خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من فیزیک گاج عالیه ..........
      کلا گاج کتاب های نقره ایش فوق العادست ..... حتما استفاده کنین
      اگر نمیتونین بخریون از کتابخونه ها بگیرین

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هنوز فیزیک خاکستری گاج و ندیدم ولی زیاد تعریفشو شنیدم

ولی خودم فیزیک پایه و پیش سفید گاج تالیف احمد جوکار و خوندم عالیه ... ولی احتمالا میخوام اون کتاب جدیدشونو یه نیگاه بندازم ببینیم با این یکی چه فرق داره . احمذد جوکار چه از نظر تست چه از نظر درس عالی بود
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      من هنوز فیزیک خاکستری گاج و ندیدم ولی زیاد تعریفشو شنیدم

ولی خودم فیزیک پایه و پیش سفید گاج تالیف احمد جوکار و خوندم عالیه ... ولی احتمالا میخوام اون کتاب جدیدشونو یه نیگاه بندازم ببینیم با این یکی چه فرق داره . احمذد جوکار چه از نظر تست چه از نظر درس عالی بود

کتاب جامع مهروماه کسی نگرفته؟؟
      اون میگن خوبه ... شما نگرفتین؟؟ نمیدونین؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon37 نمایش پست ها
      کتاب جامع مهروماه کسی نگرفته؟؟
      اون میگن خوبه ... شما نگرفتین؟؟ نمیدونین؟؟؟
      فک نمیکنم خب باشه . کتابی بگیر که امتحان خودشو پس داده باشه !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اخه من از خیلیا پرسیدم میگن خوبه ....
      شما خودت از این استفاده کردی؟؟ میدونی بدرد نمیخوره؟؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

جامع مهر و ماه امتحان خودشو پس نداده؟؟!!! واسه کسی که فیزیک رو الان در سطح متوسط هست بهترینه.نه چیزی کم گفته نه زیاد.سبک کتاب فوق العاده هس.اول درسنامه/مابین درسنامه ها تست های نمونه/بعد تست های کلی فصل بصورت ریز موضوع/پاسخ هاشم مفید و کاربردی/تست های تالیفی هم شبیه ساز کنکورن و هم با ایده های نو/در انتهای هر فصل هم 2تا آزمون جامع که یکیش واسه 100زدنه.
      ما از هر مشاوری شنیدیم مهر و ماه پایه و پیش رو بشدت تایید کرده.خودمم استفاده کردم و به عینه دیدم.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط Amiir : 16 شهریور 1392 در ساعت 20:28

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      جامع مهر و ماه امتحان خودشو پس نداده؟؟!!! واسه کسی که فیزیک رو الان در سطح متوسط هست بهترینه.نه چیزی کم گفته نه زیاد.سبک کتاب فوق العاده هس.اول درسنامه/مابین درسنامه ها تست های نمونه/بعد تست های کلی فصل بصورت ریز موضوع/پاسخ هاشم مفید و کاربردی/تست های تالیفی هم شبیه ساز کنکورن و هم با ایده های نو/در انتهای هر فصل هم 2تا آزمون جامع که یکیش واسه 100زدنه.
      ما از هر مشاوری شنیدیم مهر و ماه پایه و پیش رو بشدت تایید کرده.خودمم استفاده کردم و به عینه دیدم.
      شرمنده من که نیومدم دانش آموزان ضعیف و متوسط و عالی و خیلی عالی و مشخص کنم
      شما از زبون مشاور شنیدی من از زبون دانش آموازی دو رقمی تیزهوشانی ها شنیدم
      طرف فیزیکشو تازه رشته ریاضی 90 زده میاد میگه گاج خیلی فراتر گفته و تستاش فوق العاده هست بعد شما میای میگی مشاورا میان میگن مهر و ماه ؟
      چاپش تازه چاپ سوم و چهارم هست من اصلا تعریفشو نشنیدم . این نوع آموزش هم از کتابای گویای تخته سیاه کپی کرده تقریبا !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 20:42

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه من از خیلیا پرسیدم میگن خوبه ....
      شما خودت از این استفاده کردی؟؟ میدونی بدرد نمیخوره؟؟
      منظورت فیزیک پایه مهر و ماه هست؟؟!!!!
      خیلیلا میگن خوبه واقعا هم هست ولی از نظر تستی خیلی کم داره
      بهتره بری سراغ گاج

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      اگه دنبال اینی که ببینی فلان تیزهوش!!! یا فلان رتبه چی میگه بهتره بری یه تاپیک اونور تر نظر رتبه 300 کنکور تجربی و دانشجوی رشته ی پزشکی رو بخونی که گفت من مهروماه استفاده کردم(اسفند90 که اولین چاپش اومد)و فقط اونو توصیه میکنم.
      من خودمم گاج "نیز" داشتم و خیلی هم باهاش حال کردم.بخصوص با درسنامه هاش.اما من جواب یه چی دیگه رو دادم.جواب حرفی که گفتی ""
      فک نمیکنم خب باشه .""آخه ماها که نباید اینجوری کتاب معرفی کنیم!!!اگه استفاده کردی و بد بوده بیا دلیلتو بگو که بقیه اشتباه شما رو نکنن و اونو نخونن.اما با "فکر میکنم و شنیدم و دوستم گفته" که نمیشه کتاب معرفی کرد.
      به قول همون دانشجوی پزشکی : ببین با کدوم کتاب حال میکنی همونو بگیر.
      اینو هم که میگی تیپ کتابش از تخته سیاه کپی کرده هم نشون میده اصلا کتابو ندیدی!!!کتابای تخته سیاه اول تست دارن بعد آموزش!کتابای مهروماه مثل ریاضی تجربی و همین فیزیکاش اول درسنامه دارند بعد "تست نمونه".
      موفق باشی ساسان جون.

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 20:43

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شرمنده من که نیومدم دانش آموزان ضعیف و متوسط و عالی و خیلی عالی و مشخص کنم
      شما از زبون مشاور شنیدی من از زبون دانش آموازی دو رقمی تیزهوشانی ها شنیدم
      طرف فیزیکشو تازه رشته ریاضی 90 زده میاد میگه گاج خیلی فراتر گفته و تستاش فوق العاده هست بعد شما میای میگی مشاورا میان میگن مهر و ماه ؟
      چاپش تازه چاپ سوم و چهارم هست من اصلا تعریفشو نشنیدم . این نوع آموزش هم از کتابای گویای تخته سیاه کپی کرده تقریبا !
      شما که مهر و ماه رو استفاده کردی چند زدی فیزیک ؟
      داداش من ... خودتت میگی تیزهوشان .... همه که تیزهوش نیستن ....
      شما واسه یه نفری حساب کن که سطح متوسط رو به پایینه و به اموزش صحیحی نیاز داره ...
      بله از نظر تستی هیچ کتابی به گاج نمیرسه ولی من شخصا از اموزش گاج توی درسنامه اش اصلا راضی نیستم .

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک مهروماه خیلی کتاب خوبیه وبرای کاراولیه عالیه. ولی بعدا باید یه کتاب دیگه که تستای سطح بالایی داشته باشه درکنارش کاربشه.مثل نشرالگویا جامع خیلی سبز.بین گاج وجوکارهم فرق خاصی نیست ایده هردوتا یکیه.ولی خوب من بیشترتعریف گاج روشنیدم.خودمم گاج خریدم هم ازنظر آموزش عالیه وهم از نظر تست.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش من ... خودتت میگی تیزهوشان .... همه که تیزهوش نیستن ....
      شما واسه یه نفری حساب کن که سطح متوسط رو به پایینه و به اموزش صحیحی نیاز داره ...
      بله از نظر تستی هیچ کتابی به گاج نمیرسه ولی من شخصا از اموزش گاج توی درسنامه اش اصلا راضی نیستم .
      نه تنها فیزیک گاج بلکه همه ی کتابای گاج اموزش خشک دارن ! شما که نمیتونی بری یه درسنامه ی یه معلمو بخونی بعد بیای تست معلم دیگه رو بزنی درسته ؟ مگر اینکه کامل روی مطلب تسلط داشته باشی !
      گاج با اینکه واقعا درسنامش حوصله سربره ولی بهترینه . چه از نظر تست چه از نظر درسنامه
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 20:44

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      اگه دنبال اینی که ببینی فلان تیزهوش!!! یا فلان رتبه چی میگه بهتره بری یه تاپیک اونور تر نظر رتبه 300 کنکور تجربی و دانشجوی رشته ی پزشکی رو بخونی که گفت من مهروماه استفاده کردم(اسفند90 که اولین چاپش اومد)و فقط اونو توصیه میکنم.
      من خودمم گاج "نیز" داشتم و خیلی هم باهاش حال کردم.بخصوص با درسنامه هاش.اما من جواب یه چی دیگه رو دادم.جواب حرفی که گفتی ""
      فک نمیکنم خب باشه .""آخه ماها که نباید اینجوری کتاب معرفی کنیم!!!اگه استفاده کردی و بد بوده بیا دلیلتو بگو که بقیه اشتباه شما رو نکنن و اونو نخونن.اما با "فکر میکنم و شنیدم و دوستم گفته" که نمیشه کتاب معرفی کرد.
      به قول همون دانشجوی پزشکی : ببین با کدوم کتاب حال میکنی همونو بگیر.
      اینو هم که میگی تیپ کتابش از تخته سیاه کپی کرده هم نشون میده اصلا کتابو ندیدی!!!کتابای تخته سیاه اول تست دارن بعد آموزش!کتابای مهروماه مثل ریاضی تجربی و همین فیزیکاش اول درسنامه دارند بعد "تست نمونه".
      موفق باشی ساسان جون.

من اگه نتونم فرق یه کتاب و با یه کتاب دیگه تشخیص بدم درس خوندنم به درد بیبیم میخوره
      فک کنم ناشر کنتبای گویا مثله ژنتیک و گیاهی و قرابت و و و تخته سیاه من باشم که میگم مثله اون زده آره ؟
      اون حرفی که اون اقای دکتر تاپیک بغلی زده گفته هر کتابی و باهاش حال میکنی بخون همون حرفی هست که من دم به دیقه دارم به بچه ها میگم
      این حرفایی که من میزنم حرف خودم نی حرف مشاور هست همین حرفایی که من میزنم اگه بهش عمل کرده بودم الان پزشکی شیراز قبول بودم ( همونجور که به دوستام زدم و عمل کرن )
      واسه کتاب هم من کتابای بازار و زیر و رو کردم . قابل توجهتون من دارم واسه (( ریاضی و. فیزیک )) از برادرم مشاوره میگیرم که ریاضی و فیزیک شو توی رشته ریاضی بالای 85 زد ! دارم از تجربه های اون استفاده میکنم واسه بقیه هم میگم حالا اگه شما دوست نداری پست و نبین اینجا قرار به کل کل نیست . من گفتم شاید خوب نباشه نگفتم خوی نیست .
      بله کتاب پرسمان ریاضی گاج هم واسه پایه فوق العاده هست ولی من همه جا حرف از ریاضی مهر و ماه میزنم ( فقط و فقط )
      من در مورد کتاب منبع کلی حرف زدم
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 20:46

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه تنها فیزیک گاج بلکه همه ی کتابای گاج اموزش خشک دارن ! شما که نمیتونی بری یه درسنامه ی یه معلمو بخونی بعد بیای تست معلم دیگه رو بزنی درسته ؟ مگر اینکه کامل روی مطلب تسلط داشته باشی !
      گاج با اینکه واقعا درسنامش حوصله سربره ولی بهترینه . چه از نظر تست چه از نظر درسنامه

من نه ننم مدیرعامل گاج هست نه بابام که بخوام طرفداریشو کنم دارم حرفی و میزنم که از با تجربه ها شنیدم
      به نظر من درسنامه خیلی مهمتر از تست هست ...
      ضمنا تستای اموزشی بیشتر به کار میاد ...
      ولی با این حال حرفای تو رو هم قبول دارم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینجا جای کل کل کردن نیس، هرکی نظر خودشو میده و بقیه استفاده میکنن؛ کاری به نظر دیگران نداشته باشید

در ضمن مواظب حرفایی که میزنید باشید

درصورت تکرار 2طرف اخطار میگیرید

@
      sasan2shiraz
      @
      AّmIr.:.ـــــ.
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 22:19

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن