خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 74
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بانامه ایشون موافقم ولی یه جاهایی بچه ها باید فقط جای یه عده باشیم دوستی که گفتن کسیکه جانبازاعصاب وروان داره بله ایشون مشکلشو دارن خودمونم تویه خونه ای باشیم که دائم توش مشکل باشه نمیتونیم تمرکز کنیمودرس بخونیم حالابیرونم باشیم بازفکرمون همش پیش خونس حالا دخترباشیم دیگه بدتر نمیتونی بزنی بیرون درس بخونی هرموقع خواستی ولی خب شاید این مشکلاتم بشه یه جورای دیگه حل کرد
      من خودم میتونم ازسهمیه ی پدرم استفاده کنمو نکردم چون خودمم میدونم بی عدالتیه وهیچوقت استفادش نمیکنم حالا چه کم باشه چه زیاد
      ولی شهدا وجانبازا یه بخشیشن بیشترش آقازاده های اعضای هیئت علمی هستن

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha113 نمایش پست ها
      من بانامه ایشون موافقم ولی یه جاهایی بچه ها باید فقط جای یه عده باشیم دوستی که گفتن کسیکه جانبازاعصاب وروان داره بله ایشون مشکلشو دارن خودمونم تویه خونه ای باشیم که دائم توش مشکل باشه نمیتونیم تمرکز کنیمودرس بخونیم حالابیرونم باشیم بازفکرمون همش پیش خونس حالا دخترباشیم دیگه بدتر نمیتونی بزنی بیرون درس بخونی هرموقع خواستی ولی خب شاید این مشکلاتم بشه یه جورای دیگه حل کرد
      من خودم میتونم ازسهمیه ی پدرم استفاده کنمو نکردم چون خودمم میدونم بی عدالتیه وهیچوقت استفادش نمیکنم حالا چه کم باشه چه زیاد
      ولی شهدا وجانبازا یه بخشیشن بیشترش آقازاده های اعضای هیئت علمی هستن
      هیئت علمی ها فکر نکنم بتونن با رتبه های بالای30-40هزار پزشکی بخونن،و برای رسیدن به پزشکی یه زحمتی کشیدن،
      نه اینکه با درصدای زیر20 بتونن پزشکی بخونن.
      میتونن برای جانبازان و ایثارگران عزیز جور دیگه ای جبران کنن،فراهم کردن امکانات رفاهی مناسب،کتابای رایگان ومعلم خصوصی و...
      ویرایش توسط Dds.deniz : 14 اسفند 1397 در ساعت 01:59

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یه چیزو مطمئنم کسی که درصداش ب پزشکی بخوره جاشو کسی نمیتونه بگیره اگه یه بچه جانباز شهید هر چی جا اونو تونسته بگیره ینی اون طرف اصلا درصداش ب قدری نبوده ک بتونه پزشکی قبول شه حالا لطف کنین نریزین سرم من نه بچه جانبازم ن شهید ن هیچ سهمیه ای و ن دفاع میکنم ازشون اما میدونم جای کسی ک درصداش بخوره رو نمیتونن بگیرن سهمیه شون مازاده .چرا اینا نتونستن جای خیلیا ک هیچ سهمیه ای نداشتنو بگیرن ؟چون اون خیلیا جا این بحثا نشسته بودن درس میخوندن .
      و درضمن اتفاقا راست میگن بچه های هیئت علمیا خیلی راحت تو تخصص میتونن بهترینا رو برن دلیلش اینه که تو مصاحبه همکلاسی خواهر من ک رتبه یک بود رد شد و جاش پسر یکی از همین عزیزان نشست پس خیلی جوش نزنین پزشکی عمومیش راحته و از الان نگران تخصصتون باشین

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سهمیه دار ها واقعا با درصد های منفی و زیر ده میرن پزشکی و وقتی اعتراض میکنن میگن حاضری بابات بره ولی سهمیه دار بشی؟ این همه بچه یتیم داریم تو کشور. باباش بیمار بوده مرده یا تصادف کرده چرا اون ها سهمیه نداشته باشند؟سهمیه بی پدران!
      بر می خیزم!

