خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nrgs نمایش پست ها
      سلام
      من تازه میخام برای کنکور شروع کنم بخونم ازمونای کانون هم شرکت میکنم،الان یه هفتس درگیر اینم که یه برنامه ریزی درست حسابی بکنم اما برنامه کانون خیلی حجمش زیاده ینی هرطور حساب میکنم نمیرسونم تموم کنم ،شما چجوری میخونین میشه راهنمایی کنین؟
      برنامه نه چین یه کتاب و انتخاب کن بزارجلوت تا زمانی که جاداری بخون در کل هروز دوتا درس انتخاب کن به مدت 6ساعت هرکدومو بخون یعنی 6ساعت درس 1و6ساعت درس2برای مرور درس دیروز که خوندی 1ساعت درس1 دیروز و درس 2وهم 1ساعت مرور حالا بشین بخون مثلا ببین واسه ابان زیست چقدر باید بخونی یا هردرسیو تو رشته ات بزارجلوت سعی کن بهش برسی نرسیدی هم عیب نداره مهم کیفیت نه کمیت مهم اینه که اون چیزوکه میخونی میفمی وحداقل میتونی به 2تا سوال جواب صد درصد بدی اشتباه من این بود میشستم کل روز برنامه ریزی میکردم که بخونم فرداش یه اتفاقی میفتاد مثلا باید میرفتم یه جای یا دیر از خواب بلند میشدم یا زود خسته میشم کلا برنامه ام بهم میریخت کل روز حالم خراب بودو افسرده دوبازه میشستم یه روز برنامه رو اصلاح میکردم دوباره روز ازنو روزی از نواین کاری من میگمو انجام بده بعضی از درسارو که نتونستی اصلا بخونی اشکالی نداره نزن بهتر از نمره منفیه سنجشم واسه 3ازمون اخربرید چون هر اتفاقی یا سوالی بخواد بیاد قبلش تو این 3 ازمون جمع بندی رو میکنه موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      بچها منم با شیمی و فیزیک کانون مشکل دارم مخصوصلا شیمی چخبره بدو بدو میره جلو بخوام با فیلم الا اقاجانی بخونم فقط واس سینتیک ۲۰تا فیلم ۵۰دیقیه ای یا ۱ساعتی داره چجوری برسونم اخه؟
      سعی کن با ارامش جلو بریو فقط درسو بفمی مهم نیس کل مطلبو تموم کنی سعی کن اون چیزو که داری میخونی حتی کم 100درصد بلد بشی مثلا تو کل دارسو بخونی باعمق50درصد چه فایده داره اونموقع که همش با یه فوت یادت میره درکل از درس خوندن لذت ببرید نه اینکه بااسنرسو عجله اخر هم نفمیدید چی خوندی موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      دوستان منم مث گراز خسته دارم میخونم ولی نمیرسم
      الان باید ب این 3 روز چیکار کنم ؟فقط زیست رو تونستم تموم کنم
      مثل گراز و شیر وپلنک خوندن فایدن نداره عمقی خوندن و باارامش خوندن فایده داره بازم میگم کم بخونید با عمق100درصد نه زیاد با عمق 50درصد مهم اینه شما بتونی 2یا3سوالوصد درصد درست جواب بدی موفق باشی
      ویرایش توسط shirin.sa : 13 آبان 1397 در ساعت 13:33

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)