خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دادا یه سوال دیگه . جزوه میدن روی پکیج 60 فیزیک ؟
      اره فک کنم اسلایداش رو میدن من برا دینیشو گرفتم

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لگاریتم منتظری کسی دیده؟والا منتظری باید از....اویز کنی...پکیج نظام جدیدو بهم داده بعد لگاریتمش مال قبل92هست...اخه مسلمون نظام جدیدو ول کن حداقل برا نظام قدیم یه اپدیت میکردی...جدیدا موسسه خیلی پیشرفت کرده . تو پکیج لگاریتم مال قبل92 ال ای دی 36اینچ داشت الان شده nاینچ

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال استفاده کردم و اونایی که ازش نتیجه گرفتم اینا بودن
      زبان -دینی
      شیمی-فیزیکشم بد نبود
      زیستش به نظر من فقط گیاهیش خوبه با داستان توضیح میداد و با شکل خیلی خوب متوجه میشدم
      + به نظر من برا اینکه به ازمونا برسی مشاور بگیری هم خوبه کنار اینا

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مسایل شیمی چظوره؟اگه خوب نیست تا همین الان دیگه نبینم
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis980 نمایش پست ها
      من پارسال استفاده کردم و اونایی که ازش نتیجه گرفتم اینا بودن
      زبان -دینی
      شیمی-فیزیکشم بد نبود
      زیستش به نظر من فقط گیاهیش خوبه با داستان توضیح میداد و با شکل خیلی خوب متوجه میشدم
      + به نظر من برا اینکه به ازمونا برسی مشاور بگیری هم خوبه کنار اینا

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      لگاریتم منتظری کسی دیده؟والا منتظری باید از....اویز کنی...پکیج نظام جدیدو بهم داده بعد لگاریتمش مال قبل92هست...اخه مسلمون نظام جدیدو ول کن حداقل برا نظام قدیم یه اپدیت میکردی...جدیدا موسسه خیلی پیشرفت کرده . تو پکیج لگاریتم مال قبل92 ال ای دی 36اینچ داشت الان شده nاینچ
      دادا میگم دقیقا ماذا فازا ؟ واسه چی اینقد داغ کردی از منتظری؟

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      .....جای من بودی داغ میکردی 3ماه تابستون نخوندم چون به موسسه زنگ زدم گفت صفر باشی با ریاضی ما میایی بالا اونوقت **** با ریاضیشون....حالا از حق نگذریم خیلی بهتره مسعودی هست...اون هر فصلیش14_15ساعته
      دادا میگم دقیقا ماذا فازا ؟ واسه چی اینقد داغ کردی از منتظری؟

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته ریاضی نخوندم...میدونی همون3ماه کتاب بخوندم الان پایم فول بود؟
      .....جای من بودی داغ میکردی 3ماه تابستون نخوندم چون به موسسه زنگ زدم گفت صفر باشی با ریاضی ما میایی بالا اونوقت **** با ریاضیشون....حالا از حق نگذریم خیلی بهتره مسعودی هست...اون هر فصلیش14_15ساعته

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا جان من یه 4 نفر که اومدن دیدن بگن چیکار کنم فیزیک ریاضی عربیش بدرد میخورن ؟

من پارسال کلاس رفتم ولی دریغ از 0.1 درصد که بدردم نخورد

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی کجاش خوبه طرف 6متر حل رو میزنه یه جواب اخر میاد از بس نشستم هی نگه داشتم حل کردم جونم درومد...تو تستم که ماشالله اکثر سوالا نمیشه زد حالا شما میتونید بزنید شاید من باهاش حال نمیکنمولی کلا پایه ضعیفی داشتم تو شبکه اموزش گفت اگه0هستید با ما به اوج میرسید بعد سی دی میبینم فقط جاهایی میفهمم که خودم یکم بلدم جاهایی که صفرم خیلی گنگ توضیح میده....20مهر رو چند زدی ریاضی؟با حرف اخر زدی؟
      من تازه شروع به دیدن کردم( بعد از ازمون) برای من که اصلا ریاضی دوست ندارم خیلی عالی بوده وبیش تر به خاطر تدریس مفهومی میبینم نه برای روش های تستی بعد از dvd درسنامه خیلی سبزومیخونم بعدم تست میزنم.
      نباید انتظارداشته باشی که همون اول همه تستا رو بزنی باید فرایند یادگیری کامل طی بشه,قسمتایی که مشکل داری رو از روی منتظری ببین بعدش درسنامه بخون و بعدم تست اموزشی بزن و تستا رو تحلیل کن برای خودت توضیح بده و دلیل اینکه تست رو اشتباه زدی کنارش بنویس مثلا به خاطر بی دقتی در محاسبات بوده یا عجله کردن یا مسیرحل سوالو کامل نرفتی یا مشکل اموزشی داری که هرکدوم از اینا میتونی با یه رنگ مشخص کنی و کاری که باید انجام بدی اینکه این تستا رو علامت دار کنی تا تو بازه های مختلف مثلا 3 روز یه بار دوباره بزنی واینطوری تو هر مرحله کمتر میشن تا اینکه یه سری تست خیلی سخت میمونن .در کل نباید زود سراغ پاسخ تشریحی بری باید با تست سروکله بزنی تا برات اسون بشه اگرم ایده برای حل تست نداری(نمیدونی از کجا شروع کنی)قسمت اول پاسخنامه رو ببین و بقیشو سعی کن خودت حل کنی اینطوری میتونی تو ریاضی پیشرفت کنی.
      در مورد stop کردنم خوب چاره ای نیست.
      پ.ن:الان پستم به عنوان اسپم حذف میشه
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.
      ویرایش توسط Heni : 22 مهر 1397 در ساعت 21:23

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه سروش مویینی بگرفتی خیلی خوب بود چون خیلی سبزم خودش نوشته مکمل هم میشدن.....روشای منتظری و خیلی سبز کاملا متفاوت هستن...در کل موفق باشی امیدوارم به مشکل نخوری
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها

من تازه شروع به دیدن کردم( بعد از ازمون) برای من که اصلا ریاضی دوست ندارم خیلی عالی بوده وبیش تر به خاطر تدریس مفهومی میبینم نه برای روش های تستی بعد از dvd درسنامه خیلی سبزومیخونم بعدم تست میزنم.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه سروش مویینی بگرفتی خیلی خوب بود چون خیلی سبزم خودش نوشته مکمل هم میشدن.....روشای منتظری و خیلی سبز کاملا متفاوت هستن...در کل موفق باشی امیدوارم به مشکل نخوری
      افبا ؟

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا الان که کتاب همیشه جواب داده من سی دی دیدم یاد نگرفتم ولی کتاب خوندم یاد گرفتم یکم به خودت فشار بیار کتاب بخون میدونی از رو کتاب یاد بگیری چقدر بهتره سی دی هست؟ریاضی هم کار2ماه نیست من خودم تا3ماه میدونم ریاضی در حد کنکور نمیشم ولی مثل...میخونم چون همه نظرشون اینه ریاضی دیربازده هست
      اقا جان من یه 4 نفر که اومدن دیدن بگن چیکار کنم فیزیک ریاضی عربیش بدرد میخورن ؟

من پارسال کلاس رفتم ولی دریغ از 0.1 درصد که بدردم نخورد

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره
      افبا ؟

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مویینی دیگه قابل اعتماده امتحان پس داده
      افبا ؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها

شما کدوم درساشو گرفتی و کدومو دیدی ؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن