خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسانی که با افشار مشاوره داشتن بیان داخل

سلام بچه ها.میخواستم ازتون بخوام تجربه خودتونو درمورد مشاوره با آقای افشار بنویسید حالا چه حضوری چه تلفنی.خواهشا تا میتونید نظری عاری از حب و بغض شخصی بدید تا بدرد بقیه هم بخوره.درضمن اضافه کنم که به نظر خودم مشاور نهایتا 5 درصد در موفقیت یه کنکوری تاثیر داره.به نظرتون استاد افشار میتونه این 5 درصد خودشو پر کنه یا خیر.ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول از همه خودم بگم که امسال خواستم با ایشون مشاوره حضوری داشته باشم اونم بیشتر برای بحثای روحی و انگیزشی و مقداری هم در زمینه برنامه ریزی اما با اینکه ساکن تهران هستم و رتبه ی خیلی خوب هم در آزمون قلم چی دارم در حد زیر 100 اما سرانجام منصرف شدم چون هزینه های ایشون برای من بالا هستش البته شاید برای دیگران خیلی هم ناچیز باشه اما هزینه های مشاوره حضوری ایشون برای من سنگین بود.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میخواستم مشاوره بگیرم باهاش ولی لامصب خیلی گرونه ماهی 430 میگیرهالبته من صرفا برای انگیزشی میخواستم چون پشت کنکوری هستم ولی خب با دیدن این قیمت کلا پشیمون شدم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      منم میخواستم مشاوره بگیرم باهاش ولی لامصب خیلی گرونه ماهی 430 میگیرهالبته من صرفا برای انگیزشی میخواستم چون پشت کنکوری هستم ولی خب با دیدن این قیمت کلا پشیمون شدم
      ماهی 430تومان اخه چه خبره ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جدیدا شده 450.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال شاگردش بودم چندماه..البت تلفنی
      تلفنیش ک ب درد انگیزه دادن نمخورد بنظرم.. ینی تماسا معمولا دوروبر 5دیقه بود
      حالا شاید حضوریش بهتر باشه..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naek نمایش پست ها
      من پارسال شاگردش بودم چندماه..البت تلفنی
      تلفنیش ک ب درد انگیزه دادن نمخورد بنظرم.. ینی تماسا معمولا دوروبر 5دیقه بود
      حالا شاید حضوریش بهتر باشه..
      میشه بگید چطوری براتون برنامه ریزی میکرد؟اینکه که میگه هفته ای دوبار برنامه میدم چطوری هستش؟طرز برخوردش چطوریه؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahram777 نمایش پست ها
      میشه بگید چطوری براتون برنامه ریزی میکرد؟اینکه که میگه هفته ای دوبار برنامه میدم چطوری هستش؟طرز برخوردش چطوریه؟
      مبحث میگ دیگ..مثلا لگاریتمو کلا جمع کنی..دیگ اینک چندساعت بخای بخونیو چند تست بزنی ب خودت بستگی داره..فک کنم ی حداقلی برا تعداد تست میگف
      بستگی ب مودش داره کااملا..زیاد خوش اخلاق ک نیس ولی اغلب قابل تحمله
      کلا تلفنی ک بیشتر خودش حرف میزنه ینی حالت گفتگو نیس..انگار ی ربات زنگ بزنه-_-
      البت حضوریش فک کنم بهتر باشه..

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چقدر گرونه شهریش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشار مشاورش بدرد نمیخوره من هم خودم دیدم هم هر نظری که راجع بهش خوندم 90درصد بد بوده
      هر دفعه برای 3روز بعدی برنامه میده بچه ها میگفتن انقدر تند میگه که اصلا نمیرسی بنویسی
      برخوردش رو که خودم به شخصه دیدم یه مشاوره تلفنی باهاش داشتم کلا با ویساش خیلی فرق میکنه
      اگر دنبال مشاور هستین حضوری خیلی بهتره

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ويس هاش هيچ شباهتي به مشاوره تلفني نداره
      يك ادم بداخلاق كه خيلي عجله داري باهاتون صحبت ميكنه
      به طور تضميني هم اعتماد به نفستون رو كم ميكنه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک های مرتبط با موضوع در انجمن.
      ممکنه براتون مفید باشه:
      http://forum.konkur.in/thread53386.html

قدیمی تر
      http://forum.konkur.in/thread5362.html

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من چند ماه مشاوره داشتم باهاش
      کلا افشار تو وویس و کانال با افشار پشت تلفن دو نفر کاملا جدا هستن
      پشت تلفن ی آدم طلبکاره ک منتظره هرچی سریعتر قطع کنی(نصف تماس ها رو بی خداحافظی قطع میکرد)اصلا معلوم نیس گذارش کار هاتو بررسی میکنه یا ن یا کارنامه آزمونتو،اولین تماس بعد هر آزمون همیشه میگفت ترازت چند بود!!!؟به خدا ی بار وسط اون ی ماه مشاوره ازم پرسید نظام قدیمی بودی یا جدید
      حرف زدنشم ک همه گفتن شبیه رپ میمونه.این اواخر مجبور شدم کال رکوردر نصب کنم تا بعد تماس دوباره گوش بدم بفهمم چی میگه
      در کل انتظار پیگیر بودن ازش نداشته باش.این از معایبش
      و بزرگترین مزیتش شاید برنامه هاش باشه که تا حد امکان سعی میکنه مبحثی بره جلو و همه ی بخش های مرتبط رو با هم بزاره تو برنامه ک اینم اگ از اول پیگیر مطالب کانالش بوده باشی خودت میتونی این بخش ها رو از هم تشخیص بدی
      بهترین کار بنظرم اینه که از وویسا و کارگاه های افشار استفاده بکنی و اگه ب پیگیری و همراهی نیاز داری ی مشاور دانشجو داشته باشی ک حواسش بهت باشه و پیگیر کارات باشه
      در مورد حضوریشم من اطلاعی ندارم ک چجوریه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن