خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از آزمون های آزمایشی گاج راضی هستید؟

رأی دهندگان
    39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

32 82.05%
    • خیر

7 17.95%
    صفحه 3 از 23 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 341
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی میدونه ترازش چطوریاس....نظام قدیم تراز هشت هزار میشه میانگین چند قلم چی

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از کسانی که آزمون گاج میدن ممنون میشم به سوالام جواب بدن :
      1-دوستانی گاج بعد از پایان آزمون دفترچه پاسخ رو میده یا مثل قلم چی میزاره چند روز بعد؟
      2-به نظرتون سوالاش سختن یا استاندارد؟
      3-آیا مشاوراش مثل قلم چی رو مخن یا کلا کاری به آدم ندارن و اینکه آیا گاج هم مثل قلم چی مسخره بازی مثل اجبار خریدن سی دی - جلسات چند نفره - اجبار خریدن کتاب - دادن سوالات گواه در پایان آزمون و......... رو داره یا نه ؟ ( ببخشید گفتم مسخره بازی چون از این کارای قلم خیلی بدم میاد و اعصابم بهم میریزه و تازه لفظ بهتری هم برای توصیفش نتونستم پیدا کنم )

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1) واسه مارو که همون بعد ازمون دادن توراهرو رفتیم گرفتیم
      2) به نظرم از قلم اسون ترن شاید بشه گفت استاندارد تر حالا نمیدونم این سطح ازمون خوبه یا بدبد...
      3) نه این مسخره بازیارو نداره...مثلا من خودم هیچی نخریدم! چون نظام قدیمم و داشتم!.....در مورد پشتیبانم هم اسمش این دفعه عوض شده نمیدونم رو چه حسابی...ولی قبلیه زنگ زد خونمون من نبودم پیامک داد گفت پشتیبانتم میخوام حرف بزنم ولی من اون موقع ندیدم...بعد به بابام زنگ زد گفت میخوام حرف بزنم من پشتیبانشم زنگ میزنم...ولی بعد زنگ نزد منم نزدم فک کنم پیگیر بود ولی تهش هیچی حرف نزدیم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی فک کنم قلمچی سمج ترن!

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Helloll نمایش پست ها
      ولی فک کنم قلمچی سمج ترن!
      ممنون دوست عزیز لطف کردید
      میدونی من اگر از فردا تمام آزمونا دیگه برگزار نشن و فقط قلم چی بمونه امکان نداره شرکت کنم یه بار سال سوم رفتم همه چیش بد بود اصلا حتی یه نکته مثبت هم به نظر من نداره
      البته بین گزینه و گاج موندم ( برای سال دیگه میخوام برم )

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز لطف کردید
      میدونی من اگر از فردا تمام آزمونا دیگه برگزار نشن و فقط قلم چی بمونه امکان نداره شرکت کنم یه بار سال سوم رفتم همه چیش بد بود اصلا حتی یه نکته مثبت هم به نظر من نداره
      البته بین گزینه و گاج موندم ( برای سال دیگه میخوام برم )
      خواهش....منم واسه همین امسال قلم نرفتم...چون گاج فقط حامعه اماریش مشکل داره که اونم میشه جامع جاهای دیگرو داد

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر چند جامع ها هم رتبه خیلی شبیه نمیاد من جامع سنجشم یک تیرو خیلی با کنکور تفاوت داشت

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من هنوز نتونستم کارنامه رو بگیرم .کد داوطلبی رو کجای صفحه شخصی وارد کنم؟به گاج هم زنگ زدم کلا اعصاب نداشتن.ممنون

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      از کسانی که آزمون گاج میدن ممنون میشم به سوالام جواب بدن :
      1-دوستانی گاج بعد از پایان آزمون دفترچه پاسخ رو میده یا مثل قلم چی میزاره چند روز بعد؟
      2-به نظرتون سوالاش سختن یا استاندارد؟
      3-آیا مشاوراش مثل قلم چی رو مخن یا کلا کاری به آدم ندارن و اینکه آیا گاج هم مثل قلم چی مسخره بازی مثل اجبار خریدن سی دی - جلسات چند نفره - اجبار خریدن کتاب - دادن سوالات گواه در پایان آزمون و......... رو داره یا نه ؟ ( ببخشید گفتم مسخره بازی چون از این کارای قلم خیلی بدم میاد و اعصابم بهم میریزه و تازه لفظ بهتری هم برای توصیفش نتونستم پیدا کنم )

1 )دفترچه پاسخ رو همون لحظه میگیری. جوابش بهتر از جواب قلمچی هستش. شباهت کنکوری رو هم بیان کرده

2 ) سوالات به مراتب بهتری داره. میشه گفت نزدیک به کنکوره

3 )حاشیه نداره و فقط درگیر آزمونی و درگیری ذهنی نداری و این خیلی خوبه

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Helloll نمایش پست ها
      هر چند جامع ها هم رتبه خیلی شبیه نمیاد من جامع سنجشم یک تیرو خیلی با کنکور تفاوت داشت
      من به این نتیجه رسیدم که فقط باید به درصد هات نگاه کنی و اصلا کاری به تراز و رتبه نداشته باشی چیزی که خیلی مهمه سوالات استاندارده و میزان تسلط خودت روی مبحث درسی و یه برنامه راهبردی معقول و یه جمع بندی درست وحسابیه فقط وگرنه با باقی موارد فقط دانش آموز رو بازی میدن و سر خونواده هاشون کلاه میزان ( کار کردن سوالای کنکور سالای گذشته اون آخرا هم مهمه اون آخرا منظورم از عید تا روزای نزدیک کنکوره )

موفق باشی

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.hp نمایش پست ها
      1 )دفترچه پاسخ رو همون لحظه میگیری. جوابش بهتر از جواب قلمچی هستش. شباهت کنکوری رو هم بیان کرده

2 ) سوالات به مراتب بهتری داره. میشه گفت نزدیک به کنکوره

3 )حاشیه نداره و فقط درگیر آزمونی و درگیری ذهنی نداری و این خیلی خوبه
      ممنون از شما
      موفق باشید

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مدیر حوزه گفت دو هفته دیگه ازمون ندارید عوضش هفته سوم و چهارم پست سر هم ازمون دارید . برای شما هم همینو گفت؟!!!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جریان این رتبه ها چجوریه ؟؟؟
      کل نظام جدیدا و نظام قدیما 18000 نفرن ،؟؟؟ :///

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      من دلیلشو زیاد درک نکردم ! برای شما دلیلشو چی گفتن؟
      به خاطر اربعینه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      مدیر حوزه گفت دو هفته دیگه ازمون ندارید عوضش هفته سوم و چهارم پست سر هم ازمون دارید . برای شما هم همینو گفت؟!!!
      چي يني مباحث ازمون ١٨ ابانو بايد ٢٥ ابان بديم؟

صفحه 3 از 23 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن