      تنها چیز مهم و عامل تاثیر گذار این وسط، خود شمایین.
      موفق باشین...
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عالین شما فقط بشین همینایی که میگن و گوش کن میری سر جلسه 100 میزنی

عزیز من برای بار اول و اخر بهت میگم تنها منبع برای زیست کتاب درسیه !!! حالا بجز برای مواردی مثل ژنتیک و اینا

و کتاب تستی که سوالاتش استاندارد باشن وگرنه با dvd دیدن الان همه رفته بودن پزشکی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیست و شیمی ابولحسنیو گرفتم خوبیش اینه که یه فضل کاملو تو یک ساعت توضیح میده با تمام ریزه کاریاش.فیلمای ارامفرو داشتم از نظر مفهومی خوب بود ولی خیلییییییییییییی وقت گیر بود در حدی که روزی2ساعت نگا میکردم بعد5روز هنوز تموم نکرده بود فصلو

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام

ممنون
      ببین واقعا کسی که وارد این کار میشه،حتما تو خودش توانایی و استعداد میبینه.به هرحال قراره رقابت کنه با خیلیای دیگه که اوناهم اتفاقن عالین
      هیچ منبع ضعیف و بدی تو کنکور وجود نداره.هیچ کتابی بد نیست(مولف یا مولف های کتاب،در درجه اول،دبیرهای درجه یکی هستن)
      منتهی بحث اینه که منبع مناسب شما هست یا ن

ببخش من اطلاعی راجب این دو مجموعه ندارم.منتهی خواستم بگم مطمئن باش واسه خاطر خودشون هم که شده،بهترین کارشونو ارائه دادن و مجموعه های خوبی هستن قطعا(ندیده بهت قول میدم)
      ولی
      اگه من جای تو بودم میرفتم سراغ منابعی که معروف تر باشن و آزمونشونو پس داده باشن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من باهاتون مخالفم به نظر من توی این حجم شدید رقابتی کهواسه کنکور هست کتاب به تنهایی نمیتونه جوابگو باشه. درسته که کتاب منبع اصلیه ولی به تنهایی کافی و کامل نیست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      والا من کلیپ هاشون که هست دیدم .

بنظرم ایروانی بهتر و اوکی تر میفهمونه .

در کل من به این باورم زیست رو بهتره درسنامه بخونین یا کلاس حضوری چون اون که زیاده سواله برا دانش اموز ایجاد میشه هنگام تدریس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره دقیقا
      منم چون دیر شروع کردم یکم استرس داشتم
      ولی دی وی دی های شیمی و زیست ابوالحسنی رو گرفتم، تو زمان کوتاه کتابو میبندی بدون اینکه نکته ای جا بمونه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن