نقل قول نوشته اصلی توسط goldenfire نمایش پست ها
یکی از آشغال ترین آزمون های آزمایشی سنجش هست
نمیدونم کدوم سال مشابه کنکور سوال داده ... من که هر سالش رو که زدم هیچ تشابهی با سوالات اون سال نداشته
حتی به خودش زحمت این رو نمیده ترتیب سوالات رو مشابه کنکور بده ... چیزی که همیشه تکرار شده مخصوصا مثلا در درسهایی مثه عربی و ادبیات ... هیچ و قت نشده تو کنکور آرایه بعد از قرابت بیاد یا تو عربی تشکیل بعد از تحلیل بیاد یا تغییرات مسخره و غیر استاندارد تو ریاضی و بعضی درسای دیگه ... مشکل دیگه این آزمون هم اینه که ما تو کنکور توی هر درس از تمام سطوح ساده و متوسط و سخت داریم ولی سنجش سعی میکنه تا میتونه سخت ترین و زمانبرترین سوالات رو مطرح کنه و یا بعضی درسها سوالهای ساده زیاد قرار میده ( که کمتر دیده شده) ... مثلا تو درس شیمی اگه تو کنکور 7 ال 8 تا شمارشی داده میشه حدود 2 یا 3 تا ازین سوالات متن گزینه ها کوتاه هستند ولی سنجش برای هر گزینه داستان نوشته !!!
خلاصه ... اگر تراز خوبی ندارید تو آزمون هاتون بخصوص سنجش ... هیچ ناراحت نباشید ... این نوید رو بهتون میدم که کنکور کاملا غیر مشابه با سنجش خواهد بود !!!
از قضا خیلی هم آزمون هاش خوبن. حالا دوسال اخیر رو من خبر ندارم ولی تا خود 97 آزمون های جامعش فوق العادن.
شیمیش خیلی سخته ولی بقیه درساش عالین. من خود سال 97 دقیقا میانگین سه آزمون جامعش شد رتبه کنکورم.