خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک! پاس کردن 4 درس اصلی پیش دانشگاهی در دو ماه!

سلام دوستان،
      من از امروز تا اوایل دی ماه وقت دارم تا درس های دیفرانسیل،فیزیک، شیمی و هندسه تحلیلی پیش دانشگاهی ریاضی رو مطالعه کنم تا بتونم دی ماه پیشم رو بگیرم.(امتحان بزرگسالان)
      سال هاست که این کتاب ها رو نخوندم و هیچی هم یادم نیست!
      اصلا شدنی هست به نظرتون؟ چطور و از کجا شروع کنم؟
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh2018 نمایش پست ها
      سلام دوستان،
      من از امروز تا اوایل دی ماه وقت دارم تا درس های دیفرانسیل،فیزیک، شیمی و هندسه تحلیلی پیش دانشگاهی ریاضی رو مطالعه کنم تا بتونم دی ماه پیشم رو بگیرم.(امتحان بزرگسالان)
      ممنون.
      برو برای همشون پرسمان بگیر هر کدوم حول و حوش 15 تومن که البته الان دیگه برای اینکه فقط بدن بره 10 تومن هم میدن بگیر میشه 40 تومن چهار تا هم بنی هاشمی بگیر
      فقط امتحانش کن اگه نتیجه خیلی خوبی در حد 18 19 نگرفتی (به شرطی که خیلی خوب بخونی)دیگه کلا درس رو ببوس بزار کنار داداش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      برو برای همشون پرسمان بگیر هر کدوم حول و حوش 15 تومن که البته الان دیگه برای اینکه فقط بدن بره 10 تومن هم میدن بگیر میشه 40 تومن چهار تا هم بنی هاشمی بگیر
      فقط امتحانش کن اگه نتیجه خیلی خوبی در حد 18 19 نگرفتی (به شرطی که خیلی خوب بخونی)دیگه کلا درس رو ببوس بزار کنار داداش
      ممنون! برا همشون سیر تا پیاز گاج رو گرفتم (به جز هندسه تحلیلی که پرسمانشو گرفتم) ولی ترسم از اینه که وقت کم بیارم. یعنی دو ماه وقت کافی برای از صفر به صد رسیدن این چهار درس هست؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون! برا همشون سیر تا پیاز گاج رو گرفتم (به جز هندسه تحلیلی که پرسمانشو گرفتم) ولی ترسم از اینه که وقت کم بیارم. یعنی دو ماه وقت کافی برای از صفر به صد رسیدن این چهار درس هست؟
      وقت کم نیست حواشی بزاری کنار میرسی...پرسمان بهتره...سیرتاپیاز خیلی همه چیو باز کرده برا کنکور خوبه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی از دوستان اطلاع نداره کی باید برای ثبت نام به صورت داوطلب ازاد باید بریم بزرگسالان و ثبت نام کنیم.

ضمنا کتابهای شب امتحان خیلی سبز دونه ای3000 تومن هم کتابهای خیلی خوبی هستند+ امتحان یار گاج که سوالات چند ساله امتحانات رو با پاسخ تشریحی داره .
      ویرایش توسط Piman : 25 مهر 1397 در ساعت 21:40

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piman نمایش پست ها
      کسی از دوستان اطلاع نداره کی باید برای ثبت نام به صورت داوطلب ازاد باید بریم بزرگسالان و ثبت نام کنیم.

ضمنا کتابهای شب امتحان خیلی سبز دونه ای3000 تومن هم کتابهای خیلی خوبی هستند+ امتحان یار گاج که سوالات چند ساله امتحانات رو با پاسخ تشریحی داره .
      من 15 مهر ثبت نام کردم. توصیه میکنم حتما به بزرگسالان سری بزنید و پیگیری کنید. از ثبت نام جا موندن خیلی حس بدی داره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      وقت کم نیست حواشی بزاری کنار میرسی...پرسمان بهتره...سیرتاپیاز خیلی همه چیو باز کرده برا کنکور خوبه
      ممنونم. فکر می کردم وقت کم باشه. با پاسخ های بچه ها کمی امیدوار شدم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان،
      ممنون.
      برو سایت آلا اونجا میتونی فیلم ببینی که واقعا عالیه
      البته با یه سرچ تو گوگل میتونی بهترین استاد تو آلا رو پیدا کنی و فیلمای اونو ببینی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، پرسمان ها رو اگه طوری کار کنید که دو دوره سوال هاش رو حل کنید نمره خوبی میارید .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اما اگه مشکل یادگیری دروس رو دارید و میتونید هزینه کنید ، با توجه به وقت کم تون این رو پیشنهاد میدم که دی وی دی های بیشتر از جمع بندی رو برای درس هایی که گفتید تهیه کنید . تو زمان کم میتونید مفهوم درس رو متوجه بشید و بعدش از پرسمان سوال ها رو کار کنید . اگه میخواستید بخرید بهم بگید تا راهنمایی تون کنم کدوم قسمت هاش رو برای هر درس و فصل باید ببینید . چون پایه و پیش دانشگاهی با هم تو مجموعه شون هستش .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن