خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      HGH
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      ممنون استاد
      موسسه قلمچی چطوره؟؟
      برای ازمون و برنامه فقط همون قلمچی رو توصیه میکنم...در مورد کتاب هم باید بگم هیچ چیز مطلق نیست ...یعنی ممکنه یک کتاب رو یک موسسه خوب بزنه ودیگری کتابی دیگه این به مولف مربوطه ...اما اینجا (ریاضی)همون مهروماه خوبه

2. Top | #17

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      پیداکردن مجهول ساده به قولت شیرینی نداره ولی اگه معادلت پیچیده باشه وبتونی حلش کنی یه عالمه شارژت میکنه .من امتحان کردم وقتی یه درس روازاول شروع میکنم یادبگیرم اگه دوروزی اونوفقط بازکنی وهی تست بزنی ورفته رفته میبینی که سوال خاصی دیگه پیدانمیشه علاقه مندمیشی.من اززبان متنفرم ولی موقع امتحانات پایان ترم که ایکاررومیکنم تحملش برام اسون تر

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان و اساتید
      چطور ریاضی رو شروع کنم تا کم نیارم...کنکور 91 ریاضی نخوندم اما برا 92 میخوام پدرشو دربیارم داغونش کنم لت و پارش کنم تیکه تیکش کنم گردنشو بزنم...
      هیچوقت نتونستم به ریاضی علاقه مند بشم و یادش بگیرم برا همین همیشه احساس ناقص بودم میکنم...
      منبع دیروز رفتم مهر و ماه گرفتم آخرین چاپش برا آموزش کاملتر هم آبی قلمچی خواهم گرفت ( چون هنوز شهرستان ما نیومده)
      من تو محاسبات و روابط ساده هم مشکل دارم اصلا قسمت ریاضی مغزم کلا زنگ زده..چیکار کنم کمک...وقتی کتاب سهمگین ریاضی و ورق میزنم و محاسبات و اشکل پیچ در پیچ رو میبینم تنم میلرزه میتونم تا کنکور 92 ریاضی دان بشم؟؟ منتظر راهکارهای نابتونم زودتر جواب بدید
      یکم زودتر کنکور رسید

سلام به همه ي اقايون و خانم ها. يه چيزي ميخام بهتون بگم در مورد خوندن رياضي.
      رياضي خوندن عين ياد گرفتن رانندگي هست. تو رانندگي تا نشيني پشت رول و هي دنده عوض نكني هي تمرين نكني ياد نميگيري شايد لازم باشه كه شايد چند بار تصادف هم بكني. رياضي هم همينه تا دست به قلم نشي و تمرين نكني و چندين و چند بار يه سوال و اشتباه حل نكني ياد نميگيري. رياضي واقعا درس شيرينيه كافيه فقط چندتا سوال رو خودتون حل كنيد و به جواب اخر برسيد اون موقع ميفهميد چه حالي ميده رياضي خوند. واقعا موقع خوندن رياضي اينجوري بهش نگاه كنيد. با ارزوي موفقيت براي همتون.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خو من ک همش دارم ریاضی یا فیزیک میخونم .ریاضی رو مهروماه میخونم از رو آزمون قلمچی

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان و اساتید
      چطور ریاضی رو شروع کنم تا کم نیارم...کنکور 91 ریاضی نخوندم اما برا 92 میخوام پدرشو دربیارم داغونش کنم لت و پارش کنم تیکه تیکش کنم گردنشو بزنم...
      هیچوقت نتونستم به ریاضی علاقه مند بشم و یادش بگیرم برا همین همیشه احساس ناقص بودم میکنم...
      منبع دیروز رفتم مهر و ماه گرفتم آخرین چاپش برا آموزش کاملتر هم آبی قلمچی خواهم گرفت ( چون هنوز شهرستان ما نیومده)
      من تو محاسبات و روابط ساده هم مشکل دارم اصلا قسمت ریاضی مغزم کلا زنگ زده..چیکار کنم کمک...وقتی کتاب سهمگین ریاضی و ورق میزنم و محاسبات و اشکل پیچ در پیچ رو میبینم تنم میلرزه میتونم تا کنکور 92 ریاضی دان بشم؟؟ منتظر راهکارهای نابتونم زودتر جواب بدید
      یکم زودتر کنکور رسید

سلام اول يه افـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــريــــــــــــــــن عالي بهت ميگم برا اين اعتماد به نفست و اينكه انقد با اراده اي. ايول واقعا. دمت گرم. برا اموزش رياضي پيش دانشگاهيت كتاب گاج محوري و حتما تهيه كن و برا تست هم مهرو ماه خوبه ولي اي كاش الگو يا خيلي سبز ميگرفتي. از پيش دانشگاهي شرو كن با اون كتاب محوري برو جلو.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)