خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مشاور در اصفهان

سلام کسی هست شماره آرش یگانه رو داشته باشه یاادرس دفترشو؟یه نفر گفت خیابون میر نمیدونم دیگه صحتشو ادرس دقیقشو میخوام.من قبلا با الماسیان و صهبا مشاوره داشتم یه جدید میخوام رو بقیه هم یه شناخت نسبی دارم ولی فکر میکنم همه شون مثل همن اون چیزی که من میخوام نیستن اگه مشاور خوبی میشناسید بگید لطفا یاادرس وشماره یگانه رو لااقل یه جلسه معارفه برم ببینم چه جوریه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صهبا چطور بود؟

3. Top | #3
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      صهبا چطور بود؟
      ببین درجه یک ترین مشاور اصفهان الماسیان بقیه انگشت کوچیک الماس نمیشن من خوشم نیومد راستش نمیدونم نظر شخصی منه یا واقعا خوب نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bae نمایش پست ها
      سلام کسی هست شماره آرش یگانه رو داشته باشه یاادرس دفترشو؟یه نفر گفت خیابون میر نمیدونم دیگه صحتشو ادرس دقیقشو میخوام.من قبلا با الماسیان و صهبا مشاوره داشتم یه جدید میخوام رو بقیه هم یه شناخت نسبی دارم ولی فکر میکنم همه شون مثل همن اون چیزی که من میخوام نیستن اگه مشاور خوبی میشناسید بگید لطفا یاادرس وشماره یگانه رو لااقل یه جلسه معارفه برم ببینم چه جوریه
      سلام شماره یگانه رو دارم ولی دوستام که باهاش داشتن پارسال راضی نبودن خیلی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین درجه یک ترین مشاور اصفهان الماسیان بقیه انگشت کوچیک الماس نمیشن من خوشم نیومد راستش نمیدونم نظر شخصی منه یا واقعا خوب نیست
      راسش اینم قبول ندارم خیلی . بچه های الماس اگه خودشون خوب بودن نتیجه هم گرفتن وگرنه بچه هایی ک سطح معمولی داشتن خیلی نتایج خوبی ندادن
      اینو به عینه من دیدم تو دوستام

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gray girl نمایش پست ها
      راسش اینم قبول ندارم خیلی . بچه های الماس اگه خودشون خوب بودن نتیجه هم گرفتن وگرنه بچه هایی ک سطح معمولی داشتن خیلی نتایج خوبی ندادن
      راس میگ بچه های الماسیان اکثرا تراز 7000عین

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم شماره دفتر دادن تبلیغ محسوب شه تو پ .خ میفرستم براتون
      ولی واقعن واقعن واقعن توصیه میکنم مشاور نگیرین یا اگه میگیرین طرف رتبه برتر باشه .چون واقعااا کار خاصی نمیکنه براتون (این تجربه ی شخصیه )
      اگه خیلی اصرار دارین ب مشاور دین پناه و خانوم صادقیانم بررسی کنین

8. Top | #8
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام شماره یگانه رو دارم ولی دوستام که باهاش داشتن پارسال راضی نبودن خیلی
      از چه نظر راضی نبودن:/

9. Top | #9
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الماسیان اگه یکی بخونه واقعا مایه میذاره کمکش میکنه تفاوتشم بابقیه همینه صهبا عملا اونیم که میخونه ول میکرد هیچ کمکی واقعا نمیکرد.الماس اپدیت کاملا کتاب وکلاس هرچی باشه میگه بقبه تازه میگن بیا بگو کتاب جدید چی چاپ شده!کلاس کجاهس!

10. Top | #10
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک کنم شماره دفتر دادن تبلیغ محسوب شه تو پ .خ میفرستم براتون
      ولی واقعن واقعن واقعن توصیه میکنم مشاور نگیرین یا اگه میگیرین طرف رتبه برتر باشه .چون واقعااا کار خاصی نمیکنه براتون (این تجربه ی شخصیه )
      اگه خیلی اصرار دارین ب مشاور دین پناه و خانوم صادقیانم بررسی کنین
      مرسیخانوم که اصلا نمیخوام اونم میگن تازه خیلی بده کنسلیاش زیادم هست.دین پناهم چنتا دوستام داشتن میگفتن افتضاحه خیلی ازش بدمیگن

11. Top | #11
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرمن مشاور گرفتن واقعامزخرف ترین کار ممکنه.متد همه شون تقریبا اینه که برنامه قلمچیو پخش میکنن تو طول دوهفته.ولی من چون فکر نمیکردم یه درصدم امسال بمونم خیلی ریختم بهم نمیتونم بخونم اصلا مشاور غیر درسیم رفتم به دردم نخورد گفتم اگه شاید یکم روحیه مو بتونه برگردونه یه مشاور ازاین لحاظ خوب باشه
      ویرایش توسط Bae : 19 مهر 1397 در ساعت 13:15

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرمن مشاور گرفتن واقعامزخرف ترین کار ممکنه.متد همه شون تقریبا اینه که برنامه قلمچیو پخش میکنن تو طول دوهفته.ولی من چون فکر نمیکردم یه درصدم امسال بمونم خیلی ریختم بهم نمیتونم بخونم اصلا مشاور غیر درسیم رفتم به دردم نخورد گفتم اگه شاید یکم روحیه مو بتونه برگردونه یه مشاور ازاین لحاظ خوب باشه
      متوجه ام ! ولی اگه میتونین حداقل یکیو بگیرین ک ماهانه باشه ک هر وقت خواستین کنسلش کنین دیگه نرین
      الماسم واسه دخترا یه مقدار حاشیه اش زیاده . ولی میگم کسی رو که خوبه میکشه بالاتر تا حدودی
      من یکی از دوستام 200 شد ک با الماس داشت ولی خودشم خوووب بودا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از چه نظر راضی نبودن:/
      والا همشون متفق القولن ک کار خاصی نمیکرد براشون . میدونین ما پارسال ذهنیتمون این بود ک بریم مشاور بگیریم ک بترکونیم و سه رقمیو از این چیزا
      بعد دیدیم ماکس کاری ک برامون انجام میدن یه ذره غرغره و یه ذره انگیزه الکی و دقیقا همین برنامه ریزی ک بهش اشاره کردین

14. Top | #14
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متوجه ام ! ولی اگه میتونین حداقل یکیو بگیرین ک ماهانه باشه ک هر وقت خواستین کنسلش کنین دیگه نرین
      الماسم واسه دخترا یه مقدار حاشیه اش زیاده . ولی میگم کسی رو که خوبه میکشه بالاتر تا حدودی
      من یکی از دوستام 200 شد ک با الماس داشت ولی خودشم خوووب بودا
      سر سنگین بری پیش الماس کاری بات نداره خدایی.بچه های گروه ما اوف نگم برات باچه اوضاعی میومدن اوناروهم کار خاصی نداشت ولی خب موقع انفرادی دیگه زیادی نگاه میکروسکوپی بشون داشت ولی در کل حرفات درسته همه ش عزیزم مرسی

15. Top | #15
      Bae
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا همشون متفق القولن ک کار خاصی نمیکرد براشون . میدونین ما پارسال ذهنیتمون این بود ک بریم مشاور بگیریم ک بترکونیم و سه رقمیو از این چیزا
      بعد دیدیم ماکس کاری ک برامون انجام میدن یه ذره غرغره و یه ذره انگیزه الکی و دقیقا همین برنامه ریزی ک بهش اشاره کردین
      فهمیدم دیگه عین صهبا بود:/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن