خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 77
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Post Dvd حرف اخر برای ازمون های ازمایشی ##

سلام ... /

دوستان یه سوال داشتم پکیج 6040 واسه اموزش دروس بین این 2 هفته ازمون های ازمایشی خوبه ؟ ( زمان اموزش کوتاه - اموزش کامل - تست زنی زیاد پس از یادگیری)

نمیخوام کل پکیجش رو بگیرم فقط عربی - ریاضی - فیزیک رو میخوام بگیرم

لطفا کسانی که این پکیج رو گرفتند یا کلا از محصولات حرف اخر استفاده میکنن نظر بدن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا منظورت از اموزش کامل و کوتاه رو نفهمیدم ولی فیزیک و عربی رو تایید میکنم ریاضی رو مطمین نیستم که میتونه خوب باشه یا نه

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که خیلی راحت طلب بودم ریاضیشو گرفتم به....خوردن افتادم حالا دارم مثل بچه خوب کتابو شخم میزنم فقط مشتق رو اگه تونستم میبینم...من همه سی دی رو ندیدم حل معادله نا معادله و تعیین علامت دیدم کلا ازش ناامید شدم...وقتی میبینی فقط خدا خدا میکنی تموم بشه بری تستارو تارو مار کنی ولی وقتی میری سراغ تستا میفهمی چه کلاهی سرت رفته...بازم میگم این حرف که میزنم برا حل معادله نا معادله تعیین علامت بود وقتی سی دی تموم شد رفتم رو تست صدتا فحش نثار منتظری کردم حالا یکی که کامل دیده بهتر میدونه شاید بقیه مباحث خوب کار کرده باشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      والا منظورت از اموزش کامل و کوتاه رو نفهمیدم ولی فیزیک و عربی رو تایید میکنم ریاضی رو مطمین نیستم که میتونه خوب باشه یا نه
      داداش شما پکیج 6040 رو داری ؟
      خوده حرف اخر میگه یه اموزش کامل در زمان کم ( چون واقعا نمیشه بین ازمونا نشست جامع و کامل دید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من که خیلی راحت طلب بودم ریاضیشو گرفتم به....خوردن افتادم حالا دارم مثل بچه خوب کتابو شخم میزنم فقط مشتق رو اگه تونستم میبینم...من همه سی دی رو ندیدم حل معادله نا معادله و تعیین علامت دیدم کلا ازش ناامید شدم...وقتی میبینی فقط خدا خدا میکنی تموم بشه بری تستارو تارو مار کنی ولی وقتی میری سراغ تستا میفهمی چه کلاهی سرت رفته...بازم میگم این حرف که میزنم برا حل معادله نا معادله تعیین علامت بود وقتی سی دی تموم شد رفتم رو تست صدتا فحش نثار منتظری کردم حالا یکی که کامل دیده بهتر میدونه شاید بقیه مباحث خوب کار کرده باشه
      جامعش یا 6040؟

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جامع.وقتی جامع که کامله اینطوری باشه دیگه6040 تعریفی نباید داشته باشه...راستی مسایل شیمی هم دارم اگه کسی دیده نظرشو بگه که بد باشه وقتم تلف نشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      جامعش یا 6040؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ریاضی و فیزیکش خوبه, مفهومی و با استفاده ازتصویرسازی اموزش میده
      در مورد عربی اگه ضعیف نباشید براتون خوبه اما اگه پایتون قوی نباشه به مشکل برمی خورید.
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا ادم نمیدونه چیکار کنه همه درساشون از ب بسم الله تا نون پایان توی کاناالا هست ولی از بس این منتظری گفته حروم و ... ادم اصن از درس خوندن منصرف میشه

نمیدونم خوبن بدن

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی کجاش خوبه طرف 6متر حل رو میزنه یه جواب اخر میاد از بس نشستم هی نگه داشتم حل کردم جونم درومد...تو تستم که ماشالله اکثر سوالا نمیشه زد حالا شما میتونید بزنید شاید من باهاش حال نمیکنمولی کلا پایه ضعیفی داشتم تو شبکه اموزش گفت اگه0هستید با ما به اوج میرسید بعد سی دی میبینم فقط جاهایی میفهمم که خودم یکم بلدم جاهایی که صفرم خیلی گنگ توضیح میده....20مهر رو چند زدی ریاضی؟با حرف اخر زدی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها
      ریاضی و فیزیکش خوبه, مفهومی و با استفاده ا زتصویرسازی اموزش میده
      در مورد عربی اگه ضعیف نباشید براتون خوبه اما اگه پایتون قوی نباشه به مشکل بر می خورید.

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گور پدر منتظری خودش حروم خوره انصافا یه کانال که فیلماشو داشته باشه تو خصوصی برام بفرست من حلال حرومی سرم نمیشه
      والا ادم نمیدونه چیکار کنه همه درساشون از ب بسم الله تا نون پایان توی کاناالا هست ولی از بس این منتظری گفته حروم و ... ادم اصن از درس خوندن منصرف میشه

نمیدونم خوبن بدن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی که دیده کامل بیاد بگه واسه اموزش بین دو هفته برای ازمون خوبن ؟

اینم بگم تنها با دیدن dvd نمیشه شق و القمر کرد
      شما کلاس کنکور هم برید و بهترین مدرس هم داشته باشید بازم باید تست بزنید و مطمعن باشید که نمیشه همه ی سوالا رو جواب داد تنها راه ازموش و تست زیاده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوده حرف اخر میگه یه اموزش کامل در زمان کم ( چون واقعا نمیشه بین ازمونا نشست جامع و کامل دید
      اره داداش منم ۶۰۴۰ دارم از لحاظ اموزش کارتو راه میندازه واقعا مخصوصا کامیار فرمول خیلی کم حفظ میکنی باهاش دیگ درصد بالا نو ازمون به تعداد تستای خودت بستگی داره

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودش کارایی که کرده رو حروم نمیدونه؟من که همه فیلماشو اگه رایگان گیر بیارم دانلود میکنم فکر نکنم اگه کل سی دی های موسسش رو دان کنم بازم به پاش برسم تو حروم خوری

نمیدونم خوبن بدن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره داداش منم ۶۰۴۰ دارم از لحاظ اموزش کارتو راه میندازه واقعا مخصوصا کامیار فرمول خیلی کم حفظ میکنی باهاش دیگ درصد بالا نو ازمون به تعداد تستای خودت بستگی داره

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      دادا یه سوال دیگه . جزوه میدن روی پکیج 60 فیزیک ؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن