خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 74
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1997ja نمایش پست ها
      خدا رو شکر قبول کردی که منطق دارم
      البته حرفتو قبول دارم ولی نه کاملا
      سخت است فهماندن چیزی به کسی که منفعتش در مخالفت است...
      من دونه دونه دلیل آوردم تو هم اگه راست میگی با هرکدوم با دلیل و منطق مخالفت کن
      در ضمن لحنت رو درست کن
      خدایا هر کسی هرچیزی برای من میخواد چه خوب چه بد اول به خودش بده
      سطح علميو آيكيوتون دقيقا در همين حده كه از حرف من نتيجه گرفتى منطق دارى
      بخوام جوابتو بدم و باهات بحث كنم مثل اين ميمونه بخوام پشه رو صورتمو بكشم! درسته ميكشمش اما يه سيلى هم به خودم زدم...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ک حاضر نیستم بابام طوریش بشه و من برم دانشگاه
      از طرفی اگه اونا نمیرفتن ما الآن هر کدوم ی خواهر برادر عرب داشتیم
      حتی تصورش هم چندشناک و حال بهم زنه اهه
      از طرفی الآن زبان رسمی کشورمون عربی بود
      و من باید هزار تا ال . اینجا مینوشتم واسه حزف زدنم
      دیگه نوروز هم نداشتیم و حتی نمیتونستیم به گذشته ایران عزیزمون افتخار کنیم
      حتی آوردن نام کوروش هم قدغن بود
      به اینا ک فکر میکنم میگم نوش جونشون اون پنج درصدی ک اضافه بر ظرفیت قبولی میدن بهشون
      جای ما رو ک تنگ نکردن آخه
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

سطح علميو آيكيوتون دقيقا در همين حده كه از حرف من نتيجه گرفتى منطق دارى
      بخوام جوابتو بدم و باهات بحث كنم مثل اين ميمونه بخوام پشه رو صورتمو بكشم! درسته ميكشمش اما يه سيلى هم به خودم زدم...
      میتونی حرفتو جوری بزنی که بقیه برداشت شخصی نکنن
      در ضمن جواب نداری بدی وگرنه میدادی

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z1000 نمایش پست ها
      من ک حاضر نیستم بابام طوریش بشه و من برم دانشگاه
      از طرفی اگه اونا نمیرفتن ما الآن هر کدوم ی خواهر برادر عرب داشتیم
      حتی تصورش هم چندشناک و حال بهم زنه اهه
      از طرفی الآن زبان رسمی کشورمون عربی بود
      و من باید هزار تا ال . اینجا مینوشتم واسه حزف زدنم
      دیگه نوروز هم نداشتیم و حتی نمیتونستیم به گذشته ایران عزیزمون افتخار کنیم
      حتی آوردن نام کوروش هم قدغن بود
      به اینا ک فکر میکنم میگم نوش جونشون اون پنج درصدی ک اضافه بر ظرفیت قبولی میدن بهشون
      جای ما رو ک تنگ نکردن آخه
      خدا پدر مادرتو برات نگهداره هزارسال والا منم دارم همینو میگم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خدا وکیلی به این چیزایی که میگم یه ذره فکر کنید بعد هرچی دلتون خواست بگید
      شما وقتی خدایی نکرده برای پدر یا مادرتون مشکلی پیش میاد روح و روانتون بهم نمیریزه؟ اگه خدایی نکرده پدرتون رو از دست بدین احساس کمبود شدید نمی کنید؟ حالا فرزند جانباز شیمیایی رو در نظر بگیرید که پدرش جلوی چشمش داره ذره ذره آب میشه یا فرزند جانباز اعصاب و روانی رو در نظر بگیرید که هر روز باید مراقب پدرش باشه که کار دست خودشو بقیه خانوادش نده چون دست خودش نیست ممکنه همه چی رو بهم بریزه و به خودش یا دیگران صدمه بزنه
      یا فرزند شهیدی رو در نظر بگیرید که اصن سایه پدر رو سرش نیست و ممکنه همین عامل هزارتا مشکل براش باشه
      زندگی بدون همه مشکلات برای این عزیزان قطعا شیرین تره طبیعتا مثل من و شما میتونن راحت درس بخونن.
      اینا به خدا برا امنیت ما رفتن اگه همینا نبودن الان من و شما یه رگمون عراقی بود اینو درک کنید.
      یه خرده قدردانی چیز بدی نیست. اگر قدردان هم نیستید از حداقل امتیازاتی هم که دارن محرومشون نکنید. هیچ سهمیه ای برای آدم پدر زنده و سالم نمیشه. آیا در ازای سهمیه حاضری پدرت نباشه یا ناقص باشه.
      حالا اینا به کنار
      اونی که با سهمیه قبول میشه طبق قانون خود سازمان سنجش باید 70 درصد نمره تراز آخرین نفری که در اون رشته محل قبول شده بیاره تا بتونه قبول شه و در قانونی که اخیرا در حال بررسی تو مجلس هست قراره برای رشته های تاپ تجربی و ریاضی و انسانی به 85 درصد برسه. مطمئناً کسی که بتونه این مقدار رو تو کنکور به دست بیاره اگه مشکلات بالا رو نداشته باشه قطعا میتونه 100 درصدش رو کسب کنه.
      اینم به کنار
      چند نوع سهمیه دیگه داریم که هیچ کس بهش اعتراض نمیکنه و مصداق بارز تبعیض هست خودتون تحقیق کنید من فقط یه نمونه میگم. سهمیه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، مثلا اگه پدر یک نفر در هیئت علمی دانشگاه شریف باشه و پسرش زاهدان قبول شه بدون هیچ پیش شرط و حداقل نمره ای میتونه انتقالی دائم بگیره به دانشگاه شریف، آیا این تبعیض نیست؟
      از اینکه وقتتون رو گرفتم عذر میخوام
      یا حق

دوست عزیز سلام

اول اینکه میخوام درود و سلام خودم رو به همه شهدا و رزمنده ها و ایثارگران و اسرای جنگ و مخصوصا جانبازانی که بعضی هاشون انصافا هر روز می میرن و زنده می شن ابلاغ کنم ...
      انصافا که خیلی مرد بودن ...
      شاید اگه اونا توی اون بزنگاه حساس نمی رفتن و جلو قوم ظالم ، قد علم نمی کردن ، الآن نه من بودم و نه شما و نه اصلا کنکوری که بخوایم با هم در مورد سهمیه ها و ... بحث کنیم ...

بنده خیلی اهل نظر دادن وکامنت گذاشتن نیستم ولی چون دیدم شاید حرف شما از سر ناآگاهی نسبت به تمام جوانب قضیه باشه و از طرفی هم دیدم که یه سری از بچه ها نسبت به حرف شما اعتراض داشتن ولی خوب اعتراضشون رو بلد نبودن که درست بیان کنن و یا شاید آمیخته با توهین حرفشون رو زدن ، این شد که تصمیم گرفتن کامنتی این جا بذارم ...

اینوهم اول کار خدمتتون بگم که بنده نه اهل توهین هستم و نه قدر ناشناس زحمات پدران وطنم در جبهه جنگ ...

ولی دوست عزیز تمام اون چیزی که شما گفتی دلیل بر این نمیشه که به خاطر شجاعت و غیرتی که یه سری مردای مرد به خرج دادن حالا یه عده قانونگذاری که بنده نسبت به کاربلدی شون شک دارم ، بیان صندلی دانشگاه رو از زیر پای یه سری جوونی که واسه به دست آوردن اون صندلی بهترین دوران عمرشون رو گذاشتن ، بیرون بکشن ...

تمام اون چیزایی که شما گفتی و احتمالا نگفتی ( ولی بعضی از نماینده های مجلس و همچنین آدمایی که نفعشون در بودن این سهمیه ها هست ، می گن )، دلیل بر این نمیشه که توی یه مسابقه اون هم از نوع علمیش ، قبل از این که مسابقه شروع شه ، یه سری از برنده هاش مشخص باشن ...

تمام اون چیزایی که شما گفتی ، دلیل بر این نمیشه که بیام حق یک سری از بچه هایی که تازه می خوان وارد جامعه بشن و با دو دو تا چهارتای زندگی واقعی روبرو بشن پایمال کنن و به جاش نا امیدی و سر خوردگی رو توی سرش فرو کنن ...

باور کن تمام اون چیزایی که شما گفتی ، نمی تونه جواب قانع کننده واسه اشک مادری باشه که نه یک سال ، نه دو سال بلکه دوزاده سال بچه شو به این امید به مدرسه فرستاده که موفقیتشو ببینه وبعد بخاطر وجود این سهمیه ها ، بچه اش با رتبه ی 2500 نمیتونه کد رشته ی دلخواهشو قبول شه ...

اگر روزی پدران من وشما رفتن تا نذارن حقی از بچه های وطنشون پایمال شه ، چرا به جایی رسیدیم که باید شاهد پایمال شدن حق بچه های این عصر و زمان باشیم ...

شما از سختی های زندگی جانبازا و شهدا و ... نوشتی که انصافا همه اش به حق بود ...
      ولی چرا یه بار از خودت نپرسیدی که اون نوجوونی که یک سال یا شاید چند سال از زندگی رو بر خودش حروم کرده تا به آروزش برسه ، چه رنجی میکشه اون لحظه که با یه رتبه ی خوب می بینه که هیچ کدوم از اون سه رشته ای که آرزوش روداشته و واسش زحمت کشیده ، رو قبول نشده ( کافیه فقط خودتو یه لحظه جای همچین داوطلبی بذاری ... )

باور کن که پدرای ما واسه این چیزا نرفتن به جنگ ...

نمی دونم نماینده های ما چرا دارن کاری می کنن که فردا روز اگه خدای نکرده جنگی شد ، و یه نفر مثل من یا مثل خود شما خواست بیخیال تمام زرق و برق این دنیا شه و بره توی میدون کارزار ،
      مردمو این قدر به ستوه آورده باشیم و بدبین کرده باشیم که بهش این انگ رو بچسبونن که " نکنه میخواد واسه مواهب سهمیه بره "-امیدوارم که چشممون همچین روزی رو نبینه ...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 20 مهر 1397 در ساعت 19:34

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها

دوست عزیز سلام

اول اینکه میخوام درود و سلام خودم رو به همه شهدا و رزمنده ها و ایثارگران و اسرای جنگ و مخصوصا جانبازانی که بعضی هاشون انصافا هر روز می میرن و زنده می شن ابلاغ کنم ...
      انصافا که خیلی مرد بودن ...
      شاید اگه اونا توی اون بزنگاه حساس نمی رفتن و جلو قوم ظالم ، قد علم نمی کردن ، الآن نه من بودم و نه شما و نه اصلا کنکوری که بخوایم با هم در مورد سهمیه ها و ... بحث کنیم ...

بنده خیلی اهل نظر دادن وکامنت گذاشتن نیستم ولی چون دیدم شاید حرف شما از سر ناآگاهی نسبت به تمام جوانب قضیه باشه و از طرفی هم دیدم که یه سری از بچه ها نسبت به حرف شما اعتراض داشتن ولی خوب اعتراضشون رو بلد نبودن که درست بیان کنن و یا شاید آمیخته با توهین حرفشون رو زدن ، این شد که تصمیم گرفتن کامنتی این جا بذارم ...

اینوهم اول کار خدمتتون بگم که بنده نه اهل توهین هستم و نه قدر ناشناس زحمات پدران وطنم در جبهه جنگ ...

ولی دوست عزیز تمام اون چیزی که شما گفتی دلیل بر این نمیشه که به خاطر شجاعت و غیرتی که یه سری مردای مرد به خرج دادن حالا یه عده قانونگذاری که بنده نسبت به کاربلدی شون شک دارم ، بیان صندلی دانشگاه رو از زیر پای یه سری جوونی که واسه به دست آوردن اون صندلی بهترین دوران عمرشون رو گذاشتن ، بیرون بکشن ...

تمام اون چیزایی که شما گفتی و احتمالا نگفتی ( ولی بعضی از نماینده های مجلس و همچنین آدمایی که نفعشون در بودن این سهمیه ها هست ، می گن )، دلیل بر این نمیشه که توی یه مسابقه اون هم از نوع علمیش ، قبل از این که مسابقه شروع شه ، یه سری از برنده هاش مشخص باشن ...

تمام اون چیزایی که شما گفتی ، دلیل بر این نمیشه که بیام حق یک سری از بچه هایی که تازه می خوان وارد جامعه بشن و با دو دو تا چهارتای زندگی واقعی روبرو بشن پایمال کنن و به جاش نا امیدی و سر خوردگی رو توی سرش فرو کنن ...

باور کن که پدرای ما واسه این چیزا نرفتن به جنگ ...

نمی دونم نماینده های ما چرا دارن کاری می کنن که فردا روز اگه خدای نکرده جنگی شد ، و یه نفر مثل من یا مثل خود شما خواست بیخیال تمام زرق و برق این دنیا شه و بره توی میدون کارزار ،
      مردمو این قدر به ستوه آورده باشیم و بدبین کرده باشیم که بهش این انگ رو بچسبونن که " نکنه میخواد واسه مواهب سهمیه بره "-امیدوارم که چشممون همچین روزی رو نبینه ...
      درود به شما دوست عزیز
      به شما میگن یه آدم فهمیده و با منطق و با ادب
      ببین همه کسایی که از اول تو این موضوع همه میان میگن این تبعیضه ولی در ماجرا ریز نمیشن.
      در ضمن من با این حرفت که تو این مسابقه علمی یه سری برنده ها از قبل مشخص شدن کاملا مخالفم
      من قبلا هم توضیح دادم کسی که سهمیه داره باید 70 درصد نمره تراز آخرین نفری که تو اون رشته محل قبول شده رو کسب کنه تا اونجا قبول بشه پس از قبل مشخص شده نیست اون 30 درصدم به خاطر مشکلاتی که دارن بهشون ارفاق شده خیلی ها هم هستن که سهمیه دارن و استفاده نمیکنن گلی به گوشه جمالشون دمشونم گرم تازه امسال مجلس میخواد قانونی تصویب کنه که این 70 درصد برسه به 85 درصد
      اونقدرا هم که فکر میکنین کار این بندگان خدا آسون نیس
      حالا آیا این تبعیض و پایمال کردنه یا سهمیه فرزندان اعضای هیئت علمی که اگه طرف بیخود ترین دانشگاه رو قبول بشه چون پدرش عضو هیئت علمی مثلا دانشگاه شریف هست انتقالی میگیره به اون دانشگاه؟
      جالبه بدونین این سهمیه یه بار توسط دیوان عدالت اداری باطل شده بود ولی دوباره مسئولین راه انداختنش
      شما از اشک مادری گفتی که دوازده سال بچش خونده و قبول نشده اون قطعا میتونه با کمک و حمایت پدر و مادرش سال بعد بیشتر تلاش کنه و قبول بشه
      ولی فرزند شهید هرچقدرم اشک بریزه پدرش برنمیگرده که بهش بگه درس بخون
      به غیر از سهمیه شاهد و ایثارگر سهمیه های زیادی هست که تبعیض آمیز تره ولی چون از این قشر مظلوم تر پیدا نمیشه همش اینو تو بوق و کرنا میکنن
      در ضمن این حرفتو قبول دارم که پدران ما برا این چیزا نرفتن جنگ
      ولی خب حالا که رفتن نباید از خودشون و خانواده هاشون حمایت کنیم؟
      باید بگیم میخواستی نری به ما چه که رفتی؟
      اگه که با دید شما نگاه کنیم سهمیه مناطق هم درست نیس چون کسی که منطقه 3 هست کار سخت تری داره نسبت به کسی که منطقه 1 هست و بومی تهران
      در کل حرف من اینه اگه تبعیض هست همه انواع سهمیه ها رو بردارین چرا فقط ایثارگران باید تاوان بدن؟
      نسبت به وضعیت این عزیزان انصاف داشته باشیم و شرایطشون رو درک کنیم

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درود به شما دوست عزیز
      ببین همه کسایی که از اول تو این موضوع همه میان میگن این تبعیضه ولی در ماجرا ریز نمیشن.
      در ضمن من با این حرفت که تو این مسابقه علمی یه سری برنده ها از قبل مشخص شدن کاملا مخالفم
      من قبلا هم توضیح دادم کسی که سهمیه داره باید 70 درصد نمره تراز آخرین نفری که تو اون رشته محل قبول شده رو کسب کنه تا اونجا قبول بشه پس از قبل مشخص شده نیست اون 30 درصدم به خاطر مشکلاتی که دارن بهشون ارفاق شده خیلی ها هم هستن که سهمیه دارن و استفاده نمیکنن گلی به گوشه جمالشون دمشونم گرم تازه امسال مجلس میخواد قانونی تصویب کنه که این 70 درصد برسه به 85 درصد
      حالا آیا این تبعیض و پایمال کردنه یا سهمیه فرزندان اعضای هیئت علمی که اگه طرف بیخود ترین دانشگاه رو قبول بشه چون پدرش عضو هیئت علمی مثلا دانشگاه شریف هست انتقالی میگیره به اون دانشگاه؟
      جالبه بدونین این سهمیه یه بار توسط دیوان عدالت اداری باطل شده بود ولی دوباره مسئولین راه انداختنش
      شما از اشک مادری گفتی که دوازده سال بچش خونده و قبول نشده اون قطعا میتونه با کمک و حمایت پدر و مادرش سال بعد بیشتر تلاش کنه و قبول بشه
      به غیر از سهمیه شاهد و ایثارگر سهمیه های زیادی هست که تبعیض آمیز تره ولی چون از این قشر مظلوم تر پیدا نمیشه همش اینو تو بوق و کرنا میکنن
      اگه که با دید شما نگاه کنیم سهمیه مناطق هم درست نیس چون کسی که منطقه 3 هست کار سخت تری داره نسبت به کسی که منطقه 1 هست و بومی تهران
      در کل حرف من اینه اگه تبعیض هست همه انواع سهمیه ها رو بردارین چرا فقط ایثارگران باید تاوان بدن؟
      آخی.قلبم گرفت.جمع کنید بابا
      درجواب حرفت بگم که اونی که شرایط درس خوندن رو نداره حالا به هر دلیلی نباید وارد رشته هایی که نیاز به تمرکز و درس خوندن سخت دارن بشه.تو دانشگاه که درسا n برابر سنگینترن
      هرچند اونجا هم بهشون کمک میشه و در نهایت واسه بابابزرگم دندون مصنوعی میسازن با قالب و اندازه ی دهن یه نفر دیگه و لثه هاشو داغون میکنن یا اصلا نمیفهمن حساسیت به فلان دارو یعنی چی.تزریق میکنن میزنن مریض به کاف میره !!
      لطفا بکش بیرون عزیز موفق باشی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود به شما دوست عزیز

دوست عزیز اگه به بنده باشه ، من که می گم کل سهمیه ها باید برداشته شه به جز سهمیه مناطق ...

تمام توضیحاتی که شما فرمودی دلیل بر این نمی شه که حق یکی رو بگیری و بدی به کس دیگه ...

تازه بماند که توی همین سهمیه 25 درصد ایثارگران ، بعضا این سهمیه ها به ناحق توزیع شده ( مثلا طرف یه ترکش جزیی خورده و بابت اون بهش 25 درصد جانبازی دادن، ولی یه جانباز اعصاب و روان تا اونجایی که بنده خبر دارم خیلی بخوان بهش درصد بدن ، 20 درصده ... در صورتیکه میزان زجری که اون جانباز اعصاب و روان داره میکشه بسیار شدیدتره و خانواده ی این جانبار اعصاب و مخصوصا بچه هاش خیلی بیشتر در رنج و مضایقه هست نسبت به اون مورد اول - درصورتیکه بعضی ازاین قوانین مسخره سهمیه رو به اون مورد اول می ده ولی از مورد دوم دریغ میکنه - با وجود اینکه اون مورد اول واسه خانواده اش و بچه هاش هیچ زحمت خاصی رو هم ایجاد نکرده )

در ضمن حرف بنده این نیست که این عزیزان هیچ امتیازی نباید داشته باشه ...
      اگه به من باشه که می گم از لحاظ امکانات مالی هر چه که لازمه باید به خودشون و خانواده هاشون داده شه ...

ولی نباید واسه جبران زحمات این قشر ، حق بقیه رو ضایع کنن ...
      در مورد اون هفتاد درصد نمره هم باید خدمتتون عرض کنم که اگه این قضیه اینجوری که اونا باید حداقل هفتاد درصد آخرین نفر رو بیارن، میشد یه جوری قانع شد ولی مشکل اینجاست که مسئولان هفتاد درصد نمره ی
      تراز رو لحاظ می کنن و این وحشتناکه ...

مثلا اگه فرض کنیم که کف درصدآخرین نفر قبولی پزشکی یه دانشگاه علوم پزشکی فرضی در تمامی دروس به طور میانگین 80% باشه ، شاید شما پیش خودت بگی خوب یه نفر که سهمیه ایثارگران داره حداقل باید داخل هر درس به طور میانگین مثلا 56 % بزنه ( هفتاد درصد 80 برابر با 56 هست )...
      در صورتی که بدبختانه این طور نیست و مسئولان فهیم ما میان هفتاد درصد "تراز" آخرین نفر رو در نظر می گیرن ...
      برای اینکه حساب کار دستت بیاد این طور بهت بگم که اگه شما بری کنکور بدی و پاسخنامه تو سفید تحویل بدی ، به گفته ی یکی از بچه ها ، تراز بین 4000 تا 5000 کسب می کنی ...
      پس مثلا اگه کسی تراز 11000 توی کنکور کسب می کنه ، هفتاد درصد این تراز میشه 7700 نمره ، که با درصد میانگین بیست و چند درصد می شه بهش رسید ...

و این میشه که تفاوت خیلی فاحش هست و این میشه که این همه بچه ها صداشون در میاد ...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 21 مهر 1397 در ساعت 01:26

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      واقعا خیلی زور داره شما ببینید کارنامه ها رو طرف با میانگین ده درصد پزشکی بهترین نقطه ی ایران داره میخونه همین امسالم باز همین آش و کاسه بوده بعد یکی میشناسم با میانگین درصد 50 تو منطقه دو حتی پرستاری هم قبول نشده !

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان اونا ظرفیتشون پنج درصد بیشتره یعنی مثلا به ازای هر سی نفر شش نفر اضافه تر باید اون دانشگاه از بچه های سهمیه بگیره
      دلایلمو تو پوست قبلیم تو همین تایپیک گفتم
      چ خوبه ما فارسی حرف میزنیم
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      آخی.قلبم گرفت.جمع کنید بابا
      درجواب حرفت بگم که اونی که شرایط درس خوندن رو نداره حالا به هر دلیلی نباید وارد رشته هایی که نیاز به تمرکز و درس خوندن سخت دارن بشه.تو دانشگاه که درسا n برابر سنگینترن
      هرچند اونجا هم بهشون کمک میشه و در نهایت واسه بابابزرگم دندون مصنوعی میسازن با قالب و اندازه ی دهن یه نفر دیگه و لثه هاشو داغون میکنن یا اصلا نمیفهمن حساسیت به فلان دارو یعنی چی.تزریق میکنن میزنن مریض به کاف میره !!
      لطفا بکش بیرون عزیز موفق باشی
      دوست عزیز یه مورد با سند و مدرک میتونی بیاری که کسی که با سهمیه دکتر شده خطای پزشکی انجام داده؟
      تهمت زدن خیلی آسونه اون دنیایی هم هست خدایی هم هست
      هر دکتر بی مسئولیتی هر غلطی میکنه نباید بچسبونیش به این بندگان خدا
      من خودم چهارتا دندونمو عصب کشی کردم دکتری که مثلا مدرکشو از دانشگاه تهران گرفته بدون استثنا فاتحه هرچهارتا رو خونده و باعث شده دندونای کناری هم خراب بشن طرف هیچ سهمیه ای هم نداشته.
      شما بهتری بکشی بیرون دوست عزیز

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z1000 نمایش پست ها
      دوستان اونا ظرفیتشون پنج درصد بیشتره یعنی مثلا به ازای هر سی نفر شش نفر اضافه تر باید اون دانشگاه از بچه های سهمیه بگیره
      دلایلمو تو پوست قبلیم تو همین تایپیک گفتم
      چ خوبه ما فارسی حرف میزنیم
      مشکل ما هم همینه که این دوستان فکر میکنن جاشون داره گرفته میشه
      به عنوان مثال اگه ظرفیت رشته ای 20 تاست 25 درصد این ظرفیت که مال شاهد و ایثارگره میشه 5 تا یعنی دانشگاه باید تو اون رشته 25 نفر قبول کنه که تازه اگه اون پنج نفر حداقل نمره رو نیارن از سهمیه مناطق جایگزینشون میکنن.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حرف دلمو زد!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال اون عزیزی که رفته جبهه برای چی رفته و ایثارگری کرده ؟
      پاسخ شما ممکن بگید برای دین ، دفاع از وطنش ، دفاع از ناموسش ، دفاع از انقلاب ،رشد و آبادانی کشورش و ...
      حالا شما فرض کنید فرزند ایثارگری که از سطح علمی پایین برخورد هست با استفاده از سهمیه که ما خیلی از کارنامه ها دیدیم که از نظر علمی شخص بسیار پایین بوده جای کسی گرفته که می‌شد بهترین دکتر مملکت که اون دکتر هم در جهت راستای اهداف اون ایثارگر میخواست به مردم کشورش کمک کنه میره جایگاه اون مهندس نابغه میگیره که میتونسته تو آبادانی کشورش که هم جهت با اهداف همون ایثار گر هست اشغال بکنه به ناحق ! اصلا این موضوع از نظر دینی هم مشکل داره بحث حق الناس
      متاسفانه سمی که کشور ما داره نابود میکنه همین سهمیه بازی ها است همین آقازاده بازی هاست و پارتی بازی ها است !

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش اونایی ک اینقد راحت نطق میکنن حاضربودن ی روز خودشونو بزارن جای بچه های جانباز اعصاب وروان وشیمیایی..البته حق میدم خیلیاشون دستشون قطع شده ۷۰درصد جانبازی گرفتن نهایتا کاراشونو با ی دست انجام میدن ولی جانباز اعصاب وروان فقط ۲۵درصد و ی زندگی ک از روزی صدبار مردن هم بدتره واینهمه فحش ونفرت وتیکه از طرف همین مردمی ک بخاطرشون جلوی گوله ایستادی.....!کمتر نمک ب زخم بپاشید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)