خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

فیزیک و پشت کنکور و میکروگاج

سلام دوستان
      من پشت کنکوری هستم . پارسال آموزشمو کامل کردم اما یدونه تستم نزدم که خب خیلی ضربه خوردم امسال میخوام تست بزنم از میکرو، تصمیم گرفتم فقط ستاره دار ها رو بزنم چون بی ستاره ها به نظرم برای افرادی خوبه که تازه معلم بهشون درس داده و من که دیگه جزوه ها رو کامل خوندم همون ستاره دارو بزنم کافیه به نظرتون ؟ کم نیست؟ کتابی هست شبیه موج آزمون شیمی که هم استاندارد کنکوری باشه هم فصل به فصل کل تست ها رو داده باشه من بعد از اینکه ستاره و یک قدم تا صد رو زدم اونارم بزنم ؟ اصلا نیازی هست به این کار ؟ لطفا کمکم کنید دیگه از دست فیزیک و این گاج نقره ای پرحجم دارم دییوونه میشم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه قبلاً یه دونه تست هم نزدید، الآن نباید به فکر کم کردن بار تست‌ها باشید، کل وقت فیزیکیتون رو باید به متناسب با تسلط‌تون تست زنی کنید. این فکر که بدون تست حل کردن توی ریاضی یا فیزیک آموزش لازم رو دیدید اشتباهه، پس حتماً همهٔ تست‌های کتاب کمک آموزشی‌تون رو کار کنید. اگه فکر می‌کنید حجم کتابتون زیاده و بهتون استرس میده یا کتاب رو عوض کنید یا سعی کنید از حجم زیادش دچار اضطراب نشید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام..نمیخواد همه رو بزنی کامران از دبیرای خوب فیزیک و طراح قلمچی میگفت ستاره دارا کافیه...
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با ویدئو طلوعی پیش رفتم همون تست هایی که خودش حل میکرد فقط
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      اگه قبلاً یه دونه تست هم نزدید، الآن نباید به فکر کم کردن بار تست‌ها باشید، کل وقت فیزیکیتون رو باید به متناسب با تسلط‌تون تست زنی کنید. این فکر که بدون تست حل کردن توی ریاضی یا فیزیک آموزش لازم رو دیدید اشتباهه، پس حتماً همهٔ تست‌های کتاب کمک آموزشی‌تون رو کار کنید. اگه فکر می‌کنید حجم کتابتون زیاده و بهتون استرس میده یا کتاب رو عوض کنید یا سعی کنید از حجم زیادش دچار اضطراب نشید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته در طول سالی که مثلا دوم و سوم بودم کل نشر الگو همون سال رو زدم ولی خب سال کنکور دیگه نخوندمشون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من پشت کنکوری هستم . پارسال آموزشمو کامل کردم اما یدونه تستم نزدم که خب خیلی ضربه خوردم امسال میخوام تست بزنم از میکرو، تصمیم گرفتم فقط ستاره دار ها رو بزنم چون بی ستاره ها به نظرم برای افرادی خوبه که تازه معلم بهشون درس داده و من که دیگه جزوه ها رو کامل خوندم همون ستاره دارو بزنم کافیه به نظرتون ؟ کم نیست؟ کتابی هست شبیه موج آزمون شیمی که هم استاندارد کنکوری باشه هم فصل به فصل کل تست ها رو داده باشه من بعد از اینکه ستاره و یک قدم تا صد رو زدم اونارم بزنم ؟ اصلا نیازی هست به این کار ؟ لطفا کمکم کنید دیگه از دست فیزیک و این گاج نقره ای پرحجم دارم دییوونه میشم
      سلام...در مقدمه خود کتاب گاج هم بطور غیر مستقیم گفته که لازم نیست تست های بدون ستاره رو بزنید. تا زمانی که گاج رو تمام نکردی نیازی به منبع دیگه نداری ولی اگه تموم کردی و وقت داشتی میتونی الگو رو هم کار کنی که سطح بالاتر از گاج هست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      قویاً توصیه میکنم واسه فیزیک فقط با یک کتاب جلو برید

در عوض مرورتون رو بیشتر کنید و ضعف هاتون رو برطرف کنید

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میکرو گاج کتاب خوبیه ولی حتما حتما تستای ستاره دارو زدی اگه وقت داشتی حتما تستای یک قدم تا صدش بزن اگه نه بعدا چون واقعا نکات نابی توشه و مسایلش همه تستای قبلیتو که زدی پوشش میده

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست های بدون ستاره اسونترن نسبت به ستاره دار؟من الان دوازدهم بدون ستاره بزنم؟برا پایه چی همش یا ستاره دار؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام...در مقدمه خود کتاب گاج هم بطور غیر مستقیم گفته که لازم نیست تست های بدون ستاره رو بزنید. تا زمانی که گاج رو تمام نکردی نیازی به منبع دیگه نداری ولی اگه تموم کردی و وقت داشتی میتونی الگو رو هم کار کنی که سطح بالاتر از گاج هست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      تست های بدون ستاره اسونترن نسبت به ستاره دار؟من الان دوازدهم بدون ستاره بزنم؟برا پایه چی همش یا ستاره دار؟
      تست های ستاره دار در واقع تست های گزینش شده هستن ...از لحاظ اسونی یا سختی فرقی ندارن .اول تست های بدون ستاره رو بزن وبعد تست های یک قدم تا صد قدم.اگه وقت داشتی تست های بدون ستاره رو هم بزن .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس اول ستاره دار بعد یک قدم تا صد اگه هم وقت شد آزمون آزمایشی های سال گذشته رو میزنم ، خوبه بچه ها؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام.به نظر من فقط تستای سراسری داخل و خارج ریاضی و تجربی رو از 88 تا 97 خوب کار کن.(میشه 10 سال کنکور.یه چیزی حدود 1500 تا تست استاندارد) + تستای چند سال اخیرآزمایشی سنجش هم میتونه مفید باشه.بقیه تستای گاج یا مال سراسریهای خیلی دور هست (مال زمان تولد انیشتین!) یا مال ازاد هست و ... که خیلی بار علمی دیگه ندارن و اون تستایی هم که از این سوالا ارزشی داشتند اکثرا تو همین سوالای چند سال اخیر تیپش تکرار شده.

ولی تستایی از کتاب گاج که جلوش نوشته از تمرینات کتاب درسی حتما کار کن.تقریبا 80 درصد سوالا مشابه تستای 10 سال اخیر سراسری هستن.

ویرایش توسط alk1370 : 28 مهر 1397 در ساعت 08:45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن