خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله . نسبت به كتاباي كه توي بازار هستش خوبه .فقط تنها مشكلش نداشتن رياضي پايه و امار و هندسه هستش.
      البته اينم بگم كه بيشتر مباحثي كه تو پايه هم مشترك بوده رو پوشش داده مثل
      دنباله ها و لگاريتم مثلثات و ..... .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای سوم رشته ی تجربی بهترین کتاب چیه؟؟؟
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      من از خیلی سبز3 راضی بودم..
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza shabani نمایش پست ها
      بله . نسبت به كتاباي كه توي بازار هستش خوبه .فقط تنها مشكلش نداشتن رياضي پايه و امار و هندسه هستش.
      البته اينم بگم كه بيشتر مباحثي كه تو پايه هم مشترك بوده رو پوشش داده مثل
      دنباله ها و لگاريتم مثلثات و ..... .
      اون مباحث بجز امار چون احتمال اومدن کمه بیشتر توی کتاب جمع بندی روش کار کرده تا جامع

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان به نظر شما اگر بخوام آموزش رياضي 3 خيلي سبز رو بخرم بهتر از رياضي 3 تابش نيست؟چون بر محور آموزش هست و بعد البته تست.راستش بزرگترين اشتباه من خريد كتابهاي جامع رياضي بود(مهر و ماه-خيلي سبز - تخته سياه)شايد اشتباه شما هم همين باشه كه بدون آموزش درست مستقيم ميريم سراغ كتابي تستي با كادر اموزش در پاسخ نامه!!بله براي شيمي مبتكران يا ميكرو فيزيك جواب ميده اما رياضي بايد صحيح اموزش ديد بعد از درك درست، خود بخود سرعت بالا ميره.
      پس به نظرتون كتاب تابش نسبت به آموزش سوم خيلي سبز خيلي خلاصه تر گفته؟
      به كمك شما دوم گاج سفيدو پيش ميكرو فعلا مد نظرم هست.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به نظرم با توجه به سواد خودم
      که ریاضی ضعیف بودم
      اول ریاضی اموزشی ژرف اندیشان بعد ابی قلم چی و خیلی سبز

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      دوستان به نظر شما اگر بخوام آموزش رياضي 3 خيلي سبز رو بخرم بهتر از رياضي 3 تابش نيست؟چون بر محور آموزش هست و بعد البته تست.راستش بزرگترين اشتباه من خريد كتابهاي جامع رياضي بود(مهر و ماه-خيلي سبز - تخته سياه)شايد اشتباه شما هم همين باشه كه بدون آموزش درست مستقيم ميريم سراغ كتابي تستي با كادر اموزش در پاسخ نامه!!بله براي شيمي مبتكران يا ميكرو فيزيك جواب ميده اما رياضي بايد صحيح اموزش ديد بعد از درك درست، خود بخود سرعت بالا ميره.
      سلام ___راستش هرچند با شیوه ای که پیش گرفتی چندان موافق نیستم آخه کاری که میخوای بکنی خیلی خطرناک و صدالبته زمان بره آخه تو برای هر سال که میخوای کتاب جداگانه بگیری و اگه سال چهارمی باشی مطمئنا خیلی زمانتو باید بابت خوندن این کتاب ها صرف کنی ولی خوب بهش احترام میذارم فقط خواستم برای سال سوم یه منبع جدید ریاضی3 بهت معرفی کنم اونم ریاضی میکرو گاج هستش که به تازگی منتشر شده و هنوز هم تو سایت گاج نیومده ولی به هر حال وقتی می خواستی بری کتابفروشی و کتاب مد نظرتو خریداری کنی یه نگاهی به این کتاب هم بنداز هرچند مولف های چندان مشهوری نداره ولی گاج کمتر پیش اومده کتاب بدی داشته باشه____________اینم یه لینک از این کتاب___موفق باشی
      کتابفروشی مژده - ریاضی سوم تجربی(تست میکرو/اسفینی/گاج)

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 26 شهریور 1392 در ساعت 17:46

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      سلام

تعریف ریاضی پیش گاج را از یکی از نفرات برتر شهرمون شنیدم و اون گفت واسه پیش تستای گاجو حتمن بزنم.میگفت حیفه این کتابو از دست بدی!!!!! توصیه کرد واسه پایه از کتابای جامع استفاده کنم(مهروماه) و واسه پیش ریاضی عمومی گاج.

به نظرتون کار درستیه؟؟؟؟کسی ریاضی گاج را خونده؟؟؟کتاب خوبیه؟؟؟

سلام. كتاب رياضي پيش تجربي گاج كتابيه با درسنامه هاي كامل و روان كه ميتوني باهاش بخش زيادي از مباحث پايه رو هم پوشش بدي. به نظر من ميتوني براي پيش دانشگاهيت ازش استفاده كني. فقط اگه اين كتابو خريدي براي پيشت ديگه سراغ كتاب ديگه نرو چون اگه يه كتاب و چند بار تستاشو دوره كني بهتر از اينه كه چندتا كتاب ديگه رو هم بخوني.

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      بدون شک میکرو گاج (طوسی)
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      سومم هم میکرو گاج ( طوسی ) رو تهیه کنید . عالیه.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تمام رياضي هاي گاج رو خريده ام.در حال حاضر بهترين كتاب گاج هست البته در پيش زياده گويي ، پراكنده گويي و عدم ترتيب درست مفاهيم كه باعث شده يك مطلب مادر به چند صورت مختلف جدا و پراكنده گفته بشه و شما رو واقعا گيج و نا اميد كنه زياد ديده ميشه اما من خودم مرتبشون كردم حذف كردم اضافه كردم و نكات تستها ( نه فقط كادرهاي آموزشي ) در پاسخ نامه رو تا جايي كه وقت داشتم بيررون آورده و كنار نكته مادر نوشتم كه وقت زيادي از من گرفت و حالا 90 درصد تبديلش كردم به بهترين كتاب ايران.فقط نمي دونم چطور و از كجا با انتشارات در ميون بگذارم .
      ویرایش توسط last shot : 20 تیر 1393 در ساعت 17:11

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن