خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

بچها بنظرتون الان برم کلاس زیست یا نه...؟

سلام به همه ی بر و بچ عچیچ کنکوری عین خودم و همه غیر کنکوری ها...

بچه ها الان یکی دو هفته که مشاور کانونم هی گیر داده میگه بیا برو کلاس زیست ثبت نام کن خیلی مفیده و از این حرفا ولی راستش من خودم با توجه به شناختی که از خودم دارم میدونم که با خوندن منابع زیست خودم مثل الگو وایکیو راحت میتونم بالای 70 و 80 درصد بزنم (البته ازمونای ماز و لیموترش رو هم شرکت کردم) و در کل چندان نیازی نمی بینم حتی برعکس به نظرم باعث اتلاف وقت و خستگی میشه ولی ایشون میگه که حتما شرکت کن مگه میشه مفید نباشه..؟!
      راستش به نظر خودم مهم ترین فایده ای که میتونه برام داشته باشه دو چیزه یک اینکه چون من الان سه ساله که فارغ التحصیل هستم به نظرم باعث میشه ادم داخل مسیز بمونه وخسته نشه و دو اینکه حس رقابت رو داشته باشه ولی خب مشکل اینه که هزینه اش هم خیلی زیاده یعنی1میلیون و 600 یا 800 هزارتومن هزینه ش میشه برا همین یکم سردرگم شدم

................................اگه شما جای من بودین چ کار میکردین؟ و تصمیمتون چی بود؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ................???????????

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام به همه ی بر و بچ عچیچ کنکوری عین خودم و همه غیر کنکوری ها...

بچه ها الان یکی دو هفته که مشاور کانونم هی گیر داده میگه بیا برو کلاس زیست ثبت نام کن خیلی مفیده و از این حرفا ولی راستش من خودم با توجه به شناختی که از خودم دارم میدونم که با خوندن منابع زیست خودم مثل الگو وایکیو راحت میتونم بالای 70 و 80 درصد بزنم (البته ازمونای ماز و لیموترش رو هم شرکت کردم) و در کل چندان نیازی نمی بینم حتی برعکس به نظرم باعث اتلاف وقت و خستگی میشه ولی ایشون میگه که حتما شرکت کن مگه میشه مفید نباشه..؟!
      راستش به نظر خودم مهم ترین فایده ای که میتونه برام داشته باشه دو چیزه یک اینکه چون من الان سه ساله که فارغ التحصیل هستم به نظرم باعث میشه ادم داخل مسیز بمونه وخسته نشه و دو اینکه حس رقابت رو داشته باشه ولی خب مشکل اینه که هزینه اش هم خیلی زیاده یعنی1میلیون و 600 یا 800 هزارتومن هزینه ش میشه برا همین یکم سردرگم شدم

................................اگه شما جای من بودین چ کار میکردین؟ و تصمیمتون چی بود؟
      احیانا کلاس زیست تو همون آموزشگاه قلم چی شهرتون نیست؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون بروبچ عچیچ کنکوری رو که دیدم کلا می خواستم از تاپیکتون برم بیرون

منم پارسال دقیقا شرایط شما رو داشتم و فارغ التحصیل بودم و تصمیم گرفتم کلاس زیست شرکت کنم ...
      رک بخوام بگم خیلی فایده ای نداشت برام و من خودمم با همین خوندن خودم می تونستم به همین درصد یا درصد خیلی بالاتری برسم و کلا کلاس زیست نمی تونه خیلی بار علمی داشته باشه چون شما هرچقدر هم که نکته یاد بگیری و حفظ کنی بازم قرار نیست تو کنکور همون نکته بیاد ! بنابراین عملا اون کلاس بی فایدس چون منبع کنکور فقط و فقط کتاب درسیه !

ولی خب این کلاس چند تا نکته ی مثبت هم داشت مثلا یکیش جو رقابتی بود که باعث شد منم مثل بچه هایی که مدرسه میرن از مسیر دور نشم و یا اینکه مجبور باشم برای جوای دادن به تست ها همیشه آماده سر کلاس حاضر بشم که خب اگر کسی خودش هدف داشته باشه دیگه نیازی به این کارا نیست ...
      یکی مبحث ژنتیک بود که به نظرم تنها مبحثی از زیسته که نیاز به تکنیک و آموزش داره که بازم با کتاب های مختلف یا یه جلسه معلم خصوصی میشه بهش مسلط شد ...
      و مهم ترین چیزی که من از این کلاس یاد گرفتم روش درست زیست خوندن بود که بازم میشه بهش رسید و نیازی به کلاس رفتن نیست ...

خلاصه اگه هزینش اصلا براتون مهم نیست برید بهتره ولی اگه تو این اوضاع داغون باری میشه رو دوش خانواده بی خیالش بشید ... چون کسی که بخواد بخونه نه اون نکته ها خیلی براش مهمه نه جو رقابتیش ... !

موفق باشید
      We are three friends
      Me
      &
      Myself
      &
      I

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      احیانا کلاس زیست تو همون آموزشگاه قلم چی شهرتون نیست؟؟؟؟

بله ...
      مشاورم دقیقا منظورش زیست کانون بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Pixie_g;1387428]اون بروبچ عچیچ کنکوری رو که دیدم کلا می خواستم از تاپیکتون برم بیرون

بابا افتخار دادین اومدین داخل تاپیک...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من تلف کردن وقت و پولیه که براش هزینه میکنی ...
      اگه میتونی خودت بخونی بخون ... حرف مشاور هم گوش نده اینا به فکر پولن تا پیشرفت تو
      بعدشم زیست چیزی شبیه ریاضی نیست که بگیم حتما باید معلم بالا سرت باشه ... نرو
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم اگه واقعن مشکل پایه ای ندارید و میدونید که میتونید با خوندن تنها، بالای ۷۰ درصد بزنید ،،، نیازی نیست برید

برای جو رقابت هم آزمون میدین دیگه، به نظرم کافیه

پول الکی خرج نکنید ،، یک و نیم تومن پول کمی نیس

و در ضمن وقتتون هم گرفته میشه،،، چون فقط اون دو ساعتی که سر کلاس هستین نیست که،،، زمانی که برای رفت و آمد و آماده شدن و استراحت بعد از رسیدن به خونه هست هم در نظر بگیرید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن