خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان واقعا به راهنماییتون نیاز دارم ---در مورد ازمونهای ازمایشی----

من ازمونهای قلمچی رو از سومین ازمونش ثبتنام کردم ولی بدبختانه برای هیچکدوم از ازمونها اماده نبودم و سه تارو هم غیبت کردم. الان دارم برای ازمون 4 ابان میخونم میبینم حجم مطالب رفته بالا...فکر نمیکنم برسم تو دو هفته با تست خوب اماده شم. یعنی عملا بحث ارزیابی خودم بیفایدست...الانم که این ازمونارو تو کانالها و سایتها میشه پیدا کرد و از اون طرف میدونم تو این اوضاع اقتصادی این هزینه کردن ها با این وضع درس خوندن من اصلا بدرد بخور نیست...حالا کمکی که میخواستم اینه که به نظر شما:
      1. هرجور شده همین قلمچی رو با این وضعم ادامه بدم؟؟؟
      2. قلمچی رو بیخیال شم برم یه ازمونی که لااقل سه هفته ای باشه و فرصت بیشتری داشته باشه؟؟(تازه من از برنامه ی اون ازمونها خبر هم ندارم...اگه فرصت بیشتری دادن لابد مواد امتحانی هم بیشتره!!)
      3. کلا هیچ ازمونی نرم؟؟؟؟ و ازمونهارو از نت بگیرم و خودم تو خونه درصد بگیرم؟؟ نمیدونم این کار اخلاقا درست هست اصلا؟؟؟

خیلی سردر گمم یه موضوعی هم این سال برام پیش اومده که کلی تمرکزم رو نابود کرده هربار خواستیم کنکور بدیم اینم شانس ما

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      من ازمونهای قلمچی رو از سومین ازمونش ثبتنام کردم ولی بدبختانه برای هیچکدوم از ازمونها اماده نبودم و سه تارو هم غیبت کردم. الان دارم برای ازمون 4 ابان میخونم میبینم حجم مطالب رفته بالا...فکر نمیکنم برسم تو دو هفته با تست خوب اماده شم. یعنی عملا بحث ارزیابی خودم بیفایدست...الانم که این ازمونارو تو کانالها و سایتها میشه پیدا کرد و از اون طرف میدونم تو این اوضاع اقتصادی این هزینه کردن ها با این وضع درس خوندن من اصلا بدرد بخور نیست...حالا کمکی که میخواستم اینه که به نظر شما:
      2. قلمچی رو بیخیال شم برم یه ازمونی که لااقل سه هفته ای باشه و فرصت بیشتری داشته باشه؟؟(تازه من از برنامه ی اون ازمونها خبر هم ندارم...اگه فرصت بیشتری دادن لابد مواد امتحانی هم بیشتره!!)
      3. کلا هیچ ازمونی نرم؟؟؟؟ و ازمونهارو از نت بگیرم و خودم تو خونه درصد بگیرم؟؟ نمیدونم این کار اخلاقا درست هست اصلا؟؟؟

خیلی سردر گمم یه موضوعی هم این سال برام پیش اومده که کلی تمرکزم رو نابود کرده هربار خواستیم کنکور بدیم اینم شانس ما
      وقتی 3 تا آزمون نخوندی و نرفتی فکر کردی بری یه آزمون دیگه یا اصلا آزمون نری معجزه میشه ؟
      نه عزیزم باید خودت بخونی
      همه اینا بهونست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      وقتی 3 تا آزمون نخوندی و نرفتی فکر کردی بری یه آزمون دیگه یا اصلا آزمون نری معجزه میشه ؟
      نه عزیزم باید خودت بخونی
      همه اینا بهونست
      میدونم
      میگم که شانس من امسال یه مسئله ای برامون پیس اومده از اون سر سااال تا حالا..بدجور اعصابم رو بهم ریخته. الان واقعا نمیدونم تصمیم درست چیه.
      شاید دیگه نرم کلا ازمونارو
      فکر کنم فایده نداره دیگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همین ۴ ابان استارت بزن و برو جلو.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      نه عزیزم باید خودت بخونی
      همه اینا بهونست
      من اكثر وقت ها شمارو اينجا ميبينم
      در عين حال تراز خيلى خوبى هم گرفتيد!
      ميشه برنامت رو توضيح بدى؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها

آزمون رو که باید حتما برید ولی به نتایج ۲ ۳ آزمون اول توجهی نکنید.تمام تلاشتون رو بکنید که کم کاری گذشته جبران بشه و بعد با برنامه آزمون ها برید جلو.دست رو‌ی دست گذاشتن فقط باعث میشه حجم مطالب دایما بیشتر بشه و ترس شما هم برای شروع شدیدتر.از همین فردا شروع کنید برای آزمون بعد بخونید.و نکته مهم‌این که آزمون حضوری به هیچ وجه با آزمون توی منزل قابل مقایسه نیست.[emoji108]

Sent from my iPhone using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)