خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

كتابهاي جديد ميكروطبقه بندي شيمي گاج (نقره اي رنگ)

سلام
      ميخواستم ببينم كسي از كتاباي جديد ميكرو طبقه بندي گاج براي شيمي پيش دانشگاهي و شيمي ٢ استفاده كرده؟ اگه استفاده كرده لطفا نظرش رو راجع به اين كتابا بگه و همچنين بگه كه براي پيش دانشگاهي گاج بهتره يا مبتكران يا خيلي سبز؟ ممنونم پيشاپيش

2. Top | #2
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من استفاده نکردم ولی میگن خیلی سبز و مبتکران بهتره گاجه

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه هرجا بحث سر كتاب كمك درسي شيمي بوده، هيچوقت حرفي از گاج نبوده و هميشه بين مبتكران و خيلي سبز مقايسه كردن، از طرفي سري جديد كتاباي گاج عاليييين و از چند نفري هم تعريف كتاب شيميش رو شنيدم، براي همين اگر كسي استفاده كرده لطفا نظرش رو بگه، ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز واقعا عالیه

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      خیلی سبز واقعا عالیه
      شما از گاج هم استفاده کردید؟ خیلی سبز از گاج بهتره؟

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      سلام
      ميخواستم ببينم كسي از كتاباي جديد ميكرو طبقه بندي گاج براي شيمي پيش دانشگاهي و شيمي ٢ استفاده كرده؟ اگه استفاده كرده لطفا نظرش رو راجع به اين كتابا بگه و همچنين بگه كه براي پيش دانشگاهي گاج بهتره يا مبتكران يا خيلي سبز؟ ممنونم پيشاپيش
      کتاب خوبیه
      با هر کتابی که دوست میشین اون براتون بهترین کتاب هسش
      مبتکران، خیلی سبز، گاج، فار، ده استاد، رمزینه، تخته سیاه، قلم چی، نوبل، مرات، مهر و ماه، گاما و انتشارات فرید شهریاری و ... تو بازار هستن
      ویرایش توسط استاد مشمولی : 14 شهریور 1392 در ساعت 00:14

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      کتاب خوبیه
      با هر کتابی که دوست میشین اون براتون بهترین کتاب هسش
      مبتکران، خیلی سبز، گاج، فار، ده استاد، رمزینه، تخته سیاه، قلم چی، نوبل، مرات، مهر و ماه، گاما و انتشارات فرید شهریاری و ... تو بازار هستن
      ینی اگه فقط گاج رو خوب خوب بخونم میتونم بالای 90 بزنم؟ ینی چیز مهمی از کنکور توی بقیه ی کتابا نیست ک توی گاج نباشه؟ ممنون استاد
      اگه با همون راحتی باهاش بخون ولی به نظر من هم مبتکران و خیلی سبز بهتر هسش

+ممنونم استاد بابت راهنماییتون. خیلی سبز میگیرم
      ویرایش توسط mamad.hny : 14 شهریور 1392 در ساعت 00:30

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من مبتکران از همشون بهتره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی میکرو طبقه بندی سال سوم گاج فوق العاده است و واسه بقیه سالها هم مبتکران عالیه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ینی اگه فقط گاج رو خوب خوب بخونم میتونم بالای 90 بزنم؟ ینی چیز مهمی از کنکور توی بقیه ی کتابا نیست ک توی گاج نباشه؟ ممنون استاد
      اگه با همون راحتی باهاش بخون ولی به نظر من هم مبتکران و خیلی سبز بهتر هسش

+ممنونم استاد بابت راهنماییتون. خیلی سبز میگیرم
      شک نکن اگه بخونی بدون شک میزنی.... اگر خوب بخونی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من هم شیمی مبتکران هم خیلی سبز و هم گاج داشتم ! خیلی سبز و مبتکران بیشتر مفهومی توضیح داده و پر حجم هم هستند با طنز مطلب رو گفته ! تست های مسائل خوبی دارند و برای درصد بالا عالین !!!
      اما گاج تمام تمرکزش بر روی کتاب بوده ! تست های سراسری رو به خوبی اورده حجمش کمتره ! از مطالب اضافی پرهیز کرده و طنز زیاد به کار نبرده !

نتیجه گیری »
      اگه وقت زیادی داری و میانه خوبی با یادگرفتن طنز داری مبتکران یا خیلی سبز بگیر البته به خودتم بستگی داره ! من از خوندن مبتکران و خیلی سبز خسته میشدم چون یه نکته رو دو صفحه توضیح میداد و اخرش نکته رو می گفت مثلا یه موازنه رو دو صفحه توضیح میداد !! که واقعا وقت گیر بود !!!
      اما گاج در عین اینکه کمتر مطرحه اما واقعا کامل کتاب رو پوشش میده و برای درصد حداقل 80 کافیه ! البته گاج جامع هم جدیدا اومده که عالیه واقعا ! و تمام سوالات استاندارند !
      در کل گاج رو پیشنهاد می کنم و اگه میخواهید درصد بالایی بزنید حتما از مسائل خیلی سبز یا مبتکران استفاده کنید !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      من هم شیمی مبتکران هم خیلی سبز و هم گاج داشتم ! خیلی سبز و مبتکران بیشتر مفهومی توضیح داده و پر حجم هم هستند با طنز مطلب رو گفته ! تست های مسائل خوبی دارند و برای درصد بالا عالین !!!
      اما گاج تمام تمرکزش بر روی کتاب بوده ! تست های سراسری رو به خوبی اورده حجمش کمتره ! از مطالب اضافی پرهیز کرده و طنز زیاد به کار نبرده !

نتیجه گیری »
      اگه وقت زیادی داری و میانه خوبی با یادگرفتن طنز داری مبتکران یا خیلی سبز بگیر البته به خودتم بستگی داره ! من از خوندن مبتکران و خیلی سبز خسته میشدم چون یه نکته رو دو صفحه توضیح میداد و اخرش نکته رو می گفت مثلا یه موازنه رو دو صفحه توضیح میداد !! که واقعا وقت گیر بود !!!
      اما گاج در عین اینکه کمتر مطرحه اما واقعا کامل کتاب رو پوشش میده و برای درصد حداقل 80 کافیه ! البته گاج جامع هم جدیدا اومده که عالیه واقعا ! و تمام سوالات استاندارند !
      در کل گاج رو پیشنهاد می کنم و اگه میخواهید درصد بالایی بزنید حتما از مسائل خیلی سبز یا مبتکران استفاده کنید !
      دوست عزیز شیمی سال سوم گاج چاپ جدیدش 600 صفحه اس و حجمش از خیلی سبز و مبتکران بیشتره من شیمی خیلی سبز نداشتم اما سال سوم گاج دارم . مبتکران و تخته سیاه که تخته سیاه کلا در حد مبتکران و گاج نیست اما بعضی جاها هم خوب کار کرده...و بین مبتکران و گاج .گاج از نظر من بهتر از مبتکرانه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      دوست عزیز شیمی سال سوم گاج چاپ جدیدش 600 صفحه اس و حجمش از خیلی سبز و مبتکران بیشتره من شیمی خیلی سبز نداشتم اما سال سوم گاج دارم . مبتکران و تخته سیاه که تخته سیاه کلا در حد مبتکران و گاج نیست اما بعضی جاها هم خوب کار کرده...و بین مبتکران و گاج .گاج از نظر من بهتر از مبتکرانه
      بله درسته شیمی 3 گاج حجمش نسبت به شیمی 2 بیشتره !!! من طبق اینکه دوست عزیزمون گفتند شیمی 2 و شیمی پیش ( حرفی از شیمی 3 نبردند عرض کردم ) در ضمن شیمی گاج با وجود حجمی که داره مثل مبتکران مطالب رو زیاد توضیح نداده و خسته کننده نیست ! در کل شیمی بستگی به دانش اموز داره از نظر من ! طرفداران مبتکران و خیلی سبز زیاده اما هر کسی سلیقه ای باید شیمی رو بخونه ! من در کل گاج رو پیشنهاد کردم چون خسته کننده نیست ...
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگر میخوای مفهومی یاد بگیری و از یادگیری خسته نشی و طنز هم بین رس خوندن داشته باشی برو سراغ مبتکران و مهندس بازرگان ولی گه دنبال تست و توضیح خلاصه ای گاج بهتره خیلی سبز و نمیدونم ولی به نظر من مبتکران عالیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      بله درسته شیمی 3 گاج حجمش نسبت به شیمی 2 بیشتره !!! من طبق اینکه دوست عزیزمون گفتند شیمی 2 و شیمی پیش ( حرفی از شیمی 3 نبردند عرض کردم ) در ضمن شیمی گاج با وجود حجمی که داره مثل مبتکران مطالب رو زیاد توضیح نداده و خسته کننده نیست ! در کل شیمی بستگی به دانش اموز داره از نظر من ! طرفداران مبتکران و خیلی سبز زیاده اما هر کسی سلیقه ای باید شیمی رو بخونه ! من در کل گاج رو پیشنهاد کردم چون خسته کننده نیست ...
      واقعا شیمی های گاج توپه ... شیمی مبتکران چون از قدیم بوده الان زیادی سر زبوناست ... البته بگم شیمی مبتکرانم عالیه
      ولی از نظر من شیمی های گاج بهترن ...من باهات هم عقیده ام داداش... موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب جامع شیمی هم درسنامه داره ؟ یا فقط کتابای میکرو سال به سالش درسنامه دارن ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)