خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      بنظرم شما خیلی دیگه داری از دوران ژوراسیک و ... میحرفی به قول ممد واعظی: عربی مثل ریاضیه وقتی که بیان قواعدش رو به نثر بنویسن یک چیز مزخرفی میشه که آدم حالش بد میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      بنظرم شما خیلی دیگه داری از دوران ژوراسیک و ... میحرفی به قول ممد واعظی: عربی مثل ریاضیه وقتی که بیان قواعدش رو به نثر بنویسن یک چیز مزخرفی میشه که آدم حالش بد میشه
      عزیزم ممد واعظی خودش از اون دببر شخمیاس که فکر میکنه هر کی بیشتر داد بزنه و بالا پایین بپره دبیر بهتریه اتفاقا تو ریاضی رو دست ملاک پور تو فیزیک رو دست ذهبی تو شیمی رو دست بازرگانی تو زیست رو دست عمارلو عربی رو دست فیلی ادبیات هامون سبطی دینی کریمی زبان کیاسالار کسی نیومده اگه دهه هشتادیا حرف این معلمارو نمیفهمن بخاطر اینکه انتظار دارن درس خوندنم براشون مثل پلی استیشن فان و جذاب باشه

2. Top | #62
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi javad نمایش پست ها

من ک کتابشو دیروز دیدم
      چن فصلشو مقایسه کردم
      از جنبه اموزشی

سه چهارتا سروگردن از

خیلی سبز و مهروماه و سیرتا پیاز و میکرو بالا تر
      منظورت کتاب جامع ریاضی تجربی نظام جدیده؟

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      نه کلاسینو
      منظورت همایش بود؟

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      منظورت کتاب جامع ریاضی تجربی نظام جدیده؟
      نظام قدیم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      عزیزم ممد واعظی خودش از اون دببر شخمیاس که فکر میکنه هر کی بیشتر داد بزنه و بالا پایین بپره دبیر بهتریه اتفاقا تو ریاضی رو دست ملاک پور تو فیزیک رو دست ذهبی تو شیمی رو دست بازرگانی تو زیست رو دست عمارلو عربی رو دست فیلی ادبیات هامون سبطی دینی کریمی زبان کیاسالار کسی نیومده اگه دهه هشتادیا حرف این معلمارو نمیفهمن بخاطر اینکه انتظار دارن درس خوندنم براشون مثل پلی استیشن فان و جذاب باشه
      باشه جوجه هارو اخر پائیز میشمارن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

دوستان من با اینکه ریاضیم خوبه اما تو ازمونا نمیتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم...سوالاتی که حل میکنم غلط زیاد دارم وبعدش میام چک میکنم میبینم یسری نکات ریز رو بلد نبودم و انگار مبحث به صورت کامل برای من مباحث جا نیفتاده
      سطح ریاضیمم گفتم که خوبه
      تست هم از کتاب الگو حل میکنم خیلی هم راحت حل میکنم اما سرجلسه قلمچی خلاقیت ندارم برای حل سوالا
      بنظرتون ثبتنام کلاس میتونه کمکم کنه؟؟؟و اگه اره تدریس چه کسی رو پیشنهاد میدین؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahragh79 نمایش پست ها
      up

دوستان من با اینکه ریاضیم خوبه اما تو ازمونا نمیتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم...سوالاتی که حل میکنم غلط زیاد دارم وبعدش میام چک میکنم میبینم یسری نکات ریز رو بلد نبودم و انگار مبحث به صورت کامل برای من مباحث جا نیفتاده
      سطح ریاضیمم گفتم که خوبه
      تست هم از کتاب الگو حل میکنم خیلی هم راحت حل میکنم اما سرجلسه قلمچی خلاقیت ندارم برای حل سوالا
      ببین توخونه بدون پاسخ تشریحی میتونی خودت حلشون کنی یانه اگه بله مال استرسه نه منبعت مشکل داره نه سطح علمیت کمه و نه خلاقیتت کمه

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      ببین توخونه بدون پاسخ تشریحی میتونی خودت حلشون کنی یانه اگه بله مال استرسه نه منبعت مشکل داره نه سطح علمیت کمه و نه خلاقیتت کمه

نه نمیتونم حل کنم دیگه
      کتاب الگو هم بین همه کتابا تیپ سوالات متنوع تری رو پوشش میده
      اما من در نهایت ریاضی کنکورمو 33 زدم!
      احساس میکنم مطالب رو کامل و عمقی نفهمیدم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

9. Top | #69
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

نه نمیتونم حل کنم دیگه
      کتاب الگو هم بین همه کتابا تیپ سوالات متنوع تری رو پوشش میده
      اما من در نهایت ریاضی کنکورمو 33 زدم!
      احساس میکنم مطالب رو کامل و عمقی نفهمیدم
      اها . شوما و کل این ممبر انجمن قرار نیس به تک تک ریاضی جواب بدی (البته غیر اون نخبه ها که می خوان برتر و 100 بزنن)
      شوما اول اول یه تکنیک میری به اسم ضرب در منها . که دیگه خیلی کلیشه س نمیخوام توضیح بدم اما خواستین بدونین روش چحوریه متن ابی پایین رو بخونین. خب البته شما باید یه استراتژی بریزی سر ازمون که من تو کدوم مباحث قوی ترم و اونا تو الویت باشه . در کل سوالات محاسبه ای دو دسته ن یا اونایی که زحمت کشیدی و اون تیپ رو زدی تو خونه یا اونایی که زحمت دادی وقتی دیدیشون بهشون یه لبخند زدی رفتی . و دسته دوم رو ما با اینکه بدونیم با یکم کلنجار میشه حل کرد رو میزاریم کنار چون تو تایم نمیگنجه .
      سوالات وقت گیر رو اگه اطمینان داشتین که بقیه رو درست زدین حل میکنیم ... (مرور دوباره سوالات حل شده هر چند 2 تا هم باشه بهتره تا درگیر با یه سوال چالشی) .

نکته دوم اینه که شوما باید تمیز بنویسی که یه موقع شک کردی بتونی برگردی به عقب و وارسی کنی .
      نکته سوم : تیپ کلی مباحث رو بدون معمولا تابع و انالیز رو اکثرا لابلای تستا یه راحتش هست (مطمین نمیگم)
      نکته چهارم : تو خونه که نشستید تست زماندار با مقداری زمان کمتر و تو همون ورقه تست کتاب بزنید . تا با جای کوچیک و حل به روش زیپ فایل اشنا بشید .

عمده مشکلات دانش اموزان و منجمله بنده از یاد رفتن منفی جمله .یا عملیات حین حل معادله هست . . . که با تمرین نه به صورت ازاد و بی نهابت تایم میشه رفع کرد ...

اها حل به روش ضرب در منها اینجا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

سطح ریاضیمم گفتم که خوبه
      ببینید الان بیست جلسه از کلاسا برگزار شده که روی هم میشه بالای 70 ساعت و دیدن این همه کلاس واقعا وقت گیر هست...بنظر من بهتر فعلا خودت بخونی و بعد از عید کلاس نکته و تست ثبت نام کنی.در مورد دبیر کلاس آقای ملاک پور یا مویینی رو ثبت نام کنید.
      بنظرم منبعی که انتخاب کردید مناسب شما نیست،کتاب مهرو ماه یا خیلی سبز رو بگیرید احتمالا مشکلتون حل میشه.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      ببینید الان بیست جلسه از کلاسا برگزار شده که روی هم میشه بالای 70 ساعت و دیدن این همه کلاس واقعا وقت گیر هست...بنظر من بهتر فعلا خودت بخونی و بعد از عید کلاس نکته و تست ثبت نام کنی.در مورد دبیر کلاس آقای ملاک پور یا مویینی رو ثبت نام کنید.
      بنظرم منبعی که انتخاب کردید مناسب شما نیست،کتاب مهرو ماه یا خیلی سبز رو بگیرید احتمالا مشکلتون حل میشه.

با کتاب مهرو ماه و خیلی سبز نتیجه نگرفتم
      میگم که ریاضیم خوبه و همون کتاب نشر الگو رو خیلی عالی میزنم ولی واقن با سبک سوالات قلمچی کنار نمیااااامممممممم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

با کتاب مهرو ماه و خیلی سبز نتیجه نگرفتم
      میگم که ریاضیم خوبه و همون کتاب نشر الگو رو خیلی عالی میزنم ولی واقن با سبک سوالات قلمچی کنار نمیااااامممممممم
      مهم نتیجه هست نه عملکرد،در واقع این نتیجه(آزمون)هست که نشون میده آیا عملکرد ما درست بوده یا نه و اتفاقا مزیت اصلی آزمون آزمایشی همین موضوع هست.
      یک بار دیگه در خانه و بدون در نظر گرفتن وقت آزمون رو حل کن،اگر باز هم نتیجه همان شد یعنی مشکل از منبع یا روش مطالعت هست.
      البته ممکن آزمون هم استاندارد نبوده باشه،میتونی تحلیل اساتید معروف رو در کانال علم روز کنکور ببینی.

13. Top | #73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کسی چنل آریان حیدری رو داره؟ واسه کسی میخام

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش وقتی این حرف رو میزنی قشنگ معلومه که اصلا درس نمیخونی یا نمیفهمی یک جلسه بشین سر کلاس بابک سادات بعد ببین اریان حیدری رو واقعا حرف چرت و پرت نزنید

15. Top | #75
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      تو عمرم انقد چرت و پرت یه جا نخوندم
      فقط اون آخرش که نوشته بود دهه هشتادیا نشون دهنده ی سطح طرف بود ((((((((:

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)