5. Top | #50
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majede نمایش پست ها
      کاش اونایی ک اینقد راحت نطق میکنن حاضربودن ی روز خودشونو بزارن جای بچه های جانباز اعصاب وروان وشیمیایی..البته حق میدم خیلیاشون دستشون قطع شده ۷۰درصد جانبازی گرفتن نهایتا کاراشونو با ی دست انجام میدن ولی جانباز اعصاب وروان فقط ۲۵درصد و ی زندگی ک از روزی صدبار مردن هم بدتره واینهمه فحش ونفرت وتیکه از طرف همین مردمی ک بخاطرشون جلوی گوله ایستادی.....!کمتر نمک ب زخم بپاشید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
      حرفات منطقیه ولی دلیل نمیشه حق ما رو بگیرن بدن به شما

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاری به این حرفا ندارم
      ولی به وفور دیدم کسایی که به سهمیه اعتراض میکردن، ولی وقتی بحث 5 درصدی ها شد با کله سهمیه رو استفاده کردن
      بیایید قبول کنیم تک تک ما ها اگه سهمیه داشتیم استفاده میکردیم

+
      عزیزانی که میگن بجای سهمیه بهشون پول بدن! خب این قضیه الانم درمورد بچه های پردیس هست دیگه!
      خیلی بچه ها هستن ( من جمله خود من ) که پول ندارم پردیس حتی آزاد یا مازاد ثبت نام کنم! این لابد خودِ عدالته؟
      بچه های پردیسِ ما منت هم میذاشتن سرمون! میگفتن باباهامون عرضه داشتن پولدار شدن! لابد عرضه ی اینا از شجاعت باباهایی که رفتن جبهه بیشتر بوده!
      یا سهمیه هیئت علمی؟ تو یه خونواده ی احتمالا متمول و احتمالا با سطح علمی بالا بزرگ شدن، اینا توجیهشون چیه؟
      بحث اعتراض به سهمیه ایثارگران کاملا جهت دار داره پیش میره و علتشم احتمالا میدونید!
      باید با همشون مقابله بشه...

7. Top | #52
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      نوش جونشون منم داشتم استفاده میکردم به هر حال پدراشون رفتن براشون زحمت کشیدن دیگه پدر ما هم میرفت والا مگه جلوشونو گرفته بودن اصلا پدرای ما هم میرفتن اونجا فشنگ میشمردن نمیخواد حالا جانباز میشدن
      هم چین مفتی هم به دست نیومده کاشکی منم سهمیه داشتنم و استفاده میکردم
      همین طور بدون فکر یه چی میگیا داداش یعنی رفتن به جبهه دلیلیه برا پزشک شدن یه عده بی لیاقت که زحمت نکشیدن . به جای سهمیه دولت میتونست خونه ماشین در اختیارشون بزاره دیگه از حق منو تو بدبخت که خرج نکنه

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مدال اندوهناک ترین صحنه هم تعلق میگیره به وقتی که فقط (مناطق) سهمیه من بود

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه استفاده میکنن از هیعت علمی و ....الانم گیر دادن به سهمیه جانباز و ایثار گر کاری نداریم ولی خب هستن کسایی هم که بدون هیچ سهمیه ای میرن خارج پزشکی میخونن بعد دو ترم بر میگردن پزشکی دولتی میخونن بدون هیچ شهریه ای
      اون هیئت علمی که سهمیه داره بعد از انتخاب رشته سهمیه داره که نهایت انتقالی بگیره به دانشگاه دیگه تاثیر در رتبه آش نداره !
      دوم اونی که میره خارج از ایران میخونه انتقالی میگیره باید بیاد شهریه بده آخرین مصوبه شهریه آش هم برای دانشگاه های دولتی تهران دندون پزشکی سالی ۹۰ میلیون پزشکی ۸۰ میلیون دانشگاه های دیگه و معمولی دولتی تو شهرستان ۵۶ میلیون تازه باید شما هزینه ای هم برای ورود دانشگاه نزدیک پنجاه میلیون بدی کلا از بین الملل هم گرون تر
      سوم اینکه همه اینا نا عدالتی هست توجیه بر بی عدالتی بچه جانباز نمیشه که کسی که هیچ تلاشی نکرده و سواد علمی نداره فرستاده بشه دانشگاه
      دختر عمو بنده فوق تخصص پزشکی داره چون پدرش شهید ولی وقتی خواهرش مریض بود میگفت ببریدش دکتر که همه فامیل بهش خندیدن گفتن تو خودت متخصص
      دلیل نداره حق و سهم یه نخبه گرفت داد به کسی که دیگه فردا جامعه ما به این نخبگان احتیاج دارن

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      اون هیئت علمی که سهمیه داره بعد از انتخاب رشته سهمیه داره که نهایت انتقالی بگیره به دانشگاه دیگه تاثیر در رتبه آش نداره !
      دوم اونی که میره خارج از ایران میخونه انتقالی میگیره باید بیاد شهریه بده آخرین مصوبه شهریه آش هم برای دانشگاه های دولتی تهران دندون پزشکی سالی ۹۰ میلیون پزشکی ۸۰ میلیون دانشگاه های دیگه و معمولی دولتی تو شهرستان ۵۶ میلیون تازه باید شما هزینه ای هم برای ورود دانشگاه نزدیک پنجاه میلیون بدی کلا از بین الملل هم گرون تر
      سوم اینکه همه اینا نا عدالتی هست توجیه بر بی عدالتی بچه جانباز نمیشه که کسی که هیچ تلاشی نکرده و سواد علمی نداره فرستاده بشه دانشگاه
      دختر عمو بنده فوق تخصص پزشکی داره چون پدرش شهید ولی وقتی خواهرش مریض بود میگفت ببریدش دکتر که همه فامیل بهش خندیدن گفتن تو خودت متخصص
      دلیل نداره حق و سهم یه نخبه گرفت داد به کسی که دیگه فردا جامعه ما به این نخبگان احتیاج دارن
      اگه خودت سهمیه 25درصد رو داشتی بازم این حرفا رو میزدی ؟
      اگه خودت سهمیه داشی میومدی حتی 4تا فش هم به اونی که این بحثا رو را میندازه میدادی
      ویرایش توسط احسان0 : 14 اسفند 1397 در ساعت 15:36

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه خودت سهمیه 25درصد رو داشتی بازم این حرفا رو میزدی ؟
      اگه خودت سهمیه داشی میومدی حتی 4تا فش هم به اونی که این بحثا رو را میندازه میدادی
      نه داداش من شرف دارم حق الناس هم میدونم چیه میدونم روزی باید پاسخ گویی خوردن حقی که خوردم که جایگاه من اونجا نبود
      زحمتش یکی دیگه کشید درس خونده من مفت برم دانشگاه از سر پدرم تازه این کارم توهین به خودم پدرم میبینم

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      حرفات منطقیه ولی دلیل نمیشه حق ما رو بگیرن بدن به شما
      والا حقی ازشما گرفته نشده همونطور ک سهمیه ۱ با ۲ و۳ فرق داره شما واس خودت بجنگ مام با مشکلات خودمون میجنگیم

13. Top | #58
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مفت خور تویی ک از عالم وادم طلبکاری..توام اگ وجدان داری بیا عمرتو زندگیتو خوشیاتو بامن عوض کن ببینم حالی واست می مونه

حرفی درش نیس زندگی سخته ولی اصلا ربط ندارن اینا به هم . دیگه نمیخوای به مغزت فرو کنی اینو بیخیال ادامه بحث بی فایدس

14. Top | #59
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      میگم فقط ی چیزی شنیدی و داری تز میدی طبق سند ومدرک صحبت کن والا من نمره ولطفی ب بچه های ایثارگر ندیدم..نمره رو استادای محترم سلیقه ای ب هرکی هرچی دلشون بخاد میده عقده کمبودای زندگیتو سرماخالی نکن ماخودمون ب اندازه کافی کشیدیم ک تو از درکش عاجزی

والا دوست من که باباش جانبازه همه جا تحویل میگیرن با ماشین میریم استادیوم ( یه بار گیر دادن کارتشو نشون داد گفت بفرمایین ) استخرای مجانی معافیه خدمت و.... دانشگاه هم که دیگه نگم واست

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      والا دوست من که باباش جانبازه همه جا تحویل میگیرن با ماشین میریم استادیوم ( یه بار گیر دادن کارتشو نشون داد گفت بفرمایین ) استخرای مجانی معافیه خدمت و.... دانشگاه هم که دیگه نگم واست
      صدسال سیاه این امکاناتو نمیخام جاش ارزوم بوده اعصابم اروم بود ارامش داشتم پدرم همچنان بود همچنان میخندید میتونست از زندگیش لذت ببره وقتی ازهیچی لذت نبری تموم دنیارو هم بهت بدن مفت نمی ارزه تو درد داشته باش برو تو بهشت زندگی کن اگ لذت بردی حرف تو درست...مشکل شمااینه از زندگی جانباز وایثارگر فقط بیرونشو میبینید بچه ای خب عقلت نمیرسه بزرگتر ک شدی میفهمی

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)