خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

بی انگیزگی در درس خواندن!

سلام.من یه مشکلی دارم اونم اینه که انگیزه ای واسه درس خوندن ندارم میدونم باید درس بخونم و اگه بخونم قبول میشم ولی به قول یکی میگفت من از کنکور دادن فقط میدونم که کنکور دارم!این بی انگیزگی باعث شده که یه روز پنج ساعت درس بخونم یه روز اصلا درس نخونم‌و‌خیلی شل کن سفت کن کنم درسا رو.اینم میدونم که هیچ چاره ای جز کنکور دادن ندارم و امسال هم که سال اخر نظام قدیمه و باید هر طور شده قبول بشم ولی موندم چیکار کنم که واسه درس خوندن انگیزه بگیرم.یه سریا میگن به هدفت فکر کن ولی این عامل باعث نمیشه من پای کتاب بشینم.کلا بی حال و حوصله شدم بنظرتون چیکار کنم که بتونم با انگیزه درس بخونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقا من هم شرایط شمارو دارم !

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توصيه ميكنم يه سري به كانال افشار بزني
      بعضي ويس هاش تا ٥ مين گوش كني انگيزه ميگيري

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم همینطوری بودم ولی جدیدا بعد از هرآزمون میام درصدامو میزنم توی تخمین رتبه هیوا بهم رتبه کنکورمو میده بعدش دوباره درصدای هدفم یعنی اونایی که براش برنامه ریزی کردم توی آزمون بعدی بزنم رومیزنم میبنم اختلاف رتبم رو انگیزه میگیرم که بخونم به نظرم شما هم امتحان کنید ضرر نداره اگه تونستین برای منم دعا کنید قبول شم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      ادرس کانالش چیه هر چند کلا افشارو قبول ندارم!یه سری هم تو همین فروم ضایع شد سر مدرک دکترای قلابیش که میگه از فرانکفورت و نمیدونم کجا گرفته بنظرم فقط بلده قشنگ حرف بزنه وبچه ها رو خام خودش کنه که برن ازش مشاوره بگیرن و پولای ملتو بچاپه.ولی بعضی وویساش خوبه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mona.km نمایش پست ها
      سلام منم همینطوری بودم ولی جدیدا بعد از هرآزمون میام درصدامو میزنم توی تخمین رتبه هیوا بهم رتبه کنکورمو میده بعدش دوباره درصدای هدفم یعنی اونایی که براش برنامه ریزی کردم توی آزمون بعدی بزنم رومیزنم میبنم اختلاف رتبم رو انگیزه میگیرم که بخونم به نظرم شما هم امتحان کنید ضرر نداره اگه تونستین برای منم دعا کنید قبول شم
      من آزمون نمیرم و‌شرایط آزمون رفتن رو ندارم و طبیعتا این روشو نمیتونم پیش بگیرم!ایشالا همه قبول شن وگرنه واقعا سال دیگه شرایط بحرانی میشه واسه همه ی نظام قدیما

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      افشار یا مشاور کیلو چنده رفیق
      انسان فقط باید خودش بخواد....درسته با گوش دادن به اینا انگیزه میگیری ولی خیلی زود انگیزتو از دست میدی....همون لحظه جو گیر میشی بعدش همه چی عین اوله.فقط باید خودت بخوای و هدفتو مشخص کنی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام.من یه مشکلی دارم اونم اینه که انگیزه ای واسه درس خوندن ندارم میدونم باید درس بخونم و اگه بخونم قبول میشم ولی به قول یکی میگفت من از کنکور دادن فقط میدونم که کنکور دارم!این بی انگیزگی باعث شده که یه روز پنج ساعت درس بخونم یه روز اصلا درس نخونم‌و‌خیلی شل کن سفت کن کنم درسا رو.اینم میدونم که هیچ چاره ای جز کنکور دادن ندارم و امسال هم که سال اخر نظام قدیمه و باید هر طور شده قبول بشم ولی موندم چیکار کنم که واسه درس خوندن انگیزه بگیرم.یه سریا میگن به هدفت فکر کن ولی این عامل باعث نمیشه من پای کتاب بشینم.کلا بی حال و حوصله شدم بنظرتون چیکار کنم که بتونم با انگیزه درس بخونم
      داداش منم مشکل شمارو دارم دقیقا
      میدونم فیلم و ویس انگیزشیم اثر نداره نهایت 2 ساعت روتون تاثیرداره
      نمیدونم مشکل کجاس شاید چون از اول درس خون نبودیم
      البته بگم ک من امسال کانون ثبت نام کردم یکم انگیزه ای شدم ولی وقتی دیدم نمیرسم ب برنامش بازم حالم گرفته شد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بی برنامه بودن دلیلشه شما یه برنامه داشته باشه برای پایبند بودن به برنامه ات هم یه پاداش بزار کم کم روتین میشه برات ... فقط 2 هفته تا 3 هفته تحمل کن بعدش انگیزه پیدا میکنی وقتی ببینی میتونی بخونی
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      داداش منم مشکل شمارو دارم دقیقا
      میدونم فیلم و ویس انگیزشیم اثر نداره نهایت 2 ساعت روتون تاثیرداره
      نمیدونم مشکل کجاس شاید چون از اول درس خون نبودیم
      البته بگم ک من امسال کانون ثبت نام کردم یکم انگیزه ای شدم ولی وقتی دیدم نمیرسم ب برنامش بازم حالم گرفته شد
      اره منم بخاطر اینکه نمیرسیدم به برنامه ی قلم چی کلا نرفتم ازمون شرکت کنم نمیدونم باید چیکار کنیم به قول تو وویس و اینها هم اثر لحظه ای داره یه کار کاربردی باید کنیم که جواب بگیریم ازش

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      به نظر من بی برنامه بودن دلیلشه شما یه برنامه داشته باشه برای پایبند بودن به برنامه ات هم یه پاداش بزار کم کم روتین میشه برات ... فقط 2 هفته تا 3 هفته تحمل کن بعدش انگیزه پیدا میکنی وقتی ببینی میتونی بخونی
      برنامه میریزم ولی مشکل همین عدم پایبندی به برنامس و وقتی هم یه قسمتی از برناممو‌ نمیتونم اجرا کنم کلا حال ادم گرفته میشه باقی روزم از دست میدم.نمیدونم باید چیکار کنیم بشینم پای کتاب

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنامه میریزم ولی مشکل همین عدم پایبندی به برنامس و وقتی هم یه قسمتی از برناممو‌ نمیتونم اجرا کنم کلا حال ادم گرفته میشه باقی روزم از دست میدم.نمیدونم باید چیکار کنیم بشینم پای کتاب
      میدونم چی میگی ... راستش واقعا خیلی سخته ... من سر همین مشکل برنامه رفتم کتاب قدرت عادت رو خریدم .. یه جورایی کمکم کرد عادت کنم به درس خوندن
      شمارو آزمون قلمچی یه جورایی نا امید کرده چون نرسیدی بهش فکر میکنی نمیتونی به بقیه اش هم برسی در نتیجه عقب میمونی و وقتی عقب بمونی فکر میکنی دیگه موفق نمیشی و همین تو ناخودآگاهت باعث بی انگیزگی و نا امیدیت میشه ...
      کاری که گفتم رو بکن درس بخون کم کم از 2 ساعت شروع کن حتی برای هر بار که برنامه ات رو تکمیل کردی پاداش بزار مثل شیرینی ، یه دوش آب گرم یا چه میدونم بعضیا دوست دارن سیگار دود کنن ، فیلم مورد علاقشون رو ببینن یا هرچیزی که باعث لذتت میشه ... میتونه یه مجموعه کارتونی یا سریالی باشه که پاداش هر بار درس خوندنت یه قسمت از اون سریال مورد علاقه ات باشه و هیچ وقت به جز زمانی که درستو تموم نکردی نباید ببینیش ... باید دو سه هفته سختیشو تحمل کنی ... باور کن نمیشه یهویی و یه شبه تغییر کرد مثلا فردا صبح بیدار بشی و یهو انگیزه پیدا کنی ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تقصیر تو نیست ، خیلیا این مشکل رو دارن
      تعداد شرکت کنندگان کنکور از نصف هم کمتر شده البته به جز تجربی که اونم همه چشمشون ب هسرابی به اسم پزشکی ، دندان پزشکی داروسازی و فیزیوتراپی هست ، بقیه رشته هارو هم نمیخوان
      دلیل اصلی این سست شدن ها اولا پشت کنکور موندن و از دست دادن انرژی هست دوم جامعه هست
      طرف میگه خب من این همه درس بخوانم این همه سختی بکشم آخرش برم واس استخدام یا طرف با پارتی میاد جای من یا اینکه سهمیه ایثارگران داره یا خانواده شهدا هست میاد جای من یا کلا نیرو نمیخوان یا هزارتا دردسر دیگه که این روزا باهاش سرو کار دارن جوانا
      همه واس همین دلایل رو میارن به سمت تجربی و از کسی که اولین باره داره کنکور میده تا کسی که فوق لیسانس و دکترای یک رشته ی دیگه داره میگه من عاشق پزشکی و دندون پزشکی و غیره ام ، حالا تو این همه سال که اون رشته ی قبلی رو ادامه ندادن خیلیاشون بدشون میومده از این رشته ها ، ولی چون کار نیست و توی این رشته ها کار بیشتر هست ، خودشون و بقیه رو توجیه میکنند
      من راستش نمیدونم چی بگم ک روحیه ات درست بشه ، فیلم انگیزشی یه روز فقط اثر داره ، کانال و صوت و متن و غیره یه روز نهایت سه روز اثر دارن چون شرایط زندگی و جامعه هر شخصی متفاوته از دید خودش
      بنظرم بهتره یک مدت کلا به کنکور و درس و ههیچی فکرنکنی و به مغزت استراحت بدی ، وقتی خستگیت بیرون رفت و ریکاوری شدی عاقلانه تر تصمیم میگیری
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم من یه ماه بهش فکر نکن و کلا خوش باش و هرکاری دوست داری بکن بعد ماه بعد از صفر با ساعت مطالعه کم شروع کن بیا تا بالا...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن