خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

شیمی اقاجانی بزرگترین اتم رو x-1 در نظر گرفت

سلام دوستان کسی جزوه شیمی اقاجانی رو داره من یه دونه دانلود کردم اینکه همون کتاب شیمیه خودمونه یه کپی زده از روش شده جزوه؟ پس چرا گندش کردن این جزوه رو.جزوه من مال ۹۵ هس مال دوم دبیرستان با جزوه ۹۸ که تو سایتشه فرق داره؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی صفر مطلق بودم و بیش از هر درسی نسبت بهش تنفر داشتم... سال سوم وقتی قرار بود از فصل استوکیومتری امتحان بگیرن... سه روز قبلش فیلم هاشو گرفتم و سه روز کامل نشستم فیلم ها رو نگاه کردم و سوال حل کردم اخرش نمره کامل و اول کلاس رو اوردم... یکی از بهترین لحظاتم بود... به نظرم عالی درس میده اما در کنارش لازمه خودتون هم تلاش کنین تا متوجه موضوع بشین مخصوصا تو درسی مث شیمی که وقتی فیلم میبینی باید 100 تست کنارت باشه همزمان یا بعدش بزنی تا مسلط بشی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5510 نمایش پست ها
      شیمی صفر مطلق بودم و بیش از هر درسی نسبت بهش تنفر داشتم... سال سوم وقتی قرار بود از فصل استوکیومتری امتحان بگیرن... سه روز قبلش فیلم هاشو گرفتم و سه روز کامل نشستم فیلم ها رو نگاه کردم و سوال حل کردم اخرش نمره کامل و اول کلاس رو اوردم... یکی از بهترین لحظاتم بود... به نظرم عالی درس میده اما در کنارش لازمه خودتون هم تلاش کنین تا متوجه موضوع بشین مخصوصا تو درسی مث شیمی که وقتی فیلم میبینی باید 100 تست کنارت باشه همزمان یا بعدش بزنی تا مسلط بشی
      داش منم میدونم خوبه سوالم راجب جزوشه سوالمو اصلا خوندی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      95؟ خخخ
      امروز ازش جزوه بگیری هفته بعد بری پیشش میگه اونو بریز دور بیا چند تا دیگه بهت بدم
      گنجینه نکات
      صفرتاصد
      بیمه نامه
      35 دقیقه
      جزوه های تیپ تست
      کارگاه تست زنی
      کارگاه رفع اشکال
      کارگاه صفرتاصد
      کارگاه جمعبندی
      کارگاه نکته تست
      خیلی حرص پول درآوردن داره.با اینکه دوسش دارم ولی اضافه بر کتاب چیزی واسه گفتن نداره، بیشتر به درد افراد ضعیف میخوره
      مبتکران میگه سم جن
      خیلی سبز و آقاجان میگن جن سم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط garavand نمایش پست ها
      95؟ خخخ
      امروز ازش جزوه بگیری هفته بعد بری پیشش میگه اونو بریز دور بیا چند تا دیگه بهت بدم
      گنجینه نکات
      صفرتاصد
      بیمه نامه
      35 دقیقه
      جزوه های تیپ تست
      کارگاه تست زنی
      کارگاه رفع اشکال
      کارگاه صفرتاصد
      کارگاه جمعبندی
      کارگاه نکته تست
      خیلی حرص پول درآوردن داره.با اینکه دوسش دارم ولی اضافه بر کتاب چیزی واسه گفتن نداره، بیشتر به درد افراد ضعیف میخوره
      مبتکران میگه سم جن
      خیلی سبز و آقاجان میگن جن سم
      کجا حرص پول داره مفت فیلم شیمیشو گزاشته تو سایتش و سایت الا دیگه این بشرم باید یه درامدی داشته باشه یا نه خوب ر ی ده به بازار کلاس معلمای کنکور شیمی کشور کسی که حرص پول داره این منتظری و احمدی و ونوس و .... غیرس واسه یه دی وی دی فروختن نمیدونن چیکار کنن این منتظری که تعادل روانی نداره فقط دادو بی داد می کنه ته برنامه هم همه جاشو خیس کرده انقدر عرق می کنه الان یعنی این جزوه دانلودیم به درد نمیخوره؟
      ویرایش توسط God_of_war : 15 مهر 1397 در ساعت 19:15

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میخای باهاش پیش بری حداقل جزوه های به روزش رو بگیر ولی دبیری که لیسانس دانشگاه آزاد داره نمیتونی باهاش به درصد بالا برسی
      علم رو باید از سرچشمه بگیری نه از اون پایین رودخونه
      این فیلم ضبط کردنا واسه تبلیغاته فردا یه همایش میزاره 300 ملیون کاسب میشه
      به بیزنس کنکور که میرسه همه گرگ وال استریت میشن
      آلا هم فرار مالیاتی رو از عمو کاظم یاد گرفته

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط garavand نمایش پست ها
      اگه میخای باهاش پیش بری حداقل جزوه های به روزش رو بگیر ولی دبیری که لیسانس دانشگاه آزاد داره نمیتونی باهاش به درصد بالا برسی
      علم رو باید از سرچشمه بگیری نه از اون پایین رودخونه
      این فیلم ضبط کردنا واسه تبلیغاته فردا یه همایش میزاره 300 ملیون کاسب میشه
      به بیزنس کنکور که میرسه همه گرگ وال استریت میشن
      آلا هم فرار مالیاتی رو از عمو کاظم یاد گرفته
      گرگ وال استریت فقط دی کاپریوء اینا گربه ی پرشینم نیستن من که تا دیروز با مبتکران میخوندم ولی فیلماشو دیدم نکته هایی میگه که تو هیچ کتاب کمک درسی نیس حالا به نظرت بخرم ینی؟ تازه پی دی افم هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازرگان عشقه، یادمه تو فصل آرایش الکترونی یه تمرین ساده داشت میشد 100 تا تست چالشی ازش طرح کنی ولی حیف خودش نیستش
      الان بضیا میرن کتاب زیر ذره بین میگیرن که با دقت متن کتابو خونده باشن اونوقت تو دنبال نکته خارج کتابی؟ منم نکته خارج کتاب بلدم ولی خودم بعد زدن صدها تست چالشی و سیاه کردن جزوه هام یاد گرفتم که اتفاقا دبیرای شیمی فک نکنم بلد باشن چون جایی ندیدم
      نمیدونم والا،اگه پول اضافه داری از سایتش بخر
      در غیر این صورت عازم خصوصی شو بهت میدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو مجازی دیدم بعضی ها اقاجانی رو با بابایی مقایسه میکنن..وحتی بعضا میگن اقاجانی بهتر از بابایی هست
      در مورد جزوات اقاجانی جزواتش با سال 94 تفاوت نکرده می تونی از همونایی که داری استفاده کنی.

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      تو مجازی دیدم بعضی ها اقاجانی رو با بابایی مقایسه میکنن..وحتی بعضا میگن اقاجانی بهتر از بابایی هست
      در مورد جزوات اقاجانی جزواتش با سال 94 تفاوت نکرده می تونی از همونایی که داری استفاده کنی.
      وات دِ فاز انجمن کنکور واقعا وات دِ فاز الان بری اون یکی تاپیک همه میمیرن برا اقاجانی بیای این یکی همه بد میگن نتیجه میگیریم کلا چرتو پرته این سایت اخه به من چه چقد پول میگیره چیکار می کنه من درسشو پرسیدم نشسته بیوگرافی دراورده یه مش شعرو ور جم شدن اینجا مخاطبم همس نخواستم بابا خودم همون کاری که به نظرم خوبه رو می کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه دونه دیگه عه لازمه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      وات دِ فاز انجمن کنکور واقعا وات دِ فاز الان بری اون یکی تاپیک همه میمیرن برا اقاجانی بیای این یکی همه بد میگن نتیجه میگیریم کلا چرتو پرته این سایت اخه به من چه چقد پول میگیره چیکار می کنه من درسشو پرسیدم نشسته بیوگرافی دراورده یه مش شعرو ور جم شدن اینجا مخاطبم همس نخواستم بابا خودم همون کاری که به نظرم خوبه رو می کنم
      در مورد جزواتش پرسیدی منم گفتم جزواتش برای سال 98 فرقی با جزواتی که در فیلم ها استفاده می کنه نداره و می تونی استفاده کنی!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن