خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از آزمون های آزمایشی قلمچی راضی هستید؟

رأی دهندگان
    115. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

53 46.09%
    • خیر

62 53.91%
    صفحه 11 از 93 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 1391
    1. Top | #151
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خداییش به من که برخورد ماشاله همه زرنگ وخرخونید.این قلمچی رقابتش خیلی خوبه میگم کسی از شرایط بورسیش خبر داره چجوریه؟
      من این ازمون هفته بعد از خودم میگیرم اما حس میکنم تو رقابت باشم بهتره

2. Top | #152
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      آره دقیقا بعضی کتابا هر چقدرم پر نکته و خوب باشن بعضیا نمیتونن باهاش حال کنن
      راستی ببخشید من یه سوال داشتم
      خودم این آزمون که زمین ۳ رو ۷۳٪ زدم اشتباهاتم یکیش همون میشد که جوابش میشد زمین شناسی اقتصادی خخخخخخخ(فکر کنم اینو همه جواب دادن) یکی هم سوال اول که گفته بود کدوم مربوط به تکتونیک نیست.کلا چون کتابو نخونده بودم سر جلسه چرت فکری خیلی به سرم زد خخخ.به نظر من بعضی از سوالات قلم‌چیو واقعا از چند جهت میشه بهش نگاه کرد و یه جواب درست نداره
      مثلا همون سوال اول سوم که گفته بود کدوم تکتونیک نیست تحلیل من این جوری بود:
      من خودم گزینه ۲ رو انتخاب کردم.چون قبلا نشونه گذاشته بودم که مطالعه زلزله مربوط به فیزیکی و چگونگی تشکیل زلزله مربوط به تکتونیکه.از طرفی تو تکتونیک ساخته های پوسته زمین مطالعه میشه.تشکیل افیولیت به نظر من هم میتونه به پترولوژی مربوط باشه(چون شیوه تشکیل سنگ ها به پترولوژی مربوطه و افیولیت هم یه نوع سنگه) ولی طرف دیگه هم افیولیت از برخورد دو ورقه پوسته به وجود اومده ک از این لحاظ به تکتونیک ربط داره در صورتی که قلم چی اینو جواب زده و گفته که تشکیل سنگا به پترولوژی‌مربوطه.منم با این تفاسیر و با توجه به اون چیزی که بالا گفتم(منظورم همون که مطالعه زمین لرزه مربوط به فیزیکی و چگونگی تشکیلش مربوط به تکتونیکه) و سوال هم گفته بود "مطالعه" کدوم به تکتونیک مربوط نیست،گزینه دو رو زدم.خیلی خیلی دوست دارم نظر شمارو هم از تحلیلم بشنوم.شایدم دارم خیلی الکی گیر میدم خخخ
      تو زمین پیش دانشگاهیم غلطم اون سواله بود که گفت جنس بیشتر هر دو گروه سیارات چیه.من زدم هیدروژن هلیوم کتابو نخونده بودم دهنمو سرویس کرد
      ولی ایشالا تو کنکور که شما با زمین حسابی میترکونید.
      داروسازی میخوای که زمین میخونی

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      ازمون بعد با میکرو میزنم اگه مثل این ازمون حالمو گرفت عوضش میکنم
      اره ارش دقیقا با حرفت موافقم منم میکرو کار کردم ولی سوالات قلمچی متفاوت بود ف حتی شبیه منتا هم نبود در کل سخت بود

4. Top | #154
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آدم بعضى كارنامه هارو ميبينه شاخ در مياره؛ فك كنم رتبه برتراى سال بعد تو اين انجمنن!

5. Top | #155
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اينجا چرا همه تراز ٧٠٠٠ به بالان؟
      نكنه همه اون ٥٠٠٠ و ٦٠٠٠ ها منم
      چقدر من

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      بچه ها اين دقيقا يني چي
      يكي ميتونه تحليل كنه تاثيرش براي فارغ التحصيل ها رو
      اينطور باشه كه ديگه هيييچ
      تراز هرچی پایینتر باشه یعنی افراد بیشتری اون امتحان رو درصد بالا زدن
      نفر اول زیست رو میزنه 80 ولی چون خیلیا بالا زدن تراز چندانی بهش نمیده
      اینجوری باشه درحال حاضر نظام قدیمی ها قویترن و درصد های بالاتری میزنن(مگر اینکه سوالا رو گرفته باشن)

7. Top | #157
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره دقیقا بعضی کتابا هر چقدرم پر نکته و خوب باشن بعضیا نمیتونن باهاش حال کنن
      راستی ببخشید من یه سوال داشتم
      خودم این آزمون که زمین ۳ رو ۷۳٪ زدم اشتباهاتم یکیش همون میشد که جوابش میشد زمین شناسی اقتصادی خخخخخخخ(فکر کنم اینو همه جواب دادن) یکی هم سوال اول که گفته بود کدوم مربوط به تکتونیک نیست.کلا چون کتابو نخونده بودم سر جلسه چرت فکری خیلی به سرم زد خخخ.به نظر من بعضی از سوالات قلم‌چیو واقعا از چند جهت میشه بهش نگاه کرد و یه جواب درست نداره
      مثلا همون سوال اول سوم که گفته بود کدوم تکتونیک نیست تحلیل من این جوری بود:
      من خودم گزینه ۲ رو انتخاب کردم.چون قبلا نشونه گذاشته بودم که مطالعه زلزله مربوط به فیزیکی و چگونگی تشکیل زلزله مربوط به تکتونیکه.از طرفی تو تکتونیک ساخته های پوسته زمین مطالعه میشه.تشکیل افیولیت به نظر من هم میتونه به پترولوژی مربوط باشه(چون شیوه تشکیل سنگ ها به پترولوژی مربوطه و افیولیت هم یه نوع سنگه) ولی طرف دیگه هم افیولیت از برخورد دو ورقه پوسته به وجود اومده ک از این لحاظ به تکتونیک ربط داره در صورتی که قلم چی اینو جواب زده و گفته که تشکیل سنگا به پترولوژی‌مربوطه.منم با این تفاسیر و با توجه به اون چیزی که بالا گفتم(منظورم همون که مطالعه زمین لرزه مربوط به فیزیکی و چگونگی تشکیلش مربوط به تکتونیکه) و سوال هم گفته بود "مطالعه" کدوم به تکتونیک مربوط نیست،گزینه دو رو زدم.خیلی خیلی دوست دارم نظر شمارو هم از تحلیلم بشنوم.شایدم دارم خیلی الکی گیر میدم خخخ
      تو زمین پیش دانشگاهیم غلطم اون سواله بود که گفت جنس بیشتر هر دو گروه سیارات چیه.من زدم هیدروژن هلیوم کتابو نخونده بودم دهنمو سرویس کرد
      ولی ایشالا تو کنکور که شما با زمین حسابی میترکونید.
      کلا از کنکور 98 و بعدش کمتر تو کارنامه های کنکور زمین صفر درصد خواهیم دید چون يه کتاب شده و حتی کسی که پزشکی هم می خواد راحت می تونه بخونه

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      داروسازی میخوای که زمین میخونی
      آره سعید جان تنها هدفمه

9. Top | #159
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره سعید جان تنها هدفمه
      خوشبحالت فقط به يه هدف فكر ميكنى! من هم دارو خيليييى دوست دارم هم پزشكى

10. Top | #160
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره سعید جان تنها هدفمه
      منم دارو خيلي دوست دارم و ميخوام زمين هم بخونم
      ميشه يه كم راهنمايي كنين ؟ مثلا قسمتاي آسون كجاهاست كه بخونم
      شما همشو ميخونين ؟ از رو چه منبعي؟
      من خيلي سبز دارم خوبه يا به درد نميخوره؟
      لطفا يه كم راهنماييم كنين خيلي سردرگمم براي زمين

11. Top | #161
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

خوشبحالت فقط به يه هدف فكر ميكنى! من هم دارو خيليييى دوست دارم هم پزشكى
      منم هم دارو دوست دارم خيلي هم دندون
      از طرفي پزشكي و فيزيوتراپي هم دوست دارم نميدونم بايد به كدومش فكر كنم

12. Top | #162
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره سعید جان تنها هدفمه
      ایشاله موفق باشی

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نیست یه عکس از این دفترچه سوال برام بفرسته؟ ایا کسی هست؟
      @mamade_reza

14. Top | #164
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منم هم دارو دوست دارم خيلي هم دندون
      از طرفي پزشكي و فيزيوتراپي هم دوست دارم نميدونم بايد به كدومش فكر كنم
      پ مثل خودمى

15. Top | #165
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منم دارو خيلي دوست دارم و ميخوام زمين هم بخونم
      ميشه يه كم راهنمايي كنين ؟ مثلا قسمتاي آسون كجاهاست كه بخونم
      شما همشو ميخونين ؟ از رو چه منبعي؟
      من خيلي سبز دارم خوبه يا به درد نميخوره؟
      لطفا يه كم راهنماييم كنين خيلي سردرگمم براي زمين
      بله من همرو میخونم.منابعم کتاب مهر و ماه و زمین شناسی خانه زیست شناسیه.خیلی سبز رو که فعلا اصلا طرفش نرید.سوالش بیشتر سخت و کاملا ترکیبیه.خودم کامل زدمش.ببینید اگه بهم بگید حدود چند تا سوال میخواین بزنید و برای حدود چه درصدی میخواین برید بهتر میتونم کمکتون کنم ولی به طور کلی زمین سوم رو بخونید چون زمین ۳ حفظیه ولی زمین پیش دانشگاهی حفظی مفهومیه و به خاطر جنبه مفهومی بودنش باید ازش خوب تست بزنید تا بتونید سوالاتش رو حل کنید.مخصوصا فصلای ۶ تا ۹ زمین پیش دانشگاهی
      اون خانه زیست شناسی هم فقط اگه میخواید زمینو بترکونید بگیرینش اونم به عنوان منبع دوم وگرنه مهر و ماه کافیه.اگه میشه دقیق تر بهم بگید واسه چه حدودی دارید میخونید

صفحه 11 از 93 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن