خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس آنلاین فرید شهریاری برای نظام قدیم

اگه کسی میخواد کلاس آنلاین فرید شهریاری برای نظام قدیم شرکت کنه، خصوصی اعلام کنه.(اگه 5 نفر باشیم، هزینه 1/5 میشه)
      ویرایش توسط mkdmc : 16 مهر 1397 در ساعت 15:48

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...من هستم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .س.
      ویرایش توسط Sepehr0026 : 16 مهر 1397 در ساعت 14:27

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود منم هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیررسیدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم هستم ایا 5 نفر جور شد خواهشا جواب بدین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel32 نمایش پست ها
      منم هستم ایا 5 نفر جور شد خواهشا جواب بدین
      ...
      ویرایش توسط reza2018 : 16 مهر 1397 در ساعت 14:56

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هزینش چقدر میشه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا الان 4نفر شدیم...فقط یکنفر دیگه لازم هست تا ظرفیت تکمیل بشه.
      اگه کسی مایل بود خصوصی پیام بده

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این فرید شهریاری چقد شبیه پسر شاه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد فريد شهرياري واقعا تدريس و مفهومي كه به خورد دانش آمور ميدن حرف نداره
      همين بس كه سال 79 دبير فرزانگان 1 خواهر يكي از دوستام بود كه واقعا خدا بود تو فيزيك.
      ولي بچه ها يك موضوعي رو بگم اونم اينكه استاد تو شرايطشون گفتند كه 5 نفر امكان حضور جلوي صفحه يك كامپيوتر رو دارند نه اينكه به 5 نفر مجزا تو نقاط مختلف كشور بخوان Username و دسترسي بدن.
      يعني بايد همتون از يك شهر باشيد و چنتايي بشينيد پشت كامپيوتر.
      منم واقعا دلم مي خواست شركت كنم اما تايمش نمي خوند ولي با هزينه گرچه به نظرم كمي زياد بود مشكلي نداشتم چون رشتمم رياضيه و بعد ديف مهمترين درسه برامون.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گرچه الان كه خصوصي ميرم شايد تقريبا 6/7 برابر همين هزينه آنلاين شهرياري رو دارم مي پردازم و دبيرمم تاپه ولي انصافا تدريس شهرياري رو حاضر نيستم كنار تدريس هيچكس ديگه اي بگذارم!
      فريد شهرياري تو فيزيك عين بهمن بازرگاني تو شيمي...
      اصيل و باكيفيت!!!
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      استاد فريد شهرياري واقعا تدريس و مفهومي كه به خورد دانش آمور ميدن حرف نداره
      همين بس كه سال 79 دبير فرزانگان 1 خواهر يكي از دوستام بود كه واقعا خدا بود تو فيزيك.
      ولي بچه ها يك موضوعي رو بگم اونم اينكه استاد تو شرايطشون گفتند كه 5 نفر امكان حضور جلوي صفحه يك كامپيوتر رو دارند نه اينكه به 5 نفر مجزا تو نقاط مختلف كشور بخوان Username و دسترسي بدن.
      يعني بايد همتون از يك شهر باشيد و چنتايي بشينيد پشت كامپيوتر.
      منم واقعا دلم مي خواست شركت كنم اما تايمش نمي خوند ولي با هزينه گرچه به نظرم كمي زياد بود مشكلي نداشتم چون رشتمم رياضيه و بعد ديف مهمترين درسه برامون.
      ازشون پرسیدم گفتند اشکالی نداره...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن