خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درخواست شرکت در آزمون سال بعد

سلام . من الان تو رشته ای که می خواستم تو دانشگاه دولتی قبول شدم. اگه درخواست مجوز برای شرکت تو کنکور سال بعد رو بزنم چی می شه؟ از دانشگاهی که الان دارم توش می خونم بیرون می شم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      میتوانی توی کنکور سال بعد شرکت کنی ، حتی بدون درخواست ، اما میتوانی انتخاب رشته نکنی
      البته یه اتفاق هم میفته ، رتبه ات یه دونه از یه نفر دیگه بهتر میشه ، چون خودت محصیلی توی رشته ی مورد علاقه ات ، اونی ک رتبش بخاطر تو بدتر شده نفرینت میکنه خخخخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      میتوانی توی کنکور سال بعد شرکت کنی ، حتی بدون درخواست ، اما میتوانی انتخاب رشته نکنی
      البته یه اتفاق هم میفته ، رتبه ات یه دونه از یه نفر دیگه بهتر میشه ، چون خودت محصیلی توی رشته ی مورد علاقه ات ، اونی ک رتبش بخاطر تو بدتر شده نفرینت میکنه خخخخ
      پس من الان دانشگاه دولتی ام می تونم سال بعد شرکت کنم. ورودی ۹۷ هستم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      پس من الان دانشگاه دولتی ام می تونم سال بعد شرکت کنم. ورودی ۹۷ هستم
      برای شرکت کردن مشکلی نداری ، پیگیری نمیکنن ولی واس انتخابرشته اگر بفهمن قبل از 30 بهمن ماه کنکور انصراف ندادی ، باهات برخورد میکنن
      البته واس مطمئن شدن ، توی
      سیستم ارسال درخواست
      پیام ارسال کن و بگو دانشجو روزانه ای و میخوای شرکت کنی و قصد انتخاب رشته نداری ، امکانش هست یا نه
      اینطوری خود سازمان سنجش بهت جواب میده و جوابش از همه ی ما هم محکمتره
      |

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      برای شرکت کردن مشکلی نداری ، پیگیری نمیکنن ولی واس انتخابرشته اگر بفهمن قبل از 30 بهمن ماه کنکور انصراف ندادی ، باهات برخورد میکنن
      البته واس مطمئن شدن ، توی
      سیستم ارسال درخواست
      پیام ارسال کن و بگو دانشجو روزانه ای و میخوای شرکت کنی و قصد انتخاب رشته نداری ، امکانش هست یا نه
      اینطوری خود سازمان سنجش بهت جواب میده و جوابش از همه ی ما هم محکمتره
      ممنون که جواب می دید. پس اگه توی سیستم توی بخش اشتباه در انتخاب رشته گزینه درخواست برای کنکور سال بعد رو بزنم می تونم توی کنکور سال بعد شرکت کنم اما نمی تونم انتخاب رشته کنم؟ از این دانشگاهی که الان هستم بیرون نمی شم؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون که جواب می دید. پس اگه توی سیستم توی بخش اشتباه در انتخاب رشته گزینه درخواست برای کنکور سال بعد رو بزنم می تونم توی کنکور سال بعد شرکت کنم اما نمی تونم انتخاب رشته کنم؟ از این دانشگاهی که الان هستم بیرون نمی شم؟
      قربونت ، کاش یکی هم بود جواب مارو میداد خخخ
      والا میترسم با قاطعیت حرفم رو تایید کنم ، میخوای خودت بپرس از لینکی که ددم یا اینکه من بپرسم وقتی بهم جواب دادن بهت خبرشو بدم یوقت اشتباه نگم واست بد بشه
      |

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام . من الان تو رشته ای که می خواستم تو دانشگاه دولتی قبول شدم. اگه درخواست مجوز برای شرکت تو کنکور سال بعد رو بزنم چی می شه؟ از دانشگاهی که الان دارم توش می خونم بیرون می شم؟
      بیرونت که نمیکنن! منتها شما الآن داری روزانه میخونی اگه بخوای سال بعد کنکور بدی و انتخاب رشته کنی باید انصراف بدی!
      اگر هم میخوای محرومیتت لغو بشه درخواست میدی اگه موافقت کردن سال بعد روزانه هم میتونی بری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینارو باید از کارشناسان محترم سنجش بپرسی
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن