اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
  1. Top | #76
    کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    طراحی گرافیک
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    تشکر شده 175 بار در 110 ارسال
    نمایش مشخصات
    من هم داییم توی جبهه شهید شده، هم عمه ام و همه خانوادش توی بمبارون... تا حد زیادی این مسائلو از نزدیک دیدم. ولی واقعا به نظرم سهمیه ( بخونید رانت) حق خوری محضه. خودمم فکر میکنم شرایط ۵ درصدی رو داشته باشم ( پیگیری نکردم، دقیق نمیدونم) ، ولی مسلما استفاده نمیکنم.

این توجیه هم که در کنار بقیه توجیه ها میارن که ما صندلی «اضافه کردیم» و جای بقیه رو نگرفتیم خیلی پوچه. یعنی چی؟ این دانشگاه ۵ تا صندلی داره، ۵ تا هم مثلا اضافه کردن برای شما. پس رسما این دانشگاه امکانات و ظرفیت و تعداد مدرس به اندازه ۱۰ نفر داره و ظرفیتش ۱۰ تاست، نه اون ۵تای اولی!

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
    2 نفر تشکر کرده اند ... Accident, Kia_k
  3. Top | #77
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    مشهد
    تشکر شده 14 بار در 9 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
    برای اینکه فرق یه سهمیه ایثارگر و یه فرد عادیو ببینین میگم
    یکی از دوستای من 1448 شد رتبش و روزانه دندون و پزشکی تو هیجا قبول نشد!!! موند پشت کنکور لعنتی پارسال(سال 97) و رتبه اش با این که یه سال دیگه خودشو زندونی کرد تو اتاقش و خیلی تلاش کرد سال بعد 400 تا بدتر هم شد!! چیکار کنه باباش پول آزاد و پردیس نداشت بده میفهمی ؟؟؟ نداشت!!!!! حقش رو دو سال با بهترین رتبه خوردین...اگه سهمیه ها نبود الآن دوستم داشت پزشکی میخوند و ترم 4 رو شروع کرده بود ولی الآن رفته سربازی یه منطقه دور افتاده تا برگرده کتابای نظام جدید رو بخونه....چون عاشق پزشکی بود....چندین سال بهش ظلم کردین...نوش جونتون...ولی اون دنیایی هم هست....
    ولی امسال یکی از دوستام 1800 شد و با پنج درصد سهمیه ایثارگری شد 700 و میره دندون روزانه. این ادم پدرش جراحه و تو بهترین وضعیت رفاهی.
    حالا هی بیا چرت و پرت بنویس اینجا
    برو از سهمیه ات استفاده کن نوش جونت ولی نیا اینجا بیخودی دفاع کن....
    ب اون دوستت بگو بیاد شرایط زندگیشو بامن عوض کنه سهمیه هم باشه واس اون..ببین حداقل ی دوست سهمیه ای داشته باش بعد بیا اینجا نفرینشون کن و چرت بگو

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

4. 1 نفر تشکر کرده است ... z1000
  5. Top | #78
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    خراسان رضوی
    شهر
    مشهد
    تشکر شده 14 بار در 9 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Accident نمایش پست ها
    یه لحظه فرض کنید این رو توی ورزش داشتیم"
    طرف پنالتی میزنه گل نمیشه." من چون بابام توی جبهه معلول شده امکانات شما رو نداشتم و از لحاظ روحی بهم ریختم توپم گل نشد باید دوباره پنالتی بزنم"
    توی دوی صد متر." من چون بابام توی جبهه معلول شده غذا نداشتیم بخوریم دچار سوتغذیه شدم باید 50 متر جلوتر از بقیه استارت بزنم."
    بهش میگی اولا پس به بابات بگو بیاد شرکت کنه چون تو کاری برای این کشور نکردی که اینقدر توقع داری. دوما عجیب نیست که مسائل غیرورزشی توی یک رقابت ورزشی تعیین کننده باشه؟ ذات رقابت کردن برای تعیین بهترین افراد اون رشته است و این کار با روح و ذات رقابت در تضاده. نمیشه که ادم ضعیف بودن خودش رو توجیه کنه و بندازه گردن مسائل دیگه. بخدا همه بلدن اینکار رو بکنند. ایجاد کردن یه عده ادم طلبکار که فقط انتظار سهمیه و امتیاز گرفتن به خاطر سوابق پدرشون دارند و یه عده دیگه که بخاطر بی عدالتی دچار حس سرخوردگی و افسردگی و نفرت هستند فقط باعث نابودی جامعه میشه. توی یک کشور جهان سومی مثل ایران مگه چند راه موفق شدن برای یک جوون 18 ساله غیراز دانشگاه رفتن وجود داره؟ این ادم که سهمیه دانشگاه رو حق خودش میدونه چرا برای سایر مسائل نباید انتظار داشته باشه بین خودش و بقیه تفاوت قائل بشن؟
    اگر نخوندید خواندن زندگی نامه علیرضا بیرانوند رو توصیه می کنم. واقعا ازش خوشم اومد که چقدر سختی کشیده و به اینجا رسیده. بدون رانت بدون سهمیه زحمت کشید و حقش رو گرفت. جیم ران یه جمله زیبا داره: "دنبال میلیونر شدن باش نه به خاطر میلیونر شدن بلکه به خاطر ادمی که در راه رسیدن به این هدف میشی." اگر از یک شخصیت میلیونر، همه پولش روبگیری بزودی دوباره همه اون پول رو بدست میاره چون مهارت وعلمش رو داره.
    اینحرفت قانعم کرد من هیچوقت توزندگیم فرصت طلب وراحت طلب نبودم همیشه باسختیاش جنگیدم وواس خاسته هام تنهایی تلاش کردم این کنکورم باتوان خودم ردش میکنم تا انگ مفت خور بهم نچسبونن هرچن شماها دست نوازشوحمایت پدروخونواده دارید‌ نوش جونتون.
    ضمنا سختیایی ک جانباز اعصاب روان میکشه ی طرفه سختیای خونوادش ی طرفه تو ی روز تحت فشار واسترس شدید باش روانی میشی چه برسه ب تموم روزای زندگیت.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
    ویرایش توسط Majede : 24 اسفند 97 در ساعت 03:47

6. 1 نفر تشکر کرده است ... z1000
  7. Top | #79
    کاربر انجمن

تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    نمایش مشخصات
    [QUOTE=z1000;1385185][I]من ک حاضر نیستم بابام طوریش بشه و من برم دانشگاه
    از طرفی اگه اونا نمیرفتن ما الآن هر کدوم ی خواهر برادر عرب داشتیم
    حتی تصورش هم چندشناک و حال بهم زنه اهه
    از طرفی الآن زبان رسمی کشورمون عربی بود
    و من باید هزار تا ال . اینجا مینوشتم واسه حزف زدنم
    دیگه نوروز هم نداشتیم و حتی نمیتونستیم به گذشته ایران عزیزمون افتخار کنیم
    حتی آوردن نام کوروش هم قدغن بود
    به اینا ک فکر میکنم میگم نوش جونشون اون پنج درصدی ک اضافه بر ظرفیت قبولی میدن بهشون

رفتن جنگیدن دستشون درد نکنه ولی چه ربطی به بچه هاشون و نوه نتیجه هاشون دارن که باید از این همه امتیاز و امکانات استفاده کنن اگه قراره ازشون قدردانی بشه بخاطر جنگیدنشون، به خودشون کمک کنن هزینه های درمانشون و بدن نه اینکه حق ما رو به بچه هاشون جنگیدن پدر هاشون چه ربطی به رتبه کنکور بچه هاشون داره
    بعد یه چیز دیگه الان سی و چند سال از جنگ گذشته فرزندان این بزرگواران قطعا از سن کنکور دادنشون گذشته الان نوه هاشون دارن از این رانت استفاده میکنن فکر میکنی حق الناس فقط خوردن پول مردمه نخیر این خودش بدترین نوع حق الناس مطمئنم شما خودتم اینو میدونی و قبول داری ولی اگع این امکان و بهت بدن که بتونی با سهمیه بری دانشگاه بهترین رشته درس بخونی ازش استفاده میکنی خودت و یه جوری قانع میکنی حقمه و جای کسی و نگرفتم ولی خب هر جور حساب کنی حق الناسه
    ویرایش توسط Fateme12589 : 24 اسفند 97 در ساعت 22:49

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)