خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

نیاز به برنامه 2 هفته ای فوری

سلام دویتان من متاسفانه به دلیل پاره ای از مشکلات
      نتونستم برای این ازمون 20مهرقلم هیچی بخونم
      ولی میخوام برای ازمون بعدی جبران کنم ترازمو برسونم بالا 6 هزارو درصدا به جز زمین هم بالای 40-50
      اگر لطف کنین یه برنامه مطالعاتی بدین که هم مباحث ازمون 20 مهر رو شامل شه هم بعدیشو یه دنیا ازتون ممنون میشم
      ظاهرا با توجه به یه سری تا پیکا چند نفر دیگه هم این مشکلو دارن
      (در ضمن محدودیت تایم مطالعاتی ندارم برای رسیدن و جبران حاضرم تا 18 ساعت دقیق بخونم)
      مرسی ازتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اپ
      اپ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام !
      اگه میخوای واقعا ترازت بالا بیاد فکر نکنم بتونی هم مباحث آزمون قبلو بخونی هم این آزمون ! قلم چی یه سری ایستگاهای جبرانی داره که میتونی 20 مهرو اونجا بخونی و جبران کنی. فک کنم اولیشم 3 آذره . حالا دقیق میتونی از برنامه راهبردی نگاشون کنی .
      .
      .
      ولی از کسی برنامه نگیر . خودت بهتر از هرکس میتونی برنامه بنویسی .
      بشین مباحثو کامل بخون بعد به نسبت نیازی که واسه هر درس داری تو 11 روز درسا رو بگنجون . مثلا ببین واسه فیزیک چندتا تست از کتاب تستت باید بزنی و اون مبحث چندتا تست داره ... بعد روزای مشخص فیزیک بذار و واسه هرروز تعداد تست مشخض کن . مثلا اگه میخوای 500 تا تست بزنی تعداد روزای فیزیک خوندنتو تقسیم بر تعداد تست کن . مثلا اگه 10 روز بخونی میشه هرروز 50 تا تست . واسه همه ی درسا اینکارو بکن . حتما تو برنامه ی هرروزت زیست و شیمی و یکی از ریاضی و فیزیک رو بذار و همه ی عمومیا رو هم هرروز بصورت یه باکس بخون . مثلا هرروز یه درس دینی و 10 تا آرایه و 10 تا تست قرابت و .... که باید باکس عمومی خودتو مشخص کنی .

برنامه تو بنویس واسه من اگه دوس داشتی بفرست میتونم راهنماییت کنم . و اگه واقعا 13 ساعتو تو این 13 روز بخونی ک میشه 169 ساعت مطمئئئئن باش ترازت بالای 6000 میشه . اگرم خیلی وضعیتت داغون باشه یه پیشرفت خیلی زیادی تو ترازت ایجاد میشه حتی اگه به 6000 نرسه.
      ویرایش توسط Ellie.79 : 20 مهر 1397 در ساعت 16:31

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه چرا گفتم 11 روز دلیلش این بود که 2 روز آخرو حتما باید به مرور درسایی که خوندی اختصاص بدی وگرنه نمیتونی نتیجه خوبی بگیری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      سلام !
      اگه میخوای واقعا ترازت بالا بیاد فکر نکنم بتونی هم مباحث آزمون قبلو بخونی هم این آزمون ! قلم چی یه سری ایستگاهای جبرانی داره که میتونی 20 مهرو اونجا بخونی و جبران کنی. فک کنم اولیشم 3 آذره . حالا دقیق میتونی از برنامه راهبردی نگاشون کنی .
      .
      .
      ولی از کسی برنامه نگیر . خودت بهتر از هرکس میتونی برنامه بنویسی .
      بشین مباحثو کامل بخون بعد به نسبت نیازی که واسه هر درس داری تو 11 روز درسا رو بگنجون . مثلا ببین واسه فیزیک چندتا تست از کتاب تستت باید بزنی و اون مبحث چندتا تست داره ... بعد روزای مشخص فیزیک بذار و واسه هرروز تعداد تست مشخض کن . مثلا اگه میخوای 500 تا تست بزنی تعداد روزای فیزیک خوندنتو تقسیم بر تعداد تست کن . مثلا اگه 10 روز بخونی میشه هرروز 50 تا تست . واسه همه ی درسا اینکارو بکن . حتما تو برنامه ی هرروزت زیست و شیمی و یکی از ریاضی و فیزیک رو بذار و همه ی عمومیا رو هم هرروز بصورت یه باکس بخون . مثلا هرروز یه درس دینی و 10 تا آرایه و 10 تا تست قرابت و .... که باید باکس عمومی خودتو مشخص کنی .

برنامه تو بنویس واسه من اگه دوس داشتی بفرست میتونم راهنماییت کنم . و اگه واقعا 13 ساعتو تو این 13 روز بخونی ک میشه 169 ساعت مطمئئئئن باش ترازت بالای 6000 میشه . اگرم خیلی وضعیتت داغون باشه یه پیشرفت خیلی زیادی تو ترازت ایجاد میشه حتی اگه به 6000 نرسه.
      سلام میشه لطفا برنامه تون رو داشته باشم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین ازمون قبلی ک نخوندی و نرسیدی...دگه بامباحث اون کاری نداشته باش...چون در ایستگاه جبرانی میتونی جبران کنی

فعلا شما فقط برا ازمون 4ابان برنامه بریزید و بخونید...مباحثش زیاد نیست در یک کاغذ مباحث هارو بنویسید و هررور یک مقدارشو بخونید و تست بزنید...چند روز مونده ب ازمون مرور کنید

خودتان برنامه بریزید در چند ازمون متوالی روش تون بدست تون میاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن