خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gonahkar نمایش پست ها
      من با چشم خودم این اشخاص رو دیدم که با پول یا پارتی وارد دانشگاه شدند :

۲ تا خاهر (فرزندان معاونین یکی از قوای 3 گانه) . یکیش پزشکی و یکیش هم کامپیوتر و جفتشونم تهران

یکی پرستاری پردیس (بدون کنکور‌)
      2 نفر دیگه هم بچه مایه دار (هر صندلی تا 600 تومنی فروش میره) پزشکی و دندون اوردن !

این چند نفرو به چشم خودم دیدم (حالا ی سریا میان میگن مدرک . از ی طرفم حق دارنااا چون ندیدن این چیزا رو ! البته نمیگم ناحق میگن . اما واقعا مدرک مکتوب و خاصی براش نیست !‌)
      بعضیا یجوری در برابر فهمیدن مقاومت میکنن آدم شک میکنه میگه نکنه اینم از اوناس .. !!
      بابا زورتون که نکردم .. سرتونو همون زیر نگه دارید تا هرکار خواستن بکنن ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها
      سلام خدمت تمامی دوستان ...

راستش طی این روزا فکرم مشغول موضوعیه که تا قبلش فکر میکردم فقط شایعه اس .. اونم از نوع تلگرامیش ..

با خودم گفتم این تاپیکو ایجاد کنم .. ببینم کسی غیر از من هم به این موضوع برخورد کرده و با چشم خودش دیده ؟؟!

موقعی که من میخواستم انتخاب رشته کنم ، ظرفیت اعلام شده برای اون رشته محل از طرف دانشگاه ما 44 نفر بود .. کارنامه سبز که اومد فهمیدم پذیرش آزاد 32 نفر بوده و پذیرش سهمیه ای ها 12 نفر ...

اما الآن که دو هفتس ما داریم میریم سر کلاس .. طبق لیست کلاسی ، تعداد 62 نفر ثبت نامی داریم !!!

به نظرتون این بچه های پاک و معصوم از آسمون افتادن تو کلاس ما ؟؟!

پاسخ : خیر عزیزان دلم .. این عالی جنابان از درب پشتی دانشگاه تشریف اوردن و کنار ما میشینن .. بدون این که حتی کنکور داده باشن !!

مثلا یه پسره هس که خیلی مایه داره .. این بابا با زبون خودش گف که من حتی کنکورو ثبت نامم نکردم !! ... جاست با پول ددی !!

و این است عــــــدالــــــــت عـــــــــــلــــــــــــ ـی ...
      در این جا ذکر مصیبتشو خاندم
      http://forum.konkur.in/thread64224-4.html#post1384948

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      سند و مدرک لطفا. شایعه پراکنی اصلا کار سخنی نیست.عدالت علی هم این نیست و جو ندید
      امام خمینی رحمه الله علیه
      ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چیز جدیدی نیس
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      اگه با پول میشد دانشگاه ثبت نام کرد که الان همه پزشک بودن
      من 300 میلیون ندارم.خونمون رو باید بفروشیم که منم راضی نشدم.ظاهرا شما خیلی پولدارید.
      این 300 فقط برای ورود هست و بعد باید هزینه تحصیل هم داده بشه که جمعا میره بالای 500.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آخه پرستاری ؟
      حداقل اگه پزشکی بودی میشد باور کرد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من خودم ترم اول این حس رو داشتم که اختلاف بین تعداد همکلاسی هامون با تعدادی که تو دفترچه نوشته بود، یه ذره زیاده
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این موضوع که تعداد پذیرش شده با تعدادی که در دفترچه بوده فرق داره (حالا به هر دلیلی) تقریبا عادیه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قابل توجه دوستانی که خودشونو زدن به کوچه علی چپ .. این چیزی که میگم اصن جزو دستورالعمل ها و آیین نامه های بعضی دانشگاه ها هست :

دانشگاه وقتی قراره برای هر سال تحصیلی ظرفیت هاشو به سنجش بفرسته ، اگه مثلا برای یه رشته خاص 60 نفر ظرفیت واقعی داشته باشه ، میاد ظرفیتشو به سنجش 45 نفر اعلام میکنه ... اون 15 نفر رو هم به صورت پولی جذب میکنه که برای دانشگاه درآمد زاست و به صندوق مالی دانشگاه میره ... و این البته با مازاد ها کاملا فرق میکنه قضیش چون حتی به کنکورم نیازی نداره ...

میگن حتی وزارت علوم به بعضی دانشگاه ها که مشکل مالی دارن اجازه علنی انجام این کارو داده ...

