خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 77
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question سوال در مورد زبان انگلیسی

سلام میکنم خدمت همه دوستان گل ... خسته نباشید
      یه چندتایی سوال داشتم ازتون ... کاملا متشکر خواهم بود اگر جواب بدید
      خب سوال اول اینکه : مطمئنم دیدین که همه جا میگن برای کنکور لغات 504 و 1100 بخونید ... حالا کاری با نحوه مطالعه و حفظ هزار و نیم و اندی لغت ندارم ... به نظرتون واقعا نیازه ؟ و اینکه تازگیا با یه چیز جالب آشنا شدم تحت عنوان 3 هزار لغت پرکاربرد از لانگمن ... کسی تجربه ای داره در موردش میخوام یکیشو شروع کنم ... 3000 یا 1604 تا لغت ؟ کدومش خوبه ؟
      سوال دوم اینکه : برای گرامر کنکور یه سریا میگن گرامر این یوز هم خوبه ... نظر شما چیه ؟ من با دوتا کتاب مواجه شدی یکیش انگلیش گرامر این یوز و دومیش ایستنشیال گرامر این یوز ... کدومشون خوبه و به درد میخوره ؟
      و سوال آخر اینکه کتاب و نترسیم از متن با یه کتاب زرد کانون برا ریدینگ خوبن ؟
      یه نفر راهنمایی جامع کنه در این مورد قاطیدم
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پاک شود...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      پاک شود...
      چرا اونوقت ؟
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      چرا اونوقت ؟
      فکر کردم زبان عمومی رو میگید. بعد دیدم زبان تخصصی منظورتونه.
      تعجب هم کردم کارشناسی کامپیوتر زدید میخواید کنکور زبان بدید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      فکر کردم زبان عمومی رو میگید. بعد دیدم زبان تخصصی منظورتونه.
      تعجب هم کردم کارشناسی کامپیوتر زدید میخواید کنکور زبان بدید
      بعله مجدد میخوام تو کنکور شرکت کنم و البته کنکور زبان هم قراره شرکت کنم
      یه کتاب new gap هم خریدم ... برسیش کردم کتاب خوبیه ولی همین موارد برام سواله اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید ممکنه سوال بعضی دیگه از دوستان هم باشه اگه نه ک اسپم ندید ممنون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا چه خبره؟! طرف برا GRE كه از Tofel سخت تره 4000 تا تاپ حفظه شما 3000 تا برا كنكور ميخواي؟
      والا همون 1201 لغت تكميلي مهروماه كافيه.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا چه خبره؟! طرف برا GRE كه از Tofel سخت تره 4000 تا تاپ حفظه شما 3000 تا برا كنكور ميخواي؟ 😐
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمنا بگم كتاب نترسيم از متن كياسالار حرف نداره
      احوال نشون ميده اكي مي زني.
      كياسالار هم جامع و هم ١٢٠ متنش حرف نداره

من چون زبانم عاليه حتي كياسالارم نمي خونم و رد ميشم به قولي Skimming مي كنم ولي نشه مغرور شينا!!!
      لغت شبي 10 دقيقه مثل بچه آدم مي خونم البته 504 گاجو چون 1201 برام تكراريه.
      آقا شما همچين كاري رو نكنيد!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب سوال اول اینکه : مطمئنم دیدین که همه جا میگن برای کنکور لغات 504 و 1100 بخونید ... حالا کاری با نحوه مطالعه و حفظ هزار و نیم و اندی لغت ندارم ... به نظرتون واقعا نیازه ؟ و اینکه تازگیا با یه چیز جالب آشنا شدم تحت عنوان 3 هزار لغت پرکاربرد از لانگمن ... کسی تجربه ای داره در موردش میخوام یکیشو شروع کنم ... 3000 یا 1604 تا لغت ؟ کدومش خوبه ؟
      سوال دوم اینکه : برای گرامر کنکور یه سریا میگن گرامر این یوز هم خوبه ... نظر شما چیه ؟ من با دوتا کتاب مواجه شدی یکیش انگلیش گرامر این یوز و دومیش ایستنشیال گرامر این یوز ... کدومشون خوبه و به درد میخوره ؟
      سلام
      واسه کنکور زبان تخصصی
      گرامر این یوز رو بخون
      + 4000 واژه
      البته منحصرا زبان منبع خاصی نداره و کلا باید دایره لغاتت بالا باشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      آقا چه خبره؟! طرف برا GRE كه از Tofel سخت تره 4000 تا تاپ حفظه شما 3000 تا برا كنكور ميخواي؟
      واسه کنکور منحصرا زبان همون 1201 لغت تکمیلی خوبه یا زبان عمومی رو میگی؟!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      واسه کنکور منحصرا زبان همون 1201 لغت تکمیلی خوبه یا زبان عمومی رو میگی؟!
      نه 1201 تنها براي كنكور زبان جواب نميده و البته منظور من زبان عمومي بود.
      كسي كه 504 رو نخونه واقعا سر كنكور زبان خيلي چيزارو از دست ميده...
      اگر همون 504 گاج اميد يعقوبي فردو بخونه كافيه ولي فكر كنم ديگه چاپ نميشه.
      لطفا كسي تو زبان شاخ بازي در نياره چرا كه تو اين نيم قرن كنكور زبان يك بارم لغتي از كتابايي مثل Barron’s نيومده!

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نه 1201 تنها براي كنكور زبان جواب نميده و البته منظور من زبان عمومي بود.
      كسي كه 504 رو نخونه واقعا سر كنكور زبان خيلي چيزارو از دست ميده...
      اگر همون 504 گاج اميد يعقوبي فردو بخونه كافيه ولي فكر كنم ديگه چاپ نميشه.
      لطفا كسي تو زبان شاخ بازي در نياره چرا كه تو اين نيم قرن كنكور زبان يك بارم لغتي از كتابايي مثل Barron’s نيومده!
      میگم برای زبان تخصصی کافی نیست
      به نظرت برای منحصرا زبان کدوم کتابا کفایت میکنه؟ صرفا برای لغات میگم؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      میگم برای زبان تخصصی کافی نیست
      به نظرت برای منحصرا زبان کدوم کتابا کفایت میکنه؟ صرفا برای لغات میگم؟
      تخصصي اوصيكم به مبتكران شهاب الاناري تخصصي لسان!
      پي نوشت: جدي لغت تخصصي زبان 504 از واجبات من الواجباته
      اما بازم قطعي شايد من نتونم بگم! ميخواي شماره شهاب اناريو خصوصي بهت بدم تو تلگرام ازش بپرسي؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان یه توضیح میدین درباره گرامر IN USE لطفا منم اطلاعات داشته باشم؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تخصصي اوصيكم به مبتكران شهاب الاناري تخصصي لسان!
      پي نوشت: جدي لغت تخصصي زبان 504 از واجبات من الواجباته
      اما بازم قطعي شايد من نتونم بگم! ميخواي شماره شهاب اناريو خصوصي بهت بدم تو تلگرام ازش بپرسي؟
      کتاب شهاب اناری مسخرس اصلا خوشم نیومد ازش

من واسه گرامر کتاب های In Use رو دارم و مشکلی نیست
      واسه لغات هم 4 جلد In Use ها رو دارم ولی برای کنکور منحصرا زبان بعید میدونم به کارم بیاد

نهایت مشاورش اینه که میگه برو 2 جلدی کتاب مبتکرانمو بگیر بشین بخون ، والا

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن