خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 77
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه هیچکدوم از دیویدی های بازار مثل حرف اخر و... توی ریاضی فیزیک و مسایل شیمی نمیشه باهاشون قطعی سوالات قلمچی رو زد یعنی بگین دیدم فیلمو تموم یکدونه تست قلمچی سطح متوسط به بالا نمیشه باهاشون حل کرد و متاسفانه موسسه ای پیدا نمیشه که قوی کار کرده باشه توی این زمینه ها
      مشاور

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کدوم تون همایش ریاضی مهرداد جنگی رو داره؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      متاسفانه هیچکدوم از دیویدی های بازار مثل حرف اخر و... توی ریاضی فیزیک و مسایل شیمی نمیشه باهاشون قطعی سوالات قلمچی رو زد یعنی بگین دیدم فیلمو تموم یکدونه تست قلمچی سطح متوسط به بالا نمیشه باهاشون حل کرد و متاسفانه موسسه ای پیدا نمیشه که قوی کار کرده باشه توی این زمینه ها
      صحیح !
      اینکه تستای قلمچی بعضی اوقات سنگین و در حد استاندارد کنکور نیستن بر کسی پوشیده نیست
      خب موسسات کنکوری هم نهایتش سوالات کنکور رو حل کنن که بنظرم سوالات کنکور به گرد پای قلمچی نمیرسن ( ولی واقعیت چیزه دیگه ایه .. )

4. Top | #49
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هر چقدر میتونید کپی کنین حروم هم نیست گرگ وال استریت=منتظری عربی حرف اخر خوبه مخصوصا ترجمه
      ویرایش توسط God_of_war : 23 مهر 1397 در ساعت 02:13

5. Top | #50
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی میگید قید مسایل شیمی حرف اخر بزنم خودم رو کتاب بخونم؟(روش تناسب تو کتابا هست دیگه رو همه تستا جواب میده؟

6. Top | #51
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط تو حفظ واکنشا موندم...خیلی زیادن مسایل قلمچی هم اکثرا جواب نمیدم چون واکنش بلد نیستم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی مفاهیم حرف اخر خوبه؟
      اسید و باز رو هیچی نمیفهمم

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      فقط تو حفظ واکنشا موندم...خیلی زیادن مسایل قلمچی هم اکثرا جواب نمیدم چون واکنش بلد نیستم
      داداش اخر کتاب خیلی سبز سوم یا فک کنم مبتکران هم باشه یه ضمیمه ای اورده همه واکنشارو جمع کرده یه ساعت وقت بزاری حفظ میکنی همرو تستم کار کنی دیگ هم جرم مولی هم موازنش تو ذهنت تثببت میشه

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      صحیح !
      اینکه تستای قلمچی بعضی اوقات سنگین و در حد استاندارد کنکور نیستن بر کسی پوشیده نیست
      خب موسسات کنکوری هم نهایتش سوالات کنکور رو حل کنن که بنظرم سوالات کنکور به گرد پای قلمچی نمیرسن ( ولی واقعیت چیزه دیگه ایه .. )
      نه واقعا این دو سه سال اخیر سوالات کنکور خیلی به سوالات ازمون ها نزدیک تر شدن
      بحث سر اینه که چرا کسی که فلان ازمون رتبه برتر هست بصورت متوالی کنکور هم رتبه برتر میشه نه عموما ولی اکثرا همینطوره
      دلیلش چون سوالات ازمون حداقل یک پله بالاتر از سوالات کنکور هستن برای همین کسی که ازمون رو برتر میشه کنکور هم معمولا همینطور میشه
      نتیجه اینکه اگر فیلم موسسه ای بتونه سوالات ازمون ازمایشی رو پوشش بده سوالات کنکور خیلی راحت میشه
      اما در همه فیلم های موسسات بعضی تست های کنکور که یا ساده هستن یا متوسط اورده میشه تک وتوکی هم سوال سخت میارن من میگم سوالات ازمون ازمایشی پیشکش موسسات بیان اگر واقعا ادعا دارن به روششون سوالات 20 سال اخیر مثلا درس ریاضی رو توی دی وی دیشون تک به تک حل کنن نه اینکه گزینشی 4 تا سوال ساده و متوسط کنکور بیارن و تمام
      مشاور

10. Top | #55
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو1هفته هم نمیشه همه رو حفظ کرد چون به جز سوختن بقیه واکنش ها بی قاعده هست.....ضریب ها هم حفظ کنم؟یا خودم موازنه کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط PAYDAR0 نمایش پست ها
      داداش اخر کتاب خیلی سبز سوم یا فک کنم مبتکران هم باشه یه ضمیمه ای اورده همه واکنشارو جمع کرده یه ساعت وقت بزاری حفظ میکنی همرو تستم کار کنی دیگ هم جرم مولی هم موازنش تو ذهنت تثببت میشه

11. Top | #56
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم فیزیک و ریاضی 60 حرف آخرو دارم
      فقط ی چیزی ک ذهنمو درگیر کرده اینه ک اول برم درسنامه بخونم تست بزنم و به عنوان جمع بندی بیام اونارو نگاه کنم و خلاصه نویسی کنم
      یا نه اول ی دور اونارو ببینم ی اموزش جمع و جوری ببینم بعد برم تست بزنم و خلاصه نویسی کنم ؟؟
      دوستان کدوم بهتره به نظرتون

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      منم فیزیک و ریاضی 60 حرف آخرو دارم
      فقط ی چیزی ک ذهنمو درگیر کرده اینه ک اول برم درسنامه بخونم تست بزنم و به عنوان جمع بندی بیام اونارو نگاه کنم و خلاصه نویسی کنم
      یا نه اول ی دور اونارو ببینم ی اموزش جمع و جوری ببینم بعد برم تست بزنم و خلاصه نویسی کنم ؟؟
      دوستان کدوم بهتره به نظرتون
      دادا میگم اگه زحمتی نیست عکس ریاضیش رو میزاری ؟ همونجا که درس میده و بگو هم کدوم مطلب رو داره درس میده

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دادا میگم اگه زحمتی نیست عکس ریاضیش رو میزاری ؟ همونجا که درس میده و بگو هم کدوم مطلب رو داره درس میده
      نه داداش زحمتی نیس فقط برا چی میخای؟ ، اگه چیزی میخای بدونی بگو تا بگم ، بیا اینم مثلثاتشه
      untitled.jpg

14. Top | #59
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام قدیمی یا جدید؟خودمم دارمش حالا این راحت تره یا با فرمولای کتاب بری؟هرچی میگردم کسی نیست کامل استفاده کرده باشه میترسم ببینم بد باشه وقتم ****** بره مشتق حتما میبینم فقط 2تا مطلب دیگه میخوام باهاش ببینم نمیدونم چی ببینم....مشتق+مثلثات+؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      نه داداش زحمتی نیس فقط برا چی میخای؟ ، اگه چیزی میخای بدونی بگو تا بگم ، بیا اینم مثلثاتشه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 57
حجم: 126.9 کیلو بایت

15. Top | #60
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      نظام قدیمی یا جدید؟خودمم دارمش حالا این راحت تره یا با فرمولای کتاب بری؟هرچی میگردم کسی نیست کامل استفاده کرده باشه میترسم ببینم بد باشه وقتم ****** بره مشتق حتما میبینم فقط 2تا مطلب دیگه میخوام باهاش ببینم نمیدونم چی ببینم....مشتق+مثلثات+؟
      مال نظام قدیمه از نظام جدیدش خبر ندارم

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن