خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

عربی 0% کمک کنین

سلـــــام .

زود میرم اصل مطلب آقا من عربیم تو پایه ضعیفه و مشکل دارم . الان هم یازدهم میخونم ( مشکل این معلمای ساده گیرن البته منم کم سهل انگاری نکردم )
      خیلی ممنون میشم نظرات ، راه حل ، منابع شما رو بدونم و شاید خودمو به یه حدی تقریبا بالای 50 برسونم .

الان هم کتاب جامع عربی ایادفیلی نشر الگو رو خریدم یکم برام گنگه ؟؟؟؟؟
      دوما اینکه شروع کردم لغت حفظ کردن از سال اول راهنمایی تا اول دبیرستان .........

ممنون که کمکم میکنین..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما از اول راهنمایی قواعد رو شروع کن خوندن + لغت
      کتاب خیلی سبز هم میتونه مفید باشه
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بهتر برای شما که کتاب گنگ هست از یه معلم ابتدا استفاده کنید که ابتدا براتون توضیح بده که یه درکی از عربی پیدا کنید بعدش برید سراغ کتاب یا می تونید از دی وی دی های آموزشی استفاده کنید دی وی دی موسسه پژوهندگان با مصطفی آزاده از ونوس خوبه

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ایادفیلی رو منم دارم ب نظرم یکم ی جوری توضیح داده
      از خیلی سبز یا گاج استفاده کنید بهتره
      یا از دی وی دی ک واستون کاملا توضیح بده

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من که،رشتۀ انسانی میخونم و عربی پایۀ رشتۀ منه؛منابعی همچون میکرو و خیلی سبز را به شما معرفی میکنم.لغات راهنمایی و قواعدش را از ابتدا،یاد بگیر و حفظ کن.یه سرهم به سایت آلاء بزن،شاید کمکی بهت کردند،فیلماش.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ناصح زاده عربی الا از صفر یادت می ده حتما نگاه کن رایگانه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما ناصح زاده + خیلی سبز بخونید , نتیجه میگیرید
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      سلام بهتر برای شما که کتاب گنگ هست از یه معلم ابتدا استفاده کنید که ابتدا براتون توضیح بده که یه درکی از عربی پیدا کنید بعدش برید سراغ کتاب یا می تونید از دی وی دی های آموزشی استفاده کنید دی وی دی موسسه پژوهندگان با مصطفی آزاده از ونوس خوبه

آلا چطور ؟ دبیرش ناصح زاده نیس ولی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

آلا چطور ؟ دبیرش ناصح زاده نیس ولی
      آلا نمی دونم ولی او دوتا که گفتم کسایی که استفاده کرده بودند راضی بودند آلا هم میتونی یه نمونه ببینی اگه خوب بود طبق همون پیش بری زیاد وسواس به خرج نده یکی انتخاب کن و طبق اون پیش برو اونهایی هم که گفتند خیلی معروف هستند می تونی از دوستات یا سایت ایسام تهیه کنی و سریع پیش بری خیلی خودتو درگیر موسسات و حاشیه ها و اینکه کدوم بهترین هست نکن اون چیزی که باعث میشه نتیجه بگیری برات بهترین هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلـــــام .

زود میرم اصل مطلب آقا من عربیم تو پایه ضعیفه و مشکل دارم . الان هم یازدهم میخونم ( مشکل این معلمای ساده گیرن البته منم کم سهل انگاری نکردم )
      خیلی ممنون میشم نظرات ، راه حل ، منابع شما رو بدونم و شاید خودمو به یه حدی تقریبا بالای 50 برسونم .

ممنون که کمکم میکنین..
      نگاهی به خیلی سبز بینداز ببین مینونی باهاش یاد بگیری یانه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من مبحثی بخون.مثلا تست های ترجمه عملا تست هوشه و با تکنیک جمز و اف میشه حلشون کرد.یک تست مفهوم هم داریم که برای اون هم باید لغت حفظ باشی یکم و هم قرابتت قوی باشه.تست های درک مطلب فقط و فقط حفظ لغت و تست.و در مورد قواعد عربی که بسیار به هم وابسته هست توصیه میکنم از روی یک منبع خوب ( دقیقا نمیدونم اما خط ویژه اگر برای نظام جدید هم داشته باشه بنظرم چیز خوبیه) بخون دقیقا قواعد رو از چیزهای ابتدایی و تست بزن.من با روش مبحثی خوندن تونستم درصد عربیم رو از 14 به 73 برسونم.اول روی ترجمت کار کن.بعد قواعد.بعد یک تست مفهوم.درک مطلب هم مستمر(مثلا یک شب در میون)کار کن.
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلـــــام .

ممنون که کمکم میکنین..

سلام دوست عزیز من اوضام به خرابی شما نبود تو عربی ولی دی وی دی های استاد فلاح آفبا خیلی کمکم کرد
      در ضمن من جامع نشر الگو هم دارم در کنارش استفاده میکنم برام خوب بوده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن