خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم برای پایه نرسیدم به ازمون20مهر ولی برا دوازدهم رسیدم ...من نه مشکل وقت داشتم نه چیز دیگه ای فقط نمیدونم چه مرگمه ساعت2نهار میخورم روی مبل دراز میکشم تا3برم رو کتاب یه لحظه به خودم میام تا خوابم برده ساعت شده7 بعد بکوب تا12 میخونم ولی جمع نشدفقط دوازدهم فول تست بزنم برم رو ازمون؟البته پایه چیز خاصی نداره برا فیزیک فصل اندازه گیری برا شیمی جدول تناوبی و ایزوتوپ برا زیست فصل 1و2 که فصل 1اصن ربطی به زیست نداره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      منم برای پایه نرسیدم به ازمون20مهر ولی برا دوازدهم رسیدم ...من نه مشکل وقت داشتم نه چیز دیگه ای فقط نمیدونم چه مرگمه ساعت2نهار میخورم روی مبل دراز میکشم تا3برم رو کتاب یه لحظه به خودم میام تا خوابم برده ساعت شده7 بعد بکوب تا12 میخونم ولی جمع نشدفقط دوازدهم فول تست بزنم برم رو ازمون؟البته پایه چیز خاصی نداره برا فیزیک فصل اندازه گیری برا شیمی جدول تناوبی و ایزوتوپ برا زیست فصل 1و2 که فصل 1اصن ربطی به زیست نداره
      خواهشا شما كه دانش آموزي از ما اين نصيحتو قبول كن و حسابي بخون كه خداي نكرده بعدا پشيمون نشي و حسرت نخوري! خوابتو حتما درست كن آزمونم كه آره طبق چيزايي كه بچه ها گفتن حتما برو من كه اول ميخواستم نرم اما پشيمون شدم شما هم حتمااا برو

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از الان فقط فردا یعنی پنجششنبه رو داری
      سه تا راه پیشنهاد میدم
      اول اینکه آزمون مشابه پارسالشو از نت پیدا کنی و تا جایی که میتونی روش کار کنی تا پس فردا(جمعه)قیافه ی تستا برات جدید نباشه
      یا اینکه صرفا زیست و شیمی بخونی و فول شی(تست به تعداد کافی بزن)،اگه رسیدی از عمومی ها،لغت و املا و تاریخ ادبیات یه نگاه بنداز
      سوم اینکه صرفا درسایی که قوی تری رو بخونی
      انتخاب با خودت...
      ...I will revive The Great Alexander

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      واي مرسي شما خيلي انگيزه دادي به من
      دقيقا منم نگرانم ازينكه نرم و يه جورايي عادتم باشه هي هر سري بگم نمي رم دقيقا اتفاقي كه سالاي قبل گريبانمو گرفت!!
      ممنون از دل گرميتون تصميم عوض شد واقعا با ديدن اين كارنامه ميرم آزمونو
      انشالا شما هم موفق باشي
      خواهش میکنم بالاخره ما کنکوری ها باید هوای همدیگه رو داشته باشیم...
      شما فارغ التحصیل هستین یا دوازدهمی؟

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برو عزیز همین نرفتنامون بود که ما رو پشت کنکور کرده من که میرم شمام برو

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      وقتتون بخير
      بچه ها راستش من خيلي مردد بودم تصميم گرفتم بيام از شما كمك بگيرم
      من قلمچي ثبت نام كردم و قصد داشتم اين آزمونو عالي بخونم و برم بدم ولي اين هفته يه سري كارا برام پيش اومد در رابطه با دانشگاهم مجبور شدم برم دانشگاه و بيامو و ... خلاصه جدا ازين كه وقتم گرفته شد يه جورايي انگار ازون جو كنكور هم خارج شدم نمي دونم چرا
      اصلا يهو انگار يه پارچ آب سرد ريختن روي من
      كاملا سرد شدم انگار انگيزم رفت ازون طرف هم ازمون جمعه كه من واقعااا نخوندم يني خيلي كم خوندم و نميدونم برم يا نه اونقد كه اصلا احساس ميكنم اگه برم اينقد كه نخوندم و بلد نيستم سر آزمون حوصلم سر ميره
      بنظرتون چيكار كتممم واقغا ناراحت و مرددم برم نرم
      سلام
      عزیز ولی من احساس میکنم کم کاری کردید و دارید بهانه میگیرید حالا گیرم که دانشگاه یه مقدار کار داشتید ولی خب این دلیل و بهانه نمیشه واسه نخوندن ، خیلی ببخشید اینقد رک حرفم رو فیس تو فیس زدم!
      بخواید از همین ب بسم الله بگید برم یا نرم کلا زیاد جالب نمیشه آخرش!
      از اینکه ترازتون یا درصدهاتون کم بشه یا پایین بشه هراس و نگرانی نداشته نباشید ، حتما شرکت کنید حداقل تجربی خوبی میشه براتون کنکور 60 65 درصد اطلاعات و دانش هستش ، 35 40 درصدش مدیریت جلسه و ...و کسب تجربه از اون هستش
      روحیتون رو از دست ندید، با قدرت بخونید این آزمونم حتما شرکت کنید، سعی کنید تلاش کنید تا کم کاری های گذشته رو جبران کنید
      موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      عزیز ولی من احساس میکنم کم کاری کردید و دارید بهانه میگیرید حالا گیرم که دانشگاه یه مقدار کار داشتید ولی خب این دلیل و بهانه نمیشه واسه نخوندن ، خیلی ببخشید اینقد رک حرفم رو فیس تو فیس زدم!
      بخواید از همین ب بسم الله بگید برم یا نرم کلا زیاد جالب نمیشه آخرش!
      از اینکه ترازتون یا درصدهاتون کم بشه یا پایین بشه هراس و نگرانی نداشته نباشید ، حتما شرکت کنید حداقل تجربی خوبی میشه براتون کنکور 60 65 درصد اطلاعات و دانش هستش ، 35 40 درصدش مدیریت جلسه و ...و کسب تجربه از اون هستش
      روحیتون رو از دست ندید، با قدرت بخونید این آزمونم حتما شرکت کنید، سعی کنید تلاش کنید تا کم کاری های گذشته رو جبران کنید
      موفق باشید
      بله صد درصد درست ميگيد حالا واسه قضيه دانشگاه كه اجبارا تا شهرستان رفتمو برگشتم ولي جداي ازون كم كاري از خودم بود دست و دلم به خوندن نمي رفت اميدوارم بتونم سريع خودمو جمعو جور كنم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      برو عزیز همین نرفتنامون بود که ما رو پشت کنکور کرده من که میرم شمام برو
      دقيقااا حرف شما رو بايد با طلا نوشت...ممنونم ازتون

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      خواهش میکنم بالاخره ما کنکوری ها باید هوای همدیگه رو داشته باشیم...
      شما فارغ التحصیل هستین یا دوازدهمی؟
      من فارغ التحصيل هستم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      از الان فقط فردا یعنی پنجششنبه رو داری
      سه تا راه پیشنهاد میدم
      اول اینکه آزمون مشابه پارسالشو از نت پیدا کنی و تا جایی که میتونی روش کار کنی تا پس فردا(جمعه)قیافه ی تستا برات جدید نباشه
      یا اینکه صرفا زیست و شیمی بخونی و فول شی(تست به تعداد کافی بزن)،اگه رسیدی از عمومی ها،لغت و املا و تاریخ ادبیات یه نگاه بنداز
      سوم اینکه صرفا درسایی که قوی تری رو بخونی
      انتخاب با خودت...
      ممنون از راهنمايي هات
      تصميم گرفتم درسايي كه توشون قوي هستم كه ميشه عمومي ها و مقداري زيستو بخونم
      بازم ممنون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم برو .. حتی اگه قراره عین شلغم بشینی تو جلسه آزمون .. هرچی بلدی بزن بلد نبودی هم اشکال نداره
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه زدن تو کار فروش سوالات آزمون فردا نمیدونم چقدر صحت داره
      کانون هم دیگه داره قاط میزنه کم کم دیگه معلوم نیست ترازا درست باشن نباشن کی درصد درست بزنه کی فیک بزنه و ...
      photo_2018-10-10_20-15-51.jpg

امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      اینم کارنامه اولین ازمون خانم هدیه هریوندی کسی که تغییر رشته انسانی بود و زیست و شیمی و دینی رو صد زد
      ایول رشتش انسانی بوده اینقدر عمومی ها رو پایین زده؟

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      متاسفانه زدن تو کار فروش سوالات آزمون فردا نمیدونم چقدر صحت داره
      کانون هم دیگه داره قاط میزنه کم کم دیگه معلوم نیست ترازا درست باشن نباشن کی درصد درست بزنه کی فیک بزنه و ...
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2018-10-10_20-15-51.jpg
مشاهده: 50
حجم: 79.0 کیلو بایت

پارسالم بود
      كانالاشو اگه ببينى
      حدود هف هشت هزار عضو دارن
      تازه رايگانم ميزارن
      تراز اصلا واقعى نيست
      من كه ازمون نرفتم امسال
      همشون آشغاله
      بهترين آزمون سنجش خودت تو خونست والا!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      وقتتون بخير
      بچه ها راستش من خيلي مردد بودم تصميم گرفتم بيام از شما كمك بگيرم
      من قلمچي ثبت نام كردم و قصد داشتم اين آزمونو عالي بخونم و برم بدم ولي اين هفته يه سري كارا برام پيش اومد در رابطه با دانشگاهم مجبور شدم برم دانشگاه و بيامو و ... خلاصه جدا ازين كه وقتم گرفته شد يه جورايي انگار ازون جو كنكور هم خارج شدم نمي دونم چرا
      اصلا يهو انگار يه پارچ آب سرد ريختن روي من
      كاملا سرد شدم انگار انگيزم رفت ازون طرف هم ازمون جمعه كه من واقعااا نخوندم يني خيلي كم خوندم و نميدونم برم يا نه اونقد كه اصلا احساس ميكنم اگه برم اينقد كه نخوندم و بلد نيستم سر آزمون حوصلم سر ميره
      بنظرتون چيكار كتممم واقغا ناراحت و مرددم برم نرم
      برو شاید همین آزمونه تلنگری بشه ک برگردی ب درس

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)