حالا باز یه سریا بیان مدرک بخوان .. تو مملکتی که دکل نفتی گم میشه و تو دو سه روز دلار 10 هزار تومن بالا پایین میشه فک نمیکنم این چیزا غیر قابل درک باشه ...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      آخه پرستاری ؟
      حداقل اگه پزشکی بودی میشد باور کرد
      بابا اصن نخواستم تو باور کنی ..باید کیو ببینم ؟؟؟
      به بزرگی خودت ببخش که نتونستم پزشکی بیارم ...
      ببخش که پول شهریه پردیسو نداشتم انتخابش کنم در حالی که میاوردم ... ببخش که مرفه بی درد نیستم که این چیزا برام مهم نباشه ...
      و باز هم ببخش که نمیتونم چشممو رو حقیقت ببندم و ظلم و بی عدالتی رو تماشا کنم ...
      لطف کن اگه حرفی برای گفتن نداری نمک رو زخم بقیه نپاش ...

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ببخش که پول شهریه پردیسو نداشتم انتخابش کنم در حالی که میاوردم ... ببخش که مرفه بی درد نیستم که این چیزا برام مهم نباشه ...
      و باز هم ببخش که نمیتونم چشممو رو حقیقت ببندم و ظلم و بی عدالتی رو تماشا کنم ...
      باو بيخيال ولش كن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از این موارد متاسفانه زیاده مثل همیشه هم فریادهای ما مردم عادی! به هیچ کجا نمیرسه.یه پزشک که جراحی عمومی قبول شده بود تو وبلاگش نوشته :

روز ثبت نام در رشته جراحی

امروز رفتم دانشگاه واسه ثبت نام خلوت بود انگار کسی دل و دماغ ثبت نام نداره خلاصه هی فرم پر کردیم و ازین سو به اون سو یه چیز با مزه هم این بود که دوستان همه بالای 30 می زدن و چهره ها کلی روحیه بخش بود.یه تعهد محضری هم باید میدادیم که گذاشتمش واسه فردا تازه 8 تا عکس هم می خواست که نداشتم
      اینا به کنار ازونجایی که بنده از دوران طفولیت فضول بودم رفتم به این مسئول ثبت نام که یه خانوم با حالی هم بود گیر دادم که میشه من اسم هم کلاسیامو ببینم که طبق انتظار گفت:نه و بنده هم طبق انتظار راضیش کردم . نکته باحالش این بود که با اینکه تو فرم انتخاب رشته اومده بود که امسال دانشگاه 14 نفر رو برای رشته جراحی عمومی می گیره خودم اسم 18 نفر رو شمردم
      این 4 نفر اضافی هم که نه من میدونم نه شما که چه جوری قبول شدن

روز ثبت نام در رشته جراحی - روزمـرگی های یک رزیـدنت جراحـی

تازه اگه به تاریخ این پست در وبلاگ نگاه کنید مربوط به سال 89 هست زمانی که هنوز مملکت خوب بوده از این کارا میشده حالا که دیگه ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      خیلی جو نده
      من پدر خودم معاون آموزشی یکی از دانشگاه های آزاده
      میگفت پسره و بابا و مامانش اومده بودن واسه ثبت نام
      پسره ترازش 7000 بوده
      مادرش تخصص رادیولوژی داشته و پدرش هم فوق تخصص داشته (یادم نیست کدوم گرایش)
      گفتن 2 میلیارد ! روی دانشگاه سرمایه گذاری میکنن که پسرشون رو ثبت نام کنن
      پدر منم قبول نکرده
      گفتم چرا
      گفت دانشگاه آزاد کافیه این کارو بکنی فرداش اخراجت میکنن دیگه ام پستی بهت نمیدن
      یا یه نفر دیگه پدرش عضو یه خیریه بوده اومده گفته پسره من رو ثبت نام کنید از طرف خیریه 1 میلیارد سرمایه گذاری میکنم
      از این مدلا زیاد بوده
      وقتی دانشگاه آزاد اینطوریه بقیه جاها هم بهتر نباشن بدتر نیستند
      دانشگاه آزاد این طوری نیست
      پدر شما فرد مسئولی هست که شرافتش رو نمی فروشه مگرنه سرمایه گذاری تو دانشگاه و فلان کشکه شما 20 30 تومن بده به ی شناس کارت رو جفت و جور کنه
      نه فقط آزاد این بحث همهی دانشگاه ها و حتی خود سازمان سنجش هم هست ولی تعدادش چندان بالا نمره که صداش دربیاد

داروی ارومیه سال 94 22 نفر زده بود تو دفترچه
      الان بالای 30 35 نفر دانشجو نشسته سر کلاسش
      من + 3 4 نفر دیگه که قسمت شد باز همکلاس شدیم نرفتیم ثبت نام کنیم! قاعدتا باس 18 19 نفر می بود کلاس نه بالای 30 نفر یعنی حتی 20درصد سهمیه شاهد مازاد بزنی هم باز سرجمع میشد 28 نفر با مایی که نرفتیم باس کلاس 24 نفری می بود....

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دعوا که نداریم عزیزم
      اصلا حق با شما !
      باور کن من هیچ قصدی نداشتم که نمک روی زخم کسی بپاشم
      اگه ناراحت شدی غذرخواهی من رو پذیرا باش ..

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      البته ی سری ها هم هیئت علمی هستن که تو سراسری نمی زنتشون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن